Dodaj do ulubionych

airpolonia.com

02.12.03, 13:18
Zrobiłem już rezerwację na 16/01/2004 i 19/01/2004

Wrocław - Warszawa - Wrocław ...

Zobaczymy ... może zostanę stałym klientem ;) Cena jak za IC ... A czas o 4 H
krótszy conajmniej ... gorzem z dojazdami na lotnisko ... zastanawiam się czy
się kalkuluje sam czas ...

pro
Obserwuj wątek
    • rychu_z_przemysla Re: airpolonia.com 02.12.03, 17:18
      Czasowo wyjdzie Ci jakbyś jechał InterCity :)))
      (oczywiście z centrum do centrum miasta)
      • promilek_ver_bezwykrzyknikowa Re: airpolonia.com 02.12.03, 17:42
        To sobie przynajmniej polatam ;) ...

        W sytuacji , gdy z okęcia do celu podróży mam bliżej do celu podróży niż z
        centralnego ... mogę się już zastanawiać ;) No i cieć w postaci kanara nie
        będzie mnie drażnił łażąc i kontrolując bilety ;)

        pro
        • rychu_z_przemysla Re: airpolonia.com 02.12.03, 18:20
          I długonoga blond stewardessa tez może umilić lot...
    • chris1970 Re: airpolonia.com 02.12.03, 18:31
      promilek_ver_bezwykrzyknikowa napisał:

      > Zrobiłem już rezerwację na 16/01/2004 i 19/01/2004
      >
      > Wrocław - Warszawa - Wrocław ...
      >
      > Zobaczymy ... może zostanę stałym klientem ;) Cena jak za IC ... A czas o 4
      H
      > krótszy conajmniej ... gorzem z dojazdami na lotnisko ... zastanawiam się
      czy
      > się kalkuluje sam czas ...
      >
      > pro

      A czy Promilek bez wykrzykników się zapoznał w OWP, czyli Ogólnymy Warunkamy
      Przewozu?
      Czy wie, co Go spotka jak rejs zostanie odwołany, albo anulowany??
      Prawa pasażera linii typu Low cost carrier są nieco inne niż pasażera linii
      regularnej.

      pozdrawiam
      :)
      • promilek_ver_bezwykrzyknikowa Re: airpolonia.com 02.12.03, 20:36
        > Czy wie, co Go spotka jak rejs zostanie odwołany, albo anulowany??
        > Prawa pasażera linii typu Low cost carrier są nieco inne niż pasażera linii
        > regularnej.

        Nie wie ...

        Nie doczytał ;) I nie doczyta ... po twej wypowiedzi wnioskuję, że byłbym
        niezadowolony ;)

        pro
        • rychu_z_przemysla Re: airpolonia.com 03.12.03, 10:28
          I blondwłosej piękności też może nie być...
          • promilek_ver_bezwykrzyknikowa Re: airpolonia.com 03.12.03, 18:28
            Preferuję brunetki ... Czyli co ???

            Nie ma na pokładzie piękności ... czyli oznacza to , że się NIE PRZELECĘ ?


            pro
            • Gość: jumbo jet Re: airpolonia.com IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 03.12.03, 19:02
              lepiej uważaj,żebyś nie trafił na stewarda (bruneta);)


              pa...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka