IP: *.wlb.vectranet.pl 20.01.08, 16:37
Gdzie najlepiej przechodzić szkolenie na taxi.
Gdzie odbywają się egzaminy taksówkowe?

W której korporacji najlepiej wystartować?
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Taxi IP: *.adsl.inetia.pl 20.01.08, 19:42
      Najlepiej to chyba własnej!
      • Gość: .... Re: Taxi IP: *.wlb.vectranet.pl 21.01.08, 10:32
        a jak ale z własnej to ja nie bede miał zaświadczenia o ukończeniu
        kursu potrzebnego świstka przy zgłoszeniu się do egzaminu ;)
        • Gość: merc Re: Taxi IP: *.centertel.pl 22.01.08, 22:29
          tylko nie mercedes wlaściciel wariuje 5x w roku z abonamentem nikt
          tu nie zna dnia i godziny
    • Gość: jan Re: Taxi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.08, 12:14
      w walbrzychu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka