promilek_ver_bezwykrzyknikowa
02.12.03, 13:18
Zrobiłem już rezerwację na 16/01/2004 i 19/01/2004
Wrocław - Warszawa - Wrocław ...
Zobaczymy ... może zostanę stałym klientem ;) Cena jak za IC ... A czas o 4 H
krótszy conajmniej ... gorzem z dojazdami na lotnisko ... zastanawiam się czy
się kalkuluje sam czas ...
pro