wiosenna21
20.11.07, 20:05
hej dziewczyny myśle nad stażem z UP. jutro jade do urzędu zasięgnąć języka a tymczasem sie zastanawiam czy któraś z was odbyła taki staż.co po nim? czy staż w urzedzie to głównie kserowanie i archiwum bo na takich praktykach już byłam i nie powiem żeby to mnie porwało.
skończyłam studia mam mgr od 4 miesiecy jeżdże na rozmowy i nic z tego nie wynika a mam już dość siedzenia i nicnierobienia.