Dodaj do ulubionych

Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny

IP: 195.94.207.* 30.10.02, 14:45
Na Forum Inteligentnym dyskusja prowadzona jest na naprawdę wysokim
poziomie!!!
Wstąp i się przekonaj!


www2.gazeta.pl/forum/790620,30353,790602.html?f=10144

PROMOCJA - jeszcze tylko w tym tygodniu nie pobieramy opłaty członkowskiej!!!
Obserwuj wątek
    • pajdeczka Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny 30.10.02, 14:57

      A co to , kurtka na wacie, znaczy? Że tu niby same półgłówki?
      • znawca Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny 30.10.02, 15:37
        ?!



        Wspaniale czytasz pomiędzy wierszami, tylko, że tam nikt nic nie napisał.
        • Gość: verte Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: 62.233.163.* 30.10.02, 18:45
          Nie mówi się inteligentniejsza tylko bardziej inteligentna kretynko.
          • Gość: anty_feminista Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.10.02, 19:00
            Od krowy napewno jest inteligentniejsza, ale od świni już nie.
            • pajdeczka Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny 31.10.02, 10:29
              Gość portalu: anty_feminista napisał(a):

              > Od krowy napewno jest inteligentniejsza, ale od świni już nie.


              Rozumiem więc, że Twoja matka jest świnią, bo przecież jest inteligentniejsza
              od wszystkich kobiet?
              • al3 Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny 31.10.02, 11:33
                widze swietna dyskusje wiec dodam swoje trzy po trzy zeby ja definitywnie
                zamknac
              • Gość: anty_feminista Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.02, 12:49
                pajdeczka napisał:

                > Gość portalu: anty_feminista napisał(a):
                >
                > > Od krowy napewno jest inteligentniejsza, ale od świni już nie.
                >
                >
                > Rozumiem więc, że Twoja matka jest świnią, bo przecież jest inteligentniejsza
                > od wszystkich kobiet?

                >To się tyczy i Ciebie i wszystkich feministek.
                • pajdeczka Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny 31.10.02, 13:00
                  Gość portalu: anty_feminista napisał(a):

                  > pajdeczka napisał:
                  >
                  > > Gość portalu: anty_feminista napisał(a):
                  > >
                  > > > Od krowy napewno jest inteligentniejsza, ale od świni już nie.
                  > >
                  > >
                  > > Rozumiem więc, że Twoja matka jest świnią, bo przecież jest inteligentniej
                  > sza
                  > > od wszystkich kobiet?
                  >
                  > >To się tyczy i Ciebie i wszystkich feministek.


                  Aha. Po tej wypowiedzi wiem, z kim mam do czynienia, tak więc więcej nie
                  odpowiadam.
          • pajdeczka Verte 31.10.02, 10:39
            Gość portalu: verte napisał(a):

            > Nie mówi się inteligentniejsza tylko bardziej inteligentna kretynko.


            Przepraszam, ale jako humanistka, prostestuję.
            Forma "inteligentniejsza" jest dopuszczalna.
            Poza tym człowiek, który uzurpuje sobie prawo do poprawiania kogoś sam powinien
            reprezentować pewien poziom. Ty go nie masz.
            Pozdrawiam
            • al3 Re: Verte 31.10.02, 11:31
              Poniewaz nie widze dyskusji wiec napisze cos co zamknie ten watek bo wogole
              nie bedziecie mieli nic wiecej do powiedzenia.
          • gandzia27 Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny 03.11.02, 22:49
            Gość portalu: verte napisał(a):

            > Nie mówi się inteligentniejsza tylko bardziej inteligentna kretynko.


            Obie formy są dopuszczale, kretynie.
    • Gość: marucha Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: *.dip.t-dialin.net 31.10.02, 13:03
      hej,szable w dlon!!!!!
      • Gość: anty_feminista Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.02, 20:30
        Gość portalu: marucha napisał(a):

        > hej,szable w dlon!!!!!

        > Yes!!!
        > Feministki zapomniały, że powstały z żebra Adama na jego potrzeby.
        > Zapomniały, że w mniejszej głowie mieści się mniej (treści fizycznej)
        > intelektu.
        > Długie włosy przykrywają krótkość rozumu.
        > Większość to Blondi.
        > Pajdeczka to blondynka?
        • melinek Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny 01.11.02, 00:38
          Gość portalu: anty_feminista napisał(a):

          > Gość portalu: marucha napisał(a):
          >
          > > hej,szable w dlon!!!!!
          > > Yes!!!
          Najgłupszy wynalazek mężczyzn, (wedlug nich najmądrzejszy) to wojenka.

          > > Feministki zapomniały, że powstały z żebra Adama na jego potrzeby.
          I przez to ród męski jest taki wybrakowany.

          > > Zapomniały, że w mniejszej głowie mieści się mniej (treści fizycznej)
          > > intelektu.
          Meżczyznom zalezy na ilosci, kobietom na jakosci.

          > > Długie włosy przykrywają krótkość rozumu.
          Wiec jak mikroskopijny rozum musi miec mężczyzna, jesli nosi krotkie włosy?
          A co z dresiarzami? Oni sa calkiem bezrozumni?

          > > Większość to Blondi.
          Gdyby nie ta większość, nie moglibyście sie wykazać poczuciem humoru.

          > > Pajdeczka to blondynka?
          Dowcipy o blondynach sa w przygotowaniu.
          • Gość: marucha Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: *.dip.t-dialin.net 01.11.02, 02:43
            melinek napisał:

            > Gość portalu: anty_feminista napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: marucha napisał(a):
            > >
            > > > hej,szable w dlon!!!!!
            > > > Yes!!!
            > Najgłupszy wynalazek mężczyzn, (wedlug nich najmądrzejszy) to wojenka.

            Melinek,to byla aluzja do poprzednich dosc wojowniczych wypowiedzi.Osobiscie
            jestem zdeklarowanym pacyfista z czasow dzieci kwiatow.
            >
            > > > Feministki zapomniały, że powstały z żebra Adama na jego potrzeby.
            > I przez to ród męski jest taki wybrakowany.
            >
            > > > Zapomniały, że w mniejszej głowie mieści się mniej (treści fizycznej)
            >
            > > > intelektu.
            > Meżczyznom zalezy na ilosci, kobietom na jakosci.
            >
            > > > Długie włosy przykrywają krótkość rozumu.
            > Wiec jak mikroskopijny rozum musi miec mężczyzna, jesli nosi krotkie włosy?
            > A co z dresiarzami? Oni sa calkiem bezrozumni?
            >
            > > > Większość to Blondi.
            > Gdyby nie ta większość, nie moglibyście sie wykazać poczuciem humoru.
            >
            > > > Pajdeczka to blondynka?
            > Dowcipy o blondynach sa w przygotowaniu.
            >
            • melinek Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny 01.11.02, 19:38
              Gość portalu: marucha napisał(a):

              > Melinek,to byla aluzja do poprzednich dosc wojowniczych
              wypowiedzi.Osobiscie
              > jestem zdeklarowanym pacyfista z czasow dzieci kwiatow.

              Nie bierz tego do siebie, Marucha. Tak mi sie zachcialo tylko troche
              popolemizować i zaostrzyc na nowo pazurki.
              • Gość: marucha Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: *.dip.t-dialin.net 01.11.02, 21:20
                melinek napisał:

                > Gość portalu: marucha napisał(a):
                >
                > > Melinek,to byla aluzja do poprzednich dosc wojowniczych
                > wypowiedzi.Osobiscie
                > > jestem zdeklarowanym pacyfista z czasow dzieci kwiatow.
                >
                > Nie bierz tego do siebie, Marucha. Tak mi sie zachcialo tylko troche
                > popolemizować i zaostrzyc na nowo pazurki.


                No przeciez ani mi w glowie sie obrazac.Kazdy ma w koncu prawo do swojego
                zdania.Po to istnieje tez to forum aby zdania wymieniac.

                >
                • Gość: anty-feminista Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.02, 23:31
                  Gość portalu: marucha napisał(a):

                  > melinek napisał:
                  >
                  > > Gość portalu: marucha napisał(a):
                  > >
                  > > > Melinek,to byla aluzja do poprzednich dosc wojowniczych
                  > > wypowiedzi.Osobiscie
                  > > > jestem zdeklarowanym pacyfista z czasow dzieci kwiatow.
                  > >
                  > > Nie bierz tego do siebie, Marucha. Tak mi sie zachcialo tylko troche
                  > > popolemizować i zaostrzyc na nowo pazurki.
                  >
                  >
                  > No przeciez ani mi w glowie sie obrazac.Kazdy ma w koncu prawo do swojego
                  > zdania.Po to istnieje tez to forum aby zdania wymieniac.
                  >
                  > > Wymiencie ziobro Adama.
                  • melinek Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny 02.11.02, 00:38
                    Gość portalu: anty-feminista napisał(a):

                    > > > Wymiencie ziobro Adama.

                    Ta transplantacja wyjdzie Adamowi bokiem.
                    • Gość: anty_feminista Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 02.11.02, 12:11
                      melinek napisał:

                      > Gość portalu: anty-feminista napisał(a):
                      >
                      > > > > Wymiencie ziobro Adama.
                      >
                      > Ta transplantacja wyjdzie Adamowi bokiem.


                      > Jasne. Nawet w medycynie do transplantacji nie używa się cześci jakosciowo
                      gorszych, czyli b....... . Chińczycy używają z więźniów, nigdy z więźniarek.
                      Uznali jakościowo gorsze.
                      • melinek Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny 02.11.02, 12:58
                        Gość portalu: anty_feminista napisał(a):

                        > Jasne. Nawet w medycynie do transplantacji nie używa się cześci jakosciowo
                        > gorszych, czyli b....... . Chińczycy używają z więźniów, nigdy z więźniarek.
                        > Uznali jakościowo gorsze.

                        Dobrze że Chiniczycy, którzy sa na bakier z przestrzeganiem praw czlowieka,
                        potrafia oszczedzic chociaż kobiety.
                        • Gość: anty_feminista Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 02.11.02, 14:40
                          melinek napisał:

                          > Gość portalu: anty_feminista napisał(a):
                          >
                          > > Jasne. Nawet w medycynie do transplantacji nie używa się cześci jakosciowo
                          > > gorszych, czyli b....... . Chińczycy używają z więźniów, nigdy z więźniare
                          > k.
                          > > Uznali jakościowo gorsze.
                          >
                          > Dobrze że Chiniczycy, którzy sa na bakier z przestrzeganiem praw czlowieka,
                          > potrafia oszczedzic chociaż kobiety.


                          > Sam piszesz , że są na bakier z przestrzeganiem praw człowieka. Dla nich
                          kobiety z Twojej wypowiedzi wynika są poza prawem . Oszczędzaja je tylko jako
                          przedmioty potrzebne; tylko do reprodukcji męższczyzm. To samo jest w
                          Indiach.
                          • melinek Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny 03.11.02, 00:01
                            O tym, że wiezniarki w Chinach sa traktowane jako przedmiot mieskiego
                            pozadania prasa jeszcze nie donosi. Ale kto tam wie tych Chińczyków.
                            Skoro dla ciebie kobieta jest przedmiotem słuzacym do zaspokajania meskiej
                            pobudliwości, to kim jest dla ciebie twoja matka, materacem lub kanapa do
                            spania dla twojego ojca? Moze nie było w twoim zyciu czulej, dobrej i
                            kochającej matki, która by ci potafila wyjasnic subtelna roznice miedzy
                            przedmiotem a podmiotem? Skoro tak, to bieda.
                            Jesli kiedys kobieta zranila twa meska dume a teraz piszac takie rzeczy checesz
                            sobie powetowac ten uraz, to na forum Mezczyzna znajdziesz zwolenników twoich
                            teorii.
                            Takie zacietrzewienie wobec plci przeciwnej na dluzsza mete prowadzi do
                            samotnosci, chyba ze wybierasz inna orinatcje seksualna.
                            Toczac tu z tobą czczą dyskusje, która nie prowadzi do zdrowych wniosków nie
                            trace nadziei na to, że twe poglady sa wylacznie drastyczną prowokacją.
                            • Gość: anty_feminista Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.11.02, 22:43
                              melinek napisał:

                              > O tym, że wiezniarki w Chinach sa traktowane jako przedmiot mieskiego
                              > pozadania prasa jeszcze nie donosi. Ale kto tam wie tych Chińczyków.
                              > Skoro dla ciebie kobieta jest przedmiotem słuzacym do zaspokajania meskiej
                              > pobudliwości, to kim jest dla ciebie twoja matka, materacem lub kanapa do
                              > spania dla twojego ojca? Moze nie było w twoim zyciu czulej, dobrej i
                              > kochającej matki, która by ci potafila wyjasnic subtelna roznice miedzy
                              > przedmiotem a podmiotem? Skoro tak, to bieda.
                              > Jesli kiedys kobieta zranila twa meska dume a teraz piszac takie rzeczy
                              checesz
                              >
                              > sobie powetowac ten uraz, to na forum Mezczyzna znajdziesz zwolenników twoich
                              > teorii.
                              > Takie zacietrzewienie wobec plci przeciwnej na dluzsza mete prowadzi do
                              > samotnosci, chyba ze wybierasz inna orinatcje seksualna.
                              > Toczac tu z tobą czczą dyskusje, która nie prowadzi do zdrowych wniosków
                              nie
                              > trace nadziei na to, że twe poglady sa wylacznie drastyczną prowokacją.

                              > Prawda , trochę prowokacja. Jak prowokacją jest idiotyczny temat "Kobieta
                              jest inteligentniejsza od męszczyzny". Nieznany jest mi przypadek osiągniecia
                              Q140 przez kobietę. Maksymalnie Q110. Są wyjątki. Pajdeczka posiada Q113 i jest
                              to najwyższy wynik osiągnięty przez kobiete na tym forum.
                              • Gość: Mrufka Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: *.abo.wanadoo.fr 03.11.02, 22:54
                                Gość portalu: anty_feminista napisał(a):

                                Nieznany jest mi przypadek osiągniecia
                                > Q140 przez kobietę. Maksymalnie Q110. Są wyjątki. Pajdeczka posiada Q113 i
                                jest to najwyższy wynik osiągnięty przez kobiete na tym forum.

                                Pfff......a ty skad wiesz, ze Pajdeczka ma 113 ( ha! pewnie sam/a jestes
                                Pajdeczka :) No i skad wiesz, ze w tym forum nie ma kobiet z wiekszym niz ona
                                Q ?
                                Jasnowidz?
                              • Gość: anty_feminista już Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.11.02, 22:55
                                >
                                > > Prawda , trochę prowokacja. Jak prowokacją jest idiotyczny temat "Kobieta
                                > jest inteligentniejsza od męszczyzny". Nieznany jest mi przypadek osiągniecia
                                > Q140 przez kobietę. Maksymalnie Q110. Są wyjątki. Pajdeczka posiada Q113 i
                                jest to najwyższy wynik osiągnięty przez kobiete na tym forum.

                                > Ale zapomniałem;
                                "Ona ma takie chwile, że ma wszystko w tyle"
                                . Może tam jest brakujące Q27.
                                • Gość: ................ Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: *.sympatico.ca 04.11.02, 03:27
                                  Nie tylko inteligentniejsza, ale i slodsza tez(zaznaczam ze mezczyzny
                                  nigdy nie probowalem i nie zamierzam tego robic). Pozdrawiam
                                  • tempus Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny 04.11.02, 04:56
                                    Gość portalu: ................ napisał(a):

                                    > Nie tylko inteligentniejsza, ale i slodsza tez(zaznaczam ze
                                    mezczyzny
                                    > nigdy nie probowalem i nie zamierzam tego robic). Pozdrawiam

                                    Nie jestem pewien, czy inteligentniejsza (nie wykluczam). Na pewno bardziej
                                    przebiegła!
                                    • Gość: anty_feminista Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.11.02, 13:15
                                      O rane ,chłopaki!

                                      Zrozumiałem, że Pajda, jak mamusia nie widzi przebiera się w ciuszki dziewczęce
                                      i wtedy jest Pajdeczką.
                                      Czy " Są takie chwile, że mam wszystko w tyle" nie jest czasami jakimś hasłem
                                      dla wtajemniczonych.
                                    • Gość: ................ Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: *.sympatico.ca 05.11.02, 04:01
                                      tempus napisał:

                                      > Nie jestem pewien, czy inteligentniejsza (nie wykluczam). Na pewno bardziej
                                      > przebiegła!
                                      * Tu Kolega trafil w 10-ke. Kazda z nich ma jakis tam swoj
                                      przebieg. Co dziwne, trzymaja to w scislej tajemnicy. Pozdrawiam
                                      • Gość: anty_feminista Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.11.02, 13:08
                                        Gość portalu: ................ napisał(a):

                                        > tempus napisał:
                                        >
                                        > > Nie jestem pewien, czy inteligentniejsza (nie wykluczam). Na pewno bardzie
                                        > j
                                        > > przebiegła!
                                        > * Tu Kolega trafil w 10-ke. Kazda z nich ma jakis tam swoj
                                        > przebieg. Co dziwne, trzymaja to w scislej tajemnicy. Pozdrawiam

                                        > Ale Pajda jest otwarta na wszystko. Tylko czekać jak poda nam stan swego
                                        licznika.
                                        • pajdeczka Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny 05.11.02, 13:34
                                          Gość portalu: anty_feminista napisał(a):

                                          > Gość portalu: ................ napisał(a):
                                          >
                                          > > tempus napisał:
                                          > >
                                          > > > Nie jestem pewien, czy inteligentniejsza (nie wykluczam). Na pewno ba
                                          > rdzie
                                          > > j
                                          > > > przebiegła!
                                          > > * Tu Kolega trafil w 10-ke. Kazda z nich ma jakis tam swoj
                                          > > przebieg. Co dziwne, trzymaja to w scislej tajemnicy. Pozdrawi
                                          > am
                                          >
                                          > > Ale Pajda jest otwarta na wszystko. Tylko czekać jak poda nam stan swego
                                          > licznika.


                                          Słuchaj męski wypierdku, zejdź z Pajdy, bo jak ja na ciebie wejdę, będzie
                                          gorzej.
                                          • Gość: fe_male Re: Kobieta jest inteligentniejsza od mężczyzny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.11.02, 12:12
                                            Pajda napisała;
                                            >
                                            > Słuchaj męski wypierdku, zejdź z Pajdy, bo jak ja na ciebie wejdę, będzie
                                            > gorzej.


                                            > I łot kultura garkotłuka.

                                            > "Więc się nie mylę, Pajdeczka ma całe Q w tyle", poniżej kregosłupa.

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka