Dodaj do ulubionych

Antykoncepcja przed 50- tką

01.01.07, 11:17
Witam! Mam prawie 50 lat i prawie od roku kochamy sie z mezem bez zadnego
zabezpieczenia- okres własciwie raz mam raz nie mam- wiec czy istnieje jeszcze
ryzyko ciązy?
Obserwuj wątek
    • qw994 Re: Antykoncepcja przed 50- tką 01.01.07, 12:22
      Teoretycznie tak, dopóki miesiączka trwale nie zaniknie. W praktyce - szanse
      bliskie zeru. Ale ja na twoim miejscu bym nie ryzykowała.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka