widodonko
28.08.06, 22:58
Nie chce rozwijac zadnego intrygujacego tematu, tylko mam pytanie, ktore
przed chwila zadala mi moja kobieta- czy znacie sposob, aby za pomoca kompa
wyliczyc dni plodne? czy do tego jest jakis program? Dajcie cynk, jak ktoras
wie, bo nie chce mi sie kombinowac i z gory dzieki. Pozdrawiam i spadam.