Dodaj do ulubionych

czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze":)

12.02.06, 22:07
jesli tak to czy moze mi przeslac na mejla gazetowego.?
Obserwuj wątek
    • kiciunia_kicia Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 22:10
      Ooo,właśnie..
      Byłam dziś na tym w kinie,podpisuję się pod tym,również prosząc o muzykę z
      filmu ;)
    • kiciunia_kicia Karusia!!!!!!! 12.02.06, 22:12

      Podaj mi innego swojego maila..Mam jedną piosenkę z filmu, O.Szomańskiej i
      Brannego.."Niech mowią,że to nie jest miłość"
      Poślę Ci..
      • karusia28 Re: Karusia!!!!!!! 12.02.06, 22:20
        karusia24@poczta.onet.pl ta piosenka jest swietna juz sie ciesze na sama mysl
        ze bede ja miala:)wogole muzyka z tego filmu wyjatkowo mi sie podoba:)czekam.
        • kiciunia_kicia Re: Karusia!!!!!!! 12.02.06, 22:24

          Nom;)

          Zaraz poleci;)
          • karusia28 Re: Karusia!!!!!!! 12.02.06, 22:37
            narazie nic nie przyszlo :(
            • kiciunia_kicia Re: Karusia!!!!!!! 12.02.06, 22:39

              Bo sie wgrywa jeszcze u mnie... :/
              Ale cierpliwości;)
              • karusia28 Re: Karusia!!!!!!! 12.02.06, 22:41
                ok.czekam z niecierpliwoscia:)
    • 1zeus1 Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 22:42
      A co to jest?
      • kiciunia_kicia Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 22:50
        1zeus1 napisał:

        > A co to jest?

        Ależ Ty niedzisiejszy.. :)
        • 1zeus1 Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 22:57
          kiciunia_kicia napisała:

          > Ależ Ty niedzisiejszy.. :)

          Juz wiem, to jakis film:)
          • kiciunia_kicia Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 23:01
            1zeus1 napisał:

            >
            > Juz wiem, to jakis film:)

            Bingo!Zdolniacha z Ciebie :)))
            • karusia28 Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 23:33
              kiciunia-kicia...ja nadal nie mam nic na poczcie,wyslalas juz czy jeszcze nie?
              • kiciunia_kicia Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 23:36
                Tez mi zalezy,zeby to szybko wyslac,ale to sie wgrywa i wgrywa i juz sie
                wkurzam powoli..
                Jesli nadal nie pojdzie-wysle Ci to jutro rano,ok?
                • karusia28 Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 23:39
                  dobrze,moze byc jutro rano,dzieki za checi,pozdrawiam.jak dostane to sie
                  odezwe:)co i jak.
                  • kaktusik0 Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 13.02.06, 08:51
                    po co dziewczyny tak się męczycie? Karusia może to sobie ściągnąć za free ze
                    strony Piotra Rubika.
                    pozdrawiam
    • allegro.con.brio To tam była jakaś 'muzyka'? 12.02.06, 22:56
      Na ogół, muzyka przenosi odbiorcę (słuchacza) tam gdzie chce kompozytor. Prócz
      paru starszych kawałków (gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, bla bla bla) na
      którym się przebudziłem, puszczali same denne kołysanki (a może to cały film
      usypiał - nie wiem, nie zdążyłem zauważyć).
    • cotti Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 22:58
      hmm, w sklepach, na płytach...
      • allegro.con.brio Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 23:00
        Przed filmem dali antypiracką propagandę.
    • bzz_bzz Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 13.02.06, 10:05
      Jawne piractwo.. Dajcie spokój.. Już nawet nie próbujecie się ukrywać...
    • karusia28 kaktusiku0!!!! 13.02.06, 10:07
      czy w takim razie mozesz mi powiedziec jak sciagnac ta muze?jaka to strona?bo
      nie mam teraz za bardzo czasu zeby szukac.
      • eyes_only Re: kaktusiku0!!!! 13.02.06, 10:28
        Nie ściągnąć, a kupić! Soundtrack dostępny jest w sklepach muzycznych.
        Natomiast teledysk do piosenki niech mówią, że to nie jest miłość jest do
        ściągnięcia legalnie na stronach Piotra Rubika (kompozytora), Przemysława
        Brannego (jednego z wykonawców) oraz na stronie oratorium, z którego pochodzi:
        www.tu-es-petrus.pl
        • kaktusik0 Re: kaktusiku0!!!! 13.02.06, 10:49
          www.rubik.pl/index.php3
    • eyes_only Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 13.02.06, 10:16
      A ty sobie zdajesz sprawę, że prosisz o popełnienie przestępstwa? o_O
      Wszystkie utwory z soundtracku do Ja wam pokażę są chronione prawami autorskimi.
      Niech mówią, również!
    • kiciunia_kicia Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 13.02.06, 12:17

      Karusia,sciagnelas piosenke?Bo nie wiem czy wgrywac Ci
    • kiciunia_kicia Karusia,sprawdz poczte!!! n/t 13.02.06, 13:05

    • kiciunia_kicia Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 13.02.06, 14:36

      Karusia,odesłało mi maila,że masz na mało pojemną skrzynkę;)

      I niestety..
      • karusia28 Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 13.02.06, 23:27
        kiciunia-kicia!dzieki wielkie za checi nic nie poradze ze mam taka skrzynke
        mala:)mam juz ta piosenke,ale podoba mi sie jeszcze jedna ,w filmie lecial
        krotki kawalek....jak sie upre to moze kupie plytke:)pozdrawiam.pa
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka