Dodaj do ulubionych

refundacja procesorów

21.11.06, 20:02
Witam. Słyszałam ostatnio że "co" się dzieje w sprawie refendacji nowych
procesorów. Może wiecie więcej. Co to "coś" oznacza? Bo nie chce mi się
wierzyć że sprawa jest daleko posunięta. Chociaż bardzo bym chciała. W końcu
każdy z nas stanie przed koniecznością wymiany procesora.
Obserwuj wątek
    • dianda83 Re: refundacja procesorów 25.11.06, 12:14
      nie wiem jak podczepić pisma, które wysyłane były przez stow. do MZ i od MZ...

      Mogę podać linka (pytanie do admina strony) od implancika?
      • dalmag Re: refundacja procesorów 25.11.06, 20:03
        Jasne smile)
        Nie traktujmy się jako konkurencja....he he
        • dianda83 Re: refundacja procesorów 29.11.06, 10:47
          no to zapraszam na stronę czwartą tegoż wątku

          implancik.org/forum/viewtopic.php?t=3&start=0
    • dianda83 Re: refundacja procesorów 29.11.06, 10:48
      tfu sad -trzecią

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka