Dodaj do ulubionych

jaki biustonosz na prezent - propozycje

IP: 217.8.188.* 18.03.03, 14:22
ładny, markowy, uzytkowy. jakiej firmy - kojarze tylko tryunf. jakies porady?
moge sie zrewanzować w spr.aut? z gory dziekuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: anE Re: jaki biustonosz na prezent - propozycje IP: *.chello.pl 18.03.03, 14:24
      ja mysle, ze na prezent jakis markowy, bo gdyby rozmiar nie byl dobry, mozna
      wymienic.
      wszystko zalezy od gustu osoby obdarowywanej, wiec trzeba wywiad zrobic.
      • Gość: kilkujadek Re: jaki biustonosz na prezent IP: 217.8.188.* 18.03.03, 15:15
        ale chcialem w pełni z zaskoczenia.... Ponoć na przezroczystych paskach sa
        dobre?
        • Gość: kulka Re: jaki biustonosz na prezent IP: *.gabo.pl 18.03.03, 15:19
          www.intymna.pl
        • Gość: anE Re: jaki biustonosz na prezent IP: *.chello.pl 18.03.03, 15:36
          dobre sa dla kobiety z niemalym biustem, bo mozna zalozyc do bluzki albo
          sukienki na ramiaczka. (pewnie materialowych nikt by nie zabronil, ale chodzi
          mi o estetyke, :-)
          ja sobie zaszalalam i kupilam taki czarny stanik thriumpha - ma zdejmowane
          ramiaczka, 2 komplety - jedne silikonowe a drugie czarne zwykle.

          a jezeli z zaskoczenia, to moze jakis robiacy wrazenie, ladne sa ze sliskiego
          materialu - b.eleganckie.
    • anahella Re: jaki biustonosz na prezent - propozycje 18.03.03, 20:12
      Gość portalu: kilkujadek napisał(a):

      > ładny, markowy, uzytkowy. jakiej firmy - kojarze tylko tryunf. jakies porady?
      > moge sie zrewanzować w spr.aut? z gory dziekuje.

      Ja uwazam ze koronkowe w ostrych kolorach sa wyzywajace i niekoniecznie musza
      trafic w gust twojej dziewczyny. Zakladam ze ma dobry, wiec jezeli kupisz jej
      skromny ale dobrego gatunku to powinna sie ucieszyc. Co do koloru - najlepiej
      bialy, bo pasuje pod prawie kazde ubranie lub koloru cielistego. Wydaje mi sie,
      ze jednolity z milego w dotyku materialu bedzie jak znalazl. Ale zanim
      wybierzesz sie do sklepu to zobacz jakie nosi: sztywne, miekkie (o miseczki mi
      chodzi) czy miseczki z drutami czy bez. Jezeli twoja dziewczyna lubi duze
      dekolty to kup jej tzw. bardotke z odczepianymi ramiaczkami - w komplecie
      czasem sa tez silikonowe. Mozna je nosic i do ubran bez ramion i z odkrytymi
      plecami. Jezeli twoja dziewczyna to nastolatka, to masz wiekszy wybor w formie -
      tu moze ucieszyc ja nawet i zloty i srebrny! Jezeli jednak ma po 20-tce to
      wydaje mi sie ze powinien byc przede wszystkim elegancki. Pamietaj, ze do
      biustonosza nosi sie jeszcze figi:)
      • Gość: kilkujadek Re: jaki biustonosz na prezent - propozycje IP: 217.8.188.* 19.03.03, 10:04
        anahella napisała:

        > Gość portalu: kilkujadek napisał(a):
        >
        > > ładny, markowy, uzytkowy. jakiej firmy - kojarze tylko tryunf. jakies pora
        > dy?
        > > moge sie zrewanzować w spr.aut? z gory dziekuje.
        >
        > Ja uwazam ze koronkowe w ostrych kolorach sa wyzywajace i niekoniecznie musza
        > trafic w gust twojej dziewczyny. Zakladam ze ma dobry, wiec jezeli kupisz jej
        > skromny ale dobrego gatunku to powinna sie ucieszyc. Co do koloru - najlepiej
        > bialy, bo pasuje pod prawie kazde ubranie lub koloru cielistego. Wydaje mi
        sie,
        >
        > ze jednolity z milego w dotyku materialu bedzie jak znalazl. Ale zanim
        > wybierzesz sie do sklepu to zobacz jakie nosi: sztywne, miekkie (o miseczki
        mi
        > chodzi) czy miseczki z drutami czy bez. Jezeli twoja dziewczyna lubi duze
        > dekolty to kup jej tzw. bardotke z odczepianymi ramiaczkami - w komplecie
        > czasem sa tez silikonowe. Mozna je nosic i do ubran bez ramion i z odkrytymi
        > plecami. Jezeli twoja dziewczyna to nastolatka, to masz wiekszy wybor w
        formie
        > -
        > tu moze ucieszyc ja nawet i zloty i srebrny! Jezeli jednak ma po 20-tce to
        > wydaje mi sie ze powinien byc przede wszystkim elegancki. Pamietaj, ze do
        > biustonosza nosi sie jeszcze figi:)
        >
        > No , w koncu pełny profesjonalizm. Komplet bylby ok, szczegolnie te bardotki
        na silikonach, 75C albo ten nastempny numer, nie wiem jaki. A kobieta to po 20
        z okładem. dzięki.
        >
        >
        • Gość: 20+ Re: jaki biustonosz na prezent - propozycje IP: 148.228.174.* 19.03.03, 20:00
          jak z okladem, to kup jej super eleganckie,seksowne body w kolorze
          ciemnoczerwonym.
    • soczewica Re: jaki biustonosz na prezent - propozycje 19.03.03, 20:59
      ty uważaj lepiej, bo w pewnych kręgach panuje opinia, że kupienie stanika
      przynosi pecha ;)
      z moim facetem zerwała poprzednia dziewczyna niedługo po tym, jak wybulił na
      czarne cudo sporo kabonki - inwestycja więc się nie opłaciła :> (to znaczy mnie
      jak najbardziej :)), a on przyrzekł, że nigdy nie kupi mi biusthaltera -
      profilaktycznie ;> zresztą i tak nie znoszę tych paskudztw, spłukałam się za to
      na dwie koszulki sportowe i jestem szczęśliwa.


      nienawidzące biustonoszy - łączcie się!
      • drzazga1 Cześć Soczewico zielona :-) 19.03.03, 21:22
        soczewica napisała:

        > ty uważaj lepiej, bo w pewnych kręgach panuje opinia, że kupienie stanika
        > przynosi pecha ;)
        > z moim facetem zerwała poprzednia dziewczyna niedługo po tym, jak wybulił na
        > czarne cudo sporo kabonki

        może z rozmiarem nie trafił i to cudo ją uciskało ;-)))

        Bo najwieksza sztuka to własnie trafić z rozmiarem i kształtem.
        Autorowi watku pod rozwagę: nawet jak znasz rozmiar, to może sie okazac, że
        wybrany fason akurat źle lezy. Chwała kapitalizmowi za to, że w każdym sklepie
        mozna stanik przed kupnem przymierzyć (daaawno temu podobno kupowało się "na
        oko")- w końcu nosi sie na figurze, nie na oku!
        Rozmiar 75C lub następny???? Nie ma czegoś takiego jak rozmiar następny, 75D
        bedzie miało więkze miseczki, a 80C nieco większe miseczki i wiekszy obwód pod
        biustem!
        Dowiedz się dokładnie, tyle, że wtedy to już nie niespodzianka bedzie.

        Może faktycznie cos innego z bielizny byłoby lepszym pomysłem, np. seksowna
        jedwabna koszulka + figi?
        • soczewica kic kic.. widziałam zwiastuna ;) 19.03.03, 21:24

          czy ty masz te brwi? czy jak? :>
          • drzazga1 Re: kic kic.. widziałam zwiastuna ;) - ciicho;-))) 20.03.03, 10:11
            soczewica napisała:

            >
            > czy ty masz te brwi? czy jak? :>
            >

            No przyczernione, nie wiem po co, spod grzywki i tak specjalnie nie widać. Ale
            zwiastuna nie widziałam :-) dopiero dziś zobaczę jak wyzło :-)))
            • capa_negra Kic kic.....szaaaa 20.03.03, 11:36
              Nie widziałam zwiastuna, ale pamietam i trupem w siedze domu....
              • drzazga1 Re: Kic kic.....szaaaa 20.03.03, 12:50
                capa_negra napisała:

                > Nie widziałam zwiastuna, ale pamietam i trupem w siedze domu....


                Trupem to co najwyżej możesz paść z przerażenia słoneczko ;-))))
                Oby nie, wolę zywych :-)))
        • drzazga1 Ps. 19.03.03, 21:31
          Co do ramiączek z silikonu - czy sa eleganckie, to sprawa dyskusyjna.
          Za to pewne, że wiele dziewczyn ich nie znosi, bo kleja sie do ciała. Pół biedy
          jeżeli stanik ma ramiączka wymienne, ale jeżeli te przezroczyste sa na stałe?

          Może jednak wypatrzysz jakiś komplecik w sklepie, kupisz tylko figi i wręczysz
          pięknie zapakowane z informacją, że na mierzenie góry stroju w Twoim
          towarzystwie zapraszasz w dowolnie wybranym terminie? ;-)))
        • Gość: kilkujadek Re: Cześć IP: 217.8.188.* 20.03.03, 12:42
          drzazga1 napisała:

          > Bo najwieksza sztuka to własnie trafić z rozmiarem i kształtem.
          > Autorowi watku pod rozwagę: nawet jak znasz rozmiar, to może sie okazac, że
          > wybrany fason akurat źle lezy. Chwała kapitalizmowi za to, że w każdym
          sklepie
          > mozna stanik przed kupnem przymierzyć (daaawno temu podobno kupowało się "na
          > oko")- w końcu nosi sie na figurze, nie na oku!
          > Rozmiar 75C lub następny???? Nie ma czegoś takiego jak rozmiar następny, 75D
          > bedzie miało więkze miseczki, a 80C nieco większe miseczki i wiekszy obwód
          pod
          > biustem!
          > >
          No tego nie chwytam, czemu 80C ma wieksze miseczki, powinna byc kolejna litera,
          czyli D, a 80 to obwod - czyli 80D. A to ponoć za dużo.
          • drzazga1 Re: Cześć 20.03.03, 13:07
            Gość portalu: kilkujadek napisał(a):

            > No tego nie chwytam, czemu 80C ma wieksze miseczki, powinna byc kolejna
            litera, czyli D, a 80 to obwod - czyli 80D.

            Kurczę, jak by tu poglądowo... Najlepiej idź do sklepu i poproś o pokazanie
            TEGO SAMEGO MODELU w dwóch rozmiarach: 75D i 80C to sam zobaczysz.

            Dowcip polega na tym, że smbole A, B, C, ... nie są przyporządkowane sztywno do
            określonej wielkości miseczek. Wielkość miseczki jest określona przez różnicę
            dwu obwodów: tego mierzonego pod piersiami i tego mierzonego w punkcie
            największego obwodu piersi.

            Nie pamiętam dokładnie, bo mi to nie potrzebne (i tak zawsze mierzę), jaka
            różnica jest przyporządkowana poszczególnym miseczkom.
            W każdym razie np. rozmiar 75 F będzie nosić osoba o sylwetce "średniej" ze
            stosunkowo duzymi piersiami (w związku z tym obwód w biuście będzie miała tez
            duży), a np. 90B kobieta puszysta o piersiach porównywalnych wielkością do tej
            z 75F, ale w porównaniu do swojej sylwetki średnich.
            Oczywiście w przybliżeniu:-)
            Trudno to zrozumieć tak "teoretycznie", leć do sklepu z bielizną :-)))

            Aha, jeszcze Ce dobiję - ten sam rozmiar u róznych producentów też może sie
            różnić!


            A to ponoć za dużo.

            Cooo? Za dużo??? Ja Ci dam! Dyskryminował tu będzie!
            • Gość: kilkujadek Re: Cześć IP: 217.8.188.* 20.03.03, 14:02
              drzazga1 napisała:

              > Gość portalu: kilkujadek napisał(a):
              >
              > > No tego nie chwytam, czemu 80C ma wieksze miseczki, powinna byc kolejna
              > litera, czyli D, a 80 to obwod - czyli 80D.
              >
              > Kurczę, jak by tu poglądowo... Najlepiej idź do sklepu i poproś o pokazanie
              > TEGO SAMEGO MODELU w dwóch rozmiarach: 75D i 80C to sam zobaczysz.
              >
              > Dowcip polega na tym, że smbole A, B, C, ... nie są przyporządkowane sztywno
              do
              >
              > określonej wielkości miseczek. Wielkość miseczki jest określona przez różnicę
              > dwu obwodów: tego mierzonego pod piersiami i tego mierzonego w punkcie
              > największego obwodu piersi.
              >
              > Nie pamiętam dokładnie, bo mi to nie potrzebne (i tak zawsze mierzę), jaka
              > różnica jest przyporządkowana poszczególnym miseczkom.
              > W każdym razie np. rozmiar 75 F będzie nosić osoba o sylwetce "średniej" ze
              > stosunkowo duzymi piersiami (w związku z tym obwód w biuście będzie miała tez
              > duży), a np. 90B kobieta puszysta o piersiach porównywalnych wielkością do
              tej
              > z 75F, ale w porównaniu do swojej sylwetki średnich.
              > Oczywiście w przybliżeniu:-)
              > Trudno to zrozumieć tak "teoretycznie", leć do sklepu z bielizną :-)))
              >
              > Aha, jeszcze Ce dobiję - ten sam rozmiar u róznych producentów też może sie
              > różnić!
              >
              2 razy czytałem, no nie jest to proste.... W każdym razie dzieki.
              > A to ponoć za dużo.
              >
              > Cooo? Za dużo??? Ja Ci dam! Dyskryminował tu będzie!
              No to taki skrót myślowy, chodziło o to że to wiecej niz potrzeba...
              Pozdrowienia
              P.S
              A Ty jaki nosisz rozmiar?


              • drzazga1 Re: Cześć 20.03.03, 15:43
                Gość portalu: kilkujadek napisał(a):

                > > Cooo? Za dużo??? Ja Ci dam! Dyskryminował tu będzie!
                > No to taki skrót myślowy, chodziło o to że to wiecej niz potrzeba...
                > Pozdrowienia
                > P.S
                > A Ty jaki nosisz rozmiar?

                Ciekawski? :-)
                75E. Niestety.

                ps. Więcej niż potrzeba pod biustem? A doświadczenia radzę, jak masz
                wątpliwości, to lepszy będzie taki, co ma trochę mniej pod biustem, ale większą
                miseczkę, bo jak miseczka za mała, to deformuje piersi, a szkoda by było ;-)
                Nie sugeruj sie reklamami, bo na nich z reguły modelki mają za małe miseczki i
                biust im "seksownie" wypływa - do normalnego noszenia nie polecam.
                • Gość: kilkujadek Re: Cześć IP: 217.8.188.* 20.03.03, 16:00
                  drzazga1 napisała:

                  > Gość portalu: kilkujadek napisał(a):
                  >
                  > > > Cooo? Za dużo??? Ja Ci dam! Dyskryminował tu będzie!
                  > > No to taki skrót myślowy, chodziło o to że to wiecej niz potrzeba...
                  > > Pozdrowienia
                  > > P.S
                  > > A Ty jaki nosisz rozmiar?
                  >
                  > Ciekawski? :-)
                  > 75E. Niestety.
                  I owszem, ale niestety jest nie na miejscu! Moze miedzy wami kobietami...
                  Jeszcze raz dziekuje za info.

                  • drzazga1 Re: Cześć 20.03.03, 16:29
                    Gość portalu: kilkujadek napisał(a):

                    > I owszem, ale niestety jest nie na miejscu!

                    Pewnie, Ty nie musisz tego z sobą wszędzie dżwigać ;-)


                    Moze miedzy wami kobietami...
                    > Jeszcze raz dziekuje za info.
                    >

                    Miłego przymierzania :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka