Dodaj do ulubionych

kto wie...

22.07.09, 20:47
Mam pytanie- orientuje się z Was ktoś może, ile zarabia osoba, która prowadzi
oficjalną stronę sławnej osoby?
Chodzi o codzienne ogarnianie podstaw- dodawanie newsów, filtrowanie księgi
kości etc...
Obserwuj wątek
    • bupa1 Re: kto wie... 22.07.09, 20:55
      "hotally napisala:księgi
      kości etc... "

      my nie wiedziec!takie byki bo dwoch kierunkach?serio nie wiem.
      • hotally Re: kto wie... 22.07.09, 21:02
        /ignore
    • jan_hus_na_stosie Re: kto wie... 22.07.09, 21:05
      jak ktoś jest sławny to znajdzie fana, który będzie to robił za darmo ;)
      • hotally Re: kto wie... 22.07.09, 21:15
        Ale nie znalazł i prosił o podanie stawki ile się płaci za takie coś... więc się
        orientuję
    • bupa1 Re: kto wie... 22.07.09, 21:14
      przeciez kasy masz jak lodu i...sprzataczke tak prosze, panstwa wlasna
      pania Genie,Ally lezy z czajnisiem na kanapie a kobieta zapier..
    • murzynier Re: kto wie... 22.07.09, 21:15
      hotally napisała:

      > Mam pytanie- orientuje się z Was ktoś może, ile zarabia osoba, która prowadzi
      > oficjalną stronę sławnej osoby?

      ja płacę za to autografami
    • soulshunter Re: kto wie... 22.07.09, 21:22
      A to juz jestes taka slawna? Qrde, jak ten czas leci
      • hotally konkrety proszę 22.07.09, 21:31
        a czy napisałam gdzieś o Sobie?
        • soulshunter Re: konkrety proszę 22.07.09, 21:34
          tutaj wszyscy pisza o Sobie w trzeciej osobie. Czemuzbys Ty miala pisac inaczej?
          • hotally Re: konkrety proszę 22.07.09, 21:39
            nie jestem wszyscy
            • wanilinowa Re: konkrety proszę 22.07.09, 22:00
              hotally napisała:

              > nie jestem wszyscy

              chyba powinnaś napisać: Jestem, a stąd już tylko krok do Jahwe
    • llatarnik Re: kto wie... 22.07.09, 21:29
      No widzisz, Ally? Stado kopie Ciebie po doopie, ponieważ za mało jesteś podobna
      do Majkela Dżeksona, he he he
    • bupa1 Re: kto wie... 22.07.09, 21:35
      a ja znalazlam nasza hotti na naszej klasie,ona ma mlodsza siostre o
      takim samym imieniu jak ja!
    • jane-bond007 Re: kto wie... 22.07.09, 21:36
      no ja niestety Ci nie pomoge ale chcialabym wiedziec dlaczego pod
      kolejnym postem Ally toczy sie burza?
      • bupa1 Re: kto wie... 22.07.09, 21:37
        no ja tez chcialabym ci pomoc:nie wiem.
        • jane-bond007 Re: kto wie... 22.07.09, 21:41
          aha
      • hotally Re: kto wie... 22.07.09, 21:39
        bo wszyscy Mnie LOWE i chcą zwrócić na siebie Moją uwagę, choć nie mają nic do
        dodania na temat.
        • bupa1 Re: kto wie... 22.07.09, 21:40
          boshhe love pisze sie tak:love nie tak lowe.
        • jane-bond007 Re: kto wie... 22.07.09, 21:41
          ;)
      • soulshunter Re: kto wie... 22.07.09, 21:40
        moze hotaly jest jak ten krzyz na Giewoncie?
        • jane-bond007 Re: kto wie... 22.07.09, 21:43
          mozliwe ;) szczegol ze iles osob zostaje trafionych :P
        • i.nes Re: kto wie... 22.07.09, 21:43
          soulshunter napisał:

          > moze hotaly jest jak ten krzyz na Giewoncie?

          wymaga remontu? ;D
          • yannika Re: kto wie... 22.07.09, 21:58
            > > moze hotaly jest jak ten krzyz na Giewoncie?
            > wymaga remontu? ;D

            Forum 3 : Yannika 0

            Trzeci raz dzisiaj mało się czymś nie zakrztusiłam :D
            • i.nes Re: kto wie... 22.07.09, 22:00
              yannika napisała:

              > Trzeci raz dzisiaj mało się czymś nie zakrztusiłam :D

              Nie należy się krztusić - lepszą, bo bezpieczniejszą, techniką jest bryzganie :D
              • yannika Re: kto wie... 22.07.09, 22:32
                > Nie należy się krztusić - lepszą, bo bezpieczniejszą, techniką
                > jest bryzganie :D

                Troszkę ciężkie jak się ma w ustach przerośniętego lentilka. Musiałabym całego w
                ustach rozpuścić.
                (zwie się toto Minstrels, poza Irlandią nie widziałam a dobre jak nie wiem.
                Kaloryczne też jak nie wiem, ale co tam ;-)).
                • i.nes Re: kto wie... 22.07.09, 23:27
                  yannika napisała:

                  > Troszkę ciężkie jak się ma w ustach przerośniętego lentilka.
                  > Musiałabym całego w ustach rozpuścić.

                  Aha, już rozumiem. Przerzuć się na napoje :D

                  > (zwie się toto Minstrels, poza Irlandią nie widziałam a dobre jak
                  > nie wiem. Kaloryczne też jak nie wiem, ale co tam ;-)).

                  Widziałaś kiedyś kalorie? Ja nie. I dlatego mam je w doopie :D
                  • yannika Re: kto wie... 23.07.09, 00:12
                    > Aha, już rozumiem. Przerzuć się na napoje :D

                    Napoje nie chrupią i rzadko są z czekolady :)

                    > Widziałaś kiedyś kalorie? Ja nie. I dlatego mam je w doopie :D

                    A tak, tam to ja też, zdecydowanie :D
      • llatarnik Re: kto wie... 22.07.09, 21:43
        jane-bond007 napisała:

        > no ja niestety Ci nie pomoge ale chcialabym wiedziec dlaczego pod
        > kolejnym postem Ally toczy sie burza?

        Przecież kurde wyjaśniłem...
        • jane-bond007 Re: kto wie... 22.07.09, 22:11
          widac slabo
          • llatarnik Re: kto wie... 22.07.09, 23:02
            Mnie w żadne stadne rytuały proszę nie mieszać. Jak mawiał pewien złotousty
            Bolek W., jestem za a nawet przeciw. Tak się niestety składa, że Hotally nie
            jest moją idolką, ale tym bardziej nie imponuje mi stado złośliwych, fałszywych,
            wściekłych bab, he he he
            • i.nes Re: kto wie... 22.07.09, 23:06
              llatarnik napisał:

              > tym bardziej nie imponuje mi stado złośliwych, fałszywych,
              > wściekłych bab, he he he

              Ałaaa! No jak możesz? ;)
              • llatarnik Re: kto wie... 22.07.09, 23:46
                Daj spokój, Ines. Akurat Ciebie o to nie podejrzewam i Ty wiesz o tym. Co
                więcej, nagonka złożona z Inesiastych, byłaby pełna uroku. Tak uważam i bym
                chyba tylko udawał, że uciekam...

                Czy wiesz, jak wyglądały polowania w dawnej, kochanej Rzeczypospolitej? Stado
                kmiotów szło przez las tyralierą, zwierzynę naganiając, hałasując różnymi
                grzechotkami i raźno pokrzykując. Jakoś siebie nie widzę w roli naganiającego...
                • i.nes Re: kto wie... 23.07.09, 00:09
                  I niniejszym całą moją ciężką pracę nad wizerunkiem wrednej jędzy szlag właśnie
                  trafił :D Ale wybaczam Ci. W końcu wątki naszej Hot (Or Rather Not) Ally czyta
                  tylko specyficzny sort ;)
                  • llatarnik Re: kto wie... 23.07.09, 00:33
                    Sleep well, Ines...
                    • i.nes Re: kto wie... 23.07.09, 00:38
                      Mr. Sandman, bring me a dream...

                      ech :) kolorowych!
                      • llatarnik Re: kto wie... 23.07.09, 01:12
                        As You wish. I know, it was before, but....

                        www.youtube.com/watch?v=5WCgX4VQp2o
                        • i.nes Re: kto wie... 23.07.09, 01:20
                          "To a new morning..."
                          Hell yeah! Scary as it may be :(
                          • llatarnik Re: kto wie... 23.07.09, 01:32
                            Don't scare anything - You have a right to be here...
                            • llatarnik Re: kto wie... 23.07.09, 01:52
                              of anything, anyhow anyway...
                              • i.nes Re: kto wie... 23.07.09, 10:04
                                I wish it was that easy ;) But thx anyway! :D
    • 2szarozielone Re: kto wie... 22.07.09, 21:40
      Myślę, że tyle samo, co osoba zajmująca się aktualizowaniem strony internetowej
      jakiejś większej firmy, dbającej o wizerunek. Nie podam kwot, bo dokładnie się
      nie orientuję - ale może łatwiej Ci będzie podpytać o coś takiego :)
      no i to zalezy, że czy ta osoba prowadząca stronę, miałaby też odwalać robotę
      PR-ową, czy tylko wklejałaby gotowe rzeczy albo miała ścisłe instrukcje od
      kogoś... I jak bardzo aktywna jest ta sławna osoba :)
      • hotally Re: kto wie... 22.07.09, 21:42
        dzięki ;)
        • bupa1 hotii a ile placisz pani Geni?5 zeta za godz.? 22.07.09, 21:43
      • soulshunter Re: kto wie... 22.07.09, 21:43
        smoki niecierpiom zupy ogórkowej. Ale żurek z wkładkom i jajeczkiem to juz prędzej
        • 2szarozielone Re: kto wie... 22.07.09, 21:44
          nie czytałeś "scen z życia smoków"? :(
          • bupa1 uwielbiam ksiazki z DragonLance 22.07.09, 21:46
          • i.nes Re: kto wie... 22.07.09, 21:50
            2szarozielone napisała:

            > nie czytałeś "scen z życia smoków"? :(

            ech, on pewnie z tych, co wyławiali z zupy marchewkę ;)
    • jan_hus_na_stosie a HTML znasz? ;) 22.07.09, 21:50
      i obsługę jakiegoś programu graficznego typu photoshop lub gimp?
    • hotally dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 21:50

      • i.nes Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 21:51
        podziel się wiedzą - może innym się to przyda :>
        • hotally Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 21:55
          ok 2000zł
          • jan_hus_na_stosie Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 22:00
            chyba za kwartał ;)
            • hotally Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 22:02
              Tyle zarabia osoba odpowiedzialna za prowadzenie strony w firmie Mojego Kolegi.
              • jan_hus_na_stosie Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 22:05
                hotally napisała:

                > Tyle zarabia osoba odpowiedzialna za prowadzenie strony w firmie Mojego Kolegi.

                a znasz kiciu przynajmniej html, css i dobrze jakiś program graficzny? Wiesz co
                to jest ftp i edytor HTML?
                • hotally Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 22:07
                  znam, uczyli Mnie w szkole :P
                  • jan_hus_na_stosie Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 22:11
                    hotally napisała:

                    > znam, uczyli Mnie w szkole :P

                    no to do czego służy w css polecenie clear: both i wymień choć 2 różnice
                    w interpretacji stron WWW przez Internet Explorer 6 w porównaniu do innych
                    przeglądarek ;D
                    • hotally Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 22:24
                      W pliku css definiujesz kroje pisma wielkości. Na resztę ewentualnie jutro, bo
                      mam od tego ludzi ;]
                • i.nes Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 22:07
                  jan_hus_na_stosie napisał:

                  > a znasz kiciu przynajmniej html, css i dobrze jakiś program
                  > graficzny? Wiesz co to jest ftp i edytor HTML?

                  coś Ty, ona nawet gotować nie umie :P
                • pianazludzen Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 23.07.09, 01:09
                  jan_hus_na_stosie napisał:

                  > hotally napisała:
                  >
                  > > Tyle zarabia osoba odpowiedzialna za prowadzenie strony w firmie Mojego K
                  > olegi.
                  >
                  > a znasz kiciu przynajmniej html, css i dobrze jakiś program graficzny? Wiesz co
                  > to jest ftp i edytor HTML?
                  >
                  >

                  o kurcze a to jakas tajemna wiedza jest, czy co?
                  • jan_hus_na_stosie Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 23.07.09, 03:26
                    pianazludzen napisała:

                    > o kurcze a to jakas tajemna wiedza jest, czy co?

                    a znajomość języka portugalskiego jest tajemną wiedzą? Oczywiście, że nie. Wszak
                    w Internecie nie brakuje słowników i leksykonów tematyczno-gramatycznych
                    odnośnie tego języka. Ale pomimo iż nie jest to tajemna wiedza byle kto nie
                    podejmie się tłumaczenia w tym języku. Paniał, czy jeszcze bardziej
                    łopatologicznie wyjaśnić?
                    • pianazludzen Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 23.07.09, 14:37
                      eeee... ok ale znajomosc jezyka portugalskiego nie jest umiejetnoscia potrzebna
                      w codziennym zyciu. matomiast podstawy html, css, umiejetnosc obrobki grafiki,
                      sa chyba nieobce osobie prowadzacej bloga, a ally bloga prowadzi. Druga roznica
                      miedzy portugalskim a wymienionymi umiejetnosciami jest taka, ze portugalskiego
                      uczylam sie rok a dalej mowic w nim plynnie nie umiem:) natomiast podstawy HTML,
                      CSS, pakiet Adobe sa do opanowania w ciagu kilku tygodni, a gdy sie czegos nie
                      wie to jest od groma tutoriali, do portugalskiego - tutoriali nie ma ;)
                • 0riana Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 23.07.09, 14:27
                  Przesluchanie godne mareczka :-/
    • bakejfii Re: kto wie... 24.07.09, 08:08
      Kto wie co dzis zje.
    • laluniaaa Re: kto wie... 24.07.09, 08:24
      ja płacę mojej menagerce 10.000 lol
      a tak serio to nie mam zielonego, pewnie zależy od stopnia mocy
      aureoli danej gwiazdy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka