Dodaj do ulubionych

oglądał ktoś :"Taniec zmysłów"

12.09.06, 16:29
ja widzialam tylko fotki w necie i sa zajebiste po prostu !!! juz nie moge
sie doczekac kiesy pojde na ten film :)a moze dzis ? mh uwielbiam takie
muzyczne filmy z tancem a wy kobitki?
Obserwuj wątek
    • korysia Re: oglądał ktoś :"Taniec zmysłów" 13.09.06, 08:16
      Czesc! jA OGLĄDALAM I musze przyznac, ze film jest boski!
    • cweka Re: oglądał ktoś :"Taniec zmysłów" 13.09.06, 08:23
      Oglądałam w dniu premiery, film lekki i bardzo przyjemny dla oka i ucha, taniec
      i muzyka super, nogi same chodzą w takcie seansu:)
      • agha4 Re: oglądał ktoś :"Taniec zmysłów" 13.09.06, 08:29
        ja tez ogladalam w dniu premiery.....i bardzo mi sie podobal....fajnie tancza,
        fajna muzyka...mam juz cala sciezke dzwiekowa z tego filmu:))))
    • osa00 Re: oglądał ktoś :"Taniec zmysłów" 13.09.06, 08:32
      dajcie namiar na link ze zdjeciami z tego filmu!! :)))
      dzieki
    • lolitka24 Re: oglądał ktoś :"Taniec zmysłów" 13.09.06, 20:09
      Super film, naprawde polecam....
      Podaje tez fajny link... myspace.com/stepupmovie
    • salsa.loca Re: oglądał ktoś :"Taniec zmysłów" 22.09.06, 21:17
      obawiam sie, ze to bedzie dla mnie kolejny rozczarowujacy film...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka