Dodaj do ulubionych

wiecie ze sa tacy ludzie

25.02.03, 16:06
co mysla ze jak powiedza drugiemu: "ty pijaku", to mysla ze mu ublizyli... no
powaznie...
Obserwuj wątek
    • agick a co,.. 25.02.03, 16:18
      Ty się nie poczułeś urażony..?
      :))
      • fjufju nie. no agick. 25.02.03, 16:25
        znas zmnie. ja to tam sie nie urazam... no. zeby jeszce ktos powiedział: ty
        pijaku i zlodzieju!!! (bo kazdy pijak to zlodziej)... ale tak samo ty pijaku...
        albo: alkohol ci mozg wypalił... albo: ten pijak pilch (swietlicki,
        hłasko...)... potem z tych co tak mowia to wyarastaj chyba takie beaty
        tyszkiweicz na stare lata... no bo juz nawet chyba lucjan kydrynski takby nie
        powiedział...
        • agick fjufju...:) 25.02.03, 16:35
          fjufju napisał:

          > znas zmnie.

          ..??? yyy... tego no...motyla noga... no nie wiem...:)
          any way - alkoholiku to chyba gorzej niż Ty pijaku, co nie..?
          ja tam nie wiem - na mnie mówią najczęściej "Ty szkodniku" (w obrębie domu
          zwykle bo tłukę namiętnie różne rzeczy w chałupie... przez nieuwagę..:)
    • melinek Re: wiecie ze sa tacy ludzie 25.02.03, 16:41
      fjufju napisał:

      > co mysla ze jak powiedza drugiemu: "ty pijaku", to mysla ze mu ublizyli... no
      > powaznie...

      Samo myslenie nie jest jeszcze ublizajace. ;))
    • aure11 Re: wiecie ze sa tacy ludzie 25.02.03, 17:12
      he he moja matka kiedys chciala mi ublizyc w w przyplywie wielkiej zlosci
      nazwala mnie BEZBOZNICA. Nie chcialam isc w niedziele do kosciola i to wg niej
      bylo najgorsze okreslenie jakie mozna na czlowieka rzucic na ta okazje.
      Obsmialam sie jak norka ku jej zgrozie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka