27.11.09, 19:13
zaczęły się skoki narciarskie
wiem wiem
dla większości społeczeństwa to bezsensowny, nudny i antyseksowny sport, ale
mi się podoba
i jestem happy, choć life is brutal and full of zasadzkas, a wszędzie czai się
dangerwink
Obserwuj wątek
    • vidmo76 Re: od dziś 27.11.09, 19:20
      Boże zatrzymaj ten świat, ja wysiadam!
      • hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 19:33
        wytrzymaj jeszcze trochęwink
        przynajmniej nie użalam się z powodu "kolejnego samotnego weekendu", "kolejnych
        samotnych świąt", nie rozkminiam (fajne słowo!) czy "coś jest ze mną nie tak"
        ciesze się z tak prozaicznych drobnostek, choć rozpoczęcie sezonu mojego
        ulubionego sportu nie uważam za prozaiczne, trza iść z uśmiechem, nawet jak ma
        się kłody przed nogami
        trza się uśmiechaćwink
    • dona_76 Re: od dziś 27.11.09, 19:45
      Mi też się podoba, ale szkoda, że nie przeczytałam tego wcześniej, bo przegapiłamsad
      • hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 19:49
        ee dziś była drużynówka, którą uważam za beznadziejniejszą ponieważ nasi nie
        mają szans
        ale szaranowicz w formie - znowu gadał w kółko o schlierenzauerze (uff, co za
        nazwisko,jakby nie mógł nazywać się nowak)smile
    • kontik_71 Re: od dziś 27.11.09, 19:54
      Zawsze to lepsze od pilki noznej i boksu.. ale raczej nie bede
      poswiecal czasu na ogladanie...
      • hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 20:01
        oglądanie piłki nożnej w wykonaniu polaków w ich obecnym stanie nie ma sensu,
        gdyż grozi to trwałym uszczerbkiem na zdrowiu fizycznym i psychicznym
        trener smuda o borucu, czyli tekst roku: myślałem, że jest w ciąży
        • kontik_71 Re: od dziś 27.11.09, 20:04
          Ogladanie pilki w jakimkolwiek stanie jest strata czasu.. tongue_out
      • dona_76 Re: od dziś 27.11.09, 20:08
        Ale ja akurat piłkę nożną i boks też oglądam. I siatkęsmile
        • kontik_71 Re: od dziś 27.11.09, 20:11
          No tak.. nowoczesne kobiety uncertain Nie to co kiedys.. ehhhh
          • hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 20:15
            nowoczesne, nienowoczesne, ale oglądają sporty z trochę innej perspektywy niż faceci
          • dona_76 Re: od dziś 27.11.09, 20:16
            O tym, że kibicuję miejscowej drużynie piłkarskiej chyba nie powinnam wspominać? big_grin
            • hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 20:31
              jeśli uwazasz ją za superancką to jak najbardziej popieram
              ja nie mam w okolicy druzyny
              najblizej do legii
              • dona_76 Re: od dziś 27.11.09, 21:01
                ja mam na miejscu, ale z Legią akurat za bardzo się nie lubi, bo to ta sama ligasmile
        • hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 20:13
          ooo siatkę lubię, bo nasi siatkarze są najładniejsi na świeciewinkno i ofc super grają
          a piłkę nożną toleruję w postaci Ligi Mistrzówwink
          • dona_76 Re: od dziś 27.11.09, 20:32
            ale jak siatkarki grają to też oglądamsmile
            • hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 20:36
              z kobitek lubię bardziej konkurencje lekkoatletyczne
              • dona_76 Re: od dziś 27.11.09, 20:40
                to też, ale i w męskim wykonaniusmile
                • hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 20:49
                  i jeszcze mi się przypomniało, że z powodu wodowstrętu (nie żebym się nie
                  myławink) jak i uczulenia na chlorowaną wodę, lubię oglądać zawody
                  pływackie...pokręcona historia wink
                  a wracając do lekkoatletyki, podobały mi się MŚ tegoroczne, zwłaszcza nasze
                  cudowne wygrane tyczkarki i niesamowity Usain Bolt - jak na niego patrzyłam
                  normalnie micha mi się sama śmiaławink
                  • dona_76 Re: od dziś 27.11.09, 21:03
                    Zgadzam się całkowiciesmile Też oglądałam i kibicowałamsmile
                    • hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 21:10
                      właśnie takich ludzi, jak on i jeszcze paru innych, uwielbiam - choć nie są "od
                      nas", to cieszy mnie ich wygrana, bo są tacy spontaniczni, radośni, czasem szaleni
                      • dona_76 Re: od dziś 27.11.09, 21:21
                        wiesz, dobrze,że się sklikalyśmy, bo już myślałam, że dziwne zainteresowania
                        mam, ale jak się ma młodszego brata, który interesuje się sportem, to normalkasmile
                        • hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 21:28
                          ja jestem jedynaczką i chyba tak z nudów zaczęłam ten sport oglądać
                          uważam, że to ciekawsze niż jakieś seriale (ale od Housa nie)
                          może też oglądaniem rewanżuję sobie to, że sama jestem sportowym antytalentem,
                          na wfie wychodził mi dobrze tylko tzw.obwód wink i w dodatku oszukiwany

                          a skoro znalazłam drugą entuzjastkę, to proponuję od czasu do czasu zwołać tu
                          małą naradkę na temat jakiejś dyscyplinywink
                          póki co spadam
                          pozdrawiamsmile
                          • dona_76 Re: od dziś 27.11.09, 21:57
                            A ja mam brata młodszego o 10 lat. To zdecydowanie odmładzasmile Co do naradek
                            sportowych, to chętniesmile A Housa też oglądam. Dobrej nocysmile
    • fallen86 Re: od dziś 27.11.09, 20:12
      Małysz!
      Zsyłam Mada! big_grin
      • hrabina.w Re: od dziś 27.11.09, 20:16
        oto dowód, że on jest kosmitąwink))
        najlepszy polski sportowiec in my opinion hehe
    • aleksandra_g_0 Re: od dziś 27.11.09, 21:33
      A coś mi się o uszy obiło, że Małysz nie przeszedł kwalifikacjisad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka