Gość: kaspian IP: *.walbrzych.vectranet.pl 26.02.12, 18:06 Czy następujące kluby prowadzą jeszcze działalność? Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Klub Petanque Wałbrzych” , Klub Sportowy Petanque „WAŁBRZYCH”im. Kazimierza Lisiewicza Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kulacz Re: Petanque IP: *.play-internet.pl 05.06.12, 15:31 Wymienione kluby nie istnieją, a grupa graczy z wałbrzycha gra w innych klubach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prasowy szperacz Re: Petanque IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.06.12, 15:43 Mocna ekipa jest w Gorcach Odpowiedz Link Zgłoś