Dodaj do ulubionych

dzień celtycki

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.05, 22:58
kto był na imprezie koło gormady 1 maja i czy sie spodobało komuś ja uwazam
że to była jakaś zenada . czekam na opinie innych
Obserwuj wątek
    • albida Re: dzień celtycki 03.05.05, 00:06
      Uważam, ze impreza była udana, ale ... ale ludzie jakoś nie umieją się bawić.
      No i wydaje mi się, że Comhlan nie pokazał na co go stać. O koncertach niewiele
      mogę powiedzieć, bo w tym czasie były ciekawe pokazy slajdów - trochę
      przydługie.
    • Gość: antkmiot Re: dzień celtycki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.05, 08:40
      Wasyl,spadaj na ukraine buraku. zenada to rozmiar twego mozgu. jak sie nie
      potrafisz bawic to nie gadaj glupot. impreza byla swietna,tylko takie kmioty
      jak ty jak zwykle narzekaja.
    • Gość: wasyl Re: dzień celtycki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.05, 09:35
      jesli jest tu ktos burakiem to uwazam ze ty antykmiot bo ja wyrazlem swoja
      opinie i jezeli mi sie nie podoba to czego mam pisac ze mi sie podobia i bylo
      super a napisalem post zeby zobaczyc oppinie innych w przeciwienstwie do ciebe
      nie obrazam nikogo i nie narzucam swojego zdania dziekuje
      • Gość: antykmiot Re: dzień celtycki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.05, 14:49
        bede zawsze wyrazal sie obrazliwie o takich kmiotach jak ty.wiesz dlaczego w
        innych miastach nazywaja nas Siunami?bo takie jak ty siuny tu wlasnie
        mieszkaja.nic sie im nie podoba.a twoja opinia jest debilna.nie wszystko musi
        sie podobac.ale takim siunom jak ty nic nigdy sie nie podoba.zenada?opinie sa
        wtedy madre kiedy podparte madre mysla, a nie po prostu: zenada i tyle. buraku
    • Gość: celtwannabe Re: dzień celtycki IP: *.bphpbk.pl 05.05.05, 12:23
      No dobra, moze troche konstruktywnej krytyki :)
      Co sie podobalo a co sie nie podobalo?

      Mnie podobalo sie:
      - organizacja imprezy - b. dobra, praktycznie brak obsuwy czasowej, co jest
      normalka przy takich imprezach
      - dudziarze (Czestochowa Pipes and Drums) i tance szkockie (Comhlan) - jak
      czesto mozna cos takiego w Polsce zobaczyc?
      - Beltaine - energia i czad (szkoda ze tak krotko)

      Nie podobalo sie:
      - pogoda - ale to absolutnie nie do organizatorow :)
      - troche malo ludzi bylo, rozkrecili sie dopiero pod wieczor
      - niektore zespoly przynudzaly - jak sie wdarli na scene to graly i po
      godzine czasu...

      Pozdro
      • Gość: antykmiot Re: dzień celtycki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.05, 12:26
        o widzisz: to powinien przeczytac wasyl i wasylopodobni. krytyka jest jak
        najbardziej kiedy jest konstruktywna, czyli taka jak twoja. ale wasylopodobne
        kmioty to tylko narzekają, nawet jakby im cuda na kiju pokazywał.a sami sobie
        zle swiadectwo wystawiamy takim narzekaniem.a czemu nie pokazemy ze w przemyslu
        dzieja sie naprawde fajne i wartosciowe rzeczy? jeszcze raz apel do wasyla:
        spadaj na ukraine albo do rzeszowa
    • Gość: prezes Re: dzień celtycki IP: *.prz.rzeszow.pl 06.05.05, 02:17
      ja bym ocenił całosc na 4 w skali 1-5.A nie uwazacie ze przemyski rynek byłby
      lepszym miejscem na kolejne jarmarki???
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka