fjufju 25.02.03, 16:06 co mysla ze jak powiedza drugiemu: "ty pijaku", to mysla ze mu ublizyli... no powaznie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fjufju nie. no agick. 25.02.03, 16:25 znas zmnie. ja to tam sie nie urazam... no. zeby jeszce ktos powiedział: ty pijaku i zlodzieju!!! (bo kazdy pijak to zlodziej)... ale tak samo ty pijaku... albo: alkohol ci mozg wypalił... albo: ten pijak pilch (swietlicki, hłasko...)... potem z tych co tak mowia to wyarastaj chyba takie beaty tyszkiweicz na stare lata... no bo juz nawet chyba lucjan kydrynski takby nie powiedział... Odpowiedz Link Zgłoś
agick fjufju...:) 25.02.03, 16:35 fjufju napisał: > znas zmnie. ..??? yyy... tego no...motyla noga... no nie wiem...:) any way - alkoholiku to chyba gorzej niż Ty pijaku, co nie..? ja tam nie wiem - na mnie mówią najczęściej "Ty szkodniku" (w obrębie domu zwykle bo tłukę namiętnie różne rzeczy w chałupie... przez nieuwagę..:) Odpowiedz Link Zgłoś
melinek Re: wiecie ze sa tacy ludzie 25.02.03, 16:41 fjufju napisał: > co mysla ze jak powiedza drugiemu: "ty pijaku", to mysla ze mu ublizyli... no > powaznie... Samo myslenie nie jest jeszcze ublizajace. ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
aure11 Re: wiecie ze sa tacy ludzie 25.02.03, 17:12 he he moja matka kiedys chciala mi ublizyc w w przyplywie wielkiej zlosci nazwala mnie BEZBOZNICA. Nie chcialam isc w niedziele do kosciola i to wg niej bylo najgorsze okreslenie jakie mozna na czlowieka rzucic na ta okazje. Obsmialam sie jak norka ku jej zgrozie. Odpowiedz Link Zgłoś