anmery1 31.10.05, 08:26 umilmy sobie jakos ten -nudny z zalozenia -dzien:-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kryzysowa_narzeczona75 Re: kto jak ja dzis w pracy siedzi???? 31.10.05, 08:35 ooo, no ja :((( Odpowiedz Link Zgłoś
kryzysowa_narzeczona75 Re: kto jak ja dzis w pracy siedzi???? 31.10.05, 08:40 juz powoli zasypiam Odpowiedz Link Zgłoś
anmery1 Re: kto jak ja dzis w pracy siedzi???? 31.10.05, 08:41 ja tez a dopiero 8 40 jak tu wytrzymac do 16 tymbardziej ze pracy zadnej nie mam???????????? Odpowiedz Link Zgłoś
kryzysowa_narzeczona75 Re: ja,ja,ja... :))))))... Fajnie jest nie? ;) 31.10.05, 08:46 i sie jeszcze cieszy. Zboczenica :)) Odpowiedz Link Zgłoś
edka-schizofredka Re: ja,ja,ja... :))))))... Fajnie jest nie? ;) 31.10.05, 08:47 hehehehe... w sobote tez byłam :))))))))... Odpowiedz Link Zgłoś
anmery1 Re: ja,ja,ja... :))))))... Fajnie jest nie? ;) 31.10.05, 08:49 zboczona, nie ma co:-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
edka-schizofredka Re: ja,ja,ja... :))))))... Fajnie jest nie? ;) 31.10.05, 08:51 Może nagrode dostane na koniec roku od szefa??? ;))))))))... hihihihihihi... Odpowiedz Link Zgłoś
anmery1 Re: ja,ja,ja... :))))))... Fajnie jest nie? ;) 31.10.05, 08:56 paczke swiateczna i bony:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
edka-schizofredka Re: ja,ja,ja... :))))))... Fajnie jest nie? ;) 31.10.05, 08:59 tia ;))))... uścisk ręki szefa - jak co roku :)))))))))... hehehe... Odpowiedz Link Zgłoś
anmery1 Re: ja,ja,ja... :))))))... Fajnie jest nie? ;) 31.10.05, 09:00 to zawsze "COS":-) Odpowiedz Link Zgłoś
goykaa Re: kto jak ja dzis w pracy siedzi???? 31.10.05, 08:46 nooo ja tez siedze jak ten osioł;((. czas sie wlecze...a do 16 tej jeszcze tyyyle miutóff brrr.chyba usne (i na dodatek sama w biurze jestem!)3mta sie wszyscy dzis pracujący;o) Odpowiedz Link Zgłoś
anmery1 Re: kto jak ja dzis w pracy siedzi???? 31.10.05, 08:50 u mnie tez puchy jak nigdy:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
pinup ja jestem :) 31.10.05, 08:58 a za godzine zebranie u dyra. ten to dopiero jest zboczony! ciekawe kto bedzie, bo wszyscy na urlopach :P pewnie mi nerwa szarpnie jak zwykle wiec o zasypianiu nie ma mowy. adrenalina do konca dnia :D Odpowiedz Link Zgłoś
elodie27 Re: ja jestem :) 31.10.05, 09:05 u mnie tez brak polowy biura...jest jakos tak spokojnie... Odpowiedz Link Zgłoś
pinup aaaaaaaaa 31.10.05, 14:36 wrocilam po 3 (słownie: trzech) godzinach!!! masakra. ale jestem umeczona :((( w nosie mam takie 'luzne' dni :(( Odpowiedz Link Zgłoś
grogreg Re: kto jak ja dzis w pracy siedzi???? 01.11.05, 00:01 Wlasnie siedze w swojej drugiej robocie. Odpowiedz Link Zgłoś