Dodaj do ulubionych

Rosja o Katyniu

05.05.23, 15:00
Michałkow wraca do narracji ze zrobili to NIemcy.

Panie Michałkow, ale co przez blisko dwa lata akurat polscy jeńcy robili na tamtym terytorium gdy cywili polskich wywożono na Syberie? I na jakiej to zasadzie uznano ze trzeba kilkadziesiąt tysięcy mezczyzn uznanych za wrogich zostawić swoim wrogom? wrog mojego wroga to nieraz moj przyjaciel ZWLASZCZA w warunkach wojennych.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Rosja o Katyniu 05.05.23, 15:06
   Trochę to absurdalne ze w chwilę po ataku Niemiec na ROsję jest pakt Sikorski Majski o polskiej armii, a STalin zostawia Niemcom miesiąc wcześniej kilkadziesiat tysięcy żołnierzy. Jaki miesiąc! Miesiąć po wejsciu po ataku. A jeszcze trzeba zająć terytoria, przejąć władzę. Czyli STalil organizuje armię polską i zostawia polskich żołnierzy niemcom w dokładnie w tym samym czasie?
   • dotera Re: Rosja o Katyniu 05.05.23, 15:19
    Prawda o zbrodni katyńśkiej nie jest kwestia wygrzebiania czegoś w archiwum i dokoniania ekshumacji i szczegółowego badania. Prawda jest w samych datach i logice zdarzeń.

    Jeśli już chcecie się bronić to podejrzewam , ze logika tej zbrodni wynikała nie wprost od was tylko z niemieckiej inspiracji i waszej wspolpracy z 3 rzeszą . Za cara takich mordów nie było, zaczeło się od bolszewików, którzy obalili Rosję.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka