Gość: WASYL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.05, 22:58 kto był na imprezie koło gormady 1 maja i czy sie spodobało komuś ja uwazam że to była jakaś zenada . czekam na opinie innych Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
albida Re: dzień celtycki 03.05.05, 00:06 Uważam, ze impreza była udana, ale ... ale ludzie jakoś nie umieją się bawić. No i wydaje mi się, że Comhlan nie pokazał na co go stać. O koncertach niewiele mogę powiedzieć, bo w tym czasie były ciekawe pokazy slajdów - trochę przydługie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antkmiot Re: dzień celtycki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.05, 08:40 Wasyl,spadaj na ukraine buraku. zenada to rozmiar twego mozgu. jak sie nie potrafisz bawic to nie gadaj glupot. impreza byla swietna,tylko takie kmioty jak ty jak zwykle narzekaja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wasyl Re: dzień celtycki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.05, 09:35 jesli jest tu ktos burakiem to uwazam ze ty antykmiot bo ja wyrazlem swoja opinie i jezeli mi sie nie podoba to czego mam pisac ze mi sie podobia i bylo super a napisalem post zeby zobaczyc oppinie innych w przeciwienstwie do ciebe nie obrazam nikogo i nie narzucam swojego zdania dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antykmiot Re: dzień celtycki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.05, 14:49 bede zawsze wyrazal sie obrazliwie o takich kmiotach jak ty.wiesz dlaczego w innych miastach nazywaja nas Siunami?bo takie jak ty siuny tu wlasnie mieszkaja.nic sie im nie podoba.a twoja opinia jest debilna.nie wszystko musi sie podobac.ale takim siunom jak ty nic nigdy sie nie podoba.zenada?opinie sa wtedy madre kiedy podparte madre mysla, a nie po prostu: zenada i tyle. buraku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: celtwannabe Re: dzień celtycki IP: *.bphpbk.pl 05.05.05, 12:23 No dobra, moze troche konstruktywnej krytyki :) Co sie podobalo a co sie nie podobalo? Mnie podobalo sie: - organizacja imprezy - b. dobra, praktycznie brak obsuwy czasowej, co jest normalka przy takich imprezach - dudziarze (Czestochowa Pipes and Drums) i tance szkockie (Comhlan) - jak czesto mozna cos takiego w Polsce zobaczyc? - Beltaine - energia i czad (szkoda ze tak krotko) Nie podobalo sie: - pogoda - ale to absolutnie nie do organizatorow :) - troche malo ludzi bylo, rozkrecili sie dopiero pod wieczor - niektore zespoly przynudzaly - jak sie wdarli na scene to graly i po godzine czasu... Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antykmiot Re: dzień celtycki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 12:26 o widzisz: to powinien przeczytac wasyl i wasylopodobni. krytyka jest jak najbardziej kiedy jest konstruktywna, czyli taka jak twoja. ale wasylopodobne kmioty to tylko narzekają, nawet jakby im cuda na kiju pokazywał.a sami sobie zle swiadectwo wystawiamy takim narzekaniem.a czemu nie pokazemy ze w przemyslu dzieja sie naprawde fajne i wartosciowe rzeczy? jeszcze raz apel do wasyla: spadaj na ukraine albo do rzeszowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prezes Re: dzień celtycki IP: *.prz.rzeszow.pl 06.05.05, 02:17 ja bym ocenił całosc na 4 w skali 1-5.A nie uwazacie ze przemyski rynek byłby lepszym miejscem na kolejne jarmarki??? Odpowiedz Link Zgłoś