agusia471 01.01.07, 11:17 Witam! Mam prawie 50 lat i prawie od roku kochamy sie z mezem bez zadnego zabezpieczenia- okres własciwie raz mam raz nie mam- wiec czy istnieje jeszcze ryzyko ciązy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
qw994 Re: Antykoncepcja przed 50- tką 01.01.07, 12:22 Teoretycznie tak, dopóki miesiączka trwale nie zaniknie. W praktyce - szanse bliskie zeru. Ale ja na twoim miejscu bym nie ryzykowała. Odpowiedz Link Zgłoś