Gość: inga IP: *.adsl.pi.be 10.11.03, 18:01 Wow, pan ma tyle centymetrow w obwodzie uda ile ja w pasie :))) Nie lubie takich osilkow, tzn, tych, ktorych znam, ale pana pozdrawiam cieplo! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: KR$ Kazdy steryd tak ma.... IP: *.riz.pl / 192.168.15.* 19.11.03, 15:26 Intersuje mnie od dawna - czy w 'Strong Manie' nie ma kontroli antydopingowych? Ciekawe ile lat Mariusz pozyje? No ale tego sie juz nie dowiemy... Odpowiedz Link Zgłoś
mike_mike Re: Kazdy steryd tak ma.... 19.11.03, 15:28 Gość portalu: KR$ napisał(a): > Intersuje mnie od dawna - czy w 'Strong Manie' nie ma kontroli > antydopingowych? No co Ty, nie było by komu brać udziału w tych zawodach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: celtka Re: Mariusz Pudzianowski IP: *.lodz.mm.pl 20.11.03, 02:34 "Kobieta, która mnie fascynuje, to... ...Jolanta Kwaśniewska, mógłbym być jej Ursusem." A ja go prawie polubiłam ... :/// Odpowiedz Link Zgłoś
mike_mike Re: Mariusz Pudzianowski 20.11.03, 10:19 Gość portalu: celtka napisał(a): > "Kobieta, która mnie fascynuje, to... > ...Jolanta Kwaśniewska, mógłbym być jej Ursusem." > > A ja go prawie polubiłam ... :/// > Wczoraj zdałem sobie sprawę, że Pudzianowski stoi w przejściu podziemnym na rogu Jerozolimskich i Chałubińskiego, z wiaderkiem jakiejś odżywki już od paru miesięcy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: Mariusz Pudzianowski IP: *.swidwin.sdi.tpnet.pl 15.12.03, 13:30 Podziwiam cie za to jak bardzo przerastasz siłą swoich rywali Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widur Re: Mariusz Pudzianowski IP: *.kedzierzyn.sdi.tpnet.pl 14.01.04, 09:04 Pudzian jest i będzie zawsze najsilniejszym człowiekiem świata!!! Jest strong który ma największą rzeźbę i jest zajeb...!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widur Re: Mariusz Pudzianowski IP: *.kedzierzyn.sdi.tpnet.pl 14.01.04, 09:06 Pudzian jesteś dla mnie wzorem, ale lepiej ćwicz bo niedługo to ja będę najlepszy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Idz do psychologa IP: 80.75.160.* 14.01.04, 12:44 Jeszcze moze nie byc za pozno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x15 Szkoda, ze nie zagral w Quo Vadis. IP: *.bakernet.com.pl 14.01.04, 13:31 Szkoda, ze nie zagral w Quo Vadis. Film bylby 10 razy zabawniejszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Re: Mariusz Pudzianowski IP: 80.48.30.* 03.02.04, 16:24 ziomus bedę za ciebie trzymał kciuki mam nadzieje że będziesz utrzymywał forme jesteś moim AUTORYTETEM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xmysza z r-w Re: Mariusz Pudzianowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.04, 16:33 nie wiem co wy myslicie ale ja wiem i mysle ze nie ma jak pudzian on dla polski zrobil wiecej niz ten caly malysz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CALY88 TAK TRZYMAC IP: 168.229.251.* 09.02.04, 17:19 ZYCZE POWODZENIA W DALSZEJ KARIERZE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwona Re: Mariusz Pudzianowski IP: rtr:* / 192.168.106.* 17.02.04, 15:04 mariusz bardzo cie podziwiam i chciala bym sie z tob zobaczyc twoje miesnie sa cudowne a wyglad powalajacy chciala bym miec takiego meza jak ty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BARTEK Re: Mariusz Pudzianowski IP: 172.20.6.* 25.02.04, 17:23 Dalej Mariusz pokaż na co cię stać daj z siebie wszystko liczę na ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qq1 Re: Mariusz Pudzianowski IP: *.zgora.dialog.net.pl 26.02.04, 02:09 Pudzian to nafaszerowany sterydami przygłup. Mózg kukułki , ciało słonia , wątroba za 2 lata do przeszczepu. Co widać akrakcyjnego w tej bezmyślnej kupie sztucznego mięsa ? Odpowiedz Link Zgłoś
art_koneser Re: Mariusz Pudzianowski 26.02.04, 04:45 "Chciałbym dać kobiecie... ...siebie, czyli 135 kg, ale tylko swojej kobiecie. Chciałbym dostać od kobiety... ...jak każdy facet - miłość i wierność. Nie umiałem dziecku odpowiedzieć na pytanie... Jestem kawalerem i na razie nic nie wiem o swoich dzieciach. Wszystkie pieniądze oddałbym... ...za uczciwą i mądrą kobietę, która byłaby ze mną do końca. Ostatnio płakałem... ...kiedy najbliższa mi osoba w najmniej oczekiwanym momencie wbiła mi nóż w plecy." Z niego widzę także niezły "iluzjonista". A ja naiwny myślałem, że takowymi są tylko artyści. A tu proszę, sportowiec - idealista. Albo długo będzie sam, albo mocno będzie cierpiał. A szkoda. :-( Dobrze, że chociaż ma tak wielką swą pasję! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: Mariusz Pudzianowski IP: proxy / 172.20.6.* 01.03.04, 15:22 Mariusz ma dopiero 26 lat a wyglada jakby mial grubo ponad 30. Mysle ze to sprawka sterydow.Nie wierze ze Mariusz w tak krotkim czasie mogl tyle osiagnac nie biorac zakazanych srodkow dopingujacych.To jest moje zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JeLeN Re: Mariusz Pudzianowski IP: *.knot.tk 04.03.04, 11:38 Pokazcie mi strongmana który nie bierze dopingu !!!!! ale sam doping sie przeciez nie liczy w licznych wywiadach sam Pan Mariusz nie raz wspominał że siłownia to nie wszystko są jeszcze masaże, pływalnie itp. wiec jak nie wiesz debilu o co chodzi nie pisz lepiej nic nastepnym razem ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niesterydziarz Kiedy Pudzianowski kopnie w kalendarz !? IP: *.zgora.dialog.net.pl 04.03.04, 12:32 Kiedy ta bezmyslna , nafaserowana sterydami i innym koksem przeniesie się na najpiekniejszy ze światów ? Jak przewidujecie , umrze na niewydolność a)wątroby, b)nerek, c)raka przysadki ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyrocznia Arni ma prawie 60 i zyje,wiec i jemu sie moze udac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.04, 16:12 Pudzian jest po 30 a nie 26 jak ktos tu napisal , Arnold von Terminator gubernator ma juz prawie 60 i zyje :) a sterydy to oni wszyscy pewnie biora , nie ma cudow :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: S.A.B Re: Arni ma prawie 60 i zyje,wiec i jemu sie moze IP: *.lodz.dialog.net.pl 07.04.04, 22:34 WIDZE ŻE NIEJEDNA OSOBA TO PUDZIANOWSKIEMU ZAZDROŚCI I TO BARDZO. PISANIE ŻE KAZDY KULTURYSTA,STRONG MAN ITD. TO IDIOTA JEST ŻAŁOSNE,TAK ROBIA PAJACOWACI FACECI KTÓRYM SIE NIECHCE TYŁKA RUSZYĆ NA SIŁOWNIE, BASEN ,KORT CZY NA FITNES. ALE ŻEBY SIĘ SWIETNIE POCZUĆ TO MÓWIĄ ŻE "TACY TO MAJA MAŁEGO KUTASA" CZY "TEN STERYDZIAŻ ZARA ZDECHNIE" POPIERWSZE (NIEWIEM CZY BIEŻE ZAKAZANE ŚRODKI CZY NIE) OCZYWIŚCIE ŻE SĄ KONTROLE ANTYDOPINGOWE W TEGO TYPU ZAWODACH. PODRUGIE NIEWYPOWIADAM SIĘ NA TEMAT JEGO WALORÓW UMYSŁOWYCH. (NIEZNAM GO OSOBIŚCIE ,ALE WIEM NA PRZYKŁAD ŻE STUDIUJE,A WIELU GÓWNIAŻY OCZERNIAJACYCH GO NIEMA NAWET MATURY. PO TRZECIE PUDZIANOWSKI MA 26 LAT NIE 30. PO CZWARTE CI KTÓRZY TAK WIELE WIEDZĄ NA TEMAT "WACKÓW" U KULTURYSTÓW(A Z TEGO CO WIDZE TO W WIEKSZOŚCI FACECI ZAZDROŚNI O SWOJE KOBIETY ,KTÓRYM NOTABENE PODOBA SIĘ PUDZIAN)POWINNI WYPOWIADAĆ SIE NA FORUM DLA GEJÓW(BEZ URAZY DLA TYCH OSTATNICH) POZATYM WIĘCEJ SZACUNKU ,JEŚLI SIĘ MA ZŁE ZDANIE NA CZYJŚ TEMAT MOŻNA TO POWIEDZIEĆ W KULTURALNY SPOSÓB. CZEŚĆ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: S.A.B Re: Mariusz Pudzianowski IP: 172.20.6.* 07.04.04, 22:36 POZATYM PUDZIANOWSKI JEST ZNAKOMITYM SPORTOWCEM. CO CIEKAWE NIEJESTEM JEGO FANEM (POPROSTU JEST) Odpowiedz Link Zgłoś
rozmarync Re: Mariusz Pudzianowski 08.04.04, 00:47 HAHA! A ja z nim ostatnio gadałam! Jakos tak sie zlozylo, ze w Blue City (CH w Wawie) on mial wystepowac, a tuz po nim byl pokaz mojej grupy Capoeira. I sobie moglismy z nim pogadac :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin i grześ Re: Mariusz Pudzianowski IP: 172.20.6.* 11.04.04, 15:15 trzymaj tak dalej jestem twoim fanem chciałbym cie wydymać w pupsztala Odpowiedz Link Zgłoś
rozmarync Re: Mariusz Pudzianowski 11.04.04, 19:29 Gość portalu: Marcin i grześ napisał(a): > trzymaj tak dalej jestem twoim fanem chciałbym cie wydymać w > pupsztala Do kogo to było........? ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolega Re: Mariusz Pudzianowski IP: proxy / 172.20.6.* 23.04.04, 13:49 Mariusz Pudzianowski to , fajny gość ,ale mógłby czasem się pokazać w mniejszych miastach. Np. Brzozów , Sanok Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bakuś.,. Re: Mariusz Pudzianowski IP: 172.20.6.* 11.05.04, 12:03 Od zera do bohatera niezle. niezle tez brales koks i to sporo ale jak nie ma kasy na dobre odzywki to sie bierze co tansze sterydy rzecz jasna ale spoko gosc jestes podziwiam i tak cie podziwiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natalia Re: Mariusz Pudzianowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.04, 15:56 Podziwiam takich ludzi, którzy ciężką pracą ,osiągają swój cel,ale powinni pomyśleć co potem. Ja uważam że najważniejsza jest rodzina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Myszka Re: Mariusz Pudzianowski IP: 172.20.6.* 19.05.04, 18:22 Jestes moim idolem bardzo cie libie jestes fajny sliczny itd. Odpowiedz Link Zgłoś