Dodaj do ulubionych

staż z UP

20.11.07, 20:05
hej dziewczyny myśle nad stażem z UP. jutro jade do urzędu zasięgnąć języka a tymczasem sie zastanawiam czy któraś z was odbyła taki staż.co po nim? czy staż w urzedzie to głównie kserowanie i archiwum bo na takich praktykach już byłam i nie powiem żeby to mnie porwało.
skończyłam studia mam mgr od 4 miesiecy jeżdże na rozmowy i nic z tego nie wynika a mam już dość siedzenia i nicnierobienia.
Obserwuj wątek
    • black_diamond_bee Re: staż z UP 20.11.07, 21:44
      byłam na stażu

      bezsens

      już lepiej znaleźć sobie samemu pracę, a nie być niewolnikiem?nudzić się niemiłosiernie... za psie pieniądze
    • his_girl Re: staż z UP 21.11.07, 16:31

      W jakim mieście mieszkasz?
      • credaq Re: staż z UP 21.11.07, 17:51
        Ja byłam i nawet mnie zatrudnili po stażu. Niestety albo i stety teraz mnie
        wywalili i chcą kolejnego stażysty, bo tanio i nic ich to nie kosztuje. Ja na
        stażu nie tylko kserowałam, więc czasem warto iść. Zawsze jest co wpisać do cv
    • noz.w.kieszeni Re: staż z UP 21.11.07, 18:25
      nie warto(TYLKO DLA WPISU W CV I ZABICIA CZASU)

      ja bylam i się bardzo wynudziłam ale to bardzo, aż mnie to wkurzało
      od pierwszego dnia posadzili mnie na recepcji, gdzie moim zadaniem
      było odbierani telefonów i kilkunast listów dziennie.

      normalnie masakra, potrzebowali idiotki a właściwie idiotek za daarmo
      bo to w końcu urząd płaci a nie firma w której odbywa się staż

      nawet nie chcieli mi nic dać do kserowania, chodziłam prosiłam o
      jakieś zajęcie to dostawałam tak głupie roboty że aż wstyd opowiadać

      bardzo źle trafiłam bo firmy potrzebują czsem pracownika za darmo do
      niewdzięcznej roboty. PO MNIE CAŁY CZAS BIORĄ STAŻYSTKI NIE MAJĄ
      ZAMIARU ZATRUDNIAĆ NIKOGO.

      polecam głęboko przemyśleć, dowiedzieć się co będziesz robić na
      stażu, KONKRETNIE JAKIE ZADANIA

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka