Dodaj do ulubionych

kto jak ja dzis w pracy siedzi????

31.10.05, 08:26
umilmy sobie jakos ten -nudny z zalozenia -dzien:-)
Obserwuj wątek
    • kryzysowa_narzeczona75 Re: kto jak ja dzis w pracy siedzi???? 31.10.05, 08:35
      ooo, no ja :(((
      • anmery1 Re: kto jak ja dzis w pracy siedzi???? 31.10.05, 08:37
        porażka prawda??
        • kryzysowa_narzeczona75 Re: kto jak ja dzis w pracy siedzi???? 31.10.05, 08:40
          juz powoli zasypiam
          • anmery1 Re: kto jak ja dzis w pracy siedzi???? 31.10.05, 08:41
            ja tez a dopiero 8 40
            jak tu wytrzymac do 16 tymbardziej ze pracy zadnej nie mam????????????
    • edka-schizofredka ja,ja,ja... :))))))... Fajnie jest nie? ;) 31.10.05, 08:45

      • kryzysowa_narzeczona75 Re: ja,ja,ja... :))))))... Fajnie jest nie? ;) 31.10.05, 08:46
        i sie jeszcze cieszy. Zboczenica :))
        • edka-schizofredka Re: ja,ja,ja... :))))))... Fajnie jest nie? ;) 31.10.05, 08:47
          hehehehe... w sobote tez byłam :))))))))...
          • anmery1 Re: ja,ja,ja... :))))))... Fajnie jest nie? ;) 31.10.05, 08:49
            zboczona, nie ma co:-))))
            • edka-schizofredka Re: ja,ja,ja... :))))))... Fajnie jest nie? ;) 31.10.05, 08:51
              Może nagrode dostane na koniec roku od szefa??? ;))))))))... hihihihihihi...
              • anmery1 Re: ja,ja,ja... :))))))... Fajnie jest nie? ;) 31.10.05, 08:56
                paczke swiateczna i bony:-)))
                • edka-schizofredka Re: ja,ja,ja... :))))))... Fajnie jest nie? ;) 31.10.05, 08:59
                  tia ;))))...
                  uścisk ręki szefa - jak co roku :)))))))))... hehehe...
                  • anmery1 Re: ja,ja,ja... :))))))... Fajnie jest nie? ;) 31.10.05, 09:00
                    to zawsze "COS":-)
    • goykaa Re: kto jak ja dzis w pracy siedzi???? 31.10.05, 08:46
      nooo ja tez siedze jak ten osioł;((. czas sie wlecze...a do 16 tej jeszcze tyyyle miutóff brrr.chyba usne (i na dodatek sama w biurze jestem!)3mta sie wszyscy dzis pracujący;o)
      • anmery1 Re: kto jak ja dzis w pracy siedzi???? 31.10.05, 08:50
        u mnie tez puchy jak nigdy:-)))
    • pinup ja jestem :) 31.10.05, 08:58
      a za godzine zebranie u dyra. ten to dopiero jest zboczony! ciekawe kto bedzie,
      bo wszyscy na urlopach :P pewnie mi nerwa szarpnie jak zwykle wiec o zasypianiu
      nie ma mowy. adrenalina do konca dnia :D
      • elodie27 Re: ja jestem :) 31.10.05, 09:05
        u mnie tez brak polowy biura...jest jakos tak spokojnie...
        • anmery1 Re: ja jestem :) 31.10.05, 09:23
          jak w niedziele sie czuje
          • pinup aaaaaaaaa 31.10.05, 14:36
            wrocilam po 3 (słownie: trzech) godzinach!!! masakra. ale jestem umeczona :(((
            w nosie mam takie 'luzne' dni :((
    • anmery1 hurrraa za 20 min koniec:-)))))))))))) 31.10.05, 15:44
      • edka-schizofredka Re: hurrraa za 10 min koniec:-)))))))))))) 31.10.05, 15:49

    • grogreg Re: kto jak ja dzis w pracy siedzi???? 01.11.05, 00:01
      Wlasnie siedze w swojej drugiej robocie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka