Gość: kali
IP: *.chello.pl
19.11.09, 06:28
Wczoraj na Podzamczu widziałem patrol.Ona piękna blondynka,on jeszcze
piękniejszy,roześmiany,z komórką przy uchu.Może to był słoneczny patrol-nie
wiem.Tylko czegoś mi brakuje,nie ma plaży słońca,oceanu,chociaż aktorów już mam.