hotally 22.07.09, 20:47 Mam pytanie- orientuje się z Was ktoś może, ile zarabia osoba, która prowadzi oficjalną stronę sławnej osoby? Chodzi o codzienne ogarnianie podstaw- dodawanie newsów, filtrowanie księgi kości etc... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bupa1 Re: kto wie... 22.07.09, 20:55 "hotally napisala:księgi kości etc... " my nie wiedziec!takie byki bo dwoch kierunkach?serio nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie Re: kto wie... 22.07.09, 21:05 jak ktoś jest sławny to znajdzie fana, który będzie to robił za darmo ;) Odpowiedz Link Zgłoś
hotally Re: kto wie... 22.07.09, 21:15 Ale nie znalazł i prosił o podanie stawki ile się płaci za takie coś... więc się orientuję Odpowiedz Link Zgłoś
bupa1 Re: kto wie... 22.07.09, 21:14 przeciez kasy masz jak lodu i...sprzataczke tak prosze, panstwa wlasna pania Genie,Ally lezy z czajnisiem na kanapie a kobieta zapier.. Odpowiedz Link Zgłoś
murzynier Re: kto wie... 22.07.09, 21:15 hotally napisała: > Mam pytanie- orientuje się z Was ktoś może, ile zarabia osoba, która prowadzi > oficjalną stronę sławnej osoby? ja płacę za to autografami Odpowiedz Link Zgłoś
soulshunter Re: kto wie... 22.07.09, 21:22 A to juz jestes taka slawna? Qrde, jak ten czas leci Odpowiedz Link Zgłoś
soulshunter Re: konkrety proszę 22.07.09, 21:34 tutaj wszyscy pisza o Sobie w trzeciej osobie. Czemuzbys Ty miala pisac inaczej? Odpowiedz Link Zgłoś
wanilinowa Re: konkrety proszę 22.07.09, 22:00 hotally napisała: > nie jestem wszyscy chyba powinnaś napisać: Jestem, a stąd już tylko krok do Jahwe Odpowiedz Link Zgłoś
llatarnik Re: kto wie... 22.07.09, 21:29 No widzisz, Ally? Stado kopie Ciebie po doopie, ponieważ za mało jesteś podobna do Majkela Dżeksona, he he he Odpowiedz Link Zgłoś
bupa1 Re: kto wie... 22.07.09, 21:35 a ja znalazlam nasza hotti na naszej klasie,ona ma mlodsza siostre o takim samym imieniu jak ja! Odpowiedz Link Zgłoś
jane-bond007 Re: kto wie... 22.07.09, 21:36 no ja niestety Ci nie pomoge ale chcialabym wiedziec dlaczego pod kolejnym postem Ally toczy sie burza? Odpowiedz Link Zgłoś
hotally Re: kto wie... 22.07.09, 21:39 bo wszyscy Mnie LOWE i chcą zwrócić na siebie Moją uwagę, choć nie mają nic do dodania na temat. Odpowiedz Link Zgłoś
bupa1 Re: kto wie... 22.07.09, 21:40 boshhe love pisze sie tak:love nie tak lowe. Odpowiedz Link Zgłoś
soulshunter Re: kto wie... 22.07.09, 21:40 moze hotaly jest jak ten krzyz na Giewoncie? Odpowiedz Link Zgłoś
jane-bond007 Re: kto wie... 22.07.09, 21:43 mozliwe ;) szczegol ze iles osob zostaje trafionych :P Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: kto wie... 22.07.09, 21:43 soulshunter napisał: > moze hotaly jest jak ten krzyz na Giewoncie? wymaga remontu? ;D Odpowiedz Link Zgłoś
yannika Re: kto wie... 22.07.09, 21:58 > > moze hotaly jest jak ten krzyz na Giewoncie? > wymaga remontu? ;D Forum 3 : Yannika 0 Trzeci raz dzisiaj mało się czymś nie zakrztusiłam :D Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: kto wie... 22.07.09, 22:00 yannika napisała: > Trzeci raz dzisiaj mało się czymś nie zakrztusiłam :D Nie należy się krztusić - lepszą, bo bezpieczniejszą, techniką jest bryzganie :D Odpowiedz Link Zgłoś
yannika Re: kto wie... 22.07.09, 22:32 > Nie należy się krztusić - lepszą, bo bezpieczniejszą, techniką > jest bryzganie :D Troszkę ciężkie jak się ma w ustach przerośniętego lentilka. Musiałabym całego w ustach rozpuścić. (zwie się toto Minstrels, poza Irlandią nie widziałam a dobre jak nie wiem. Kaloryczne też jak nie wiem, ale co tam ;-)). Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: kto wie... 22.07.09, 23:27 yannika napisała: > Troszkę ciężkie jak się ma w ustach przerośniętego lentilka. > Musiałabym całego w ustach rozpuścić. Aha, już rozumiem. Przerzuć się na napoje :D > (zwie się toto Minstrels, poza Irlandią nie widziałam a dobre jak > nie wiem. Kaloryczne też jak nie wiem, ale co tam ;-)). Widziałaś kiedyś kalorie? Ja nie. I dlatego mam je w doopie :D Odpowiedz Link Zgłoś
yannika Re: kto wie... 23.07.09, 00:12 > Aha, już rozumiem. Przerzuć się na napoje :D Napoje nie chrupią i rzadko są z czekolady :) > Widziałaś kiedyś kalorie? Ja nie. I dlatego mam je w doopie :D A tak, tam to ja też, zdecydowanie :D Odpowiedz Link Zgłoś
llatarnik Re: kto wie... 22.07.09, 21:43 jane-bond007 napisała: > no ja niestety Ci nie pomoge ale chcialabym wiedziec dlaczego pod > kolejnym postem Ally toczy sie burza? Przecież kurde wyjaśniłem... Odpowiedz Link Zgłoś
llatarnik Re: kto wie... 22.07.09, 23:02 Mnie w żadne stadne rytuały proszę nie mieszać. Jak mawiał pewien złotousty Bolek W., jestem za a nawet przeciw. Tak się niestety składa, że Hotally nie jest moją idolką, ale tym bardziej nie imponuje mi stado złośliwych, fałszywych, wściekłych bab, he he he Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: kto wie... 22.07.09, 23:06 llatarnik napisał: > tym bardziej nie imponuje mi stado złośliwych, fałszywych, > wściekłych bab, he he he Ałaaa! No jak możesz? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
llatarnik Re: kto wie... 22.07.09, 23:46 Daj spokój, Ines. Akurat Ciebie o to nie podejrzewam i Ty wiesz o tym. Co więcej, nagonka złożona z Inesiastych, byłaby pełna uroku. Tak uważam i bym chyba tylko udawał, że uciekam... Czy wiesz, jak wyglądały polowania w dawnej, kochanej Rzeczypospolitej? Stado kmiotów szło przez las tyralierą, zwierzynę naganiając, hałasując różnymi grzechotkami i raźno pokrzykując. Jakoś siebie nie widzę w roli naganiającego... Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: kto wie... 23.07.09, 00:09 I niniejszym całą moją ciężką pracę nad wizerunkiem wrednej jędzy szlag właśnie trafił :D Ale wybaczam Ci. W końcu wątki naszej Hot (Or Rather Not) Ally czyta tylko specyficzny sort ;) Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: kto wie... 23.07.09, 00:38 Mr. Sandman, bring me a dream... ech :) kolorowych! Odpowiedz Link Zgłoś
llatarnik Re: kto wie... 23.07.09, 01:12 As You wish. I know, it was before, but.... www.youtube.com/watch?v=5WCgX4VQp2o Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: kto wie... 23.07.09, 01:20 "To a new morning..." Hell yeah! Scary as it may be :( Odpowiedz Link Zgłoś
llatarnik Re: kto wie... 23.07.09, 01:32 Don't scare anything - You have a right to be here... Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: kto wie... 23.07.09, 10:04 I wish it was that easy ;) But thx anyway! :D Odpowiedz Link Zgłoś
2szarozielone Re: kto wie... 22.07.09, 21:40 Myślę, że tyle samo, co osoba zajmująca się aktualizowaniem strony internetowej jakiejś większej firmy, dbającej o wizerunek. Nie podam kwot, bo dokładnie się nie orientuję - ale może łatwiej Ci będzie podpytać o coś takiego :) no i to zalezy, że czy ta osoba prowadząca stronę, miałaby też odwalać robotę PR-ową, czy tylko wklejałaby gotowe rzeczy albo miała ścisłe instrukcje od kogoś... I jak bardzo aktywna jest ta sławna osoba :) Odpowiedz Link Zgłoś
soulshunter Re: kto wie... 22.07.09, 21:43 smoki niecierpiom zupy ogórkowej. Ale żurek z wkładkom i jajeczkiem to juz prędzej Odpowiedz Link Zgłoś
2szarozielone Re: kto wie... 22.07.09, 21:44 nie czytałeś "scen z życia smoków"? :( Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: kto wie... 22.07.09, 21:50 2szarozielone napisała: > nie czytałeś "scen z życia smoków"? :( ech, on pewnie z tych, co wyławiali z zupy marchewkę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie a HTML znasz? ;) 22.07.09, 21:50 i obsługę jakiegoś programu graficznego typu photoshop lub gimp? Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 21:51 podziel się wiedzą - może innym się to przyda :> Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 22:00 chyba za kwartał ;) Odpowiedz Link Zgłoś
hotally Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 22:02 Tyle zarabia osoba odpowiedzialna za prowadzenie strony w firmie Mojego Kolegi. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 22:05 hotally napisała: > Tyle zarabia osoba odpowiedzialna za prowadzenie strony w firmie Mojego Kolegi. a znasz kiciu przynajmniej html, css i dobrze jakiś program graficzny? Wiesz co to jest ftp i edytor HTML? Odpowiedz Link Zgłoś
hotally Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 22:07 znam, uczyli Mnie w szkole :P Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 22:11 hotally napisała: > znam, uczyli Mnie w szkole :P no to do czego służy w css polecenie clear: both i wymień choć 2 różnice w interpretacji stron WWW przez Internet Explorer 6 w porównaniu do innych przeglądarek ;D Odpowiedz Link Zgłoś
hotally Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 22:24 W pliku css definiujesz kroje pisma wielkości. Na resztę ewentualnie jutro, bo mam od tego ludzi ;] Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 22.07.09, 22:07 jan_hus_na_stosie napisał: > a znasz kiciu przynajmniej html, css i dobrze jakiś program > graficzny? Wiesz co to jest ftp i edytor HTML? coś Ty, ona nawet gotować nie umie :P Odpowiedz Link Zgłoś
pianazludzen Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 23.07.09, 01:09 jan_hus_na_stosie napisał: > hotally napisała: > > > Tyle zarabia osoba odpowiedzialna za prowadzenie strony w firmie Mojego K > olegi. > > a znasz kiciu przynajmniej html, css i dobrze jakiś program graficzny? Wiesz co > to jest ftp i edytor HTML? > > o kurcze a to jakas tajemna wiedza jest, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
jan_hus_na_stosie Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 23.07.09, 03:26 pianazludzen napisała: > o kurcze a to jakas tajemna wiedza jest, czy co? a znajomość języka portugalskiego jest tajemną wiedzą? Oczywiście, że nie. Wszak w Internecie nie brakuje słowników i leksykonów tematyczno-gramatycznych odnośnie tego języka. Ale pomimo iż nie jest to tajemna wiedza byle kto nie podejmie się tłumaczenia w tym języku. Paniał, czy jeszcze bardziej łopatologicznie wyjaśnić? Odpowiedz Link Zgłoś
pianazludzen Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 23.07.09, 14:37 eeee... ok ale znajomosc jezyka portugalskiego nie jest umiejetnoscia potrzebna w codziennym zyciu. matomiast podstawy html, css, umiejetnosc obrobki grafiki, sa chyba nieobce osobie prowadzacej bloga, a ally bloga prowadzi. Druga roznica miedzy portugalskim a wymienionymi umiejetnosciami jest taka, ze portugalskiego uczylam sie rok a dalej mowic w nim plynnie nie umiem:) natomiast podstawy HTML, CSS, pakiet Adobe sa do opanowania w ciagu kilku tygodni, a gdy sie czegos nie wie to jest od groma tutoriali, do portugalskiego - tutoriali nie ma ;) Odpowiedz Link Zgłoś
0riana Re: dowiedziałam się/ zamykam wątek 23.07.09, 14:27 Przesluchanie godne mareczka :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
laluniaaa Re: kto wie... 24.07.09, 08:24 ja płacę mojej menagerce 10.000 lol a tak serio to nie mam zielonego, pewnie zależy od stopnia mocy aureoli danej gwiazdy Odpowiedz Link Zgłoś