IP: *.wlb.vectranet.pl 03.02.09, 13:21
2 lutego w godzinach wieczornych napadnięto moją córkę na ul 1-go
Maja. Pobito ją, zabrano wypłatę i telefon. Wyznaczam nagrodę 500
PLN za wskazanie sprawców. Dziesionarze!!! Z mózgów macie galaretę,
a resztę życia, po wyjściu z pierdla spędzicie na wózkach.
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Napad IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.02.09, 16:52
      Popieram to działanie!
      Powinni dostać solidny wpeir...ol i trochę czasu poza......ać o
      czerstwym chlebie i wodzie.
      • Gość: Zzz Re: Napad IP: *.chello.pl 03.02.09, 17:23
        Pewnie się pochwaliła nie tej osobie co trzeba, że idzie po wypłate. A tak się nie robi. Ulica też nie jest 1 maja też nie cieszy sie uznaniem :/
        • ice76 Re: Napad 03.02.09, 18:12
          Cieszy się uznaniem, czy nie - sprawców należałoby ukarać poza mechanizmami
          prawa, a dopiero oddać ich pod nazbyt liberalny sąd. Nigdy nie byłem
          zwolennikiem samosądów ale jakoś znajduję usprawiedliwienie na takie myślenie
          przed samym sobą: preambuła do prawomocnego wyroku.
    • Gość: ble ble Re: Napad IP: *.centertel.pl 03.02.09, 20:57
      dorwij tych gnoi ktorzy wieczorami pala znicze na sawickiej po
      zdechlym bandycie.
      • Gość: pi Re: Napad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.09, 21:50
        niedawno pobito syna kolegi na przystanku autobusowym .Chlopakaowi
        zabrano kasę ,telefon i pobito go .Sprawców ani widu ,ani
        słychu .Podobno jednak to gó...arzeria z Sobięcina.
        Mam nadzieje ,ze tobie chociaz uda sie odnaleźć sprawców i posadzić
        ich za kratami .Małolaty bawią sie w gangsterów ,piją ,biją .Mam
        nadzieje ,ze nie ujdzie im to na sucho!

        • lastwarrior666 Re: Napad 03.02.09, 22:05
          To już się poprostu w głowie nie mieści, napaść na dziewczynę? pobić? W pełni
          popieram Wiesława i bardzo żałuję, że nie mogę pomóc.
    • Gość: Majka Re: Napad IP: *.centertel.pl 04.02.09, 21:17
      Popieram Wiesława, ale też pomóc nie mogę w tej sprawie. Jeśli córka
      widziała tych bandytów, to pewnie jakaś lokalna banda, proponuje
      przez kilka dni pod rząd przejechać się tam samochodem o podobnej
      godzinie i pewnie ich tam spotkacie, a wtedy zdjęcie zrobić dla
      pewności jakby zwiali i zadzwonić po policję.
      A ludzie mówią mi, że jestem przewrażliwiona na ten temat, że boję
      się wieczorami chodzić sama, i wszędzie jeżdże samochodem. Taki
      świat,a ten przypadek potwierdza tylko moją tezę. W WAŁBRZYCHU TEŻ
      BEPIECZNIE NIE JEST!
      • Gość: lis Re: Napad IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.02.09, 21:30
        Ostatnio zostal takze pobity moj kolega. Klepalo go czterech gosci w
        szalikach Gornika. Kolega mial pecha ze stal sam na przystanku. Czy
        tak trudno przejsc sie na mecz, wejsc na widownie i wylapac
        sukinsynow?
        • Gość: a a Re: Napad IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 05.02.09, 07:46
          to była zemsta na szalikowcu Zagłębia za gwałt na psie ich sąsiadki,
          ciężko było znaleźć menela, ale za dwa wina cała ta arystokracja
          recytuje jak z nut
    • Gość: kiki Re: Napad IP: *.wlb.vectranet.pl 04.02.09, 22:10
      Popieram Cię Wiesław w całości,ale niestety nie radze mszczenia
      się,bo niestety potem Ty będziesz miał kłopoty,a te gnoje będą się
      śmiać.Takie prawo i może dobrze,bo jak każdy by miał tak bardzo
      emocjonalnie podchodzić do sprawy to musielibyśmy się zabijać.











      m








      • Gość: TarRevellerTar Re: Napad IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.09, 00:04
        Ja tam nie wiem jak inni ale jak bym widział taką sytuacje że kolesie biją
        niewinną dziewczynę to bez opamiętania wszystkimi możliwymi sposobami nie
        patrząc na konsekwencje starał bym się pomóc. "Mały nie jestem" z niejednych
        opresji wychodziłem i nawet takich 4-ch "łebków" z zaskoczenia można poprzytulać
        (nogą czy ręką) Jestem całkowicie za tym żeby zrobić porządek w tym chorym mieście.
        • Gość: kiki Re: Napad IP: *.wlb.vectranet.pl 05.02.09, 00:27
          TarRevellerTar tak ja też bym tak postąpiła w przypadku jak by to
          się działo na moich oczach i bym mogła komuś pomóc. Ale już po
          fakcie,to trzeba się zastanowić.Bo nawet jak te gnoje odsiedzą
          swoje,a potem Wiesław im coś zrobi to on będzie miał fryty.
      • Gość: kra Re: Napad IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 06.02.09, 12:05
        Wiesław, zrób co trzeba ale rób to tak aby nikt tego nie widział.Ja
        zrobiłbym tak.
      • Gość: ktoś Re: Napad IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.02.09, 23:33
        DOWIADUJESZ SIE KTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        PO JEDYŃCZO ROBISZ SWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        I NIE MA NA CIEBIE PRAWA! JA BYM ZROBIŁ TO SAMO ZA CÓRKĘ.
        TO ZWYKŁE FRAJERSTWO NAPADAĆ NA DZIEWCZYNE I JĄ POBIĆ SKÓ...ELE
        CWAQNI SĄ JAK SĄ RAZEM WE DWÓH LUB TRZECH A JAK TAKIEGO SIĘ ZŁAPIE SAMEGO TO SRA W GACIE JAK MAŁE DZIECKO.
        PIE...NE BURAKI. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z SOBIĘCINA.
    • Gość: bunia Re: Napad IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.02.09, 00:32
      Wiesław,nie działaj pochopnie.O
    • Gość: Q Re: Napad IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.02.09, 00:50
      Wiesław,nie działaj pochopnie.Odczekaj kilka dni,aż banda znowu nabierze
      pewności i będzie się pewnie czuć na tym terytorium.Córka otrząśnie się z
      traumatycznego zdarzenia i na pewno będzie w stanie skur...rozpoznać.Zrób kilka
      patroli autem w tych okolicach.Poproś sąsiadów...aby przewieżli cię tą trasą ich
      samochodem.Wtedy gnoje nie załapią,że ktoś ich obserwuje.Spróbuj ustalić
      tożsamość jednego bandziora a wyśpiewa ci resztę kolesi.Spuść im wpier...ale bez
      świadków bo cię posadzą,takie mamy w Polsce"prawo".Jak wyplują nery i wątrobę to
      wtedy założ im sprawę sądową.
      • Gość: 20ltek Re: Napad IP: *.as.kn.pl 05.02.09, 00:55
        qrwica mnie bierze.. jak sie czyta o tych gnojach..jepane c.h,u.je widac jacy z
        nich kozaki jak bezbronna dziewczyne atakuja ;/ jak bedziesz chcial pomocy to
        pisz :) chetnie pomoge sklepac ich za to co zrobili...
    • Gość: Wiesław D. Re: Napad IP: *.wlb.vectranet.pl 06.02.09, 08:05
      Wszystkim Forumowiczom dziękuję za słowa wsparcia. Decyzję o
      samodzielnym działaniu podjąłem z uwagi na fakt, że policja zrobi w
      tej sprawie niewiele. Brak konkretnych działań i woli wykrycia
      sprawców. Zapewne więc szybko skierują sprawę do umorzenia. Bunia,
      ja nikogo nie tknę palcem, nikomu też niczego nie zlecę. Ta sprawa
      załatwi się niejako sama... A cała sprawa jest tym bardziej
      przerażająca, że moja córka jest drobną, filigranową dziewczyną.
      Pracuje w jednym ze sklepów w Rynku. Pewnie wielu z Was ją zna.
      Jeszcze trochę i pętla zacieśni się...
      • Gość: zniesmaczony Re: Napad IP: *.sattom.pl 06.02.09, 11:44
        Może zorganizujmy się, zbierzmy w grupę zapakujmy się do busa z jakimiś pałami i
        pojeździjmy jednego wieczoru po dzielnicach i pokażmy gnojom jak to jest być
        napadniętym ? Zobaczymy grupę cwaniaczków to heja na nich :/
        • Gość: ya Re: Napad IP: *.as.kn.pl 06.02.09, 12:26
          dobry pomysl, spalujemy kilku wieczorem na ich podworkach dzielnicach osiedlach
          a nie gnoje beda bezbronna dziewczyne atakowac.. To jak ? kiedy..
      • Gość: bunia Re: Napad IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.02.09, 14:38
        Wiesław ,ja też jestem"mała" i tym bardziej zachęcam Cię do załatwienia kolesi
        "polubownie"i bez światków.Pozdrawiam.
    • Gość: ania Re: Napad IP: *.sattom.pl 06.02.09, 20:56
      co to się dzieje:-((
    • Gość: *współczuje* Re: Napad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.09, 21:23
      Współczuje panu a szczególnie pana córce,boże jak se pomyśle,ze
      jeszcze pare lat temu mieszkałam na 1-go maja to,az mnie ciarki
      przeszły po plecach...pozdrawiam i życze aby tych gnoji spotkała
      surowa kara.
    • Gość: popieram Re: Napad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.09, 22:06
      jak by jakiś gó...jad dotknął choć palcem moją córkę to bym go
      sukinsyna zaj@ał.ja bym sie nie cackał z gnojami
      • Gość: pomocny Re: Napad IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.02.09, 12:42
        wiesiu jak znajdziesz gnoi to rzuć adresami a pofatyguje sie tam do nich i parę kości połamie, żeby taka koorwa jedna z drugą trafiła na wózek
    • Gość: omo Re: Napad IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 07.02.09, 13:02
      a gdzie ukrywa się straż miejska i policja, przecież nie od dziś wiadomo, że w
      palestynie źle się dzieje
      • Gość: Wiesław D. Re: Napad IP: *.wlb.vectranet.pl 08.02.09, 09:18
        Uwaga!!! Ninijszym podwyższam nagrodę za wskazanie tych łbów do 1000
        PLN. Pokażmy razem policji, prokuraturze i sądowi, że da się sprawę
        załatwić bez ich udziału, skoro są niewydolni.
        • Gość: cyberpunk Re: Napad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.09, 11:47
          Policja boi się tam zachodzić, nie wspomnę o straży miejskiej.Problem jest stary
          jak świat, po prostu w Wałbrzychu powstała favela-amknięta dla obcych
          dzielnica.Smieszy mnie pomysł budowania galerii w tamtym miejscu, dopiero to
          bedzie pastwisko dla dziesioniarzy.
          • Gość: Wiesław D. Re: Napad IP: *.wlb.vectranet.pl 08.02.09, 19:05
            Cberpunk, bardzo sensownie się wypowiadasz, skontaktuj się ze mną.
    • Gość: Ja Re: Napad IP: *.wlb.vectranet.pl 09.02.09, 00:07
      tylko spokojnie, po kiego masz garować za takich? znajdź ich i niech
      odsiadują
    • Gość: bubel Re: Napad IP: *.wlb.vectranet.pl 09.02.09, 21:00
      jak ich znajdziesz da mi znać
      nic o tym nie wiedziałem
      • lastwarrior666 Re: Napad 09.02.09, 21:55
        Gdzie straż miejska? już Ci odpowiadam: na Podzamczu, bo wtedy kiedy oni powinni
        pilnować porządku to łażą sobie po Podzamczu i dają mandaty dostawcą, którzy na
        zakazie rozładowują towar pod sklepami... tyle ich pracy. Ty widzisz, że oni by
        takich 2 czarnuchów puścili na Sobięcin? zaraz by ich okradli, ciuchy zabrali i
        tyle by było.
        Co do galerii to moim zdaniem to jest dobry pomysł. Czy myślicie, że władze
        galerii pozwolą sobie na jakieś burdy, złodziejstwa itp? przyjdzie byle jakiś
        kretyn z Sobięcina na Galerię coś ukraść to go ochrona nauczy, gdzie łapki nie
        powinny sięgać ....
        pozdrawiam,
    • Gość: xeramic Re: Napad IP: *.wlb.vectranet.pl 15.02.09, 18:09
      chyba domyślam się, kto mógł to zrobić. Jak się upewnię, to napiszę.
      • Gość: spokojny Re: Napad IP: *.chello.pl 15.02.09, 18:33
        Wiesław!
        Rozumiem aż za dobrze to przez co przeszedłeś.
        Moj kolega przeszedł to samo parę lat temu.
        Wspólnie namierzyliśmy padalca, przyczailiśmy się i gnój pojechał do
        szpitala. Ale...
        Finał był taki, że kumpel dostał wyrok w zawiasach a padalec się
        później śmiał.
        WNIOSEK. Trzeba tak zrobić, żeby nie mógł się później śmiać.
        Nasz "wymiar sprawiedliwości" możesz sobie... (wpisz co chcesz).
        Trzymam kciuki
        • ice76 Re: Napad 15.02.09, 18:46
          Pięknie to ująłeś:) "...żeby nie mógł się śmiać..."
    • Gość: Irka Re: Napad IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.02.09, 01:16
      Popieram Wiesława, jednak mam pytanie, gdzie jest straż miejska, policja?? Gdzie
      jest bezpieczeństwo mieszkańców?? Nie mówię iż w innych miastach jest lepiej,
      ale u nas to już przekracza normy..
      • Gość: spokojny Re: Napad IP: *.chello.pl 16.02.09, 21:32
        Wiesławie.
        Jeżeli mógłbym Cię prosić, to podtrzymuj ten wątek i daj znać, jeżeli
        coś się wydarzy.
        Jeszcze raz pozdrawiam i trzymam kciuki
    • Gość: Wiesław D. Re: Napad IP: *.wlb.vectranet.pl 17.02.09, 07:49
      Sądzę, że policja swoim nicnierobieniem w tej sprawie ciągnie sprawę
      w kierunku umorzenia. Nawet zdjęć posiadanych w swoich zasobach nie
      pokazali poszkodowanej, bo ... właśnie zginęły. Ja ze swojej strony
      nadal podtrzymuję swoją ofertę: 1000 PLN za wskazanie sprawców.
      • Gość: czanta Re: Napad IP: *.wlb.vectranet.pl 18.02.09, 12:19
        Na policje nie ma co liczyc sami sie boja i na patrole cz do wezwan
        jezdza w kilka osob i najczesciej sie nie kwapia aby
        interweniowac...z jednej strony troche im sie nie dziwie bo to
        niebezpieczne ale do cholery wiedzieli w jaki zawod sie pakuja a
        teraz cierpimy my obywatele policja bai sie we wlepianie madatow a
        straz miejska zakladanie blokad na kola samochodowe a obywatele zyja
        w strachu...porazka...Sobiecin jest taka wylegarnia dresow ktore
        inteligencja nie grzesza a ich praca zarobkowa jest
        zlodziejstwo...to "robactwo" co teraz lazi po ulicy powinno sie
        zamknac a ich potomstwo w szkole powinno byc uczone nie przez mile
        panie nauczycielki ale przez miesniakow ktorzy w razie czego dadza w
        leb podskakujacemu gowniarzowi...Wieslaw popieram jak najbardziej
        jak dorwiesz to uszkodz byle by tobie nic nie grozilo...ja chodzilam
        na sobiecin do lo i to co sie dzialo na palestynie to szok 2
        dzieciakow z podstawowki moze 10 lat mialy moja polonistke tak
        pobilo ze w szpitalu wyladowala na 3 miesiace...uwazaj na siebie
        pozdrawiam
    • Gość: sester Re: Napad IP: *.wlb.vectranet.pl 18.02.09, 11:45
      gdzie się chowa policja i straż miejska?
    • Gość: sester Re: Napad IP: *.wlb.vectranet.pl 25.02.09, 13:51
      coś nowego? sprawcy złapani?
      • Gość: ass Re: Napad IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.09, 14:42
        popieram akcję Panie Wiesławie. Pomysł z busem który robi porządek
        jest bardzo dobry. Przydałaby się taka instytucja, która wykonują
        czarną robotę w ochronie obywateli. Coś jak Bronson w filmie o
        mścicielach. Jednoczesnie robie up temaciku i trzymam kciuki za
        złapanie bandziorów!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka