IP: *.anax.pl 11.12.03, 15:02
wierze w cuda:w milosc i przyjazn,nie mam na to dowodow ze one istnieja a ja
wciaz slepo wierze ze sa prawidziwe..ktos je spotkal?sa wierne?
Obserwuj wątek
    • hehe.he Re: wierze 11.12.03, 15:06
      hehe da odpowiedz:
      hehe kupilo kiedys wieze sony
      nie byly to zadne cuda ot zwykla wieza hehe
      hehe sie z nia zaprzyjaznilo i ma ja do dzis
      nie martw sie ty tez spotkasz kiedys swoja wieze
      hehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka