mario2 26.05.03, 20:54 jak czlowiek Cie argumentami potrakltuje tracisz chec i odwage do dalszej dyskusji? ( watek o Wandzi)? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lady Re: I co Lady IP: 148.228.174.* 26.05.03, 21:01 mario2 napisał: > jak czlowiek Cie argumentami potrakltuje tracisz chec i odwage do dalszej > dyskusji? ( watek o Wandzi)? strasznie sie wysilasz, uwazaj bo sie zmeczysz. Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: I co Lady 26.05.03, 21:05 rzeciez to Ty produkujesz jeden watek za drugim i jeden durniejszy od drugiego! Ja tylko ripostuje to, co wydaje mi sie idiotyzmem, wiec w Twoim wydaniu wszystko! Bieglosc retoryczna, czy erystyka nie jest twoja mocna strona, wiec raczej wroc do czytania tego forum, a nie kompromituj sie wpisami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lady Re: I co Lady IP: 148.228.174.* 26.05.03, 21:16 mario2 napisał: > rzeciez to Ty produkujesz jeden watek za drugim i jeden durniejszy od drugiego! > > Ja tylko ripostuje to, co wydaje mi sie idiotyzmem, wiec w Twoim wydaniu > wszystko! > Bieglosc retoryczna, czy erystyka nie jest twoja mocna strona, wiec raczej > wroc do czytania tego forum, a nie kompromituj sie wpisami! ha, ha, ha. ciekawe na czym polega twoja bieglosc retoryki i erystyki??. naprawde odpusc sobie, bo widze, ze z kazdym watkiem jestes corac bardziej zmeczony. zajrzyj do slownika i napisz jeszcze pare cytacikow, slowek o obcym znaczeniu. chcesz mi pokazac, ze dorownujesz mi poziomem i byc ewentualna partia do rozwazenia??¨? napisz jeszcze cos o tym ile masz lat, i czy masz zgrabna figure- waski tylek i szerokie ramiona. a zreszta jesli w realu jestes taki jak tu na forum to z gory dziekuje. Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: I co Lady 26.05.03, 21:19 wybacz, ale jestem "zajety" Nawet jednak, gdybym byl woly nie rzucalbym sie na cos , co tylko pyszczyc potrafi, a gdy dochodzi do wymiany argumentow chowa glowe w piasek. Wiec prosze Cie- nie wysilaj sie juz wiecej. Wiem, ze przeczytalas cos wiecej niz elementarz, ale lektura ksiazeczek z serii "poczytaj mi mamo" naprawde nie dowodzi ani wysoiego wspolczynnika IQ, ani nawet ocztytania. Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Mario czemu rozrabiasz ?? 26.05.03, 21:11 Ładnie to tak na dziewczynę napadać ?? Wstydź się - nieładnie. Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Mario czemu rozrabiasz ?? 26.05.03, 21:12 Czesc łyszeczko :)) ja nie napadam, tylko wykazuje jej indolencje umyslowa :) Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: No nie mój drogi - zakrawa to na gwałt :))) 26.05.03, 21:17 psychiczny :))) Daj dziewczynie spokój. Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: No nie mój drogi - zakrawa to na gwałt :))) 26.05.03, 21:20 ja jej nie gwalce!! To ona sie onanizuje :) Odpowiedz Link Zgłoś
anahella Re: No nie mój drogi - zakrawa to na gwałt :))) 26.05.03, 21:21 mario2 napisał: > ja jej nie gwalce!! To ona sie onanizuje :) A ty jej zazdroscisz?;) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: No nie mój drogi - zakrawa to na gwałt :))) 26.05.03, 21:22 Onanizmu??? no przestan !!! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Byłeś u Babci z kwiatkami ??? 26.05.03, 21:22 Lepiej leć złożyć Mamie życzenia - ucieszy się :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Byłeś u Babci z kwiatkami ??? 26.05.03, 21:25 niestety- mama jest daleko :((( Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Ja swojej kartkę 26.05.03, 21:28 priorytetem wysłałam - choć mieszka 2 km ode mnie :))) Ale była dumna :)) Chyba te priorytety specjalnie na Dzień Matki wymyśliła poczta polska :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Ja swojej kartkę 26.05.03, 21:30 Czyli wczoraj wysylalas? Hmmm- a gdzie poczta w niedziele pracuje, łyszeczko? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Ja swojej kartkę 26.05.03, 21:35 W piątek wysłałam - w sobotę dostała :) A dziś kupiłam jej przepiękną różę chińską :) Ale jest na wojażach więc zobaczy jutro :) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Ja swojej kartkę 26.05.03, 21:36 A Ty? jestes juz matka? Czy czynisz jakies starania w tym wzgledzie? :)) Przeciez tak fajnie jest dostawac kartki i chinskie roze !!! Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Nie Mario :) 26.05.03, 21:38 Ja jestem typem wiecznego dziecka :) A głupio byłoby gdyby dzieci miały dzieci :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Nie Mario :) 26.05.03, 21:41 MoZe kiedys wyrosniesz z tego zauroczenia wlasna dziecinnoscia, łyszeczko? :))) Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze posiadanie dzieci, to duze szczescie.... Ja jestem naprawde szczesliwy, ze mam taka "mala" Patrycje :) Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Nie Mario :) 26.05.03, 21:44 mario2 napisał: > Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze posiadanie dzieci, to duze szczescie.... Ja jestem naprawde szczesliwy, ze mam taka "mala" Patrycje :) Ale i duża odpowiedzialność - nie stać mnie na "takie" zabawki na razie :) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Nie Mario :) 26.05.03, 21:47 Staram sie byc odpowiedzialnym.. Wlasnie wrocilem ( przed tygodniem) z komuni mojej malej. Ty nie wiesz co to za przezycie, jak wlasne dziecko czyta w kosciele ewangelie i to po niemiecku. A wlasciwei, to kiedy masz zamiar miec takie "zabawki"? Jak bedziesz babcia? :) Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Nie Mario :) 26.05.03, 21:49 mario2 napisał: > A wlasciwei, to kiedy masz zamiar miec takie "zabawki"? Jak bedziesz babcia? :) Na razie nie planuję :)) Nie myślę :)) Może wystaram sie o faceta z " narybkiem" :))) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Nie Mario :) 26.05.03, 22:00 eee tam- lepiej wystaraj sie o faceta z potencja :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lady Re: Nie Mario :) IP: 148.228.174.* 26.05.03, 22:03 mario2 napisał: > eee tam- lepiej wystaraj sie o faceta z potencja :) czego tobie brakuje, maly ptaszku. Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Mój Drogi :)))) 26.05.03, 22:05 To chyba w dużej mierze zależy jednak od kobiety :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Mój Drogi :)))) 26.05.03, 22:06 racja łyszeczko...:) co to za powiew smrodu kilka wpisow ponad nami? :) Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Mój Drogi :)))) 26.05.03, 22:07 Rozmawiam z Tobą - więc nie patrzę na inne wpisy :))) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Mój Drogi :)))) 26.05.03, 22:10 Ja tez nie patrze, ale jakos dziwnie padlinka zalatuja :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lady Re: Mój Drogi :)))) IP: 148.228.174.* 26.05.03, 22:11 mario2 napisał: > Ja tez nie patrze, ale jakos dziwnie padlinka zalatuja :) chyba z twojego opadnietego fiuta. Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Mój Drogi :)))) 26.05.03, 22:12 Więc się zdecyduj :) Rozmawiasz ze mną czy wąchasz ??? Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Mój Drogi :)))) 26.05.03, 22:18 Jasne, ze gadam z Toba. A toto niech dalej sobie psuje powietrze wydzielinami swego perzepoconego mozdzku :) Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Mój Drogi :)))) 26.05.03, 22:24 Ale wiesz co - może kiedyś indziej :)) Wiesz jak nie lubię kłótni - a Ty mimowoli wciągasz mnie w nie. :> Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Mój Drogi :)))) 26.05.03, 22:27 ja Cie nie wciagam! One same sie tu przypaletuja :) Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Mój Drogi :)))) 26.05.03, 22:30 Powiedz Ty mi dlaczego musisz ciągle z kimś się kłócić ?? Nie możesz swoich racji wyłożyć na spokojnie ??? Taki fajny z Ciebie gość - a gdzie się nie ruszysz - zaraz sobie wrogów znajdujesz :((( Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Och Mario :))) 26.05.03, 22:33 A powiedz mi dlaczego nikt ze mną się nie kłóci ??? Weź czasami troszeczkę na wstrzymanie :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lady Re: Mój Drogi :)))) IP: 148.228.174.* 26.05.03, 22:37 Taki fajny z Ciebie gość - a gdzie się nie z jakimi facetami lyche masz kontakt, ze ktos taki jak mario jest dla Ciebie fajny?? Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Moja droga Lady :))) 26.05.03, 22:42 Nie znamy się - w każdym badź razie - nie pamietam Cię. A z Mariem znam się chyba od dwóch lat ??? No może półtora :)) Więc nie pisz mi kogo mam lubić a kogo nie - sama takie decyzje podejmuję. W stosunku do mnie zawsze był miły i szrmancki - jeżeli Ty tego nie potrafisz osiągnąć w kontaktach z facetami - nie moja to wina. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lady Re: Moja droga Lady :))) IP: 148.228.174.* 26.05.03, 22:46 jeżeli Ty tego nie potrafisz osiągnąć w kontaktach z facetami - > nie moja to wina. na kontaktach z takimi prostakami jak mario mi naprawde nie zalezy, a jesli chodzi o facetow, to moge ich zmieniac jak rekawiczki dlatego sie do nich nie lasze. a to, ze kazdy chcialby byc tym jedynym to tez nie moja wina. Odpowiedz Link Zgłoś
lyche1 Re: Więc po co się tłumaczysz ??:))) 26.05.03, 22:49 Śmieszna jesteś :)) Pozdrawiam :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lady Re: Więc po co się tłumaczysz ??:))) IP: *.puebla.megared.net.mx 26.05.03, 23:42 lyche1 napisała: > Śmieszna jesteś :)) Pozdrawiam :)) a ty jestes na poziomie maria. uzupelniacie sie. zycze Ci wiec takiego faceta jesli Cie nie stac na nic innego. powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś