Gość: jarkos IP: *.wlb.vectranet.pl 20.01.08, 16:37 Gdzie najlepiej przechodzić szkolenie na taxi. Gdzie odbywają się egzaminy taksówkowe? W której korporacji najlepiej wystartować? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Re: Taxi IP: *.adsl.inetia.pl 20.01.08, 19:42 Najlepiej to chyba własnej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .... Re: Taxi IP: *.wlb.vectranet.pl 21.01.08, 10:32 a jak ale z własnej to ja nie bede miał zaświadczenia o ukończeniu kursu potrzebnego świstka przy zgłoszeniu się do egzaminu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: merc Re: Taxi IP: *.centertel.pl 22.01.08, 22:29 tylko nie mercedes wlaściciel wariuje 5x w roku z abonamentem nikt tu nie zna dnia i godziny Odpowiedz Link Zgłoś