IP: *.chello.pl 19.11.09, 06:28
Wczoraj na Podzamczu widziałem patrol.Ona piękna blondynka,on jeszcze
piękniejszy,roześmiany,z komórką przy uchu.Może to był słoneczny patrol-nie
wiem.Tylko czegoś mi brakuje,nie ma plaży słońca,oceanu,chociaż aktorów już mam.
Obserwuj wątek
    • Gość: żaba Re: SM IP: *.chello.pl 19.11.09, 06:51
      To nie była straż Miejska.To byli przebierańcy.
      • Gość: Rambo Re: SM IP: *.anonymouse.org 19.11.09, 12:40
        Odpowiadanie samemu sobie to nie monolog.
        To idiotyzm.
    • pozor_vlak Re: SM 19.11.09, 14:43
      co? że piękni to już od razu Sado-Maso?!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka