Gość: gość IP: *.przemysl.hypnet.pl 21.01.15, 21:15 wiadomosci.onet.pl/rzeszow/aplikacja-przemysl-mobilny-nominowana-do-mobile-trends-awards/l0e3n Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
a.fischer Re: prośba o głos 21.01.15, 21:35 Piszesz jako wykonawca aplikacji, urzędnik, czy kto? Tak czy inaczej, wypadałoby dodać coś od siebie. TL;DR Chodzi o aplikację mobilną przeznaczoną dla turystów, prezentującą Przemyśl i najważniejsze informacje oraz aktualności visit.przemysl.pl/aplikacje. Konkurs Mobile Trend Awards wyróżnia najlepsze polskie aplikacje mobilne, głosowanie pod adresem: www.2015.mobiletrends.pl/glosowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dear Re: prośba o głos IP: 31.175.170.* 23.09.15, 22:44 Niewiele się mówi o polskich aplikacjach mobilnych. Więcej osób z naszego kraju powinno tworzyć uniwersalne i ciekawe aplikacje mobilne. Polecam greenparrot.pl/oferta/tworzenie-aplikacji-mobilnych To dobry kierunek, by zacząć. Profesjonalizm w najlepszym wydaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cypis Re: prośba o głos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.15, 00:06 Przecież... KLIK Odpowiedz Link Zgłoś