IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 09.10.08, 14:13
Kto wie gdzie można kupić brukiew gdzieś w Wałbrzychu lub okolicach?
Potrzebuję dla celów kuchennych.
Pozdrawiam wszystkich czytających.
Obserwuj wątek
    • Gość: pussylicker Re: brukiew IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 14.10.08, 14:38
      Chyba już sie nie kupi. To produkują jako karmę dla zwierząt.
      Brukiew źle się kojarzy z głodem i z czasem II wojny. Szkoda, bo
      całkiem fajna duszona.Chyba że ktoś zna jakieś namiary na rolnika co
      uprawia brukiew.
    • Gość: wałbrzol Re: brukiew IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.08, 15:00
      to już tutaj nędza je brukiew i pasze dla zwierząt???? specjalnie mnie to nie
      dziwi bo to takie obleśne miejsce ...................
      • pozor_vlak Re: brukiew 14.10.08, 20:25
        Gość portalu: wałbrzol napisał(a):

        > to już tutaj nędza je brukiew i pasze dla zwierząt???? specjalnie mnie to nie
        > dziwi bo to takie obleśne miejsce ...................

        Matko jedyna! urodzileś się taki głupi czy z wózka wypadłeś?
        • Gość: baba z okienka Re: brukiew IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.10.08, 20:48
          pozor_vlak napisał:

          > Matko jedyna! urodzileś się taki głupi czy z wózka wypadłeś?

          Matka jadła proso, to dlatego taki głupi :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka