Gość: ertl
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
13.11.03, 12:18
wkurza mnie czytanie wątkow o facetach skąpcach, podczas gdy większość
kobiet pasożytuje finansowo na mężczyznach podpierając sie XVIII wieczną
retoryką.
W jednych dziedzinach chcecie by was równo traktować(krzyczycie o
feminizmie), ale w kwestii pieniędzy to jakos tego feminizmu w was nie widac.
Chciałyście równouprawnienia to teraz z niego korzystajcie takze przy
płaceniu rachunków.