Dodaj do ulubionych

teoria spiskowa

27.11.05, 23:12
Jeszcze niedawno byłem gołodupcem, studentem bez kasy, teraz zarabiam bardzo,
bardzo dobrze.
Kiedyś na kolację robiłem sałatkę z ryżem, kukurydzą i pokrojoną szynką,
puszczałem film na komputerze i rano budziłem się wiedząc, że ktoś obok mnie,
jest dlatego, że Ja się spodobałem.

Teraz często mam wrażenie, że jestem dodatkiem do portfela ...
Zacząłem bać się związków, bać się kobiet. Czy to paranoja?

NIedawno śmiałem się z bogatego kolegi ze studiów, że chodził do baru
mlecznego ze mną aby poznawać medyczki z AMG. Piep... ironia losu.
Obserwuj wątek
        • pinup Re: teoria spiskowa 27.11.05, 23:27
          ciesz sie ze masz kase bo nielatwo teraz o dobra prace :)
          a co do kobiet, to coz. jest mnostwo takich, ktore na to poleca. ale musisz
          probowac bo inaczej zostaniesz frustratem. mysle ze szybko wychodzi to, czy
          dziewczyna leci na kase czy na ciebie :) mam nadzieje ze nie popadniesz w
          skapstwo z racji swoich obaw. pieniadze daja radosc jak masz sie nimi z kim
          dzielic. wspolnie cos poznawac, przezywac. nie zakladaj z gory ze kazda
          interesuje tylko twoj portfel. po prostu wybieraj glowa a nie ... wiesz
          czym :)))
    • maialina1 Re: teoria spiskowa 27.11.05, 23:31
      Tak, to paranoja.
      Jesli masz fajny charakter i dobre serce, to masz 100% szans ze znajdziesz
      odpowiednia dla ciebie dziewczyne.
      No ale jesli potrafisz gadac tylko o swojej pracy, dorzucajac dwuznaczne
      podteksty o twoich zarobkach (typowe u nowobogackich, lubia sie "niby
      pochwalic") to mozesz byc pewien ze poleca na to lumpiary i dresiki.
      • xxx80 Re: teoria spiskowa 27.11.05, 23:58
        Okres "nowobogackiego" mam za sobą. ( fakt, żałosny byłem)
        Teraz, jak opadł kurz, po prostu szlag mnie trafia.Nie mogę sobię poradzić z
        nowo poznanymi ludźmi,
        nie wiem komu ufać a komu nie.
        A co do dresiar, wolę "okularnice", tylko skubane przeważnie sprytne są ;-)

• wiolathered Re: teoria spiskowa 27.11.05, 23:31
      ujawnia sie predzej czy pozniej fakt ze panienka leci na kase, ale przed tym
      moze wyssac z Ciebie cale sily witalne przeznaczone na bycie z kims, nie
      ujawniaj faktu ze duzo zarabiasz jak dlugo sie da, a wtedy moze znajdzie sie
      jakas szczera.:)
        • drzazga1 Re: teoria spiskowa 28.11.05, 02:10
          Nie popadaj w paranoje, naprawde da sie rozpoznac, czy komus zalezy na drugim
          czlowieku czy tylko na jego pieniadzach.
          Inna rzecz, ze mezczyzni najczesciej widza tylko to co chca zobaczyc - jak im
          panienka wizualnie pasuje, do tego jest cwana i wie, jak sie zareklamowac to sa
          pewni, ze wcielenie dobroci i bezinteresownosci poznali:/

Ale nie trac nadziei - nie wszystkie kobiety to wyrachowane suki:)
          • wielo-kropek Re: teoria spiskowa 28.11.05, 02:24
            Cos ci powiem. Glowne bogactwo niestety lezy w glowie. Nie widze
            zadnego powiazania ani tez sensu w twoim pisaniu. Co tak naprawde
            maja pieniadze do milosci? Przeciez biedni sie kochaja i bogaci tez.
            Znajdz swoje towarzystwo. Wydaje mi sie ze nie wiesz gdzie, czy na czym
            stoisz, stad tez masz problem. Kobiecie (niewazne ktorej, bogatszej czy
            biedniejszej) niestety musisz zaufac. Jesli tego nie jestes w stanie
            zrobic, to lepiej przestan z nimi wspolzyc, dla swojego i ich dobra
            (zacznij je poprostu kupowac, te ktore sa na sprzedaz -one tez za
            pieniadze uslugi z checia robia). Kobieta tez potrzebuje zaufania ze
            strony mezczyzny, pewnie bardziej nawet niz mezczyzna od kobiety. Skoro
            ci go brakuje, wiec..............
            • sagis Czy jest jeszcze gdzieś tak myślący wolny mężczyzn 28.11.05, 08:47
              wielo-kropek napisał:

> Cos ci powiem. Glowne bogactwo niestety lezy w glowie. Nie widze
              > zadnego powiazania ani tez sensu w twoim pisaniu. Co tak naprawde
              > maja pieniadze do milosci? Przeciez biedni sie kochaja i bogaci tez.
              > Znajdz swoje towarzystwo. Wydaje mi sie ze nie wiesz gdzie, czy na czym
              > stoisz, stad tez masz problem. Kobiecie (niewazne ktorej, bogatszej czy
              > biedniejszej) niestety musisz zaufac. Jesli tego nie jestes w stanie
              > zrobic, to lepiej przestan z nimi wspolzyc, dla swojego i ich dobra
              > (zacznij je poprostu kupowac, te ktore sa na sprzedaz -one tez za
              > pieniadze uslugi z checia robia). Kobieta tez potrzebuje zaufania ze
              > strony mezczyzny, pewnie bardziej nawet niz mezczyzna od kobiety. Skoro
              >
              > ci go brakuje, wiec..............

---------------------------

Gdyby wszyscy mężczyźni tak myśleli i czynili, to byliby szczęśliwi ze swoimi
              kobietami, jak Wielokropek.
              Trzeba dawać, aby brać miłość. I trzeba dawać to, co potrzebuje druga osoba, a
              nie to, co dla nas jest ważne.
              Nie pieniądze są najważniejsze.
              Nawet mój ukochany kiedyś pomylił się.
              Dziwnie wielu wcześniej już próbowało zdobyć mnie swoimi pieniędzmi, ale dla
              mnie zawsze najważniejsze było to, jakimi są oni ludźmi.
              Akurat byli to dobrzy ludzie, tylko nie było tej chemii, ale ja wiem, że dla
              tych których liczą się tylko pieniądze, to tacy nie potrafią kochać ludzi.
              "Tam gdzie są pieniądze, nie ma miłości".
              Najważniejsze jest czyjeś serce dla innych!!!
            • wiolathered Re: teoria spiskowa 29.11.05, 19:36
              hej wydaje mi sie ze kazdy kto ma wiecej kasy niz ci przecietni ma prawo sie
              bac, ze ktos kogo poznaja bedzie zainteresowany iloscia posiadanej przez nich
              gotowki, wiec kwestia zaufania moze nie wchodzic w gre szczegolnie na poczatku
              znajomosci...
              • wielo-kropek Re: teoria spiskowa 30.11.05, 19:08
                wiolathered napisała:

> hej wydaje mi sie ze kazdy kto ma wiecej kasy niz ci przecietni ma prawo sie
                > bac, ze ktos kogo poznaja bedzie zainteresowany iloscia posiadanej przez nich
                > gotowki, wiec kwestia zaufania moze nie wchodzic w gre szczegolnie na poczatku
                > znajomosci...
                Alez oczywiscie, prawo sie bac zawsze mozesz sobie miec, tylko zastanow
                sie po co je sobie nadawac? W czym ta bojazn i komu ma byc pomocna?
                Uwazam wlasnie ze to na poczatku znajomosci zaufanie gra wielka role (to
                ono glownie decyduje o jej zawarciu lub nie). Na poczatku znajomosci
                wlasnie u normalnych ludzi pieniadze nie wchodza w gre.
                • wiolathered Re: teoria spiskowa 01.12.05, 19:14
                  to nie jest zadne nadawanie sobie prawa-po prostu sie boisz i koniec, mozesz sie
                  zawsze przejechac na czyms takim, zaufanie zaufaniem, ono powinno pojawic sie w
                  zwiazku, ale kwestia pieniedzy ma znaczenie, dlatego moim zdaniem nie trzeba
                  ujawniac tego od razu, poczekac, az samo wyjdzie na jaw...
    • lady284 Re: teoria spiskowa 28.11.05, 07:45
      Nikt Ci nie karze się chwalić przed nimi pieniędzmi. Cóz to za problem by na
      randkę przyjść na piechotę i bez fortuny w portfelu ??? Jesteś żałosny po
      prostu, zachowujesz się jak dziecko. Nie wszystkie dziewczyny są pazerne na
      Twój portfel, ważniejsze jest dla nich bezpieczeństwo, szacunek w związku.
      Gdzie Ty na dyskotekach szukasz dziewczyn czy co ?? Tam większość to puste
      idiotki.
    • ona1981 Re: teoria spiskowa 28.11.05, 09:07
      A mi sie wydaje, ze to duzo zalezy od Ciebie. Jezeli pokazujesz, ze masz
      pieniadze, to poleca na to dziewczyny, ktore leca na kase. Natomiast takie,
      ktorym zalezy na osobie a nie na kasie beda Ciebie omijac z daleka. Ja czasami
      tak mam, ze jak widze faceta, ktory sie przechwala ile to on ma kasy, to
      trzymam go na dystans. Coz musi mi zaimponowac czyms innym niz kasa.
      Tak wiec glowa do gory, wszystko zalezy od Twojego podejscia.
    • ramadayes Re: teoria spiskowa 28.11.05, 15:21
      jeżeli przyciągasz do siebie kobietki, które lecą tylko na twoją kasę, to
      zastanów się dlaczego właśnie takie kobietki do siebie przyciągasz. nic się nie
      dzieje bez przyczyny. pozdrawiam :)
            • ofelia1982 well.. 28.11.05, 20:02
              Mi kolega ostatnio opowiedzial historie swojego znajomego, ktory mial taki
              problem jak Ty. kiedys, przypadkiem poznal ciekawa dziewczyne, ale postanowil
              jej nie pokazywac jak zarabia.nie mowil o tym, ze kupuje nowe mieszkanie, nie
              kupowal nowego samochodu itd. i trafil. ona myslala, ze dalej ma do czynienia
              z "normalnym" studentem. Ale pokochala...wiec jakis pomysl to jest...
              • wielo-kropek Re: well.. 28.11.05, 21:42
                Alez ten problem to on sam sobie tworzy. Myslacy w ten sposob facet
                wcale nie musi byc bogaty. Nawet ten biedny, kiedy zaprosi dziewczyne
                np. na obiad, moze pomyslec zawsze ze przyszla tylko po to, zeby zjesc
                zadarmo i wcale mu na nim nie zalezy, tylko wlasnie na darmowym
                obiedzie. Innych, podobnych durnot tez mozna sobie do glowy nawciskac.
                Zawsze winic dziewczyny, tylko siebie nie widziec, jakim prymitywem sie
                jest.
    • agata206 Re: teoria spiskowa 02.12.05, 10:23
      ciesz sie ze dobrze ci sie powodzi malo kto moze teraz to powiedziec o sobie a
      co do kobiet to pewnie mnie tutaj zaraz pobija ale teraz coraz wiecej kobiet
      patrzy na portfel-smutne i nie zrozumiale
    • widokzmarsa Re: teoria spiskowa 02.12.05, 11:25
      zacznij jeździć zardzewiałym maluchem, ubierać się w Macro, zapraszać na lamkę
      półsłodkiej "sofii" do domu rodziców, prosić o pożyczki i zobaczysz ile towarów
      o wspaniałym charakterze wyrwiesz każdego dnia.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka