Dodaj do ulubionych

Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę

15.06.01, 16:03
BRAWO
Obserwuj wątek
    • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 15.06.01, 20:13
      A pewnie, ze brawo! :))) Po mniej wiecej miesiacu istnienia jestesmy juz
      czwartym forum miejskim. Oczywiscie, nie o ilosc postow chodzi, ale to jednak
      mile.
      Zrobilbym jakies statystki, kto ile i tak dalej - moze skloniloby to kogos
      nowego, żądnego slawy do dyskusji, ale mi sie nie chce. :)
      • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 19.06.01, 10:49
        A właśnie - zastanowiło mnie to. Ciekawe czy można zostać sławnym przez
        FORUM. :-)
        • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 19.06.01, 16:44
          Hm, no do pewnego stopnia, chyba tak... Ktoz z dolnoslaskich forumowiczow nie
          slyszal o Wedzonce na przyklad? A kto z nich slyszal o nim, zanim zostal
          forumowiczem? :)
          • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 20.06.01, 12:51
            No jak tak dalej pójdzie to mamy szanse wyprzedzić Zabrze a wtedy bedziemy w
            pierwszej trójce, Wiec piszcie, piszcie, piszcie o rzeczach które dotyczą Was i
            Waszego regionu. I niech Wałbrzych pokaże na co go stać.
            • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 20.06.01, 17:23
              O, Zabrze ma sie dobrze i ilekroc odrabiamy straty, oni przechodza do
              kontrataku... :) Poza tym jacys nowi czlonkowie forum by sie przydali, bo cos
              nas malo... I zaczynaja przewazac dyskusje na linii Sivasec - Olin. :) A to
              niedobrze jest. Pocieszajace jest to, ze daleko w tyle sa takie metropolie :)
              jak Legnica czy Bytom. :)
              • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 21.06.01, 09:17
                Co się ma do nowych członków to zapraszam jak tylko moge - smsy, maile itp.
                A właśnie ciekawe czemu na niektórych kanałach regionalnych jest mniejsza
                frekwencja niż na miejskich. Może powinniśmy zmienić statut na wyższy hehe.
        • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 18.07.01, 12:10
          Wreszcie serwer stabilny po wymianie kernela.Moze wszystko powroci do normy i
          skoncza sie klopoty z siecia.
    • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 23.06.01, 00:00
      A ja tak siedze, patrze, obserwuje i cieszy mnie to, ze ruch na naszym forum
      dzisiaj nadzwyczajny... Hm, hm... Ja rowniez prowadze kampanie propagandowa,
      ktora ma na celu zwiekszenie ilosc dyskutantow na forum, ale efekty sa, jak na
      razie, mizerne. Wprawdze pare osob sie zadeklarowalo, ze beda tu zagladac, ale
      cos ich na razie nie widac...
      • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 23.06.01, 00:00
        poceka poceka... jeszcze będzie tak że nie będzie wiadomo na co odpowiadać bo
        tyle wpisów będzie i jeszcze Wrocław dogonimy czego sobie i Wam życzę.
        • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 23.06.01, 00:00
          I Wroclaw tez? Jejku, jejku, ale jestem podekscytowany, o jejku! :)))
          • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 23.06.01, 00:00
            Gość portalu: Olin napisał(a):

> I Wroclaw tez? Jejku, jejku, ale jestem podekscytowany, o jejku! :)))

Nie tylko Wroclaw ale jeszzcze dalej i wyzej,az milo pomyslec.
              No i już trzecie miejsce mamy. Jakieś piwko by się przydało strzelić. hehe
              Gratulacje
              • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 23.06.01, 00:00
                sivasec napisał(a):

> No i już trzecie miejsce mamy. Jakieś piwko by się przydało strzelić. hehe
                > Gratulacje

Jeszcze troche czasu a zabraknie miejsca na stronach forum.Tylko jak wszyscy beda
                chodzic na piwko to forum podchmielone bedzie.
                  I o to chodzi. Może wtedy będą przeważały wesołe i optymistyczne tematy. Więc
                  jakieś pifko by się czasem przeydało strzelić a okazja zawsze się znajdzie. Np.
                  okazja z braku okazji.
                    Mam nadzieje, ze za czas jakis (jak nas jeszcze
                    przybedzie, oczywiscie) bedzie mozna zorganizowac
                    pierwsze, walne zgromadzenie walbrzyskich
                    forumowiczow, gdzie przy piwku beda dominowac
                    optymistyczne tematy. Na przyklad 100 wesolych metod
                    na odwolanie Zarzadu Miasta.

> Mam nadzieje, ze za czas jakis (jak nas jeszcze
                      > przybedzie, oczywiscie) bedzie mozna zorganizowac
                      > pierwsze, walne zgromadzenie walbrzyskich
                      > forumowiczow, gdzie przy piwku beda dominowac
                      > optymistyczne tematy. Na przyklad 100 wesolych metod
                      > na odwolanie Zarzadu Miasta.

Po wyborach beda problemy ze stolkami dlatego zacznie sie podlizywanie
                      do "plebsu".Ale ludzie ich ocenia.I to jest to.

• sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 25.06.01, 00:00
                        Zawsze ich niby oceniają i co z tego jak zawsze ten sam błąd robią. Ty trza
                        jakiejś rewolucji więc do broni bracia, do broni!!! :-)
                        • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 25.06.01, 00:00
                          Tak, wymyslmy zatem jakas rewolucje. Ja na poczatek proponuje (wiem, ze to
                          oklepane) zakup jakiegos srodka wybuchowego... Co z nim zrobimy, wymyslimy
                          pozniej
                          Jeszcze sie tylko usprawiedliwie. (hehe) Caly dzien bylem we Wroclawiu i nie
                          moglem sie udzielac... Ale mam nadzieje, ze nadrobie. Czyli dzisiaj nie
                          pomagalem walbrzyskiemu forum rosnac w sile...
                          • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 26.06.01, 00:00
                            A co ty tam robiles OLIN we Wrocku, jak bym wiedzial to bysmy sie moze spotkali
                            i na piwko poszli. A co do srodka wybuchowego to polecam kilka zbukow starannie
                            wychodowanych i do ratusza z nimi. he
                            • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 26.06.01, 00:00
                              sivasec napisał(a):

> A co ty tam robiles OLIN we Wrocku,

Ech, powiedzmy, ze wykazywalem sie niewiedza...

> jak bym wiedzial to bysmy sie moze spotkali
                              > i na piwko poszli.

Ba, nastepnym razem - czemu nie? Bo wczoraj kompletnie
                              czasu nie bylo...

> A co do srodka wybuchowego to polecam kilka zbukow
                              > starannie
                              > wychodowanych i do ratusza z nimi. he

Hm, to teraz trzeba wymyslic zapalnik.
                              • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 26.06.01, 00:00
                                Co do zapalnika to wystarczy lekki rozped reki i puszczenie zbuka w odpowiednie
                                miejsce lub kogos hehe. I potem w razie potrzeby szybkie nogi. Albo nie pisze
                                takich rzeczy bo jeszcze ktos wezmie to na powaznie. :-)
    • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 28.06.01, 17:09
      A czy to aby nie jest post numer 300? :))))
      • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 29.06.01, 09:49
        No w tej chwili to juz nawet ponad. No to jak??? Nastepne piwko w kolejce czeka
        na okazje do wypicia.
        • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 29.06.01, 12:42
          sivasec napisał(a):

> No w tej chwili to juz nawet ponad. No to jak??? Nastepne piwko w kolejce czeka
          >
          > na okazje do wypicia.

Wypijcie i za moje zdrowie.Tylko nie na swiezym powietrzu poniewaz kasa pusta i
          poluja na klientow za 5tys.
    • Gość: sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 29.06.01, 13:48
      A to juz weszlo w zycie. To jak cos to bedziemy uciekac hehe, a panowie
      policjanci i strazacy wiejscy nie maja szans ze swoich sprzetem nas dogonic.
      • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: 213.135.44.* 30.06.01, 09:50
        Gość portalu: sivasec napisał(a):

> A to juz weszlo w zycie. To jak cos to bedziemy uciekac hehe, a panowie
        > policjanci i strazacy wiejscy nie maja szans ze swoich sprzetem nas dogonic.

Zycze wesolego i udanego wickendu.
    • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 03.07.01, 13:39
      Kolejny tydzien sie zaczal i co... Zastoj?... :((( Do roboty!
      • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 03.07.01, 13:42
        Tez to wlasnie zauwazylem - spokoj niesamowity
        • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 03.07.01, 14:52
          Myslalem,ze jestescie na urlopie.
          • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 03.07.01, 15:33
            Nie wiem czy ktos zauwazyl jaki ciekawy wzorek ukladamy z postow na tym
            temacie. hehe ale mi sie nudzi
    • Gość: Olin Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę, ale... IP: *.satkabel.com.pl 05.07.01, 20:17
      No wlasnie. Sivasec wybiera sie na urlop, Ania sie
      przeprowadza... Bardzo znaczne oslabienie, a przeciez
      dyskusje trzeba prowadzic, bo swiezosc watkow to
      sposob pewny i rownomierny rozwoj naszego forum.
      No to jak?

Pomozecie? :)
      • Gość: Ania Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę, ale... IP: 10.3.1.* / *.acn.pl 05.07.01, 22:03
        oczywiscie ze pomozemy :)

ja sie tylko przeprowadzam a nie zrywam z siecia :) - tylko musze miec do
        niej dostep a z tym moga byc problemy.

Pozdrawiam
        • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę, ale... IP: *.wsisiz.edu.pl 06.07.01, 08:38
          Pewnie i ja odezwe sie czasami.
          • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę, ale... 06.07.01, 10:19
            Mnie tylko do konca lipca nie bedzie - spoko spoko - nadrobimy i nowe tematy do
            glowy wpadna
            • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę, ale... 06.07.01, 13:46
              i jak mi sie uda w lesie do sieci podlaczyc to jeszcze z Kaszub cos napisze hehe
              • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę, ale... IP: *.wsisiz.edu.pl 06.07.01, 14:39
                sivasec napisał(a):

> i jak mi sie uda w lesie do sieci podlaczyc to jeszcze z Kaszub cos napisze heh
                > e

Przydalby sie lap i komora to sukces bedzie nieunikniony.Puki co lepiej odpoczywa
                sie bez zadnych wynalazkow.
                Zycze dobrej pogody i milego towarzystwa.
                • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę, ale... 06.07.01, 14:56
                  co do pogody to mam nadzieje ze ladna bedzie a co do towarzystwa to bede ja,
                  moja Monika i las i las i las i komary - aha i pivko zimne
                  • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę, ale... IP: *.satkabel.com.pl 06.07.01, 17:02
                    sivasec napisał(a):

> co do pogody to mam nadzieje ze ladna bedzie a co do
                    towarzystwa to bede ja,
                    > moja Monika i las i las i las i komary - aha i
                    pivko zimne

He, he. Lubie las i pivko, a nie lubie komarow - ale z
                    tego, co napisales, najbardziej interesujaca brzmi
                    Monika. :)))
                    • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę, ale... 07.07.01, 09:38
                      Moniki nie pozyczam :-)
    • sivasec 400 stuknelo i pivko nastepne czeka!!! 07.07.01, 10:45
      Jeszcze troche i na jakims spotkaniu nie bedziemy w stanie sie podniesc bo tych
      pivek sie tyle uzbiera.
      • Gość: Olin Re: 400 stuknelo i pivko nastepne czeka!!! IP: *.satkabel.com.pl 07.07.01, 12:01
        sivasec napisał(a):

> Jeszcze troche i na jakims spotkaniu nie bedziemy w stanie sie podniesc bo tych
        >
        > pivek sie tyle uzbiera.

He, za to bedziemy odczuwac wyjatkowa lekkosc w kieszeni, skoro zbankrutujemy z
        powodu uzywania napojow alkoholowych. :)))
      • Gość: Olin A Jelenia ma wiecej IP: *.satkabel.com.pl 07.07.01, 15:55
        Rany Julek, a widzieliscie jak Jelenia ruszyla? Zlapali drugi oddech czy co...
        :))) W kazdym razie - do roboty, kurde mol!
        • Gość: Adam Re:niedlugo wirtuane piwko IP: 213.135.44.* 09.07.01, 14:23
          Nie ilosc sie liczy ale jakosc.Mysle wiec ,ze jakos bedzie i niedlugo peknie
          500 ( znowoz bedzie okazja do wirtualnego piwka).
          • sivasec Re:niedlugo prawdziwe piwko 09.07.01, 15:03
            Dlaczego wirtualne - nie posmakowal bym nawet??? nieeeee to nie to. Trzeba sie
            spotkac na zywo i wypic prawdziwe (oczywiscie w miejscu dozwolonym ;-)
    • Gość: Olin Znikajace watki IP: *.satkabel.com.pl 09.07.01, 22:30
      Wlasnie zauwazylem, ze, podobnie, jak na wiekszych forach, i u nas watki nie
      ruszane ponad miesiac sa obcinane. Czyli jutro nie bedzie juz watku
      "Pozdrowienia od Jeleniej Gory". Lada dzien zniknie tez swiatla dyskusja na
      temat uzdrawiania MZK, chyba ze ktos cos jeszcze bedzie mial do dodania...
      • olin Re: Znikajace watki 10.07.01, 09:07
        A jednak nie... Dzis jest 10.07, Jelenia jest datowana na 09.06 i nie zniknela.
        I bardzo dobrze. :)
        • Gość: Adam Re: Znikajace watki IP: *.wsisiz.edu.pl 10.07.01, 09:20
          olin napisał(a):

> A jednak nie... Dzis jest 10.07, Jelenia jest datowana na 09.06 i nie zniknela.
          >
          > I bardzo dobrze. :)

Czasami dzialaja krasnoludki i to jest mile.
    • sivasec Przybywa FORUMOWICZOW 12.07.01, 10:11
      I nie da sie ukryc ze jest duzo nowych osob - i oby tak dalej
      • olin Re: Przybywa FORUMOWICZOW 12.07.01, 10:21
        No... Niech sie walbrzyscy forumowicze mnoza jak kroliki! :)
        • Gość: Adam Re: Przybywa FORUMOWICZOW IP: *.wsisiz.edu.pl 12.07.01, 11:59
          Maly zastoj ale trzeba nadrobic zaleglosci.Nie bede sie rozmazal jak krolik
          lecz postaram sie rozklonowac.Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow.
    • sivasec Już prawie pół bani 12.07.01, 13:03
      Jeszcze troche i z 500 stuknie. Z tej okazji to skrzyneczka pivka chyba peknie
      hehe
      • Gość: Olin Re: Już prawie pół bani IP: *.satkabel.com.pl 12.07.01, 13:05
        A jak dojedziemy do tysiaca, proponuje jaka trzydniowa akademie libacyjna w
        Ksiazu...
        • sivasec Re: Już prawie pół bani 12.07.01, 13:10
          Przejde sie do Browaru Piasta i pogadam za ile cysterne z piwem wynajmą.
          • Gość: Olin Re: Już prawie pół bani IP: *.satkabel.com.pl 12.07.01, 13:18
            A piwo beda serwowac kelnerki w topless...
          • Gość: Adam Re: Już prawie pół bani IP: *.wsisiz.edu.pl 12.07.01, 13:29
            Tooooo sie zapowiada impreza,biegusiem trzeba wszystko zostawic i predko
            przyjezdzac.
            • sivasec Re: Już prawie pół bani 12.07.01, 13:40
              chyba trafilem w 500
              • Gość: Adam Re: Już prawie pół bani IP: *.wsisiz.edu.pl 12.07.01, 13:43
                sivasec napisał(a):

> chyba trafilem w 500

Co teraz z tak wielka nagroda zrobisz.
                • sivasec Re: Już prawie pół bani 12.07.01, 13:45
                  A wyplacisz mi??? moze byc przelewem
                  • Gość: Adam Re: Już prawie pół bani IP: *.wsisiz.edu.pl 12.07.01, 13:49
                    Myslalem,ze sponsorem jest Wielki Brat.Teraz dopiero klopot.
    • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 12.07.01, 14:07
      Ale sie rozczarowalem uuuuuuu
      • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 12.07.01, 14:18
        Straty odrobione mozna teraz poleniuchowac.
        • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 16.07.01, 09:55
          Koniec leniuchowania.Teraz czas na efektywna prace.
          • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 17.07.01, 10:25
            Myslcie lepiej nad nowymi tematami. Bo te stare sie juz troche zuzyly.
    • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 17.07.01, 11:10
      Pewnie dzis 6 stowek poleci... Ciekawe, do kogo bedzie nalezal post numer 600 -
      bo o ile pamietam, posty nr 400 i 500 do Sivaska, a 200 i 300 do mnie... Nie
      wiem, czyj byl post nr 100. Ale w sumie kogo to obchodzi? :)))
      • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 17.07.01, 12:58
        Dzisiaj mam ciale klopoty z siecia.Krecka mozna dostac.Pewnie jest winien ten
        wstretny DOORS.
        • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 17.07.01, 13:44
          :-)
          • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 17.07.01, 15:23
            No... a w niedziele dla odmiany lezakowal troche serwer Gazety i z tego powodu
            nie udalo mi sie wyslac "Dowcipu Dnia"... :(
            • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 17.07.01, 15:28
              ciekawe czy ilosc postow w tym watku przekroczy kiedys pare set wpisow.
              • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 17.07.01, 15:29
                ...i to byl post numer 600. Ide na obiad. :)
                • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 17.07.01, 15:36
                  hehe OLIN - chcac niechcac ja go trafilem, trzeba bylo powiedziec ze na niego
                  polujesz. Twoj wpis jest nr 601 wiec zaczeles nowy etap - teraz do 700 gonimy :-
                  )
                • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 17.07.01, 15:38
                  i jeszcze smacznego zycze
                  • Gość: meg Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 18.07.01, 00:40
                    gratulacje z Zabrza, nasze forum wymarło
                    chyba jednak obcinają wątki i Wam, bo ostatnia data 20.06
                    • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 18.07.01, 09:13
                      Pozdrawiam rowniez. No tak - watki dlugo nie uzywane sa obcinane bo po co maja
                      zalegac jak i tak nikt z nich nie kozysta. papa
                    • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 18.07.01, 10:03
                      Zabrze niestety wymarlo... Ale Gliwice wciaz nie do pobicia - skad sie do
                      bierze, kurcze? :)
                      • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 18.07.01, 12:11
                        Wreszcie serwer stabilny po wymianie kernela.Moze wszystko powroci do normy i
                        skoncza sie klopoty z siecia.
                        • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 18.07.01, 12:21
                          No widzisz... Ale za to poznales nowy, lepszy swiat. Swiat DOORS......
                          • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 18.07.01, 12:48
                            Co jest kurcze z tymi watkami, wczoraj bylo ich dosyc malo a dzisiaj to nawet z
                            maja sie pojawily.
                            • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 19.07.01, 10:09
                              sivasec napisał(a):

> Co jest kurcze z tymi watkami, wczoraj bylo ich dosyc malo a dzisiaj to nawet z
                              >
                              > maja sie pojawily.

Widac przynajmniej,ze Forum rosnie w sile.
    • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 20.07.01, 14:45
      Milego wickendu.
    • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 20.07.01, 21:21
      Rany jeżozwierza! Mielec nas goni! Bracia, do broni!
      • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 23.07.01, 10:14
        No to Pospolite-Ruszenie teraz chwytac za klawiatury.
        • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 23.07.01, 13:02
          Gość portalu: Adam napisał(a):

> No to Pospolite-Ruszenie teraz chwytac za klawiatury.

Wszystko dobrze ale w gazecie ciagle klopsuje sie portal.
          • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 23.07.01, 19:02
            A ja przez caly dzien prawie nie mialem internetu - cos tam padlo u mojego
            providera. I sie rano nie moglem odezwac, ech, a Mielec juz tylko 200 postow za
            nami - 2 dni temu bylo to jeszcze 300. :(
    • Gość: 700 Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 23.07.01, 22:24
      Tak sobie obserwuje, coz to sie dzieje na goniacym nas forum mieleckim. I
      stwierdzam z zalem, ze udziela sie na nim wiecej osob, niz u nas, chociaz robia
      to w troche inny sposob - u nas jest sporo watkow z kilkunastoma czy
      kilkudziesiecioma postami; u nich zas watki jednocyfrowe sa znacznie
      liczniejsze. Ale w sumie co to za roznica. Naszemu forum wyraznie brakuje
      swiezej krwi, co widac i po w sumie niewielkim przyroscie nowych watkow, jak i
      - nie oszukujmy sie - pewnemu spadkowi wartosci merytorycznej naszego forum,
      chociaz byc moze jest to spowodowane tym, ze najbardziej drazliwe tematy -
      takie jak MZK, Ksiaz czy krzyz na Chelmcu - zostaly juz wyczerpane.
      No i niech juz Sivasec wraca z tych nadmorskich wojazy, do dupy kanciastej! :)
      • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 24.07.01, 08:55
        Siedem paczek przekroczone,moje gratulacje.
        • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 25.07.01, 08:56
          Tyle,ze zycie toczy sie dalej i dalej wiec niech forum rosnie w sile.
          • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 25.07.01, 12:41
            Amen.
    • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 27.07.01, 08:14
      Jakos smutno zrobilo sie po tych ostatnich powodziach co widac po ilosci
      postow,widocznie trzeba przystanac i nabrac oddechu.
      • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 31.07.01, 14:26
        Trzymajcie sie juz mam wolne.
        • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 01.08.01, 10:59
          Ech, urlop urlopem, ale wracaj szybko. :)))
          • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 06.08.01, 11:39
            Ja juz jestem. Grzejemy chlopaki i dziewczyny. Paluchy w ruch i do klawiatur
            • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: 195.205.184.* 06.08.01, 13:43
              No, skoro juz jestes, ruszymy z kopyta! :) W kazdym razie przybyl nam jeszcze
              jeden forumowicz w miedzyczasie. :)))
              • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 06.08.01, 13:56
                Zauwazylem. Trzymamy za ciebie kciuki!!! Jestes nasza kolejna nadzieja!!! :)
                • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: 195.205.184.* 06.08.01, 15:21
                  sivasec napisał(a):

> Zauwazylem. Trzymamy za ciebie kciuki!!! Jestes nasza kolejna nadzieja!!! :)

To znaczy za Steq''a. Tak gwoli scislosci, hehe.
                  • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 06.08.01, 16:15
                    Tak tak STEQ oczywiscie i Ty Olinku rowniez - oby tak dalej

Pozdrowienia dla Ani, Ott''a, Adama, i dla tych o ktorych przez pospiech
                    zapomnialem. papa
                    • Gość: Ania Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.acn.waw.pl 07.08.01, 15:40
                      slicznie dziekuje za pozdrowienia i rowniez pozdrawiam wszystkich

ano rosniemy w sile :)))))))))))))))))

chwycilam za klawiature i naklepalam kilka zdan - mam nadzieje ze mnie za to
                      nie udusicie :)
    • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: 195.205.184.* 07.08.01, 21:45
      Troche nas wyrozniono poprzez zmniejszenie ilosci forow miejskich na glownej
      stronie. Nalezalo nam sie, a jakze! :))
      • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 08.08.01, 11:13
        niedlugo moze na czerwono bedziemy zaznaczeni, tez by sie nalezalo
        • Gość: koza Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.walbrzych.sdi.tpnet.pl 08.08.01, 15:31
          A ja za to mam 100 posta w tym temacie i co wy na to???
          • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 08.08.01, 15:45
            A my na to to, ze z tej okazji stawiasz wszystkim pifko. Mysle ze takie
            wyroznienie zostanie na dlugo w twojej pamieci :)))
    • Gość: koza Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.walbrzych.sdi.tpnet.pl 08.08.01, 15:47
      To i tak dobrze ze nie 100 pifek. To by dopiero bylo :-)
      • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 08.08.01, 15:50
        We wczorajszym odcinku Kiepskich na TV4 Ferdek 2000 piw Mocny Full dostal.
        Kurde normalnie zycie jak w madrycie.
      • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 08.08.01, 16:00
        Hej Koza zaraz nam 900 postow stuknie i bedzie kolejna okazja na pivko hehe
        • Gość: koza Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.walbrzych.sdi.tpnet.pl 08.08.01, 16:27
          A tak w ogole to przed chwila byla 869 postow, to tyle co Chelmiec ma metrow
          n.p.m. Mysle ze to takze okazja do jakiegos toastu
          • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 08.08.01, 16:41
            cos czuje ze jak sie kiedys spotkamy w jakijs knajpie to z niej nie wyjdziemy
            bo sie tyle tych okazji uzbiera
            • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: 195.205.184.* 08.08.01, 22:10
              A z tym Chelmcem to nigdy nic nie wiadomo. Na niektorych mapach calkiem
              powaznych wydawnictw podawana jest tez wysokosc 851 m.n.p.m. Diabli wiedza, jak
              jest naprawde. W kazdym razie - jesli Chelmiec ma 869, jest najwyzszym szczytem
              Gor Walbrzyskich, jesli 851 - drugim. Wyzsza bylaby Borowa bodajze.
    • sivasec 900 stuknelo 09.08.01, 12:06
      Panie i Panowie. Jeszcze 100 postow i wejdziemy w nowe tysiaclecie. Moze
      Jelenia dogonimy jak tak dalej pojdzie czego sobie i wam zycze (tak na poczatek)
      • Gość: Adam Re: 900 stuknelo IP: *.wsisiz.edu.pl 16.08.01, 07:23
        Czesc pozdrawiam ale najpierw musze poczytac ,bo wypadlem z tematu.
        • Gość: adam Re: 1000 ladachwila stuknie IP: *.wsisiz.edu.pl 17.08.01, 08:04
          No tak tylko patrzec jak bedziemy imprezowac,co to sie bedzie dzialo az strach
          pomyslec.
          • sivasec Re: 1000 ladachwila stuknie 17.08.01, 10:19
            Wiec najlepiej nie myslec tylko sie bawic :)
            • Gość: Adam Re: 1000 ladachwila stuknie IP: *.wsisiz.edu.pl 17.08.01, 10:46
              Tak trzeba sie bawic ale powstal ogromny problem czy u kolegi Olina czy tez w
              zamczysku.To se neda pogodic.
              • sivasec Re: 1000 ladachwila stuknie 17.08.01, 11:06
                No u Olina - to juz pewne. Wzamku jest zimno a Olin paluszki kupi. hehe
                • Gość: Adam Re: 1000 ladachwila stuknie IP: *.wsisiz.edu.pl 20.08.01, 09:24
                  sivasec napisał(a):

> No u Olina - to juz pewne. Wzamku jest zimno a Olin paluszki kupi. hehe

Glowa mnie boli po tej imprezie ale paluszki byly wysmienite - ha ha ha.
    • sivasec Re: 1000 ladachwila stuknie 20.08.01, 10:17
      Ja jeszcze dochodze do siebie i nie moge dojsc. Zaraz sie przebiegne to moze
      bedzie szybciej.
      • Gość: Olin Re: 1000 ladachwila stuknie IP: *.satkabel.com.pl 20.08.01, 10:41
        A ja lwwacnie wstwałłłem i absolulowywutnie jestme trzeziiiwy.... Aaaa...
        • Gość: Adam Re: 1000 gram stuknelo dawno IP: *.wsisiz.edu.pl 20.08.01, 10:59

> A ja lwwacnie wstwałłłem i absolulowywutnie jestme trzeziiiwy.... Aaaa...

Wiadomo,ze to jest absolutna prawda przeciez nic nie widac a tymbardziej czuc.
          • sivasec Biegamy 20.08.01, 12:03
            A co powiecie na skacowany joging zeby toksyny w organizmie spalic???
            • Gość: Adam Re: jemy i jemy IP: *.wsisiz.edu.pl 20.08.01, 14:55
              Wole kielbache z rozna i zimne duze piwo.
              • sivasec Re: jemy i jemy 20.08.01, 15:09
                Taaaaa a potem zeby do autobusu dobiec to bedziesz musial brzuch na ramie
                zarzucic bo ci sie bedzie o kolana obijal ;)
                • Gość: Adam Re: jemy i jemy IP: *.wsisiz.edu.pl 21.08.01, 10:56
                  Ja nie jestem taki zarlok ale po imprezie nalezy sie podleczyc.Pare lat
                  przezylem i ciagle jestem w normie.Widzac goscia z wielkim bebnem zastanawiam
                  sie jak taki facio to zrobil,przeciez to nielada wyczyn.
                  • Gość: steq Re: jemy i jemy IP: *.satkabel.com.pl 23.08.01, 17:00
                    Gość portalu: Adam napisał(a):

>Widzac goscia z wielkim bebnem zastanawiam
                    >sie jak taki facio to zrobil,przeciez to nielada wyczyn.

lata ciężkiej pracy i mnóstwo wyżeczeń
                    inaczej się nie da ;)
    • Gość: Olin Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.satkabel.com.pl 23.08.01, 10:58
      Tak w ogole w miedzyczasie lyknelismy Opole. :)
      • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 23.08.01, 11:40
        NO I BARDZO DOBRZE - TYLKO TAK DALEJ!!!!
    • Gość: sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.08.01, 14:56
      No i dzisiaj przybyl kolejny watek ktoremu stuknelo 100 postow. Nielze Panowie
      i Panie!!!
    • sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę 27.08.01, 10:49
      Opole juz minelismy a teraz kolej na Bialystok, a nie brakuje duzo - wiec do
      klawiatur drodzy.
      • Gość: Adam Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wsisiz.edu.pl 31.08.01, 14:41
        Musisz otworzyc ostatniego posta w kolumnie i dopiero wyslac wiadomosc wtedy
        bedzie poprawnie.Porobili tak zeby mozna bylo dyskutowac z wybranym gosciem.
        Ja tak zrobilem i powinienem byc na dole.
        • Gość: sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.08.01, 15:53
          odpowiadalem ostatniemu postowi ale i tak mnie na gore wywalil.
          • Gość: sivasec Re: Wałbrzyskie FORUM rośnie w siłę IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.08.01, 15:54
            no teraz jest dobrze ale to nie tylko w tym watku tak mam.
    • sivasec Cosik sie porabalo 31.08.01, 13:45
      Na forum dziwne rzeczy sie dzieja. Ostatnie posty czyli z najwczesniejsza data
      wyskakuja na poczatku i teraz to juz pomieszanie z poplataniem jest. Nie wiem
      czy to tylko chwilowy blad czy tak juz bedzie ale w nie wszystkich tematach tak
      jest wiec chyba to jakich chochlik sie wdarl na serwer.
      • Gość: steq Re: Cosik sie porabalo IP: *.satkabel.com.pl 31.08.01, 14:43
        sivasec napisał(a):

> Na forum dziwne rzeczy sie dzieja. Ostatnie posty czyli z najwczesniejsza data
        > wyskakuja na poczatku i teraz to juz pomieszanie z poplataniem jest. Nie wiem
        > czy to tylko chwilowy blad czy tak juz bedzie ale w nie wszystkich tematach tak
        >
        > jest wiec chyba to jakich chochlik sie wdarl na serwer.

U mnie działa normalnie.Spróbój wybrać "Sortuj według:daty ostatniego listu".
        • Gość: steq Re: Cosik sie porabalo IP: *.satkabel.com.pl 31.08.01, 15:06
          eee..jednak sie psuje ;P
          • Gość: sivasec Re: Cosik sie porabalo IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.08.01, 15:51
            tez myslem ze to przez to ale nic nie dalo i dalej sie miesza wszystko. listy z
            30.08 mam na dole a z 31.08 na gorze

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka