limonka3 05.09.07, 13:19 urlopie wszystkie/wszyscy? Bo ja po jednym już tak a teraz z duuużą niecierpliowścią czekam na drugi, który będzie za ........56 dni!:))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
papierowa.szklanka Re: Czy jesteście już po..... 05.09.07, 13:20 tak, miałam całe DWA dni urlopu :D jestem po ;) Odpowiedz Link Zgłoś
papierowa.szklanka Re: juz po ;) 05.09.07, 13:24 Princessa. ale Ty aska jestes na tych zdjeciach, i jakie fajoskie dzieciaczki ;D Odpowiedz Link Zgłoś
princessa29 Re: juz po ;) 05.09.07, 13:26 normalnie się zaczerwieniłam :))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
zoofka Re: juz po ;) 05.09.07, 14:10 ale bez grzywki podobałaś mi się bardziej :) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
princessa29 Re: juz po ;) 05.09.07, 14:12 zoofka napisała: > ale bez grzywki podobałaś mi się bardziej :) > pozdrawiam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: juz po ;) 05.09.07, 14:40 no jak się tak wygląda to sobie można ogolnodostępną wizytówkę ze zdjęciem zrobić :)) Odpowiedz Link Zgłoś
princessa29 Re: juz po ;) 05.09.07, 14:42 limonka3 napisała: > no jak się tak wygląda to sobie można ogolnodostępną wizytówkę ze > zdjęciem zrobić :)) czemu Ty nie posiadasz? Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: juz po ;) 05.09.07, 14:47 > czemu Ty nie posiadasz? Bo nazwe to ogólnie, mało fotogeniczna jestem.......;))) i pozytywnych wpisów bym się niedoczekała :))) Odpowiedz Link Zgłoś
polla.k Re: Czy jesteście już po..... 05.09.07, 13:34 byle wytrzymac do 20go i uciekam w jakieś ciepłe miejsce!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
butterflymk Re: Czy jesteście już po..... 05.09.07, 13:37 Prosze Cie jaki urlop, mój najdłuższy wyjazd w tym roku trwał 5 dni :((((((( w ogóle to nie podobne do mnie... ale miałam najgorszy rok w życiu i w ogóle nie chcę nawet o tym myślec... Odpowiedz Link Zgłoś
polla.k Re: Czy jesteście już po..... 05.09.07, 13:38 no widzisz, ten był najgorszy, więc wszystko co przed Tobą będzie świetne :) Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: Czy jesteście już po..... 05.09.07, 13:40 czekaj, sprawdzę w googlach co to urlop:(( Odpowiedz Link Zgłoś
kiddo Re: Czy jesteście już po..... 05.09.07, 16:21 ja za pare dni uciekam z lubym gdzies w cieple kraje... :) nie miałam prawdziwego urlopu juz ponad rok i już chodze na rzęsach:) Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Wstydz sie 05.09.07, 16:26 Ladnie to tak przypominac ludziom, ze juz po wakacjach? :( Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:43 > Ladnie to tak przypominac ludziom, ze juz po wakacjach? :( może i nie ładnie, ale zapytałam z myślą, że jeszcze ktoś będzie miał jakis choć mały urlopik -jak ja:) Odpowiedz Link Zgłoś
polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:44 kontik_71 napisał: > Ladnie to tak przypominac ludziom, ze juz po wakacjach? :( przed wakacjami kontiku, przed :) Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:45 Czekaj paskudo... i Ty wrocisz z wakacji a wtedy bede bezlitosny :P Odpowiedz Link Zgłoś
polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:46 ale ja wtedy będe wypoczeta, opalona i nie uda Ci się zepsuc mi humoru Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:47 A moze ja wtedy bede wiedzial kiedy beda moje nastepne wakacje :)? Odpowiedz Link Zgłoś
polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:47 widzisz...coś pozytywnego :), a nie wyzywanie ludzi od paskud Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:48 Ale jestes paskuda.. przykro mi.. opowiadac mi tu o wakacjach i wypoczynku gdy ja mam to juz za soba :( Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:51 Watpliwa przyjemnosc gdy sie nie ma daty ustalonej :( Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:52 Zeby to takie latwe bylo :( chlip, chlip.. Odpowiedz Link Zgłoś
polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:53 kontik_71 napisał: > Zeby to takie latwe bylo :( chlip, chlip.. kontiku kochany, nie chciałam wpędzac Cię w taki nastrój :( Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:54 Nie chcialas a jednk Ci sie udalo :( <lzy kapia na kota siedzacego ma kontika kolanach> Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:55 A tego to ja Ci juz podpowiadal nie bede :( buuuuuuuuuuuuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:57 no nie rycz pliss, przytulę, pocałuję w czółko...przyniosę czekoladę :) Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:58 Przytulenie jest ok, ale reszta? Mam sie zaslodzic na smierc ta czekolada :( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:59 czekoladą to ja się z Toba tylko podziele, przecież wiem, że nie zjesz całej ;P Nie chcesz, żebym całowała, to nie będę. Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:01 Calowac mozesz :) Ale to czolko... to takie malo romantyczne.. chyba, ze jest to tylko wstep :P Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:04 Ja? Ja prowokator???? Buuuuuuuuuu :( Znowu wepchnelas mnie do dolka : ( Odpowiedz Link Zgłoś
polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:04 W tej chwili przestań! bo się tam do Ciebie wybiorę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:06 buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu chlip, chlip Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:47 Limonka Ty uwazaj bo Cie ze skorki obiore :) Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:50 > Limonka Ty uwazaj bo Cie ze skorki obiore :) ludzie zmęczeni cięzką pracą na drugi urlop idą, a tu takie "krzyki" od razu:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:51 limonka3 napisała: > > Limonka Ty uwazaj bo Cie ze skorki obiore :) > > ludzie zmęczeni cięzką pracą na drugi urlop idą, a tu takie "krzyki" > od razu:)))) Jakiś taki agresywny się zrobił, prawda?? Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:52 > Jakiś taki agresywny się zrobił, prawda?? no dokładnie :)) Odpowiedz Link Zgłoś
polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:53 jak to mówi moja mama: zaczepno-obronny hihi Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:53 Nie agresywny tylko nieszczesliwy :( buuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:56 Bo zimno jest, deszc pada, 600m nade mna lezy snieg a ja nie mam widokow na wakacje :( Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:58 > Bo zimno jest, deszc pada, 600m nade mna lezy snieg a ja nie mam > widokow na wakacje :( to na narty już może czas!:) Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:00 Ta... mow to komus kto nie lubi jezdzic na nartach.. taka mloda na forum a tak mnie juz przycisnela do ziemi :( Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:01 > Ta... mow to komus kto nie lubi jezdzic na nartach.. taka mloda na > forum a tak mnie juz przycisnela do ziemi :( ja? no co Ty mówisz! nigdy w życiu:) przynajmniej na razie :) Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:03 No to wyszla lemonka z worka... biada nam :( Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:05 > No to wyszla lemonka z worka... biada nam :( ja tu dobre rady żeby humorek poprawić, że narty te sprawy a Ty, że jakaś lemonka odrazu :( Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:07 Ups... sorki. pewnie paluch mi sie obsunal na klawiaturze :) Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:10 zmykam się uczyć TOTALNIE niefajnych i niepotrzebnych rzeczy :( teraz mi smutno jest................ Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:12 Ucz sie dziecko ucz.. nauka to potegi klucz itd :) Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:14 > Ucz sie dziecko ucz.. nauka to potegi klucz itd :) hahah jasne jasne, ja juz bardzo duża dziewczynka jestem i wiem, że ekonometria mi sie do NICZEGO w zyciu ani pracy nie przyda :( Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:18 NIe wiesz co Ci przyszlosc przyniecie.. sio do ksiazek :) Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:24 > NIe wiesz co Ci przyszlosc przyniecie.. sio do ksiazek :) proszę Cię! wiem, że sie nie przyda, mam dobry zawód i nie będę się przekwalifikowywać -ale są papiery które się w życiu przydają :) ale żeby od razu ekonometria? :( Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:31 Nie ma nic za darmo.. chcesz papier miec na przyszlosc to ucz sie ekonometrii... wroc gdy sie juz nauczysz :) Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:32 ... wroc gdy sie juz nauczysz :) czyli nigdy :(((((((((((( ale skoro tak wolisz.......;) Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:33 No nieee.. napewno sie nauczysz :) Wierzymy w Ciebie :) Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:36 Ja w siebie też wierzę, ale nie w tej kwesti :( niestety Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:37 Zmyskaj do ksiazek... i szybciutko sie naucz :) Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:40 > Zmyskaj do ksiazek... i szybciutko sie naucz :) oj nie mogę się zebrać, nie mogę :( Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:41 > oj nie mogę się zebrać, nie mogę :( To sie wlasnie czuje :) Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:45 wiedziałam, że kiedys wrócisz jak będę z Kontikiem rozmawiała :))) mnie głowa nie boli, ale nie będę taka i zostawie Was :) Odpowiedz Link Zgłoś
prom_do_szwecji Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:47 a nich sie limonka nie boi. Prom co miał wziac ze znajomości z kontikiem, to wział. Wiecej już sie nie wyciśnie :( Odpowiedz Link Zgłoś
prom_do_szwecji Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:46 wróce? dziecinko, my się własnie wygadaliśmy za wszystkie czasy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:57 > Limonka Ty uwazaj bo Cie ze skorki obiore :) a to przyjemne będzie............... ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:58 A to Cie jeszcze nikt ze skorki nie obieral :)? Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:00 > A to Cie jeszcze nikt ze skorki nie obieral :)? hm........no nie :) Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:13 > Limonka Ty uwazaj bo Cie ze skorki obiore :) hehehe obiecanki cacanki ;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:18 Czyli jednak nie boli takie sciaganie :) Znaczy wiesz juz jak to jest :P Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:22 > Czyli jednak nie boli takie sciaganie :) Znaczy wiesz juz jak to > jest :P nie wiem! Ciebie pytałam, i o obiecankach też było do Ciebie :) Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:23 Znaczy sie, nie boisz sie ewentualnego bolu zwiazanego ze sciaganiem skorki :) A co do obiecanek to..... :) Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:26 > Znaczy sie, nie boisz sie ewentualnego bolu zwiazanego ze sciaganiem > skorki :) A co do obiecanek to..... :) wierze, że ściągniesz tak żeby nie bolało ;) > A co do obiecanek to..... :) to co..............? :) Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:32 > wierze, że ściągniesz tak żeby nie bolało ;) Czyli z mala iloscia soli :) > to co..............? :) A nic.. tak mi sie cosik pomyslalo :) Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:35 > Czyli z mala iloscia soli :) soli???? a nie będzie za słono? i nie będzie piekło? ;)) > A nic.. tak mi sie cosik pomyslalo :) nie ładnie tak, zaczynać i nie kończyć............ Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:35 > soli???? > a nie będzie za słono? i nie będzie piekło? ;)) Sie zobaczy :) I ewentualnie uslyszy (krzyk solonej Limonki) :) Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:38 > Sie zobaczy :) I ewentualnie uslyszy (krzyk solonej Limonki) :) ja myslałam, że Ty masz doświadczenie... bo ja za królika doświadczalnego robić nie chce, ale tu widzę nowicujusz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:36 >nie ładnie tak, zaczynać i nie kończyć............ Ciii ... nic nie powiem :) Odpowiedz Link Zgłoś
prom_do_szwecji Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:38 kontik_71 napisał: > >nie ładnie tak, zaczynać i nie kończyć............ przesadzasz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:39 > Ciii ... nic nie powiem :) szkoda:(( a komu powiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:40 Zostanie to moja tajemnica i wezme ja do grobu :) Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:43 No dobrze.. gdy bedziesz mila, kochana i ciepla to moze kiedys szepne na uszko :) Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:46 > No dobrze.. gdy bedziesz mila, kochana i ciepla to moze kiedys > szepne na uszko :) Ja zawsze taka jestem............:) miłego wieczoru! Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:52 To jest szansa na to, ze sie dowiesz :) Milego wieczoru mimo uczenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
iberia.pl Re: Czy jesteście już po..... 05.09.07, 17:50 po pierwszym-w marcu i przed drugim za niecale 2 tygodnie.A potem znow czekanie do lutego/marca. Odpowiedz Link Zgłoś