Dodaj do ulubionych

Mariusz Pudzianowski

IP: *.adsl.pi.be 10.11.03, 18:01
Wow, pan ma tyle centymetrow w obwodzie uda ile ja w pasie :)))
Nie lubie takich osilkow, tzn, tych, ktorych znam, ale pana
pozdrawiam cieplo!
Obserwuj wątek
    • Gość: KR$ Kazdy steryd tak ma.... IP: *.riz.pl / 192.168.15.* 19.11.03, 15:26
      Intersuje mnie od dawna - czy w 'Strong Manie' nie ma kontroli
      antydopingowych?

      Ciekawe ile lat Mariusz pozyje? No ale tego sie juz nie
      dowiemy...
      • mike_mike Re: Kazdy steryd tak ma.... 19.11.03, 15:28
        Gość portalu: KR$ napisał(a):

        > Intersuje mnie od dawna - czy w 'Strong Manie' nie ma kontroli
        > antydopingowych?

        No co Ty, nie było by komu brać udziału w tych zawodach...
    • Gość: celtka Re: Mariusz Pudzianowski IP: *.lodz.mm.pl 20.11.03, 02:34
      "Kobieta, która mnie fascynuje, to...
      ...Jolanta Kwaśniewska, mógłbym być jej Ursusem."

      A ja go prawie polubiłam ... :///

      • mike_mike Re: Mariusz Pudzianowski 20.11.03, 10:19
        Gość portalu: celtka napisał(a):

        > "Kobieta, która mnie fascynuje, to...
        > ...Jolanta Kwaśniewska, mógłbym być jej Ursusem."
        >
        > A ja go prawie polubiłam ... :///
        >

        Wczoraj zdałem sobie sprawę, że Pudzianowski stoi w przejściu podziemnym na
        rogu Jerozolimskich i Chałubińskiego, z wiaderkiem jakiejś odżywki już od paru
        miesięcy...
    • Gość: Michał Re: Mariusz Pudzianowski IP: *.swidwin.sdi.tpnet.pl 15.12.03, 13:30
      Podziwiam cie za to jak bardzo przerastasz siłą swoich rywali
    • Gość: Widur Re: Mariusz Pudzianowski IP: *.kedzierzyn.sdi.tpnet.pl 14.01.04, 09:04
      Pudzian jest i będzie zawsze najsilniejszym człowiekiem świata!!!
      Jest strong który ma największą rzeźbę i jest zajeb...!!!!!!!
    • Gość: Widur Re: Mariusz Pudzianowski IP: *.kedzierzyn.sdi.tpnet.pl 14.01.04, 09:06
      Pudzian jesteś dla mnie wzorem, ale lepiej ćwicz bo niedługo to
      ja będę najlepszy :)
      • Gość: hehe Idz do psychologa IP: 80.75.160.* 14.01.04, 12:44
        Jeszcze moze nie byc za pozno.
    • Gość: x15 Szkoda, ze nie zagral w Quo Vadis. IP: *.bakernet.com.pl 14.01.04, 13:31
      Szkoda, ze nie zagral w Quo Vadis. Film bylby 10 razy zabawniejszy.
    • Gość: Rafał Re: Mariusz Pudzianowski IP: 80.48.30.* 03.02.04, 16:24
      ziomus bedę za ciebie trzymał kciuki mam nadzieje że będziesz
      utrzymywał forme jesteś moim AUTORYTETEM
    • Gość: xmysza z r-w Re: Mariusz Pudzianowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.04, 16:33
      nie wiem co wy myslicie ale ja wiem i mysle ze nie ma jak
      pudzian on dla polski zrobil wiecej niz ten caly malysz
    • Gość: CALY88 TAK TRZYMAC IP: 168.229.251.* 09.02.04, 17:19
      ZYCZE POWODZENIA W DALSZEJ KARIERZE
    • Gość: iwona Re: Mariusz Pudzianowski IP: rtr:* / 192.168.106.* 17.02.04, 15:04
      mariusz bardzo cie podziwiam i chciala bym sie z tob zobaczyc
      twoje miesnie sa cudowne a wyglad powalajacy chciala bym miec
      takiego meza jak ty
      • Gość: KR$ Jaja czy glupota? IP: *.riz.pl / 195.94.202.* 17.02.04, 15:59
    • Gość: BARTEK Re: Mariusz Pudzianowski IP: 172.20.6.* 25.02.04, 17:23
      Dalej Mariusz pokaż na co cię stać daj z siebie wszystko liczę
      na ciebie.
    • Gość: qq1 Re: Mariusz Pudzianowski IP: *.zgora.dialog.net.pl 26.02.04, 02:09
      Pudzian to nafaszerowany sterydami przygłup.
      Mózg kukułki , ciało słonia , wątroba za 2 lata do przeszczepu.

      Co widać akrakcyjnego w tej bezmyślnej kupie sztucznego mięsa ?

    • art_koneser Re: Mariusz Pudzianowski 26.02.04, 04:45
      "Chciałbym dać kobiecie...
      ...siebie, czyli 135 kg, ale tylko swojej kobiecie.

      Chciałbym dostać od kobiety...
      ...jak każdy facet - miłość i wierność.

      Nie umiałem dziecku odpowiedzieć na pytanie...
      Jestem kawalerem i na razie nic nie wiem o swoich dzieciach.

      Wszystkie pieniądze oddałbym...
      ...za uczciwą i mądrą kobietę, która byłaby ze mną do końca.

      Ostatnio płakałem...
      ...kiedy najbliższa mi osoba w najmniej oczekiwanym momencie wbiła mi nóż w
      plecy."


      Z niego widzę także niezły "iluzjonista". A ja naiwny myślałem, że takowymi są
      tylko artyści. A tu proszę, sportowiec - idealista. Albo długo będzie sam, albo
      mocno będzie cierpiał. A szkoda. :-( Dobrze, że chociaż ma tak wielką swą pasję!
    • Gość: Jarek Re: Mariusz Pudzianowski IP: proxy / 172.20.6.* 01.03.04, 15:22
      Mariusz ma dopiero 26 lat a wyglada jakby mial grubo ponad 30.
      Mysle ze to sprawka sterydow.Nie wierze ze Mariusz w tak
      krotkim czasie mogl tyle osiagnac nie biorac zakazanych srodkow
      dopingujacych.To jest moje zdanie.
    • Gość: JeLeN Re: Mariusz Pudzianowski IP: *.knot.tk 04.03.04, 11:38
      Pokazcie mi strongmana który nie bierze dopingu !!!!! ale sam
      doping sie przeciez nie liczy w licznych wywiadach sam Pan
      Mariusz nie raz wspominał że siłownia to nie wszystko są
      jeszcze masaże, pływalnie itp. wiec jak nie wiesz debilu o co
      chodzi nie pisz lepiej nic nastepnym razem ;]
    • Gość: niesterydziarz Kiedy Pudzianowski kopnie w kalendarz !? IP: *.zgora.dialog.net.pl 04.03.04, 12:32
      Kiedy ta bezmyslna , nafaserowana sterydami i innym
      koksem przeniesie się na najpiekniejszy ze światów ?
      Jak przewidujecie , umrze na niewydolność
      a)wątroby,
      b)nerek,
      c)raka przysadki ?
      • Gość: Wyrocznia Arni ma prawie 60 i zyje,wiec i jemu sie moze udac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.04, 16:12
        Pudzian jest po 30 a nie 26 jak ktos tu napisal , Arnold von Terminator
        gubernator ma juz prawie 60 i zyje :) a sterydy to oni wszyscy pewnie biora ,
        nie ma cudow :)
        • Gość: S.A.B Re: Arni ma prawie 60 i zyje,wiec i jemu sie moze IP: *.lodz.dialog.net.pl 07.04.04, 22:34
          WIDZE ŻE NIEJEDNA OSOBA TO PUDZIANOWSKIEMU ZAZDROŚCI I TO BARDZO.
          PISANIE ŻE KAZDY KULTURYSTA,STRONG MAN ITD. TO IDIOTA JEST
          ŻAŁOSNE,TAK ROBIA PAJACOWACI FACECI KTÓRYM SIE NIECHCE TYŁKA
          RUSZYĆ NA SIŁOWNIE, BASEN ,KORT CZY NA FITNES.
          ALE ŻEBY SIĘ SWIETNIE POCZUĆ TO MÓWIĄ ŻE "TACY TO MAJA MAŁEGO
          KUTASA" CZY "TEN STERYDZIAŻ ZARA ZDECHNIE"
          POPIERWSZE (NIEWIEM CZY BIEŻE ZAKAZANE ŚRODKI CZY NIE)
          OCZYWIŚCIE ŻE SĄ KONTROLE ANTYDOPINGOWE W TEGO TYPU ZAWODACH.
          PODRUGIE NIEWYPOWIADAM SIĘ NA TEMAT JEGO WALORÓW UMYSŁOWYCH.
          (NIEZNAM GO OSOBIŚCIE ,ALE WIEM NA PRZYKŁAD ŻE STUDIUJE,A WIELU
          GÓWNIAŻY OCZERNIAJACYCH GO NIEMA NAWET MATURY.
          PO TRZECIE PUDZIANOWSKI MA 26 LAT NIE 30.
          PO CZWARTE CI KTÓRZY TAK WIELE WIEDZĄ NA TEMAT "WACKÓW"
          U KULTURYSTÓW(A Z TEGO CO WIDZE TO W WIEKSZOŚCI FACECI ZAZDROŚNI
          O SWOJE KOBIETY ,KTÓRYM NOTABENE PODOBA SIĘ PUDZIAN)POWINNI
          WYPOWIADAĆ SIE NA FORUM DLA GEJÓW(BEZ URAZY DLA TYCH OSTATNICH)
          POZATYM WIĘCEJ SZACUNKU ,JEŚLI SIĘ MA ZŁE ZDANIE NA CZYJŚ TEMAT
          MOŻNA TO POWIEDZIEĆ W KULTURALNY SPOSÓB.

          CZEŚĆ.
    • Gość: S.A.B Re: Mariusz Pudzianowski IP: 172.20.6.* 07.04.04, 22:36
      POZATYM PUDZIANOWSKI JEST ZNAKOMITYM SPORTOWCEM.
      CO CIEKAWE NIEJESTEM JEGO FANEM (POPROSTU JEST)
    • rozmarync Re: Mariusz Pudzianowski 08.04.04, 00:47
      HAHA! A ja z nim ostatnio gadałam! Jakos tak sie zlozylo, ze w Blue City (CH w
      Wawie) on mial wystepowac, a tuz po nim byl pokaz mojej grupy Capoeira. I sobie
      moglismy z nim pogadac :)
    • Gość: Marcin i grześ Re: Mariusz Pudzianowski IP: 172.20.6.* 11.04.04, 15:15
      trzymaj tak dalej jestem twoim fanem chciałbym cie wydymać w
      pupsztala
      • rozmarync Re: Mariusz Pudzianowski 11.04.04, 19:29
        Gość portalu: Marcin i grześ napisał(a):

        > trzymaj tak dalej jestem twoim fanem chciałbym cie wydymać w
        > pupsztala

        Do kogo to było........? ;/
    • Gość: kolega Re: Mariusz Pudzianowski IP: proxy / 172.20.6.* 23.04.04, 13:49
      Mariusz Pudzianowski to , fajny gość ,ale mógłby czasem się
      pokazać w mniejszych miastach. Np. Brzozów , Sanok
    • Gość: Bakuś.,. Re: Mariusz Pudzianowski IP: 172.20.6.* 11.05.04, 12:03
      Od zera do bohatera niezle. niezle tez brales koks i to sporo
      ale jak nie ma kasy na dobre odzywki to sie bierze co tansze
      sterydy rzecz jasna ale spoko gosc jestes podziwiam i tak cie
      podziwiam
    • Gość: Natalia Re: Mariusz Pudzianowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.04, 15:56
      Podziwiam takich ludzi, którzy ciężką pracą ,osiągają swój
      cel,ale powinni pomyśleć co potem. Ja uważam że najważniejsza
      jest rodzina.
    • Gość: Myszka Re: Mariusz Pudzianowski IP: 172.20.6.* 19.05.04, 18:22
      Jestes moim idolem bardzo cie libie jestes fajny sliczny itd.
    • Gość: lala Re: Mariusz Pudzianowski IP: *.pl / 192.168.207.* 26.05.04, 11:12

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka