Dodaj do ulubionych

prośba o głos

IP: *.przemysl.hypnet.pl 21.01.15, 21:15
wiadomosci.onet.pl/rzeszow/aplikacja-przemysl-mobilny-nominowana-do-mobile-trends-awards/l0e3n
Obserwuj wątek
    • a.fischer Re: prośba o głos 21.01.15, 21:35
      Piszesz jako wykonawca aplikacji, urzędnik, czy kto? Tak czy inaczej, wypadałoby dodać coś od siebie.

      TL;DR

      Chodzi o aplikację mobilną przeznaczoną dla turystów, prezentującą Przemyśl i najważniejsze informacje oraz aktualności visit.przemysl.pl/aplikacje.

      Konkurs Mobile Trend Awards wyróżnia najlepsze polskie aplikacje mobilne, głosowanie pod adresem: www.2015.mobiletrends.pl/glosowanie.
      • Gość: Dear Re: prośba o głos IP: 31.175.170.* 23.09.15, 22:44
        Niewiele się mówi o polskich aplikacjach mobilnych. Więcej osób z naszego kraju powinno tworzyć uniwersalne i ciekawe aplikacje mobilne. Polecam greenparrot.pl/oferta/tworzenie-aplikacji-mobilnych To dobry kierunek, by zacząć. Profesjonalizm w najlepszym wydaniu.
    • Gość: Cypis Re: prośba o głos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.15, 00:06
      Przecież... KLIK

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka