Dodaj do ulubionych

co we dwoje???

IP: *.ists.pl 20.09.02, 12:08
prosze poleccie mi film,na nocny maraton filomwy , ktory chce urzadzic sobie
z dziewczyna
Obserwuj wątek
    • Gość: Nell Re: co we dwoje??? IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 20.09.02, 12:10
      Gość portalu: zakrecony napisał(a):

      > prosze poleccie mi film,na nocny maraton filomwy , ktory chce urzadzic sobie
      > z dziewczyna

      Rocco invadvades poland:)))))
    • bukowski27 jim jarmush - noc na ziemi 20.09.02, 12:12

    • muszek0 Re: co we dwoje??? 20.09.02, 12:18
      jak ma być maraton, to tylko kurosawa
      • Gość: Vika Re: co we dwoje??? IP: *.ewave.at 20.09.02, 12:34
        muszek0 napisał:

        > jak ma być maraton, to tylko kurosawa
        >
    • Gość: Anka Re: co we dwoje??? IP: *.waw.cdp.pl 20.09.02, 12:46
      to już nie macie innych pomysłów na spędzenie nocy ?
    • zlakobieta Re: co we dwoje??? 20.09.02, 12:47
      "Adwokat Diabla"
      "Mosty Madison Caunty"
      "Okruchy Dnia"
      Te lubie...
    • Gość: mala Re: co we dwoje??? IP: *.lubin.dialog.net.pl 20.09.02, 12:51
      "miedzy pieklem a niebem"
      "tylko milosc"
      :)
    • Gość: Lena Re: co we dwoje??? IP: 213.216.82.* 20.09.02, 13:38
      "Angielski pacjent","Thelma i Louis","Pulp fiction",
      • Gość: Sol Re: co we dwoje??? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.02, 13:45
        to strzelanie na slepo, bo skad wiemy co lubicie?
        Moze byc noc z horrorem - poczynajac od Eda Wooda a konczac na "Obcym" i innych
        takich
        Moze byc noc z romansami (zniesiesz to? : ) poczynajac od "przeminelo z
        wiatrem" (o ile sie nei myle trwa ok 3h) a konczac na "Masz wiadomosc"
        Moze byc noc z Saura, kurosawa, Almodovarem, Lynchem, polskim kinem (i tu
        mozna duzo podrozdzialow wymienic) itd itd..


        PS Nell, tylko nie Rocco! : ))) pfuj : )
        • gero1 Re: co we dwoje??? 20.09.02, 13:55
          Klocki lego też sa fajne. Możecie zbudować zamek z bramą podciaganą, albo tor
          formuły 1, albo cięzarówke z taką tą, na górze, wiecie... rurą wydechową, taką
          jak w amerykanskich filmach pokazuja.
    • chooligan Oblicza śmierci 20.09.02, 13:43
      Oblicza śmierci I, II i III
      + baciara i fajki
    • pajdeczka Re: E, to te, ten tego...... 20.09.02, 14:04
      Żeby nie był zbyt obsceniczny to proponuję coś z Pamelą Anderson w roli
      głównej. To jest moja idolka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka