25.09.07, 15:55
hey, nie wiem, czy byl juz ten watek, dawno tu nie zagladalam
(praca) :)
bylam wczoraj na tym filmie... mieszane uczucie, ale uwazam, ze
swietnie dobrali zakonczenie..
jak caly film bylam twarda, tak na koniec poplakalam sie
niemilosiernie.. swiatla sie zapalily a ja cala we lzach... ludzie
wychodzili doslownie jak na skazanie.... tego jeszcze nie
widzialam...
to straszne, ze takie rzeczy dzialy sie kiedys wsrod nas... ze nadal
sie dzieja...
Obserwuj wątek
    • kontik_71 Re: Katyń 25.09.07, 15:56
      I nadal beda sie dzialy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka