IP: *.tkdami.net / 172.16.9.* 13.11.03, 21:20
Czy istnieje naprawdę punkt G czy to tylko wymysł fantazji? Jeśli istnieje to
czemu ja go nie mam ?
Obserwuj wątek
    • tralalumpek Re: Punkt G 13.11.03, 22:21
      Gość portalu: Załamana napisał(a):

      > Czy istnieje naprawdę punkt G czy to tylko wymysł fantazji? Jeśli istnieje
      to
      > czemu ja go nie mam ?




      bo to tylko wymysl fantazji, pofantazjuj to znajdziesz ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka