babka1234
22.07.09, 17:47
czy ktos domysla się co to może być za piosenka - tańczyłam przy
niej rumbę na kursie tańca, wykonywana jest przez mężczyzne i
kobietę, jesli sie nie myle to pewnie po hiszpańsku, a że
hiszpańskiego nie znam to wiem tylko tyle, że były w niej w refrenie
takie słowa: viva mi vida :P czy ktos wie co to? :) bardzo mi na
niej zależy