Dodaj do ulubionych

kojarzy ktoś?

22.07.09, 17:47
czy ktos domysla się co to może być za piosenka - tańczyłam przy
niej rumbę na kursie tańca, wykonywana jest przez mężczyzne i
kobietę, jesli sie nie myle to pewnie po hiszpańsku, a że
hiszpańskiego nie znam to wiem tylko tyle, że były w niej w refrenie
takie słowa: viva mi vida :P czy ktos wie co to? :) bardzo mi na
niej zależy
Obserwuj wątek
    • pan_i_wladca_mx Re: kojarzy ktoś? 22.07.09, 17:52
      wez zanuc
    • edycja_kopiuj_wklej Re: kojarzy ktoś? 22.07.09, 17:57
      To? www.tekstowo.pl/piosenka,belle_perez,que_viva_la_vida.html

      amoze to? www.youtube.com/watch?v=H3L_7NTSlDc
      • ultraviolet6 Re: kojarzy ktoś? 22.07.09, 17:58
        Jak na mój gust do tego nie da się tańczyć rumby :)
    • babka1234 Re: kojarzy ktoś? 22.07.09, 18:02
      niestety to nie to :( to był wolny utwór, do rumby jak juz mówiłam :)
      kurde, nie moge jej za cholerę znaleźć
    • donnaanna Re: kojarzy ktoś? 22.07.09, 18:31
      a moze tobie chodzi o vida la viva loca ricky'ego martina?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka