Gość: uwaga IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.11.11, 00:14 Skąd można wziąć wylinkę pająka ?? może ma ktoś do oddania albo do sprzedania . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: asd Re: Skąd wziąć wylinkę pająka ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.11, 00:46 Musisz mieć najlepiej pająka który zrzuci wylinkę :P Ja mam dwie wylinki, obie dostałem, nie wydaje mi się, aby trzeba było kupować wylinkę, to głupota. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uwaga do asd IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.11.11, 11:46 Nie mogę mieć prawdziwego pająka, ja nie mam skąd wziąć bo nikt u mnie ze znajomych nie ma pająków, a jednak bym chciał wylinkę posiadać, ale to chyba jednak będzie niemożliwe . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karas Re: Skąd wziąć wylinkę pająka ??? IP: *.walbrzych.vectranet.pl 29.11.11, 08:21 A do czego Ci ona potrzebna? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czary Re: Skąd wziąć wylinkę pająka ??? IP: *.walbrzych.vectranet.pl 29.11.11, 09:02 Magia..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uwaga do karas IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.11.11, 11:42 No niestety nie mogę mieć prawdziwego pająka to chociaż jego wylinkę przypominającą pająka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karas Re: do karas IP: *.walbrzych.vectranet.pl 29.11.11, 12:25 Mam pająki za 2-3 tyg dwa będą przechodziły wylinkę.Problem w tym że one w niczym nie przypominają pająka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harman Re: Skąd wziąć wylinkę pająka ??? IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.11.11, 20:44 Idź do zoologicznego do auchan. Skoro mają ptaszniki to i wylinki może też. Wątpię żeby to zbierali... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ac Re: Skąd wziąć wylinkę pająka ??? IP: *.play-internet.pl 29.11.11, 21:40 haha, to uważaj żeby nie zaśpiewali 50zł za takie cudo, przeca oni zdzierają na wszystkim ;D jak bede miał jakieś duże wylinki to dam znać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uwaga do ac IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.11.11, 14:57 to był bym wdzięczny jak byś miał, jedną chociaż za rozsądną cenę :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ac Re: do ac IP: *.play-internet.pl 30.11.11, 17:19 Za darmo oddam, zawsze wywalam je do śmieci. Problem w tym, że te duże linieją b.rzadko.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? Re: do ac IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.03.12, 12:34 i jak z tą wilinką ? Odpowiedz Link Zgłoś