Dodaj do ulubionych

Ludzie opamiętajcie się!!!!!

23.09.02, 14:59
Co się dzieje na tym forum???
Dajcie już spokój, najlepiej wszyscy zmieńcie nicki albo przynajmniej pamela
i matka żona i bedzie spokój. Przestańcie zaśmiecać forum. Litości.
Obserwuj wątek
    • pajdeczka Re: Ludzie opamiętajcie się!!!!! 23.09.02, 15:02
      lastka napisała:

      > Co się dzieje na tym forum???
      > Dajcie już spokój, najlepiej wszyscy zmieńcie nicki albo przynajmniej pamela
      > i matka żona i bedzie spokój. Przestańcie zaśmiecać forum. Litości.
      >
      >
      >
      • Gość: Vika Re: Ludzie opamiętajcie się!!!!! IP: *.ewave.at 23.09.02, 15:18
        pajdeczka napisał:

        > lastka napisała:
        >
        > > Co się dzieje na tym forum???
        > > Dajcie już spokój, najlepiej wszyscy zmieńcie nicki albo przynajmniej pame
        > la
        > > i matka żona i bedzie spokój. Przestańcie zaśmiecać forum. Litości.
        > >
        > >
        > >
        • Gość: Vika Lastus!nic nie wskorasz, na idiotow rady nie ma... IP: *.ewave.at 23.09.02, 15:20
          pozdrowionka:-)
          • lastka Re: Cześć Vikuś :))))))) 23.09.02, 15:23
            Dobrze, że jeszcze starzy znajomi i reszta towarzystwa ;) nie zmienia nicków bo
            chybabym się już wtedy całkiem zqgubiła. A tak to jeszcze Was stałych bywalców
            poznaję. Co to się narobiło...chorercia
            ściskam Vikuś
            Buziorki :))
            • liloom Hm... 23.09.02, 15:27
              Prosilam wierna zeby przestala mieszac, ale ona lubi sie przyczepic do kogos,
              teraz widocznie musi do reni. Przykro...
        • pajdeczka Re: Do Kotleciary 23.09.02, 15:27
          Gość portalu: Vika napisał(a):

          > pajdeczka napisał:
          >
          > > lastka napisała:
          > >
          > > > Co się dzieje na tym forum???
          > > > Dajcie już spokój, najlepiej wszyscy zmieńcie nicki albo przynajmniej
          > pame
          > > la
          > > > i matka żona i bedzie spokój. Przestańcie zaśmiecać forum. Litości.
          > > >
          > > >
          > > >
          • loveletter Re: Do Kotleciary 23.09.02, 15:32
            hihihi, niezła heca, tylko sobie kart sieciowych nie wydapcie;)
    • agniecha27 Jedyna rada to totalny ignor!!! n/txt 23.09.02, 16:02
      lastka napisała:

      > Co się dzieje na tym forum???
      > Dajcie już spokój, najlepiej wszyscy zmieńcie nicki albo przynajmniej pamela
      > i matka żona i bedzie spokój. Przestańcie zaśmiecać forum. Litości.
      >
      >
      >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka