Gość: laurka IP: *.anax.pl 11.12.03, 15:02 wierze w cuda:w milosc i przyjazn,nie mam na to dowodow ze one istnieja a ja wciaz slepo wierze ze sa prawidziwe..ktos je spotkal?sa wierne? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hehe.he Re: wierze 11.12.03, 15:06 hehe da odpowiedz: hehe kupilo kiedys wieze sony nie byly to zadne cuda ot zwykla wieza hehe hehe sie z nia zaprzyjaznilo i ma ja do dzis nie martw sie ty tez spotkasz kiedys swoja wieze hehe Odpowiedz Link Zgłoś