Dodaj do ulubionych

Czy jesteście już po.....

05.09.07, 13:19
urlopie wszystkie/wszyscy? Bo ja po jednym już tak a teraz z duuużą
niecierpliowścią czekam na drugi, który będzie za ........56 dni!:)))
Obserwuj wątek
    • papierowa.szklanka Re: Czy jesteście już po..... 05.09.07, 13:20
      tak, miałam całe DWA dni urlopu :D jestem po ;)
      • princessa29 juz po ;) 05.09.07, 13:21

        • papierowa.szklanka Re: juz po ;) 05.09.07, 13:24
          Princessa. ale Ty aska jestes na tych zdjeciach, i jakie fajoskie
          dzieciaczki ;D
          • papierowa.szklanka Re: juz po ;) 05.09.07, 13:25
            aska znaczy laska :)
            • princessa29 Re: juz po ;) 05.09.07, 13:26
              normalnie się zaczerwieniłam :)))))))))
              • zoofka Re: juz po ;) 05.09.07, 14:10
                ale bez grzywki podobałaś mi się bardziej :)
                pozdrawiam
                • princessa29 Re: juz po ;) 05.09.07, 14:12
                  zoofka napisała:

                  > ale bez grzywki podobałaś mi się bardziej :)
                  > pozdrawiam


                  ;)
                  • limonka3 Re: juz po ;) 05.09.07, 14:40
                    no jak się tak wygląda to sobie można ogolnodostępną wizytówkę ze
                    zdjęciem zrobić :))
                    • princessa29 Re: juz po ;) 05.09.07, 14:42
                      limonka3 napisała:

                      > no jak się tak wygląda to sobie można ogolnodostępną wizytówkę ze
                      > zdjęciem zrobić :))

                      czemu Ty nie posiadasz?
                      • limonka3 Re: juz po ;) 05.09.07, 14:47
                        > czemu Ty nie posiadasz?

                        Bo nazwe to ogólnie, mało fotogeniczna jestem.......;)))
                        i pozytywnych wpisów bym się niedoczekała :)))
    • polla.k Re: Czy jesteście już po..... 05.09.07, 13:34
      byle wytrzymac do 20go i uciekam w jakieś ciepłe miejsce!!!!
    • butterflymk Re: Czy jesteście już po..... 05.09.07, 13:37
      Prosze Cie jaki urlop, mój najdłuższy wyjazd w tym roku trwał 5 dni
      :(((((((
      w ogóle to nie podobne do mnie...
      ale miałam najgorszy rok w życiu
      i w ogóle nie chcę nawet o tym myślec...
      • polla.k Re: Czy jesteście już po..... 05.09.07, 13:38
        no widzisz, ten był najgorszy, więc wszystko co przed Tobą będzie
        świetne :)
    • nutopia Re: Czy jesteście już po..... 05.09.07, 13:40
      czekaj, sprawdzę w googlach co to urlop:((
    • sundry Nie:(n/t 05.09.07, 14:05

    • kiddo Re: Czy jesteście już po..... 05.09.07, 16:21
      ja za pare dni uciekam z lubym gdzies w cieple kraje... :)
      nie miałam prawdziwego urlopu juz ponad rok i już chodze na rzęsach:)
    • kontik_71 Wstydz sie 05.09.07, 16:26
      Ladnie to tak przypominac ludziom, ze juz po wakacjach? :(
      • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:43
        > Ladnie to tak przypominac ludziom, ze juz po wakacjach? :(

        może i nie ładnie, ale zapytałam z myślą, że jeszcze ktoś będzie
        miał jakis choć mały urlopik -jak ja:)
      • polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:44
        kontik_71 napisał:

        > Ladnie to tak przypominac ludziom, ze juz po wakacjach? :(

        przed wakacjami kontiku, przed :)
        • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:45
          Czekaj paskudo... i Ty wrocisz z wakacji a wtedy bede bezlitosny :P
          • polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:46
            ale ja wtedy będe wypoczeta, opalona i nie uda Ci się zepsuc mi humoru
            • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:47
              A moze ja wtedy bede wiedzial kiedy beda moje nastepne wakacje :)?
              • polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:47
                widzisz...coś pozytywnego :), a nie wyzywanie ludzi od paskud
                • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:48
                  Ale jestes paskuda.. przykro mi.. opowiadac mi tu o wakacjach i
                  wypoczynku gdy ja mam to juz za soba :(
                  • polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:50
                    ale masz na co czekać :)
                    • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:51
                      Watpliwa przyjemnosc gdy sie nie ma daty ustalonej :(
                      • polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:52
                        to trzeba ją ustalić
                        • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:52
                          Zeby to takie latwe bylo :( chlip, chlip..
                          • polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:53
                            kontik_71 napisał:

                            > Zeby to takie latwe bylo :( chlip, chlip..

                            kontiku kochany, nie chciałam wpędzac Cię w taki nastrój :(
                            • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:54
                              Nie chcialas a jednk Ci sie udalo :( <lzy kapia na kota siedzacego
                              ma kontika kolanach>
                              • polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:54
                                co mam zrobić żebyś przestał?
                                • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:55
                                  A tego to ja Ci juz podpowiadal nie bede :( buuuuuuuuuuuuuuu
                                  • polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:57
                                    no nie rycz pliss, przytulę, pocałuję w czółko...przyniosę czekoladę :)
                                    • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:58
                                      Przytulenie jest ok, ale reszta? Mam sie zaslodzic na smierc ta
                                      czekolada :(
                                      buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
                                      uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
                                      • polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:59
                                        czekoladą to ja się z Toba tylko podziele, przecież wiem, że nie zjesz całej ;P
                                        Nie chcesz, żebym całowała, to nie będę.
                                        • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:01
                                          Calowac mozesz :) Ale to czolko... to takie malo romantyczne..
                                          chyba, ze jest to tylko wstep :P
                                          • polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:01
                                            a jak myślisz? :)
                                            • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:02
                                              Kusicielka :)
                                              • polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:03
                                                prowokator :)
                                                • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:04
                                                  Ja? Ja prowokator???? Buuuuuuuuuu :( Znowu wepchnelas mnie do dolka :
                                                  (
                                                  • polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:04
                                                    W tej chwili przestań! bo się tam do Ciebie wybiorę ;)
                                                  • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:06
                                                    buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
                                                    uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
                                                    uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
                                                    chlip, chlip
          • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:46
            oj tam!:)
            • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:47
              Limonka Ty uwazaj bo Cie ze skorki obiore :)
              • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:50
                > Limonka Ty uwazaj bo Cie ze skorki obiore :)

                ludzie zmęczeni cięzką pracą na drugi urlop idą, a tu takie "krzyki"
                od razu:))))
                • polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:51
                  limonka3 napisała:

                  > > Limonka Ty uwazaj bo Cie ze skorki obiore :)
                  >
                  > ludzie zmęczeni cięzką pracą na drugi urlop idą, a tu takie "krzyki"
                  > od razu:))))

                  Jakiś taki agresywny się zrobił, prawda??
                  • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:52
                    > Jakiś taki agresywny się zrobił, prawda??

                    no dokładnie :))
                    • polla.k Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:53
                      jak to mówi moja mama: zaczepno-obronny hihi
                  • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:53
                    Nie agresywny tylko nieszczesliwy :( buuuuu
                    • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:55
                      a czemuż to nieszczęsliwy, a?
                      • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:56
                        Bo zimno jest, deszc pada, 600m nade mna lezy snieg a ja nie mam
                        widokow na wakacje :(
                        • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:58
                          > Bo zimno jest, deszc pada, 600m nade mna lezy snieg a ja nie mam
                          > widokow na wakacje :(

                          to na narty już może czas!:)
                          • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:00
                            Ta... mow to komus kto nie lubi jezdzic na nartach.. taka mloda na
                            forum a tak mnie juz przycisnela do ziemi :(
                            • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:01
                              > Ta... mow to komus kto nie lubi jezdzic na nartach.. taka mloda na
                              > forum a tak mnie juz przycisnela do ziemi :(

                              ja? no co Ty mówisz! nigdy w życiu:) przynajmniej na razie :)
                              • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:03
                                No to wyszla lemonka z worka... biada nam :(
                                • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:05
                                  > No to wyszla lemonka z worka... biada nam :(

                                  ja tu dobre rady żeby humorek poprawić, że narty te sprawy a Ty, że
                                  jakaś lemonka odrazu :(
                                  • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:07
                                    Ups... sorki. pewnie paluch mi sie obsunal na klawiaturze :)
                                    • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:09
                                      Chcę w to wierzyć :)
                                      • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:11
                                        Uwierz :) Le.. eee Limonko :)
                                    • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:10
                                      zmykam się uczyć TOTALNIE niefajnych i niepotrzebnych rzeczy :(
                                      teraz mi smutno jest................
                                      • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:12
                                        Ucz sie dziecko ucz.. nauka to potegi klucz itd :)
                                        • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:14
                                          > Ucz sie dziecko ucz.. nauka to potegi klucz itd :)

                                          hahah jasne jasne, ja juz bardzo duża dziewczynka jestem i wiem, że
                                          ekonometria mi sie do NICZEGO w zyciu ani pracy nie przyda :(
                                          • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:18
                                            NIe wiesz co Ci przyszlosc przyniecie.. sio do ksiazek :)
                                            • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:24
                                              > NIe wiesz co Ci przyszlosc przyniecie.. sio do ksiazek :)
                                              proszę Cię! wiem, że sie nie przyda, mam dobry zawód i nie będę się
                                              przekwalifikowywać -ale są papiery które się w życiu przydają :)
                                              ale żeby od razu ekonometria? :(
                                              • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:31
                                                Nie ma nic za darmo.. chcesz papier miec na przyszlosc to ucz sie
                                                ekonometrii... wroc gdy sie juz nauczysz :)
                                                • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:32
                                                  ... wroc gdy sie juz nauczysz :)

                                                  czyli nigdy :((((((((((((
                                                  ale skoro tak wolisz.......;)
                                                  • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:33
                                                    No nieee.. napewno sie nauczysz :) Wierzymy w Ciebie :)
                                                  • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:36
                                                    Ja w siebie też wierzę, ale nie w tej kwesti :( niestety
                                                  • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:37
                                                    Zmyskaj do ksiazek... i szybciutko sie naucz :)
                                                  • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:40
                                                    > Zmyskaj do ksiazek... i szybciutko sie naucz :)

                                                    oj nie mogę się zebrać, nie mogę :(
                                                  • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:41
                                                    > oj nie mogę się zebrać, nie mogę :(
                                                    To sie wlasnie czuje :)
                                                  • prom_do_szwecji Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:43
                                                    aż głowa od tego boli co????
                                                  • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:45
                                                    wiedziałam, że kiedys wrócisz jak będę z Kontikiem rozmawiała :)))
                                                    mnie głowa nie boli,
                                                    ale nie będę taka i zostawie Was :)
                                                  • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:45
                                                    No i wplyna prom i sploszyl Limonke :(
                                                  • prom_do_szwecji Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:47
                                                    a nich sie limonka nie boi. Prom co miał wziac ze znajomości z
                                                    kontikiem, to wział. Wiecej już sie nie wyciśnie :(
                                                  • prom_do_szwecji Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:46
                                                    wróce? dziecinko, my się własnie wygadaliśmy za wszystkie czasy ;)
                                                  • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:47
                                                    nie mów do mnie dziecinko
                                                  • prom_do_szwecji Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:53
                                                    a coś merytorycznego?
              • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:57
                > Limonka Ty uwazaj bo Cie ze skorki obiore :)

                a to przyjemne będzie............... ? ;)
                • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 17:58
                  A to Cie jeszcze nikt ze skorki nie obieral :)?
                  • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:00
                    > A to Cie jeszcze nikt ze skorki nie obieral :)?

                    hm........no nie :)
                  • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:13
                    > Limonka Ty uwazaj bo Cie ze skorki obiore :)

                    hehehe obiecanki cacanki ;)))))
                    • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:18
                      Czyli jednak nie boli takie sciaganie :) Znaczy wiesz juz jak to
                      jest :P
                      • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:22
                        > Czyli jednak nie boli takie sciaganie :) Znaczy wiesz juz jak to
                        > jest :P

                        nie wiem! Ciebie pytałam, i o obiecankach też było do Ciebie :)
                        • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:23
                          Znaczy sie, nie boisz sie ewentualnego bolu zwiazanego ze sciaganiem
                          skorki :) A co do obiecanek to..... :)
                          • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:26
                            > Znaczy sie, nie boisz sie ewentualnego bolu zwiazanego ze
                            sciaganiem
                            > skorki :) A co do obiecanek to..... :)

                            wierze, że ściągniesz tak żeby nie bolało ;)

                            > A co do obiecanek to..... :)

                            to co..............? :)


                            • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:32
                              > wierze, że ściągniesz tak żeby nie bolało ;)
                              Czyli z mala iloscia soli :)

                              > to co..............? :)
                              A nic.. tak mi sie cosik pomyslalo :)
                              • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:35
                                > Czyli z mala iloscia soli :)
                                soli????
                                a nie będzie za słono? i nie będzie piekło? ;))

                                > A nic.. tak mi sie cosik pomyslalo :)
                                nie ładnie tak, zaczynać i nie kończyć............
                                • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:35
                                  > soli????
                                  > a nie będzie za słono? i nie będzie piekło? ;))
                                  Sie zobaczy :) I ewentualnie uslyszy (krzyk solonej Limonki) :)
                                  • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:38
                                    > Sie zobaczy :) I ewentualnie uslyszy (krzyk solonej Limonki) :)

                                    ja myslałam, że Ty masz doświadczenie...
                                    bo ja za królika doświadczalnego robić nie chce, ale tu widzę
                                    nowicujusz ;)
                                    • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:40
                                      Wiesz, kazdy przypadek jest inny :)
                                • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:36
                                  >nie ładnie tak, zaczynać i nie kończyć............
                                  Ciii ... nic nie powiem :)
                                  • prom_do_szwecji Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:38
                                    kontik_71 napisał:

                                    > >nie ładnie tak, zaczynać i nie kończyć............

                                    przesadzasz ;)
                                  • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:39
                                    > Ciii ... nic nie powiem :)

                                    szkoda:((
                                    a komu powiesz?
                                    • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:40
                                      Zostanie to moja tajemnica i wezme ja do grobu :)
                                      • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:41
                                        Skoro tak wolisz:)
                                        • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:43
                                          No dobrze.. gdy bedziesz mila, kochana i ciepla to moze kiedys
                                          szepne na uszko :)
                                          • limonka3 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:46
                                            > No dobrze.. gdy bedziesz mila, kochana i ciepla to moze kiedys
                                            > szepne na uszko :)

                                            Ja zawsze taka jestem............:)
                                            miłego wieczoru!
                                            • kontik_71 Re: Wstydz sie 05.09.07, 18:52
                                              To jest szansa na to, ze sie dowiesz :)
                                              Milego wieczoru mimo uczenia :)
    • iberia.pl Re: Czy jesteście już po..... 05.09.07, 17:50
      po pierwszym-w marcu i przed drugim za niecale 2 tygodnie.A potem
      znow czekanie do lutego/marca.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka