Dodaj do ulubionych

Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidualnej

IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.07.09, 11:37
Mam pytanie czy dostał ktoś od nich na maila ankiete do wypełnienia
i wzamian jest przydział na 2-osobowe zakwaterowanie w
pensjonacie.Logował się ktoś?? Czy to kolejni oszuści??? tak to
brzmi:
z przyjemnością informujemy, że otrzymałeś 2-osobowy przydział na
zakwaterowanie w I Edycji Europejskiego Programu Rozwoju Turystyki
Indywidualnej (EPRTI) „Moja Europa bez granic” 2009. Celem programu
jest wspieranie rozwoju branży turystycznej, ze szczególnym
uwzględnieniem sektora małych i średnich jednostek zakwaterowania,
czyli pensjonatów i mniejszych hoteli w całej Unii Europejskiej. W I
Edycji EPRTI 2009 bierze udział 600 pensjonatów i hoteli w Polsce
oraz 12 innych krajach Europy. i co wy myślicie ????
Obserwuj wątek
    • slawe_k_82 Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu 13.07.09, 13:21
      Hej ja to dzisiaj dostałem, ale jak zobaczyłem , że trzeba wkleić za sms 20zł to
      przyznam , że mi się odechciało, bo nawet nie mają nr telefonu ani strony, żeby
      można się było z nimi skontaktować.
      Przyznam , że wydają się oszustami.
      • Gość: ROBSON Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.09, 14:40

DLA NIEDOWIARKÓW
        INFOL.0713010919
        WWW.EPRTI.EUBIUROINFORMACJI@EPRTI.EU
        POZDRAWIAM
        • Gość: CO TO ZA NUMER? Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.chello.pl 21.07.09, 12:04
          Ha ha ha !Nawet telefonu stacjonarnego nie macie ! Tylko jakaś komórka i to
          pewnie na kartę !!!!!
          • Gość: skla Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.mnc.pl 11.08.09, 23:48
            To nie komórka tylko zdaje się, że jeden z droższych telefonów na 0 700 ... masz
            3 sek na odłożenie słuchawki by nie zapłacić za połączenie. Ja się martwię o
            inna rzecz, czy to bezpiecznie otwierać te maile, bo gdzieś przeczytałam, że nie.
        • Gość: jo Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.07.09, 12:08
          wysłałem smsa, nie dostałem zwrotnego z kodem. spotkamy się z firmą
          w sądzie, bo nie daruje tych 23 zł za smsa, dla zasady :] TO
          OSZUSTWO!!!
          • Gość: axsa Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.dip.t-dialin.net 22.07.09, 14:06
            A ja wysłałam smsa dostałam kod i się zalogowałam i teraz czekam na certyfikat
            tez jestem ciekawa jak to funkcjonuje,jak do tego podchodzą hotele pozdrawiam
            • Gość: GODZIO Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.09, 14:27
              glownym wlascicielem są goście z Brooklinu,zawsze można znaleź
              roninów
              • Gość: skla Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.mnc.pl 11.08.09, 23:50
                nie głównym właścicielem jest polak, tyle, że firmę zarejestrował gdzieś na usa.
                Ktoś już rozszyfrował na forum jak to działa, nawet nazwiska podał, czytałam
                przed chwilą.
            • Gość: slapi Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.kwidzyn.mm.pl 29.07.09, 10:13
              Pojedziesz na własny koszt, zjesz za własną kasę w nietaniej restauracji a na
              koniec pewnie dostaniesz rachunek do zapłacenia za noclegi (po 200-500 euro za
              jeden). Miłego wypoczynku
              • Gość: mielony Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.08.09, 23:38
                witam.
                a ja wysłałem esemesa i już doszedł do mnie czek, dzwoniłem też do hotelu "Ara"
                Hotel Jastrzębia Góra, Rozewska 4a Tel.: +48 58674 96 00 z zapytaniem co do pkt.
                17 regulaminu który to mówi o uiszczeniu opłat według cennika hotelu aby móc
                zrealizować czek. I już wiem. Opłaty są za żywienie ale nocleg jest na prawdę
                FREE :D Już planuje urlop na białym szaleństwie :D
                • Gość: mkufel Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.dc2.allegro.pl 05.08.09, 11:43
                  jastrzębia góra jest nad morzem. raczej nie liczyłbym na "białe szaleństwo"
                  • Gość: he Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 08.02.10, 10:37
                    chodziło o fukacza :D
                • Gość: XYZ Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.osiedle.net.pl 12.08.09, 10:58
                  A zauważyłeś, że stawki za wyżywienie są wyższe niż w ofercie
                  dla "zwykłych" klientów?
                  • Gość: JMLenin Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.09, 12:32
                    Pracownik pensjonatu teź może napisać kilka postów.
                    W końcu zarabia na tym co ugotuje...:)
                    • Gość: Klient Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 05.04.10, 09:09
                      A kto inny będzie to jadł
                    • Gość: korba Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.adsl.inetia.pl 07.04.10, 16:48
                      Nie może ale napewno tak zrobi. Większość podobnych pochwał i
                      oszczerstw wobec różnych usłuowych firm na tej zasadzie tu się
                      kręci, dlatego nie ma co tego brać poważnie.
                • Gość: 222 Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.subscribers.sferia.net 14.08.09, 08:41
                  Tylko z tego co wiem te stawki za wyżywienie są kosmiczne.W życiu nic nie ma za
                  darmo.Skoro miało być za FRRE to czemu trzeba wysyłać sms i płać za
                  jedzenie.Zresztą jednego na dziesięciu nie oszukają bo w przeciwnym razie szybko
                  by splajtowali a tak to zawsze jakiś zadowolony klient napisze pochlebną opinię
                  o tej firmie i kolejne osoby się nabiorą.ja jestem ostrożna i najpierw
                  sprawdziłam bo gdy się kliknie na link to już nie można wycofać rejestracji a co
                  za tym idzie akceptacji regulaminu (obowiązkowych opłat za posiłki)więc nawet
                  jeśli nie pojedziesz to i tak się pozwą do sądu za to że zarejestrowałeś hotel a
                  nie zapłaciłeś.NIE WIEDZIAŁEŚ?nO PRZECIEŻ TAKI DUŻY CHŁOPCZYK NA PEWNO CZYTAŁ
                  REGULAMIN?NIE,A TO GAPA.
                • Gość: kicek Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.chello.pl 12.09.09, 00:24
                  pobyt w hotelu moze i jest za free ale kolezanka mojej matuli rowniez wygrala i za samo dzienne wyzywienie wychodzilo tyle co za caly pobyt czyli ok 160 zl za wyzywienie od 2 osob
                • Gość: e HEHE Jastrzębia Góra. IP: 217.153.19.* 15.09.09, 12:40
                  Białe Szaleństwo no może w prześcieradłach. Sprawdź gdzie jest ta
                  miejscowość
                  • Gość: jastrząb Re: HEHE Jastrzębia Góra. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.10, 11:30
                    moze biale szalenstwo "po nosie" kolega planuje???
                • Gość: mirko Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: 77.255.20.* 02.02.10, 11:02
                  w cene żywienia wliczony jest koszt noclegu. to stary numer.
                  dużo jest takich firm co tak kombinują. radze uważać
            • Gość: Obiektywna Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: 95.178.9.* 05.09.09, 13:15
              Być może działa to tak jak wiele tego typu firm. To znaczy, owszem, dostajesz
              darmowy nocleg, ale w umowie zobowiązujesz się, że w tym hotelu, który
              wybierzesz będziesz się stołować. I teraz w zależności, od standardu hotelu, a
              kusi, by wybrać luksusowy (w końcu noclegi za darmo!), będziesz za to jedzenie
              "luksusowo" płacić. Ja tego typu emaile dostaje kilka razy w roku i od razu
              wędrują do kosza. Ten zresztą emajl o ktorym tu mowa, też dostałam. Przecież z
              daleka pachnie oszustwem. jak mogłam dostać przydział na darmowe noclegi, skoro
              nie pisałam żadnego podania o przydział! Czego ja już nie wygrałam! W tym roku
              były to już setki milionów dolarów w loteriach. Tyle tylko, że też nie
              wypełniała żadnego kuponu! Każdy rozsądny człowiek rozpozna, że chodzi o
              naciąganie, a może o pranie brudnych pieniędzy w przypadku tych loterii. Ale
              wracając do tych noclegów, to jest to jakaś okazja dla ludzi zamożnych, których
              stać na wyżywienie w granicy 70-100 zł dziennie dla osoby. Ja za 100 zł dziennie
              wyżywię się i przenocuję beż żadnej łaski w niejednej kwaterze i na dodatek w
              dowolnym, dogodnym dla mnie terminie. Bo jeśli chodzi o te darmowe noclegi, to
              wiem, że są to te najmniej atrakcyjne posezonowe terminy. Wychodzę z założenia,
              że nie ma nic za darmo i na dodatek uważam to za słuszne.
            • Gość: turysta Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.09, 12:32
              Jak skończyła sie przygoda z certyfikatem. jak możesz to napisz?
              Pojawiła się kolejna informacja na mailach, jestem ciekawy czy to blef, kolejne
              oszustwo, czy PRAWDA?Pozdrawiam czujnych
            • Gość: gen. Marco Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.09.09, 14:20
              To już kiedyś było. dostaniesz ten certyfikat! Tylko może się okazać że
              warunkiem koniecznym zakwaterowania będzie wykupienie wyżywienia w opcji full a
              cena za to wyżywienie będzie taka: wyżywienie + noclegi + prowizja + abonament +
              opłata stała.
              pozdrawiam i zapraszam na www.parasailing.com.pl i www.4tExtreme.pl
            • Gość: paulina102 Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.eltronik.net.pl 22.09.09, 11:48
              i co dostałaś/eś certyfikat??
        • Gość: Marzena Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: 86.17.5.* 21.07.09, 16:22
          A moze jeszcze adres?Sprawdzimy w Krajowej Izbie Turystyki,bo napewno musza
          widziec o tego typu akcjach...
          • Gość: Gosia Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.net-partner.pl 24.07.09, 03:41
            To jest tak:dostajesz za darmo nocleg "niby" bo płacisz (19 lub 32zł)
            a posiłki są obowiazkiwe w tych Hotelach i płacisz bardzo drogo za
            posiłki.Ja sie dałam nabrać-na czek bezplatne noclegi tylko miałam
            zapłacić za przesyłkę czeku(50zł)ale jak sprawdziłam to w
            Hotelach wyznaczonych- ceną posiłków rekompensują sobie
            noclegi.Często Hotele nie honorują czeków w okresie letnim.Sami
            sprawdzcie na eurorest-czeki.
            Pozdrawiam Małgosia.
            • Gość: Eurorestka Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.09, 11:02
              Małgosia chyba ci sie coś pomyliło. To dotyczy Europejski Program
              Rozwoju Turystyki Indywidualnej a ty piszesz o EUROREST. Ja byłam
              już 3 razy z EUROREST w Bułgarii i powiem że jedzenie wcale nie było
              drogie. Pokój był za darmo. Natomiast gdybym pojechała do tego
              samego hotelu prywatnie a nie z EUROREST to niestety ale ceny są
              dużo wyższe. Pozdrawiam
              • Gość: r Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.02.10, 18:20
                nieprawda
        • Gość: maurro Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.net.pulawy.pl 24.07.09, 17:10
          Za darmo to teraz nikt nie chce nawet w morde dawac. Ludzie jestescie b. naiwni.
          Niech kazdy da po te 20 PLNÓW. Niezla kasa. Pozdrawiam
        • Gość: slapi Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.kwidzyn.mm.pl 29.07.09, 10:03
          ... i następne 20 za minute ... dobre:) Wiesz dobrze, że każdą stronkę można
          sobie samemu założyć.:) Podaj nr pozwolenia wydanego przez U. Skarb lub U.
          Statyst. a nie odsyłasz do jakiejś stronki. A na marginesie to ilu już wywaliłeś
          w powietrze? Niezła kaska już zarobiona? Hawaje czy Majorka a może własne M?
          Nie pozdrawiam, nienawidzę naciągaczy.
          • Gość: maruda Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.biznesklasa.lisek.pl 23.08.09, 17:46

nie cierpię naciągaczy i naiwniaczy
          • agajedrzejczyk Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu 24.08.09, 19:58
            hej, to w końcu jak to jest z tym czekiem? dostałam tego maila wypełniłam
            ankiete dostałam ten czek i co? jak z niego nie skorzystam to będę mieć jakieś
            problemy? bo ja już sie pogubiłam:(
            • Gość: a Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.dialog.net.pl 07.02.10, 23:30
              nie dostałam odpowiedzi
        • Gość: A Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.171.28.226.static.crowley.pl 11.08.09, 14:53
          Probowałam tak wejsc - ta strona nie dziala
        • Gość: ja Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.09, 15:13
          Lobuzy
        • Gość: bolwoj Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.toya.net.pl 25.08.09, 12:45
          Przykro mi ale takiej strony nie ma
      • Gość: kabaczek Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.09, 22:03
        Jakiś numer telefonu to mają, ale szczerze mówiąc nie ufam tym, co chcą dać coś prawie za darmo.
        Też oczywiście dostałam taką wiadomość, ale obawiam się, że to by mogło by być zbyt piękne.
        • Gość: bergen Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.09, 00:25
          Oj MAłgośka! Dobra, jestem przekonany że ja załatwię sobie tańszy
          pobyt w tym samym standardzie opłacając zarówno pobyt jak i
          wyżywienie. Zakład?
      • Gość: ANDZELIKA2513 Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.09, 14:14
        JA TEZ TO DOSTALAM .NIE WIEZE W TAKIE BZDURY .TYLKO KASE CHCA
        WYCIAGNAC
      • Gość: czak15 Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.chello.pl 17.08.09, 19:35
        stara łacinska prawda mowi/- VIDE CUI FIDE. CZYLI PATRZ KOMU UFASZ:)
        POZDRO REALISTYCZNY CZAK15
      • Gość: UWAGA!!!!!!!!!!!! Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.gdynia.mm.pl 24.08.09, 10:46
        Ja tez dostałam i wiem ze to ściema, jedna z moich znajomych zapłaciła i nic z
        tego nie wynikło pozdrawiam
        • Gość: monika Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.zone12.bethere.co.uk 01.07.10, 20:40
          tez jestem w gronie szczesliwie wylosowanych ....z tego co sie orietuje
          to maja byc doplaty na wczasy z uni europejskiej a nie certyfikaty,za
          ktore trzeba placic!nie dajcie sie naciagac........
      • Gość: wojtek Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: 80.48.251.* 25.08.09, 09:09
        A ja spróbuję.Akurat planowałem wyjazd na wrześniowy weekend w
        Sudety.Juz miałem wyszukany hotelik w Czechach w Pec , gdzie pobyt
        kosztuje 350 koron nocleg ze śniadaniem + 100 obiad + 100
        kolacja.czyli razem 550 kc x 2 osoby =1100 x 3 dni = 3300 kc tj ca
        540 zł.Po otrzymaniu tej wiadomości sprawdziłem czy ten hotel bieże
        udział w tym programie , potwierdził, że tak.Cena wyżywienia 3
        posiłki ( śniadanie , dwudaniowy obiad i trzeci posiłek-jaki? tu
        jest problem) za 412 kc x 2 osoby=824x3 dni= 2470 kc tj ca 400
        zł.Wychodzi na to , że 150 zł będę miał na inne wydatki.Odejme te 20
        zł za sms-a i tak zostaje 130 zł tj ( ile za dobrego czeskiego
        piwa).Tak więc postanowiłem zaryzykowac.Praktycznie nic nie trace,a
        gdyby ten trzeci posiłek był taki sobie ,to za te pieniadze można
        sie w Czechach dobrze dojeść i dopić.Taką kalkulacje zrobiłem dla
        kilku pensjonatów i hotelików w Polsce i wyszło mi , że się
        opłaca.Oczywiście nie opłaca się wyjazd indywidualny w dalekich
        trasach, a nie daj Boże samolotem, wtedy napewno taniej wychodzi
        wyjazd zorganizowany.Ale wypad na weekend w nasze góry lub inne
        regiony kraju jak najbardziej, chyba, ze ktoś woli u gazdy za 30 zł
        + zapiekanka lub bar mleczny.Sprawdźcie tak jak ja to zrobiłem i
        wtedy wypowiadajcie sie .Email do hotelu nic nie kosztuje , a z
        checia odpowiedzą po angielsku , niemiecku i tez po polsku.
    • Gość: hala Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.sttb.pl 13.07.09, 18:48
      Ja też dostałam takiego e-maila , oczywiście darmowy nocleg tak ,ale trzeba
      opłacać dzienną stawkę od 35żł ,45 ,50, 60wzwyż .Od jednego dorosłego -czyli
      na 3dni 105 ,itd.górny pasek
    • Gość: hala Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.sttb.pl 13.07.09, 19:15
      sorry wklep ten kod i sprawdz ich oferty ,gorny pasek . ja wysle TO napisze ci ,
      co z tego wyszlo .Pozdrawiam lodz
      • Gość: paula Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.07.09, 23:38
        no ale chyba nie trzeba opłacać jedzenia w danym pensjonacie,chyba
        można iść na miasto.W kraju to może bym się skusiła ale za granicą
        to bym sie bała że mnie wyrolowali i jaktu wrócić???
        • Gość: hala Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.sttb.pl 20.07.09, 10:14
          Witaj po wysłaniu smsa dostałam kod , wklepałam go i czekam na certyfikat .
          w górnym pasku jest oferta hoteli weszłam tam i są różne opcje. podstawą
          czeku jest stawka żywieniowa ,którą trzeba opłacić będąc na miejscu . w ramach
          stawki masz śniadanie ,obiad a w niektórych ofertach jest trzeci posiłek +
          podwieczorek. to jest fajna sprawa ,bo nie obchodzi Cię żadne przygotowywanie
          posiłków , masz to zagwarantowane w tej stawce żywieniowej. zadzwoniłam do
          Winniki ,,odebrał facet i potwierdził informację o czekach Euroret. Ma bardzo
          bogatą ofertę , jedzenia fuul ,jeszcze ciasta można pojeść do woli . a
          stawka żywieniowa u niego to 60 zł.
          • Gość: nike32 Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 10:36
            Nie wiem jak to działa, ale na podobnych zasadach funkcjonuje Eurorest, byłem
            już na dwóch wyjazdach i wszystko było OK. Żona była zadowolona więc cisza w
            domu. Ma to tą zaletę że często na stornie Eurorestu są opinie uczestników
            odnośnie poszczególnych ofert. To pomaga.
            • wari Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu 24.08.09, 11:28
              No jak na stronie Eurorestu to sa to najbardziej obiektywne opinie
              uczestników :). Szanowni przedstawiciele obu firm, wiem, że
              naiwniaków na świecie wielu i na tym żerujecie. W Tym wątku jest was
              więcej niż waszych klientów, to zachawalanie zaczyna być nudne. Na
              szcęście piszecie takim językiem, że łatwo was rozpoznać, choć
              naiwni zawsze się znajdą...
          • Gość: axsa Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.dip.t-dialin.net 02.08.09, 15:19
            napisz gdzie można sprawdzić wykaz hoteli i pensjonatów mam już czeki ale nie
            wiem gdzie szukać tych darmowych noclegów :-)))
    • Gość: Wiki Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.09, 09:48
      Tak,wysłałam im ankietę w/g wskazówek,ale niestety otrzymałam sms,że
      podane hasło nie jest prawidłowe.Myślę,że masz rację,że to kolejni
      oszuści.
      • Gość: anna Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.09, 11:03
        witam,ja dostałam dzisiaj tę samą wiadomość i nie zamierzam chyba bawić się w to.uważam ,że to oszustwo
        • Gość: szewunia Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.09, 12:50
          Też otrzymałem taką wiadomośc na meila.Pokusiłem sie i wysłałem
          ankiete wczoraj pocztą otrzymałem czek hotelowy na pobyt w wybranym
          hotelu na czas od 1-14 dni oraz idywidualny numer. Kiedy juz go
          zrealizuje podziele sie wrażeniami czy to kant :)) pozdrawiam
          • Gość: Lola Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.09, 14:00
            Ja też dostałam taką wiadomość i wysłałam tego cholernie drogiego
            smsa dostałam. Kod wpisałam tam gdzie trzeba i dostałam
            potwierdzenie. Teraz czekam az przyjdzie owy czek hotelowy na
            wskazany adres a co bedzie dalej to zobaczymy.Pozdrawiam naiwnych
            jak ja
            • Gość: NIEZNANA Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.09, 14:42
              JA JUZ CZEK DOSTAŁAM TY TEZ DOSTANIESZ POZDRAWIAM
              • Gość: UWAGA OSZUST! Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.chello.pl 21.07.09, 12:12
                Jesteś tą samą osobą, która podała wyżej numer telefonu.
                W ilu jeszcze osobach wystąpisz????OSZUŚCI!!!!
              • Gość: K7 Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.08.09, 11:41
                Po jakim czasie dostaliście te głupie czeki? Do mnie już idą ponad 2 tygodnie i
                coś czuję, że chyba już ich nie dostanę.
            • Gość: Lola Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 23.07.09, 17:24
              Ha dostałam czek i do tego niespodzianke.Czek wazny nie na trzy dni
              a na 14. Nie wiem co mam o tym myślec na zastanowienie ma 1 rok.
              Przeczytałam cały regulamin (co nigdy mi się nie zdażało)no i
              żadnych niespodzianek. Trzeba opłacic stawke żywieniową hotel
              zapewnia dwa posiłki dziennie. Kurcze wacham się.
              • Gość: QotD Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.09, 09:05
                Właśnie o to chodzi, że Twój pobyt w hotelu im się zwróci z tej
                stawki żywieniowej
              • Gość: IWA Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: 195.116.80.* 17.09.10, 22:25
                I CO BYŁA PANI NA TYCH WAKACJACH Z EPRTI???
                odpowiedz na : iwona-stanek@wp.pl
            • Gość: gosciu Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.09, 23:54
              Ja dostałem kod XL49K-UL345, i wydaje mi się, że to oszuści. Jak tylko
              ktoś z was zostanie oszukany/wróci z darmowego wypoczynku, niech
              napisze, czy dobrze zrobiłem, że nie pojechałem, czy mam żałować, bo
              naprawdę wszystko było za free.
              • Gość: polo Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.2.140.159.tvksmp.pl 30.07.09, 06:30
                Ja dostałam ten sam kod. Wydaje mi się że coś tu jest nie tak
                • Gość: evaza Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.09, 21:21
                  I ja również dostałam ten sam kod, czy uważacie, że to normalne? Sorry, ale
                  firma, która podaje jedynie nr telefonu komórkowego oraz adres strony, przed
                  którego otwarciem Mozilla ostrzega mnie, że "może to być podstęp", nie wydaje mi
                  się zbyt wiarygodna...
              • Gość: rzeszowiak Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.rz.izeto.pl 30.07.09, 09:21
                heh ja dziś dostałem identyczny kod ;)
                • Gość: warszawiak ten kod jest nieistotny, potem dostaniesz inny... IP: *.acn.waw.pl 08.08.09, 13:53
                  Witajcie frajerzy, czytac nie potraficie, nawet się porządnie zalogowac... Kod jaki dostaliście to kod do zalogowania na ich stronę. Potem dopiero dostajecie czeki indywidualne.

Ale po co używac głowy, gdy mozna sobie poklepac, dzieci neostrady...

Ja się nie wybieram, nawet jeśli to nie jest kant to stawka żywieniowa jest trochę wysoka jak na mój gust, wolę żywic się w restauracjach i płacic za pobyt. Kosztuje to podobnie.
              • Gość: Lisek Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.09, 13:04
                Myślę, że nie masz czego żałować -> XL49K-UL345 taki sam kod dostałem na E-mail,
                a w dzisiejszym świecie nie ma nic za darmo.
                Pozdrawiam
                • Gość: ss kolejny dzieciak neostrady IP: *.acn.waw.pl 08.08.09, 13:56
                  na maila dostajesz tylko kod do zalogowania się. To nic nie znaczy, potem dopiero możesz zamówic indywidualne czeki czy co oni tam dają.

A swoją drogą wyżywienie jest drogie, więc koszt pobytu jest podobny do zwykłych ofert...
              • wari Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu 24.08.09, 11:32
                Oczywiście, że wrócą :). Cały bowiem ten wątek jest przesiąknięty
                zadowolonymi, wahającymi się, czekającymi. Niestety to wszystko
                pracownicy tegi biznesu, co widac gołym okiem.
          • Gość: zielonooka Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.09, 13:05
            ale to chyba nie oferta Europejskiego Programu Rozwoju Turystyki
            Indywidualnej tylko Eurorestu. Tak mi sie zdaje.
          • Gość: Mądrala UWAGA!!! Ryzykowne wycieczki IP: *.adsl.inetia.pl 24.08.09, 20:28
            Rozwiązanie zagadki podaje Państwowa Izba Turystyki. Podaje link
            www.rp.pl/artykul/5,340003_Ryzykowne_wycieczki.html
            • Gość: ukraina1984 Re: UWAGA!!! Ryzykowne wycieczki IP: *.centertel.pl 24.02.10, 15:47
              www.rp.pl/artykul/5,340003_Ryzykowne_wycieczki.html
              ludzie nie łudzcie sie ze cos dostaniecie za darmo !!! pracowalem w firmie Power Med i tam tez dawali takie kupony na darmowy nocleg ale na teranie polski tylko i wyłacznia był tam maly myk tak samo jak tu znaczy sie dostawałes darmowy nocleg za darmo a płaciło sie "tylko" za wyrzywienie a cena wyrzywienia byla taka sama jak za cene noclegu z wyrzywieniem wiec nie ma tam nic za darmo ten kto sie na to nabierze jest smieszny i na prawde bardzo łatwowierny ! zastanówcie sie dobrze zanim sie na to dacie naciagnac !
        • Gość: Marzena Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: 86.17.5.* 21.07.09, 16:27
          A kto im udastepnil nasza adresy emailowe???????????????A co z prawem o ochronie
          danych osobwych?Ile na tym zarobila interia?bo wymiana takich adresow z
          pewnoscia nie jest darmowa...
          • Gość: TERESA Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.09, 12:58
            JA TEZ MAM MIESZANE PSZECZUCIA CO DO TYCH OFERT.PODZIELAM ZDANIE TYCH OSOB CO
            SIE SPSZECIWIAJA PODAWANIU ADRESOW TAK TRZYMAC
            • Gość: W. Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 28.08.09, 11:56
              dostałam właśnie nie dawną tą samą wiadomość co wy wszyscy...
              I nie wiem czy mam w to wierzyć czy nie... czy to jest naprawde czy
              tylko pic na wode...
          • Gość: gosciu Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.09, 23:57
            Ja mam konto na fotosik.pl i z tąd oni mieli mojego meila. Na dole
            listu dostałem wiadomość "List ten wysłał serwis www.fotosik.pl zgodnie
            z Regulaminem."
            • Gość: ewciabr Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.09, 18:32
              Ja dostałam tego maila od admina o2.pl...na początku wydał mi się
              wiarygodny..ale widzee ze akcja obejmuje nie tylko o2 ale tez inne
              portale...dlatego przeczuwam ze to oszustwo...tymbardziej ze nagle
              tyle osob zostalo "wybrancami"..ja sie w to nie bawie..tum co sie
              zdecydowali powodzenia:)
          • Gość: Lisek Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.09, 13:09
            Kochana moja - piszesz adresy E-mailowe udostępniają? Wiesz... sama je
            udostępniasz jak się rejestrujesz np. na NK, fotce, i innych tego typu syfach.
            Dlatego proponuję mieć 2 E-maile do spamu i prywatny - ja bynajmniej tak zrobiłem :)
            Pozdrawiam:D
            • Gość: magda Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.centertel.pl 03.01.10, 22:17
              sprawdz w slowniku,co znaczy słowo bynajmniej.............bo nie ma
              to nic wspolnego z przynajmniej,analfabeto
          • Gość: evaza Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.09, 21:25
            Mój adres udostępnił fotosik (masz to na dole w mailu). Zakładając konto na tego
            typu portalach, akceptujesz ich regulamin, a on z kolei dopuszcza prawo
            praktycznie dowolnego "szafowania" twoim adresem mailowym. Takie czasy niestety...
        • Gość: kris Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.09, 13:58
          Witam pracowałem w takiej firmie co to niby konkurs był z czekami,
          Ludzie to kant płacicie za wszystko, czytajcie regulamin,
          najczęściej na potrzeby konkursu jest 1 lub 2 pokoje w hotelu jak
          ktoś z czekiem zarezerwuje je np. na 1 maja to już niema miejsca w
          tym hotelu. Oprócz tego płacicie za jedzenie, atrakcje itp. Płacicie
          za wszystko co dla prawdziwych gości jest w standardzie. Hotele nie
          przyjmują gości w określonych terminach tych dobrych. Lato zima
          sylwester długie weekendy. najczęsiej możecie jechać kiedy nikt już
          nie chce i zapłacicie za jedzenie i choć na tym hotel ma kasę.
        • Gość: kacper Oszustwo IP: *.warszawa.mm.pl 17.08.09, 12:40
          Głupich nie sieją, jestem przekonany że tłumy naiwnych powysyłają smsy
          i nabiją kabze tym naciągaczom że hej. Potem się ulotnią z kasą i
          procesy to sobie w dupke możecie wsadzić;-)
    • Gość: renia Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.range86-177.btcentralplus.com 17.07.09, 20:56
      ja tez dostałam,ale nie wiem co robic i czy podawać swoje dane.
      • Gość: tu-166 Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.chello.pl 18.07.09, 20:35
        Przecież mają taką oficjalną nazwę i obiecują coś za darmo.

Czy to nie wystarczy aby wysłać im swoje dane osobowe i 10 zł!
      • Gość: szklana Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.chello.pl 19.07.09, 21:07
        pierwsze co sie pokazuje na google wpisując Europejski Program Turystyki
        Induwidualnej to właśnie to forum... cóż...
        chyba więcej nie trzeba wiedzieć a trafiłam tu oczywiście dzięki mailowi, który
        wysłali..
        pozdr
        • Gość: Marzena Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: 86.17.5.* 21.07.09, 16:31
          "pierwsze co sie pokazuje na google wpisując Europejski Program Turystyki
          Induwidualnej to właśnie to forum... cóż...
          chyba więcej nie trzeba wiedzieć a trafiłam tu oczywiście dzięki mailowi, który
          wysłali.."(SZKLANA).....zrobilam dokladnie to samo..program na 'europejska
          skale' a nawet nie ma wlasnej strony internetowej?????COS TU NIE GRA
          • Gość: Paola Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 15:00
            też dostałam tego meila nawet nie wysyłam tego smsa chociaż na początku wydawało
            mi się to ciekawą ofertą no ale sorry taka nazwa a gdzie więcej informacji o tej
            akcji i brak strony internetowej to raczej oszustwo...
          • Gość: kinga Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.chello.pl 23.07.09, 12:34
            tez trafiłam tu za pmoca google wpisałam nazwe i pierwsza rzecz jaka
            sie wyswietliła to forum a przeciez nie powinno miec najpierw forum
            pierszeństwa tylko ich strona interentowa oczywiscie jezeli takowa
            istnieje, zastanawiam sie czy wysłac czy nie. połowa pisze ze hasło
            było niepoprawne i ze stracili sporo kasy połowa ze było ok a
            jeszcze inni ze czekaja na czek ale nie wiadomo o co chodz a
            przeciez my im wysyłam swoje dane osobowe i to dokladne bo jakos ten
            czek musi przyjsc poczta prawda?? wiec wydaje mi sie usdotepnainie
            jakiejs firmie swoich danych osobowych ktorzy nie maja swojej strony
            internetowej nie jest dobrym pomysłm
            poniewaz majac juz adres
            mail imie nazwisko i adres zamieszkania mozemy z czlowiekiem zrobić
            wszystko.
            • Gość: mka Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: 195.136.248.* 28.07.09, 15:23
              Mi to przypomina listy od Nigeryjczyków, które rozsyłali po świecie
              parę lat temu, proponując firmom szybki zarobek na jakiś funduszach.
              Podobno była to pralnia brudnej kasy, która skutecznie prała również
              kieszenie naiwnym, którzy dali się skusić.
              Kochani, apeluję o odrobinbę zdrowego rozsądku...
            • nuna53 Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu 31.07.09, 12:43
              A ja weszłam na Eurorest i znalazłam coś takiego:
              Biuro Informacji Eurorest
              Adres do korespondencji:
              55-015 Wrocław-Radwanice, Wrocławska 13b
              Tel.: 071 30 10 999. Jeszcze nie dzwoniłam ale wygląda to dość normalnie może
              to nie jest oszustwo. W przeciętnym hotelu w Zakopanem za nocleg, śniadanie i
              obiadokolację płacę 90 zł, same noclegi płaci się 35zł i więcej, więc za te
              posiłki zapłacić np 50 zł to chyba nie za dużo. Jak myślicie. Pozdrawiam
              • Gość: amelia Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.magma-net.pl 03.08.09, 19:12
                Hm...ja też dostałam taką wiadomość i mieszkam w Radwanicach.Jutro sprawdzę to
                biuro osobiście i podzielę się wrażeniami :)
              • Gość: amelia Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.magma-net.pl 03.08.09, 19:18
                I jeszcze jedno nr.tel to :071-3010919 czynna pn-pt 9.00-17.00
                • Gość: Robert Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: 217.70.60.* 06.08.09, 23:42
                  Mam dwa konta e mail na Interii, na obydwa dostałem przydział!!! jasne że
                  oszustwo!!!
                • Gość: 0 700 Jak cos jest z 0 7... na przedzie to lepiej nie dz IP: *.mnc.pl 11.08.09, 23:59
                  tel.071-3010919??? No bez jaj. To nie jest normalny telefon. Jak cos jest z 7 na
                  przedzie, lepiej nie dzwonić
                  • Gość: krystian Re: Jak cos jest z 0 7... na przedzie to lepiej n IP: 87.204.40.* 12.08.09, 14:19
                    A jak myślisz jaki jest numer kierunkowy na Wrocław?
                    Pomyśl trochę zanim następnym razem napiszesz taką bzdurę!!!
                  • Gość: Johny Re: Jak cos jest z 0 7... na przedzie to lepiej n IP: *.54.19.161.static.telsat.wroc.pl 19.08.09, 11:23
                    Ty gupolu to jest 071 to numer kierunkowy ha ha ha ha ha!
                  • Gość: krecik Re: Jak cos jest z 0 7... na przedzie to lepiej n IP: *.wroclaw.vectranet.pl 21.08.09, 13:51
                    071 to nr kierunkowe tak jak 074,077,022 itp. to jest normalny tel.
                    tylko pytanie co oznaczają dalsze cyfry i jaki to operator ,bo chyba
                    nie tepsa
            • Gość: elizear Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.adsl.inetia.pl 24.08.09, 19:00
              Też dostałam takiego maila. Szukając informacji trafiłam na to forum zamiast na
              ich stronę. No i dobrze, bo to mnie utwierdziło w przekonaniu, że to oszuści. A
              poza tym, pracuję w usługach... Ludzie na tym świecie nie ma nic za darmo!!!
              Dostaniesz coś rzekomo za darmo, a zapłacisz w usłudze!!! Równowaga w przyrodzie
              musi być!!! To prawa rynku!!! Tym co wysłali sms życzę, żeby ich bardzo nie
              oskubali.
    • Gość: lolek Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: 77.223.207.* 18.07.09, 09:13
      Czy wy nie widzicie, że robią wam wałka ? Takich firm z darmowymi pobytami było
      już co najmniej kilka. Jakim trzeba być naiwnym aby wierzyć, że ktoś chce za
      darmo ruszyć choćby palcem, nie mówiąc, że sprezentuje wam urlop hhehee. ...a
      naiwni ślą SMS-y i oczekują cudu. Po ile wy lat macie, że tacy naiwni jesteście.
      Nic nie czytacie ?
      • Gość: kkk Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.09, 10:16
        Teraz ludzie we wszystko wierzą pod warunkiem że w nazwie jest
        "Europejski".Dawniej musiało być "Ludowy".
        • Gość: justi Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.Biskupin.wroc.pl 25.07.09, 20:08
          "Teraz ludzie we wszystko wierzą pod warunkiem że w nazwie
          jest "Europejski"."

faktycznie
          rok temu dostałam maila z ofertą eurorest ale przynajmniej mogłam
          sobie wejsc na strone internetowa, poczytac o co chodzi, zobaczyc
          regulamin, opinie, oferte
          a pare dni temu dostalam maila z tym niby "europejskim" żadnej
          strony internetowej a w googlach pierwsze co się pojawia to to forum
          rzeczywiście, chyba ktoś liczy na to ze na hasło "europejski" nikt
          nie bedzie wnikał kto, po co i dlaczego tylko od razu sie zaloguje,
          wypełni ankiete, wysle sms i nie wiadomo co jeszcze ;]
          nawet się nie logowalam a po przeczytaniu tego forum tym bardziej
          nie zamierzam
          pozdrawiam
          • Gość: jakiś ja Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.09, 10:59
            europejski bo nie azjatycki ani amerykański ;)
            • Gość: przeciętna interna Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.olsztyn.mm.pl 18.05.10, 13:33
              A ja po prostu zadzwoniłam do wybranego hotelu i sprawdziłam prawdziwość
              informacji. Uprzejma recepcjonistka potwierdziła. Wtedy zarezerwowałam sobie ten
              certyfikat.
          • Gość: Ania Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.09, 17:07
            hej sorry ale jest strona internetowa..eprti.eu sama sie zastanawiam czy to prawda czy nie ale zobaczymy.pozdrawiam
      • Gość: tu-166 Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.chello.pl 18.07.09, 20:25
        Poza nazwą ta firma nie ma nic wspólnego z funduszami Unii Europejskiej

Zwykły przekręt albo nieuczciwa forma marketingu, udawanie, że coś jest za darmo
        i podszywanie się pod Program Operacyjny jednego z Funduszy Unii Europejskiej.

• Gość: Mateusz Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: 213.192.70.* 19.07.09, 13:44
          Witajcie,

dziś próbowałem wejść na tą stronę, ale ona nie działa!!!!

Ciekawe czy to nie oszuści, ja wysłałem sms-a i czekam na ich ofertę, która
          miała przyjść na adres domowy.

Pytanie do tych, którzy otrzymali już te bilety na wyjazd, gdzie wybieracie
          hotel, w którym mieliście spędzić te 3 dni??

Pozdrawiam.
          • Gość: ON Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.dolsat.pl 20.07.09, 11:01
            WITAM CZYTAL KTOS REGULAMIN ?
            pkt 11. Ośrodki zapewniają osobom realizującym czek hotelowy Eurorest minimum 2
            posiłki dziennie przez cały okres pobytu. NIE DODALI TYLKO ZE TRZEBA ZAPłACIć ZA
            TE POSILKI

17. Warunkiem realizacji czeku hotelowego Eurorest jest opłacenie w ośrodku, z
            góry, w ilości równej liczbie planowanych noclegów każdej osoby dorosłej,
            obowiązujących w tym ośrodku stawek odpowiadających wybranemu okresowi
            honorowania czeków. Stawki wymienione są w ofercie ośrodka w Katalogu Hoteli
            opisanym w pkt. 9.

9.3 Wysokość obowiązujących w obiekcie stawek dla posiadaczy czeków hotelowych
            Eurorest:

9.3.1 Dla ośrodków oferujących bezpłatne noclegi są to obowiązkowe stawki
            żywieniowe, które są stawkami dziennymi dla jednej dorosłej osoby i obejmują
            deklarowane przez ośrodek posiłki wraz ze standardową obsługą hotelową;

9.3.2 Dla ośrodków oferujących ulgowy pobyt z wyżywieniem są to stawki dzienne,
            które są stawkami dla jednej dorosłej osoby z uwzględnionym rabatem, obejmujące
            zakwaterowanie, deklarowane przez ośrodek posiłki i standardową obsługę hotelową;

WIEC NIE MA NIC ZA DARMO
          • Gość: IBANEZ.1 Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: 91.200.76.* 06.08.09, 12:59
            ...bylem na tej stroniei działa jak należy, ale nie wysłałem smsa....mimo iż wiem że ktoś tam wrócil zadowolony...
          • Gość: aga. Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.01.10, 11:52
            Cześć ;)
            Ja dziś wchodziłam i wszystko działa. Jak by nie patrzeć można wyjść na tym
            trochę korzystnie. Ja już dostałam czek i dziś postanowiłam trochę podzwonić po
            hotelach. Wiadomo za granice nie opłaca się to w ogóle ale w Polsce tak. W
            niektórych hotelach doba z wyżywieniem kosztuje powiedzmy 80 zł a z czekiem
            tylko 50. Więc jeżeli z osobą towarzyszącą to mamy 60 zł na dzień w portfelu. Ja
            mam czek na 7 dni czyli mam jakieś 420 zł do przodu. A sa takie różnice bo
            zdzwoniłam owszem są i takie gdzie różnica wynosi 10 zł dlatego trzeba trochę
            poszperać żeby na tym nie stracić. Pozdrawiam ;))
        • tiziunia Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu 01.08.09, 15:56
          heeeeh,,,,,,pisało mi w skrzynce pocztowej ze ta wiadomosc została
          wysłana z serwisu SUPERGRY.pl ...yo....podejrzane.....
      • Gość: skla Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.mnc.pl 12.08.09, 00:02
        Ty też jesteś naiwny. To są specjalne osoby które mają napędzać klientów
        podszywając się na forach.. łatwo to spr gdy wszystkie są wysłane z tego samego
        ip. Oni zarabiają pewnie na czym innym. Np. na trackerach (ciasteczkach, które
        śledzą wasze poczynania w sieci), ale to są już tylko moje domysły... z resztą
        połowa stron w necie takie instaluje bez waszej wiedzy.
        • Gość: Vera Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.centertel.pl 20.08.09, 23:07
          Masz absolutną rację...dobierają się do "ciasteczek"
          niestety przekonałam się o tym na własnej skórze, i to że grzebią
          w danych zdenerwowało mnie znacznie bardziej niż jakieś 20 zł.
      • Gość: naiwna Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: 83.1.112.* 05.07.10, 18:51
        Masz świętą rację.Nie ma darmowych noclegów, sprawdziłam wskazany
        Rymanów, Krynicę Zdrój.Wygląda to następująco-dzienny pobyt z
        wyzywieniem bez czeku-68zł/os, z czekiem 55 zł/os. Odliczając
        przeslany czek, za który trzeba zapłacić 54zł zyskujemy tygodniowo
        astronomiczną kwotę 37zl.Natomiast jadąc we własnym zakresie ,możesz
        wykupić dowolną ilość posilkow.Interes super!!!!!!!!!!!To zwykłe
        naciąganie, ktos nabija kieszen naszym kosztem.Zawsze sprawdzaj, jak
        ksztaltuja sie ceny bez czeku w danym pensjonacie,domu wpoczynkowym
    • Gość: Dominikkk Odpowiedz na Wasze pytania IP: *.xdsl.centertel.pl 20.07.09, 11:10
      Tytuł "Europejki program ......." jest nie co mylący tak naprawde jest to
      projekt pewnej amerykańskiej firmy zrzeszającej hotelarzy w celu zapewnienia
      sobie dochodów po tzw "sezonie"
      http://www.ehotelarz.com/aktualnosci.php?kat=kraj&id=2860&co=dod_kom
      co nie zmienia faktu że ta promocja jest jak najbardziej prawdziwa, osoba
      realizująca czek musi jedynie opłacić wyżywienie jest to kwota zawierająca się
      zazwyczaj od 35zł< i więcej. Najłatwiej wiarygodność danej oferty można
      sprawdzić poprzez zwykły telefon do recepcji danego hotelu i rozmowa na ów
      temat. Pozdrawiam
      • Gość: boletus Re: Odpowiedz na Wasze pytania IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.07.09, 15:16
        Wy to byście chcieli aby Wam za darmo ktoś fundował urlop w Tatrach
        słowackich, nad Węgierskim Balatonem, w Chorwacji czy we Włoszech.
        Owszem pobyt jest darmowy ale za jedzenie trzeba zapłacić. Jak
        wejdziecie na strony na których można wybrać hotele, pensjonaty itp,
        pokazuje Wam się cena za stawkę żywieniową za dzień dla jednej
        osoby. Stawki te są różne. Zaczynają się np. od 8,5 euro np. na
        Słowacji. Jest to równowartość 36,55 PLN po kursie 4,30 PLN za 1
        euro. Myślę, że to nie jest dużo. Fakt nie wiadomo co się na ten
        talerz dostanie.
        Dziś dostałem ofertę tego EPRTI. Wysłałem tego drogiego smsa
        otrzymałem kod i dalej postepowałem zgodnie z procedurą. Po
        potwierdzeniu że dostałem certyfikat zadzwoniłem do Wrocławia (tam
        się mieści polski oddział tej firmy) i poprosiłem Panią abym
        certyfikat dostał w terminie do 24 lipca ponieważ 25 lipca wyjeżdźam
        na 12 dni do Chorwacji i wracajac z niej w sierpniu chciałbym
        własnie na trzy dni zatrzymać się w Słowackich Wysokich Tatrach
        płacąc za wyżywienie. Pani obiecała, że wyślą do mnie ten kwit
        jeszcze dziś. Jak na tą chwilę zaryzykowałem te 23 złote na sms. Jak
        dostanę ten certyfikat zadzwonie do paru hoteli na Słowacji i
        spróbuje sprawdzić ich ofertę i zarezerwować pokój na dwie osoby na
        trzy dni.
        Ja zaryzykuje. Może się nie natnę. Pozdrawiam wszystkich sceptyków.
      • Gość: skle Re: Odpowiedz na Wasze pytania IP: *.mnc.pl 12.08.09, 00:09
        wklepałam linka który podałeś do okienka google. Wiesz co mi wyskoczyło?
        Informacja: "Ta strona może wyrządzić szkody na twoim komputerze"...
        • Gość: dobra rada UWAGA na linka, który podaje user Dominikkk!!!!!! IP: *.mnc.pl 12.08.09, 00:19
          To strona z wirusem, "ehotelarz.com" podszywa się pod ehotelarz.pl
      • Gość: UWAGA UWAGA!!! Groźne dla komputerów IP: *.adsl.inetia.pl 24.08.09, 19:46

Ktoś podał ten link www.ehotelarz.com/aktualnosci.php?kat=kraj&id=2860&co=dod_kom jako argument, ze firma jest ok. Sprawdziłam- po wpisaniu
        pokazuje się takie ostrzeżenie "Witryna zgłoszona jako dokonująca ataków". W
        skrócie- ktoś może wykorzystać wasz komputer do niecnych celów! Ta oferta
        śmierdzi na kilometr!
    • Gość: hmm? Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.09, 18:28
      Też coś takiego dostałam, i na początku mnie to rajcowało, do czasu
      kiedy trzeba było zapłacić "koszt dostawy" 23.80 ;/ No ale
      zaryzykowałam, bo nie szkoda mi akurat tej kasy.. Troche sie
      obawiam, że to może być ściema, ale przecież ile jest takich
      konkursów, i ludzie jeżdżą po świecie.. a co do tych ludzi, którzy
      się wypowiadają że nic jest za darmo (mowa o wyżywieniu), to
      potwierdzam, że nic nie jest za darmo, ale przecież zawsze wychodzi
      to taniej! I tak każdy człowiek, jak wyjeżdża na wakacje, to musi
      załatwić sobie wszystko z osobna - transport, nocleg, wyżywienie.. A
      tu już dwa warunki są spełnione ;) Zobaczymy co z tego będzie, może
      akurat będę zadowolona :) Pozdrawiam
      • moniaartek Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu 21.07.09, 11:10
        Witam
        Ja również ptrzymałam takie zaproszenie do skorzystania z darmowego
        zakwaterowania w wybranych hotelikach bądź pensjonatach na terenie
        karaju lub za granicą. Nie wiem co o tym myśleć bo oferta atrakcyjna
        i przecież nie zupełnia darmowa. Bo zakładając że dzienna stawka
        żywieniowa (obowiązkowa zresztą) w przecietnym polskim pensjonacie
        wynosi od 60 zł w górę, więc trzydniowy pobyt dla dwóch osób wynosić
        będzie 360,00 zł.Darmowy jest jedynie nocleg który w okresie letnim
        (w sezonie)może kosztować nawet 150 zł od osoby za dobę. Więc warto
        chyba skorzystać. Odstrasza może ten podejżany sms i jego cena, bo
        niech znajdzie sie 20 takich naiwniaków jak ja, to mogą się nachapać
        łączną kwotą za smsy 463,60 zł. Ale z drugiej strony jaki oszust by
        się fatygował żeby stworzyć aż tak przekonujące zaproszenie.Kto je
        dostał wie że jest skonstruowane super i regulamin i hotele do
        wyboru. Jeżeli to oszuści to chyba wydali majątek na informatyków.
        Ja się dałam nabrać. Ryzykuję i dam znać pozostałym jakie bedą
        efekty. Pozdrawiam i życzę udanych wypoczynków.
        • Gość: miska Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: 80.50.130.* 21.07.09, 11:32
          witajcie kiedys bulo cos podobnego jak Eurorest i to nadal trwa tyle ze w tamtym
          przypadku ilosc noclegow jest wieksza
          na trzy dni to mysle jest jeszcze okay,ale dla mnie ta oferta troche naciagana,
          i nie bede sie w to bawic
          • Gość: Gość Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.mas.abpl.pl 21.07.09, 11:37
            Wszystko pięknie ładnie, ankiete wypełniłam, sms wysłany, kod wpisany a tu nagle że strona niedostępona, super oszustwo - niestety dałam się nabrać. Z biurem informacji też nie można się skontaktować.
        • Gość: marcin Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.ifpan.edu.pl 04.08.09, 10:25
          Od razu widać, że jest tu część ludzi którzy bardzo ale to bardzo polecają wyjazd. Myślę, że to oszuści naciągający naiwnych. Apeluję o odrobinę rozsądku!! a tekst typu 'jaki oszust by się fatygował żeby stworzyć aż tak przekonujące zaproszenie' już mnie tylko śmieszy, bo odpowiedź jest prosta - każdy. Tym którzy dali się przekonać i wysłali sms'y życzę udanych 'wyjazdów'
          • Gość: Marcin Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.limes.com.pl 06.08.09, 15:02
            Ile razy w zyciu dostaliscie cos za darmo? Mysliscie ze teraz dostaniecie? ROZSADEK! Przeciez to smierdzi kupa na kilometr. A jesli jednak wyslecie... to wasze pieniadze, wiec potem nie placzcie nigdzie ludzie ze sie nie spodziewaliscie :D Za naiwnosc trzeba placic!!

Pozdro
            PS dla autora szwindla: Bys sie ku**a wstydzil ch**u ludzi oszukiwac! Za robote sie wez uczciwa, a nie na innych zerujesz pasozycie pie*****ny!!
        • moniaartek Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu 24.08.09, 07:44
          witam ponownie
          Jak wspominałam wcześniej zaryzykowałam i wyjechałam z czekiem
          eurorest do kotliny kłodzkiej(hotel wybrałam z oferty eurorest). W
          pełni świadoma polecam wszystkim. To nie jest oszystwo! te cZeki
          faktycznie są honorowane w różnych hotelach trzeba tylko samemu
          skontaktować się z danym hotelem i potwierdzić czy faktycznie bierze
          on udział w takiej promocji, bo przecież jest to promocja
          hotelików, które nie mają zbyt wielkiej frekwencji jeżeli chodzi o
          zakwaterowanie turystów. W Sudetach było cudownie. Ludzie nie bójcie
          sie, ja rozumiem wasze obawy bo sama je miałam, ten podejrzany sms
          nie kosztuje przecież majątek, a urlop mozna zorganizować dzieki
          niemu za parę groszy. za pobyt w hotelu zapłaciłam 288 zł(-stawka
          żywieniowa) za dwie osoby + dopłata za dziecko 60 zł. To wszystko!
          Czasami warto zaryzykować! to dla niedowiarków
          • moniaartek Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu 24.08.09, 08:23
            Jeszcze jedno, do wszystkich tych którzy sami nie korzystają z
            czeków eurorest z różnych powodów, a wchodzą na tą stronę i smarują
            tych którzy nie są dusigroszami i nie żałują 20 zł na durnego smsa.
            Ludzie ,banał! Kotoś napisał że dla niego podejżane jest że np. ja
            odpisuję zaczynając zdanie z dużej litery- otóż kolego/koleżanko
            tego nauczyli mnie w szkole. Nie mam ochoty czytać że jestem
            frajerką, bo wkońcu to maje dane, moje pieniądze i mój zakichany
            interes czy przepłace,starcę czy k.... ..ć zyskam! jeszcze raz do
            normalnych i uprzejmych. ja zaryzykowałam bo 2 dychy to nie majątek
            a owszem nic za darmo nie było. Ktoś kto twierdzi że ceny są
            porównywalne bez czeku jest w dużym błędzie, ja swój hotel
            sprawdziłam od deski do deski bo jestem z tych raczej nie ufnych.
            bez czeku zapłaciłabym za 3 dniowy pobyt dla dówch osób 450 a z
            czekiem zapłaciłam 288. wasz wybór, wasz biznes i wasza sprawa.
            nikogo nie namawiam bo znów mnie osadzą o matactwo.
      • Gość: hehe Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: 94.254.179.* 21.07.09, 13:21
        jak widać naiwnych nie brakuje :)
    • Gość: te Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.telgam.pl 21.07.09, 11:28
      tak ja dostałem lae nie da rady sie zalogowac
    • Gość: Ona Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.chello.pl 21.07.09, 11:43
      Witam, też otrzymałam dzisiaj takiego maila. Jednak przy próbie zalogowania się
      ze zwykłej ciekawości do tego serwisu mój program pocztowy pokazał komunikat,że
      otrzymana wiadomość może być próbą oszustwa. Dlatego ignoruję takie podejrzane
      maile i wywalam do kosza. Tym bardziej, że jak czytam tu na forum trzeba
      dodatkowo wysłać drogiego sms-a. Mi osobiście się to nie podoba i jest
      podejrzane. Ktoś chce na tym kasę zarobić. Nie podoba mi się również to, że nie
      można obejrzeć ich strony bez zalogowania !!!!!!
    • Gość: karla Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.tronic.pl 21.07.09, 11:43
      jest tak jak pisza!
      ja juz mam zarezerwowany hotel na listopada. polecam!
      • Gość: EVe Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.mas.abpl.pl 21.07.09, 11:49
        Ona nic dziwnego że nie można oglądnąć strony bo ona nie działa poprostu.
        Karla - chyba miałas jakiegoś farta albo cud się stał że dtrona zadziałała. Ja wysłałam sms i po wpisaniu kodu nagle stała się niedostepna :( Z biurem też nie mam jak sie skontaktować :( Jak dla mnie Oszustwo!
      • Gość: Marzena Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: 86.17.5.* 21.07.09, 18:54
        "jest tak jak pisza!
        ja juz mam zarezerwowany hotel na listopada. polecam!"(karla)...o napewno..i
        podane sa wszystkie namiary...jesli oferta bylaby prawdziwa po co tyle zachodu z
        zalogowaniem sie?wysylaniem sms....ponadto ..drobnym druczkiem jest napisane:
        na zlecenie:
        TLG Travel Group LLC
        108 West 13th Street, Wilmington, DE 19801, USA...
        TLG Travel Group LLC-
        tez nie ma zadnych informacji o tej instytucji...
    • vittoria1 Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu 21.07.09, 12:25
      Ja też to mam. Nawet się dodzwoniłam do tego biura i uzyskałam
      szereg informacji, które mogłam wyczytać w mailu. Pani poinformowała
      mnie o opłatach, ale na pytanie gdzie mogę znaleźć informację o ich
      biurze odpowiedziała, że mogę poczytać na stronie TLG Travel Group
      bo działają na ich zlecenie. Ale dociekliwie pytałam o informacje o
      nich, a nie ich zleceniodawcy. Strona, z której ewentualnie miałam
      się czegoś dowiedzieć nie istnieje. Nie chcę zakładać, że to
      oszustwo, ale wysyłanie tak drogich sms-sów za jakąś informację, to
      trochę podejrzane. Na wszelki wypadek nie skorzystam :-)
      • Gość: niedowiarek Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.09, 14:03
        Tak się składa, że mam 4 poczty (2 prywatne i 2 służbowe) i na
        wszystkich mam te informacje...że zostałam wylosowana spośród
        100.000. Szkoda, że nie mam takiego szczęścia w toto-lotku!!! Nie
        wierzcie w te brednie...nie dość, że czerpią zyski z sms-ów, to
        jeszcze mają bezcenne dane z wypełnianych ankiet. Co ciekawe,
        kliknęłam na link mówiący o rezygnacji, a otworzyła mi się strona
        rejestracji i oczywiście ankieta...a więc UWAGA...TO ŁOWCY DANYCH
        OSOBOWYCH!!! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!
        • Gość: hehehe Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.09, 14:12
          Nocleg za darmo, a stawka żywieniowa w hotelu - od 25 euro!!! Dobre,
          dobre...łapcie te czeki i... powodzenia :)))
      • Gość: Marzena Re: Europejski Program Rozwoju Turystyki Indywidu IP: 86.17.5.* 21.07.09, 18:59
        www.tlgtravelgroup.com/ czy to o ta firme chodzi?Ta ktora zajmuje sie
        organizowaniem podrozy dla kadry kierowniczej w USA?czy oni wogole wiedza,ze
        ktos sie pod nich podszywa?
    • andza2513 EPRTI 21.07.09, 14:36
      Ja też dostałam takie coś nie wysyłałam żadnego smsa bo to już na
      starcie śmierdzi oszustwem .kochani nie dajmy sie rolować.
      • Gość: lol Re: EPRTI IP: 217.202.69.* 21.07.09, 15:08
        ja dostalam dzis emaila ,oczywiscie sms wyslany i czekam na
        czek.mieszkam we wloszech i zobaczymy czy mi cos przyjdzie,jak tylko
        dostane czek i wybiore hotel zaraz dzwonie i dowiem sie jak to
        dziala czy to prawda czy kit!oczywiscie napisze co i jak:)narka
        • dorotazam Re: EPRTI 22.08.09, 02:14
          am ja też dostałam takiego emaila ale nie wierzę zże ktoś mi zapłaci
          za darmo hotel...A i ja też mieszkam we Włoszech:) pozdrawiam :)Gość
          portalu: lol napisał(a):

> ja dostalam dzis emaila ,oczywiscie sms wyslany i czekam na
          > czek.mieszkam we wloszech i zobaczymy czy mi cos przyjdzie,jak
          tylko