Dodaj do ulubionych

Skąd wziąć wylinkę pająka ???

IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.11.11, 00:14
Skąd można wziąć wylinkę pająka ?? może ma ktoś do oddania albo do sprzedania .
Obserwuj wątek
    • Gość: asd Re: Skąd wziąć wylinkę pająka ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.11, 00:46
      Musisz mieć najlepiej pająka który zrzuci wylinkę :P Ja mam dwie wylinki, obie dostałem, nie wydaje mi się, aby trzeba było kupować wylinkę, to głupota.
      • Gość: Uwaga do asd IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.11.11, 11:46
        Nie mogę mieć prawdziwego pająka, ja nie mam skąd wziąć bo nikt u mnie ze znajomych nie ma pająków, a jednak bym chciał wylinkę posiadać, ale to chyba jednak będzie niemożliwe .
    • Gość: karas Re: Skąd wziąć wylinkę pająka ??? IP: *.walbrzych.vectranet.pl 29.11.11, 08:21
      A do czego Ci ona potrzebna?
    • Gość: czary Re: Skąd wziąć wylinkę pająka ??? IP: *.walbrzych.vectranet.pl 29.11.11, 09:02
      Magia.....
      • Gość: Uwaga do karas IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.11.11, 11:42
        No niestety nie mogę mieć prawdziwego pająka to chociaż jego wylinkę przypominającą pająka
        • Gość: karas Re: do karas IP: *.walbrzych.vectranet.pl 29.11.11, 12:25
          Mam pająki za 2-3 tyg dwa będą przechodziły wylinkę.Problem w tym że one w niczym nie przypominają pająka.
    • Gość: harman Re: Skąd wziąć wylinkę pająka ??? IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.11.11, 20:44
      Idź do zoologicznego do auchan.
      Skoro mają ptaszniki to i wylinki może też. Wątpię żeby to zbierali...
      • Gość: ac Re: Skąd wziąć wylinkę pająka ??? IP: *.play-internet.pl 29.11.11, 21:40
        haha, to uważaj żeby nie zaśpiewali 50zł za takie cudo, przeca oni zdzierają na wszystkim ;D


        jak bede miał jakieś duże wylinki to dam znać
        • Gość: Uwaga do ac IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.11.11, 14:57
          to był bym wdzięczny jak byś miał, jedną chociaż za rozsądną cenę :P
          • Gość: ac Re: do ac IP: *.play-internet.pl 30.11.11, 17:19
            Za darmo oddam, zawsze wywalam je do śmieci. Problem w tym, że te duże linieją b.rzadko..
            • Gość: ??? Re: do ac IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.03.12, 12:34
              i jak z tą wilinką ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka