karusia28 12.02.06, 22:07 jesli tak to czy moze mi przeslac na mejla gazetowego.? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kiciunia_kicia Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 22:10 Ooo,właśnie.. Byłam dziś na tym w kinie,podpisuję się pod tym,również prosząc o muzykę z filmu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kiciunia_kicia Karusia!!!!!!! 12.02.06, 22:12 Podaj mi innego swojego maila..Mam jedną piosenkę z filmu, O.Szomańskiej i Brannego.."Niech mowią,że to nie jest miłość" Poślę Ci.. Odpowiedz Link Zgłoś
karusia28 Re: Karusia!!!!!!! 12.02.06, 22:20 karusia24@poczta.onet.pl ta piosenka jest swietna juz sie ciesze na sama mysl ze bede ja miala:)wogole muzyka z tego filmu wyjatkowo mi sie podoba:)czekam. Odpowiedz Link Zgłoś
kiciunia_kicia Re: Karusia!!!!!!! 12.02.06, 22:39 Bo sie wgrywa jeszcze u mnie... :/ Ale cierpliwości;) Odpowiedz Link Zgłoś
1zeus1 Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 22:42 A co to jest? Odpowiedz Link Zgłoś
kiciunia_kicia Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 22:50 1zeus1 napisał: > A co to jest? Ależ Ty niedzisiejszy.. :) Odpowiedz Link Zgłoś
1zeus1 Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 22:57 kiciunia_kicia napisała: > Ależ Ty niedzisiejszy.. :) Juz wiem, to jakis film:) Odpowiedz Link Zgłoś
kiciunia_kicia Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 23:01 1zeus1 napisał: > > Juz wiem, to jakis film:) Bingo!Zdolniacha z Ciebie :))) Odpowiedz Link Zgłoś
karusia28 Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 23:33 kiciunia-kicia...ja nadal nie mam nic na poczcie,wyslalas juz czy jeszcze nie? Odpowiedz Link Zgłoś
kiciunia_kicia Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 23:36 Tez mi zalezy,zeby to szybko wyslac,ale to sie wgrywa i wgrywa i juz sie wkurzam powoli.. Jesli nadal nie pojdzie-wysle Ci to jutro rano,ok? Odpowiedz Link Zgłoś
karusia28 Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 23:39 dobrze,moze byc jutro rano,dzieki za checi,pozdrawiam.jak dostane to sie odezwe:)co i jak. Odpowiedz Link Zgłoś
kaktusik0 Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 13.02.06, 08:51 po co dziewczyny tak się męczycie? Karusia może to sobie ściągnąć za free ze strony Piotra Rubika. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
allegro.con.brio To tam była jakaś 'muzyka'? 12.02.06, 22:56 Na ogół, muzyka przenosi odbiorcę (słuchacza) tam gdzie chce kompozytor. Prócz paru starszych kawałków (gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień, bla bla bla) na którym się przebudziłem, puszczali same denne kołysanki (a może to cały film usypiał - nie wiem, nie zdążyłem zauważyć). Odpowiedz Link Zgłoś
cotti Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 22:58 hmm, w sklepach, na płytach... Odpowiedz Link Zgłoś
allegro.con.brio Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 12.02.06, 23:00 Przed filmem dali antypiracką propagandę. Odpowiedz Link Zgłoś
bzz_bzz Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 13.02.06, 10:05 Jawne piractwo.. Dajcie spokój.. Już nawet nie próbujecie się ukrywać... Odpowiedz Link Zgłoś
karusia28 kaktusiku0!!!! 13.02.06, 10:07 czy w takim razie mozesz mi powiedziec jak sciagnac ta muze?jaka to strona?bo nie mam teraz za bardzo czasu zeby szukac. Odpowiedz Link Zgłoś
eyes_only Re: kaktusiku0!!!! 13.02.06, 10:28 Nie ściągnąć, a kupić! Soundtrack dostępny jest w sklepach muzycznych. Natomiast teledysk do piosenki niech mówią, że to nie jest miłość jest do ściągnięcia legalnie na stronach Piotra Rubika (kompozytora), Przemysława Brannego (jednego z wykonawców) oraz na stronie oratorium, z którego pochodzi: www.tu-es-petrus.pl Odpowiedz Link Zgłoś
eyes_only Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 13.02.06, 10:16 A ty sobie zdajesz sprawę, że prosisz o popełnienie przestępstwa? o_O Wszystkie utwory z soundtracku do Ja wam pokażę są chronione prawami autorskimi. Niech mówią, również! Odpowiedz Link Zgłoś
kiciunia_kicia Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 13.02.06, 12:17 Karusia,sciagnelas piosenke?Bo nie wiem czy wgrywac Ci Odpowiedz Link Zgłoś
kiciunia_kicia Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 13.02.06, 14:36 Karusia,odesłało mi maila,że masz na mało pojemną skrzynkę;) I niestety.. Odpowiedz Link Zgłoś
karusia28 Re: czy ktos ma muzyke z filmu pt:"ja wam pokaze" 13.02.06, 23:27 kiciunia-kicia!dzieki wielkie za checi nic nie poradze ze mam taka skrzynke mala:)mam juz ta piosenke,ale podoba mi sie jeszcze jedna ,w filmie lecial krotki kawalek....jak sie upre to moze kupie plytke:)pozdrawiam.pa Odpowiedz Link Zgłoś