hrabina.w 27.11.09, 19:13 zaczęły się skoki narciarskie wiem wiem dla większości społeczeństwa to bezsensowny, nudny i antyseksowny sport, ale mi się podoba i jestem happy, choć life is brutal and full of zasadzkas, a wszędzie czai się danger Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 19:33 wytrzymaj jeszcze trochę przynajmniej nie użalam się z powodu "kolejnego samotnego weekendu", "kolejnych samotnych świąt", nie rozkminiam (fajne słowo!) czy "coś jest ze mną nie tak" ciesze się z tak prozaicznych drobnostek, choć rozpoczęcie sezonu mojego ulubionego sportu nie uważam za prozaiczne, trza iść z uśmiechem, nawet jak ma się kłody przed nogami trza się uśmiechać Odpowiedz Link
dona_76 Re: od dziś 27.11.09, 19:45 Mi też się podoba, ale szkoda, że nie przeczytałam tego wcześniej, bo przegapiłam Odpowiedz Link
hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 19:49 ee dziś była drużynówka, którą uważam za beznadziejniejszą ponieważ nasi nie mają szans ale szaranowicz w formie - znowu gadał w kółko o schlierenzauerze (uff, co za nazwisko,jakby nie mógł nazywać się nowak) Odpowiedz Link
kontik_71 Re: od dziś 27.11.09, 19:54 Zawsze to lepsze od pilki noznej i boksu.. ale raczej nie bede poswiecal czasu na ogladanie... Odpowiedz Link
hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 20:01 oglądanie piłki nożnej w wykonaniu polaków w ich obecnym stanie nie ma sensu, gdyż grozi to trwałym uszczerbkiem na zdrowiu fizycznym i psychicznym trener smuda o borucu, czyli tekst roku: myślałem, że jest w ciąży Odpowiedz Link
kontik_71 Re: od dziś 27.11.09, 20:04 Ogladanie pilki w jakimkolwiek stanie jest strata czasu.. Odpowiedz Link
dona_76 Re: od dziś 27.11.09, 20:08 Ale ja akurat piłkę nożną i boks też oglądam. I siatkę Odpowiedz Link
kontik_71 Re: od dziś 27.11.09, 20:11 No tak.. nowoczesne kobiety Nie to co kiedys.. ehhhh Odpowiedz Link
hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 20:15 nowoczesne, nienowoczesne, ale oglądają sporty z trochę innej perspektywy niż faceci Odpowiedz Link
dona_76 Re: od dziś 27.11.09, 20:16 O tym, że kibicuję miejscowej drużynie piłkarskiej chyba nie powinnam wspominać? Odpowiedz Link
hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 20:31 jeśli uwazasz ją za superancką to jak najbardziej popieram ja nie mam w okolicy druzyny najblizej do legii Odpowiedz Link
dona_76 Re: od dziś 27.11.09, 21:01 ja mam na miejscu, ale z Legią akurat za bardzo się nie lubi, bo to ta sama liga Odpowiedz Link
hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 20:13 ooo siatkę lubię, bo nasi siatkarze są najładniejsi na świecieno i ofc super grają a piłkę nożną toleruję w postaci Ligi Mistrzów Odpowiedz Link
hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 20:36 z kobitek lubię bardziej konkurencje lekkoatletyczne Odpowiedz Link
hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 20:49 i jeszcze mi się przypomniało, że z powodu wodowstrętu (nie żebym się nie myła) jak i uczulenia na chlorowaną wodę, lubię oglądać zawody pływackie...pokręcona historia a wracając do lekkoatletyki, podobały mi się MŚ tegoroczne, zwłaszcza nasze cudowne wygrane tyczkarki i niesamowity Usain Bolt - jak na niego patrzyłam normalnie micha mi się sama śmiała Odpowiedz Link
dona_76 Re: od dziś 27.11.09, 21:03 Zgadzam się całkowicie Też oglądałam i kibicowałam Odpowiedz Link
hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 21:10 właśnie takich ludzi, jak on i jeszcze paru innych, uwielbiam - choć nie są "od nas", to cieszy mnie ich wygrana, bo są tacy spontaniczni, radośni, czasem szaleni Odpowiedz Link
dona_76 Re: od dziś 27.11.09, 21:21 wiesz, dobrze,że się sklikalyśmy, bo już myślałam, że dziwne zainteresowania mam, ale jak się ma młodszego brata, który interesuje się sportem, to normalka Odpowiedz Link
hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 21:28 ja jestem jedynaczką i chyba tak z nudów zaczęłam ten sport oglądać uważam, że to ciekawsze niż jakieś seriale (ale od Housa nie) może też oglądaniem rewanżuję sobie to, że sama jestem sportowym antytalentem, na wfie wychodził mi dobrze tylko tzw.obwód i w dodatku oszukiwany a skoro znalazłam drugą entuzjastkę, to proponuję od czasu do czasu zwołać tu małą naradkę na temat jakiejś dyscypliny póki co spadam pozdrawiam Odpowiedz Link
dona_76 Re: od dziś 27.11.09, 21:57 A ja mam brata młodszego o 10 lat. To zdecydowanie odmładza Co do naradek sportowych, to chętnie A Housa też oglądam. Dobrej nocy Odpowiedz Link
hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 20:16 oto dowód, że on jest kosmitą)) najlepszy polski sportowiec in my opinion hehe Odpowiedz Link
aleksandra_g_0 Re: od dziś 27.11.09, 21:33 A coś mi się o uszy obiło, że Małysz nie przeszedł kwalifikacji Odpowiedz Link