Gość: Hipis
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.07.06, 12:32
Czy ktoś posiada jakie kolwiek wiadomości z przełomu lat 60 - 70 ubiegłego
wieku odnośnie włamań do aptek celem uzyskania tzw."prochów" przez osoby dziś
wysoko postawione w hiererchi społecznej?