IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.06, 12:32
Czy ktoś posiada jakie kolwiek wiadomości z przełomu lat 60 - 70 ubiegłego
wieku odnośnie włamań do aptek celem uzyskania tzw."prochów" przez osoby dziś
wysoko postawione w hiererchi społecznej?
Obserwuj wątek
    • Gość: lex-przemysl Re: Apteka IP: *.mcon.pl 11.07.06, 12:44
      a póżniej sprycowania się na cmentarzu komunalnym przy Słowackiego???
      • Gość: Hipis Re: Apteka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.06, 12:51
        O ile o tym samym myślimy to tak.
        • Gość: Demon1903 Re: Apteka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.06, 21:10
          Czyżby to sie wiązało z grupką tzw. "hipisów" z Rynku przemyskiego a wywodzących
          sie z "parafii" Podzamcze?
    • Gość: Baba Re: Apteka Białołęka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.14, 12:00
      No i widzisz człowieku,ty byłeś w młodości święty nie robiłeś błędów,nosiłeś chorągwie w kościele,i co jesteś nietolerancyjnym zawistnym dupkiem,a tobie nic nie wychodzi.
      Siedzisz sobie jak Ferdek Kiepski w laczkach przy komputerku i opluwasz innych.
      Każdy ma prawo robić błędy jak jest młody,ale nie każdy ma tyle szczęścia,by się otrząsnąć.
      Pan ,którego chcesz niszczyć na tym forum wyszedł na prostã,ma dobre życie,.
      PrezydenciUSA przyznają się do błędów,a naród ich kocha,ale to cywilizowany kraj,a my jesteśmy zawistnicy,szczególnie jak ktoś ma dobrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka