IP: *.walbrzych.vectranet.pl 26.02.12, 18:06
Czy następujące kluby prowadzą jeszcze działalność?

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Klub Petanque Wałbrzych” ,
Klub Sportowy Petanque „WAŁBRZYCH”im. Kazimierza Lisiewicza
Obserwuj wątek
    • Gość: kulacz Re: Petanque IP: *.play-internet.pl 05.06.12, 15:31
      Wymienione kluby nie istnieją, a grupa graczy z wałbrzycha gra w innych klubach.
      • Gość: prasowy szperacz Re: Petanque IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.06.12, 15:43
        Mocna ekipa jest w Gorcach

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka