Gość: zakrecony IP: *.ists.pl 20.09.02, 12:08 prosze poleccie mi film,na nocny maraton filomwy , ktory chce urzadzic sobie z dziewczyna Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Nell Re: co we dwoje??? IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 20.09.02, 12:10 Gość portalu: zakrecony napisał(a): > prosze poleccie mi film,na nocny maraton filomwy , ktory chce urzadzic sobie > z dziewczyna Rocco invadvades poland:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
muszek0 Re: co we dwoje??? 20.09.02, 12:18 jak ma być maraton, to tylko kurosawa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vika Re: co we dwoje??? IP: *.ewave.at 20.09.02, 12:34 muszek0 napisał: > jak ma być maraton, to tylko kurosawa > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: co we dwoje??? IP: *.waw.cdp.pl 20.09.02, 12:46 to już nie macie innych pomysłów na spędzenie nocy ? Odpowiedz Link Zgłoś
zlakobieta Re: co we dwoje??? 20.09.02, 12:47 "Adwokat Diabla" "Mosty Madison Caunty" "Okruchy Dnia" Te lubie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mala Re: co we dwoje??? IP: *.lubin.dialog.net.pl 20.09.02, 12:51 "miedzy pieklem a niebem" "tylko milosc" :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lena Re: co we dwoje??? IP: 213.216.82.* 20.09.02, 13:38 "Angielski pacjent","Thelma i Louis","Pulp fiction", Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sol Re: co we dwoje??? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.02, 13:45 to strzelanie na slepo, bo skad wiemy co lubicie? Moze byc noc z horrorem - poczynajac od Eda Wooda a konczac na "Obcym" i innych takich Moze byc noc z romansami (zniesiesz to? : ) poczynajac od "przeminelo z wiatrem" (o ile sie nei myle trwa ok 3h) a konczac na "Masz wiadomosc" Moze byc noc z Saura, kurosawa, Almodovarem, Lynchem, polskim kinem (i tu mozna duzo podrozdzialow wymienic) itd itd.. PS Nell, tylko nie Rocco! : ))) pfuj : ) Odpowiedz Link Zgłoś
gero1 Re: co we dwoje??? 20.09.02, 13:55 Klocki lego też sa fajne. Możecie zbudować zamek z bramą podciaganą, albo tor formuły 1, albo cięzarówke z taką tą, na górze, wiecie... rurą wydechową, taką jak w amerykanskich filmach pokazuja. Odpowiedz Link Zgłoś
chooligan Oblicza śmierci 20.09.02, 13:43 Oblicza śmierci I, II i III + baciara i fajki Odpowiedz Link Zgłoś
pajdeczka Re: E, to te, ten tego...... 20.09.02, 14:04 Żeby nie był zbyt obsceniczny to proponuję coś z Pamelą Anderson w roli głównej. To jest moja idolka. Odpowiedz Link Zgłoś