Gość: Wiesław D.
IP: *.wlb.vectranet.pl
03.02.09, 13:21
2 lutego w godzinach wieczornych napadnięto moją córkę na ul 1-go
Maja. Pobito ją, zabrano wypłatę i telefon. Wyznaczam nagrodę 500
PLN za wskazanie sprawców. Dziesionarze!!! Z mózgów macie galaretę,
a resztę życia, po wyjściu z pierdla spędzicie na wózkach.