Dodaj do ulubionych

strefa- nie bedzie fabryki

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.09, 09:58
Dwa lata temu stolica Dolnego Śląska wygrała z miastami w Czechach i na
Węgrzech rywalizację o fabrykę filtrów cząstek stałych do silników Diesla,
którą chciała zbudować spółka Denso i Boscha. Od jesieni w takie filtry
rakotwórczych cząstek muszą być obowiązkowo wyposażone nowe auta z silnikami
Diesla wprowadzane do sprzedaży w UE. Pod Wrocławiem oprócz fabryki tych
nowoczesnych urządzeń miał powstać także ośrodek badawczy pracujący nad
rozwojem technologii. W zakład na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy
Ekonomicznej japońsko-niemiecka spółka zobowiązała się zainwestować minimum
513 mln zł i zatrudnić co najmniej 700 osób.

gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,6631197,Wroclaw_porzucily_giganty_motoryzacji.html
Obserwuj wątek
    • Gość: do smutasa Re: strefa- nie bedzie fabryki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.09, 10:05
      nie fabryki tylko obozu następnego!!! i bardzo dobrze po za tym gów.no nas
      obchodzi wrocław ...
      • Gość: do- do smutasa Re: strefa- nie bedzie fabryki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.09, 10:22
        Nawet w obozie bys pracy nie znalazl bo czytac nie potrafisz:)



        W zakład na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy
        Ekonomicznej japońsko-niemiecka spółka zobowiązała się zainwestować minimum
        513 mln zł i zatrudnić co najmniej 700 osób.
        • Gość: Banik Re: strefa- nie bedzie fabryki IP: *.walbrzych.vectranet.pl 21.05.09, 20:48
          I co z tego ? Strefa Wałbrzyska znajduje się w przeważającej części poza
          Wałbrzychem. Co nam po miejscach pracy w Kobierzycach czy Żarowie ?
          • Gość: ostrawa Re: strefa- nie bedzie fabryki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.09, 21:06
            w LG sporo wałbrzyszan pracuje
          • Gość: as Re: strefa- nie bedzie fabryki IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.05.09, 22:07
            o to chodzi przecież ta firma miała być poza Wałbrzychem.
            Zresztą teraz raczej firmy wychodzą ze strefy niż wchodzą
            • Gość: jacek01g a kto ostatnio wyszedł ze strefy? IP: *.chello.pl 22.05.09, 04:17
              • Gość: prezes Re: a kto ostatnio wyszedł ze strefy? IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.05.09, 23:48
                Stefan z Łodzi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka