allegra2
07.07.05, 14:48
cenie hamburgera....dziewczyny proszę tylko mnie nie zakraczcie - bo może
uznacie to za niesmaczne ( i tym razem już nie chodzi o smak hamburgera) albo
niezgodne z regulamninem forum. Ale to dla mnie taka "serdeczna" sprawa -
moja córka spędzi wakacje w domu głównie przed komputerem - duzo pisze, czyta
i .....klika za kliknięcie na reklamę i za oglądanie jej przez pół minuty
może dostać....1 grosz ! Chce zarobić na lap- topa i musi w tym liczyc na
siebie bo ja jej pomóc nie moge jesteśmy same i nasze finanse są bardzo
mizerne. Ona do matury nie zarobi na tego lap- topa w ten sposób -a do tego
wzrok straci przy tym komputerze. Ale za to pisze opowiadania i piękne
wiersze .....dziewczyny mam prośbę , dla każdej która się wpisze pod tym
postem i jest w takiej sytuacji ze nie musi wydzielać sobie każdego grosza -
wyślę Kasi wiersz ... za równowartośc hamburgera.
Czuję ze pewnie wiele z was sie oburzy i ..pojawią sie wpisy z których będzie
wynikać jedno ,że trzeba liczyć na siebie samego i zakasać rękawy itd - i to
racja ona szuka też innej pracy ale jaj nie ma ( ponad 20 % bezrobocia w moim
regionie). Serce mi się kraje jak widzę ta determinację w klikaniu za jeden
grosz -dla mnie to nieludzkie- ala ja nie moge jej finansowo pomóc.
A jej wiersze są naprawdę wyjątkowe...... i naprawdę warte hamburgera.
Ale tu może chodzić o podejrzenia o naciąganie albo stworzenie jakiegoś
precedensu ...który może spowodować inne takie prośby - wiem - ale zróbcie co
wam serce dytktuje.
Trochę się obawiam ale wysyłam tego posta.