Dodaj do ulubionych

w Lubinie sie obudzili he he

14.10.03, 10:08
a oto co ich zajmuje:

? Gonimy Legnicę!
magda_s4 14.10.2003 09:33 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Kto żyw, niech się wpisuje! Jeszcze tylko lekko ponad 200 wątków i już
będziemy lepsi :-) Do piór, do klawiatur, do myszek!
Obserwuj wątek
    • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 14.10.03, 10:28
      Nie bede sie scigal z Lubinem! Mam ambitniejsze plany...chce przejsc Klodzko:))) Na teraz maja 1475 postow i ogromny zastoj. To jest kwestia kilku tygodni. Pozniej lykniemy Jelenia gore (4629) i Walbrzych (7284) i juz mamy srebro na Dolnym Slasku;) Co Wy na to? Pozdrawiam, Olek
      • ivek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he 14.10.03, 11:04
        olus_stad napisał:

> Nie bede sie scigal z Lubinem! Mam ambitniejsze plany...chce przejsc Klodzko:))
        > ) Na teraz maja 1475 postow i ogromny zastoj. To jest kwestia kilku tygodni. Po
        > zniej lykniemy Jelenia gore (4629) i Walbrzych (7284) i juz mamy srebro na Doln
        > ym Slasku;) Co Wy na to? Pozdrawiam, Olek

cosider it done ;))

pozdrawiam,
        Ivek
        PS tak, tak musimy przescignac Walbrzych bo tam sie z nas smieja lub co gorsza z
        politowaniem wspolczuja.
        PS 2 Klodzko to naprawde wyjatkowa sprawa zwazywszy na dysproporcje w liczbie
        mieszkancow i napisanych postow.
        • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 14.10.03, 12:28
          Cosider it done? Grales duzo w Commandosa? :))) Fakt, ze to o nas slabo swiadczy, ze w 35 tys Klodzku sla prawie 2x wiecej postow:( Ale wszystko mozna naprawic:) Pozdrawiam, Olek
          • ivek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he 14.10.03, 12:41
            olus_stad napisał:

> Cosider it done? Grales duzo w Commandosa? :)))
            nie ogladam spoty reklamowe (to tekst z reklamy firmy kurierskiej ups).
            Ta gra nie jest na moje nerwy. Za bardzo sie denerwowalem. Lubie jezyk
            niemiecki, ale za kazdym razem jak do biegla do moich 'ludzikow' po ich
            zdemaskowaniu grupa ss-manow to za bardzo to przezywalem ;))

>Fakt, ze to o nas slabo swiadczy,

O nas to slabo nie swiadczy bo robiy co mozemy, zeby to naprawic :D
            Ivek

• olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 14.10.03, 13:37
              Ta gra doprowadzala mnie od bialej goraczki! Kiedy tylko uslyszalem 'Halt!' albo 'Alarm!' mialem ochote wyrzucic monitor przez okno! To naprawde zabawa dla masochistow:) Moze wlasnie dlatego skojarzylo mi sie z Commandos, a nie z UPS;) Pozdrawiam, Olek

PS Wydaje mi sie, ze Klodzko juz czuje nasz oddech na plecach, a Walbrzych to tylko kwestia czasu;)))
              • ivek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he 14.10.03, 13:41
                olus_stad napisał:

> Ta gra doprowadzala mnie od bialej goraczki! Kiedy tylko uslyszalem 'Halt!' alb
                > o 'Alarm!'
                zastosuje tutaj kalke jezykowa i powiem DOKLADNIE TAK
                Moze wlasnie dlatego skojarzylo mi sie z Commandos, a nie z UPS;) P

> PS Wydaje mi sie, ze Klodzko juz czuje nasz oddech na plecach, a Walbrzych to t
                > ylko kwestia czasu;)))
                podoba mi sie to okreslenie.
                Troche mnie jednak niepokoi, ze ostatnio tutaj sami walczymy o "statystyki" no i
                egh egh oczywiscie ksztalt tego forum.

Ivek

• olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 14.10.03, 13:46
                  Tez to zauwazyles? Moze troche przestraszylismy forumowiczow? Nie wiem co sie stala, ale sie przestalo:( Proponuje nowy watek, majacy na celu rozbudzenie uspionej czesci forum. Taki patriotyczny, zagramy na tej nucie jak LPR przed referendum! Ludzie pojda na nami;) Pozdrawiam, Olek
                  • ivek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he 14.10.03, 14:14
                    olus_stad napisał:

> Tez to zauwazyles? Moze troche przestraszylismy forumowiczow? Nie wiem co sie s
                    > tala, ale sie przestalo:( Proponuje nowy watek, majacy na celu rozbudzenie uspi
                    > onej czesci forum. Taki patriotyczny, zagramy na tej nucie jak LPR przed refere
                    > ndum! Ludzie pojda na nami;) Pozdrawiam, Olek

Popieram jak najbardziej. Na pewno nie bedzie to niestety kolejne spotkanie Idei :((

• jedynataka Re: w Lubinie sie obudzili he he 14.10.03, 19:41
                      Ja sie nie przestraszylam :), tylko od kiedy mi sie rok akademicki zaczal, to
                      malo w interrnecie siedze, to tym bardziej nie mam czasu na zagladanie na
                      forum - nie spodziewalam sie, ze przystosowanie sie an nowo do szkoly bedzie
                      takie trudne
                      Ale doganiac Walbrzych pomoge :)
                      pozdrawiam
                      • ivek Re: w Lubinie sie obudzili he he 15.10.03, 07:32
                        jedynataka napisała:

> Ja sie nie przestraszylam :),
                        Uffff ;D

czesc Jedynataka,
                        Milo Cie ponownie widziec na forum.
                        pozdrawiam cieplootko
                        Ivek

• ledwozipie Re: w Lubinie sie obudzili he he 15.10.03, 15:50
                          A ja też wam pomoge dogonić Wałbrzych. A co mi tam. :-))) Pozdrowienia dla
                          Legnicy
                          • goska35 Re: w Lubinie sie obudzili he he 15.10.03, 16:29
                            Z tym apelowaniem i zagrywaniem na nucie patriotycznej to nic nie wyjdzie....
                            już kilka wątków takich było i nic :)

Ale... może jakby rzucić sławetne "POMOŻECIE?" to może ... ?

Pozdrawiam
                            Małgośka

PS. i idę jeszcze popajacowac :)
                          • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 15.10.03, 19:50
                            Chyba musimy mocno nie lubic tego Walbrzycha, skoro walka z nim urosla do rangi wyscigu zbrojen;))) Pozdrawiam ledwozipie i forum Walbrzych (ktore i tak niedlugo dogonimy), Olus
                            • swek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he 15.10.03, 20:54
                              Może zbierzemy siły w jedną noc, kawa, zapałki a rano Wałbrzych będzie za nami.
                              Hehe. Co wy na to? Sylwek
                              • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 15.10.03, 21:20
                                Nie to zebym w nas nie wierzyl, ale te 7 tys postow to robota na tydzien takiego siedzenia przy zalozeniu, ze jakims cudem odetniemy Walbrzych od internetu;))) Jak to spiewal pan Mlynarski: 'A my robmy swoje...'. Przy okazji czy ktos wybiera sie w czwartek na wystep tego pana?
                                Pozdrawiam, Olus
                                • swek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he 15.10.03, 21:26
                                  Oluś bądź optymistą, po tym jak napiszemy notkę do portalu L-ca, to myślę, że
                                  parę tęgich głów przyłączy się do nas. Swek
                                  • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 15.10.03, 21:34
                                    Najpierw musimy ja napisac, pozniej pan Redaktor musi ja zaakceptowac i opublikowac...cos czuje, ze najgorzej bedzie z napisaniem czego sensownego. Moze wybierzemy jedna osobe, ktora to ladnie napisze. Wspolne redagowanie bedzie trudne, ale mozemy przeciez stworzyc watek-brudnopis i tam wrzucac wypociny. Poczekajmy Swek co na to reszta forumowiczow, co Ty na to?
                                    • swek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he 15.10.03, 21:53
                                      Może być. Ciekawe kto będzię rzucał monetą? Czekam na odzew
                                      forumowiczów.Pozdrawiam
                                      • jedynataka Re: w Lubinie sie obudzili he he 15.10.03, 23:23
                                        coś ostatnio losowanie jest szalenie popularne na naszym forum :-)

ja proponuje Olusa, ponieważ ma doświadczenia w kontakcie z mediami ;-)
                                        • ivek Re: w Lubinie sie obudzili he he 16.10.03, 07:33
                                          jedynataka napisała:

> ja proponuje Olusa, ponieważ ma doświadczenia w kontakcie z mediami ;-)

Masz moje pelne poparcie w tym wzgledzie.
                                          Pozdrawiam,
                                          Ivek

• ivek a trzeba Wam wiedziec 16.10.03, 08:33
                            ze Ledwozipie to prawdziwy weteran forum Walbrzyskiego.
                            To on miedzy innymi przyczynil sie do roruszania tamtejszego forum.
                            Bardzo dobrze.
                            dzieki i pozdrawiam rowniez
                            ivek
                            • swek1 Re: a trzeba Wam wiedziec 16.10.03, 09:22
                              Olek zostałeś przegłosowany jak na razie jednomyślnie. Jestem za. Zostałeś
                              redaktorem naczelnym. Czas pomyśleć o sekretarce. Myślę, że po tym, co pokazała
                              JEDYNATAKA dzisiejszej nocy- będzie rewelacyjna.
                              • jedynataka Re: a trzeba Wam wiedziec 16.10.03, 11:25
                                dziekuję za uznanie i klaniam sie nisko. Przy czym musze przyzanc, ze praca
                                sekretarki srednio odpowiada moim ambicjom :P aleod czegos trzeba zaczac.
                                Zreszta praca z Olusem bedzie na pewno przyjemnoscia!

pozdrawiam

ps to strasznie fajnie, z weterani przyczyniaja sie do chwalebnych akcji,
                                dziekujemy CI LEDWOZIPIE! :)
                                • olus_stad Re: a trzeba Wam wiedziec 16.10.03, 16:03
                                  Nie bylo mnie na forum raptem 12 godzin a tu juz 50 nowych postow, wsparcie z Walbrzycha, mam sekretarke i zostalem redaktorem:))) Imponujace! Legnica naprawde ruszyla pelna para:))) No coz moge powiedziec...dziekuje za wybor, dziekuje za piekna sekretarke Jedynataka i coz moge powiedziec: damy rade:) Pozdrawiam, Olek
                                  • jedynataka Re: a trzeba Wam wiedziec 16.10.03, 19:15
                                    jako sekeretarka czekam zwarta gotowa na polecenia :-)
                                    pozdrawiam Pana redaktora i cala redakcje :)
                                    • olus_stad Re: a trzeba Wam wiedziec 16.10.03, 19:34
                                      No wlasnie...gdzie ta redakcja? :) Redaktor i asystentka to za malo;) Chetni?Pozdrawiam, Olek
                                      • swek1 Re: a trzeba Wam wiedziec 16.10.03, 19:39
                                        Panie redaktorze. Sympatyczna Pani sekretarko. Jeśli chodzi o redakcję to
                                        stwierdzam, że musi pozostać tylko ta wirtualna. A chętni to są chyba wszyscy.
                                        • swek1 Re: a trzeba Wam wiedziec 17.10.03, 09:41
                                          Lubin mamy daleko za plecami. Następny cel to Kłodzko,oddalone o 470 postów.
                                          Wczoraj zrobiłem spis o 23,30 dzisiaj sprawdzę wieczorem z jaką prędkościa mkną
                                          do przodu. Bo z jakością to myślę że są za nami{połowa to ogłoszenia i
                                          reklamy}. Pozdrawiam
                                          • jedynataka Re: a trzeba Wam wiedziec 17.10.03, 12:26
                                            Jesli utrzymamy ostatnie tempo - Klodzko lykniemy w kilka dni :)
                                            Ciagle nie moge sie andziwic, ze tak niewiele trzeba...
                                            • ivek podoba mi sie najbardziej to 17.10.03, 12:43
                                              ze ten poscig nie odbywa sie przy pomocy wysylania bezsensownych postow (choc to
                                              zdaje sobie sprawe bardzo relatywna sprawa), tylko naprawde rozmawiamy i
                                              poruszane sa przy tym ciekawe tematy.

pozdrawiam,
                                              Ivek

--
                                              to bylem ja Jarzabek trener drugiej klasy

• swek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he 17.10.03, 22:12
      HeHe zobaczcie ostatnie niusy na forum Lubińskim, ta gonitwa to paradoks
      forum.Pozdrawiam
      • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 17.10.03, 22:43
        Wiesz jak to mowia, kazdy orze jak moze, ale jak pamietam forum sprzed 1,5 miesiac to tez byla taka posucha, a teraz? Pelen rozkwit:) Moze i im sie uda? Pozdrawiam, Olek
        • swek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he 17.10.03, 23:04
          Ale rozpęd w stylu ble ble ble i odpowiedź ble ble oczywiście w przenośni to
          Oni nazywają pościgiem. To bez sensu. Pozdrawiam
    • goska35 Re: w Lubinie sie obudzili he he 18.10.03, 09:55
      Właśnie sobie teraz podejrzałam jaki jest postęp na tym lubińskim wątku...
      żenada :)

Pozdrawiam
      Małgośka

• jedynataka Re: w Lubinie sie obudzili he he 18.10.03, 10:07
        nie pozostaje nic innego jak nie ogladajac sie za siebie przec dalej do
        przodu! Ku nowym horyzontom! Na pohybel!
      • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 18.10.03, 10:22
        Traktujmy to raczej ku przestrodze! Tak skonczyc nie mozemy nigdy:) Pozdrawiam, Olek
        • ivek Re: w Lubinie sie obudzili he he 20.10.03, 11:22
          olus_stad napisał:

> Traktujmy to raczej ku przestrodze!

:))
          Mysle, ze tak jak napisaliscie. Nie ma co sie ogladac za tymi co nas gonia,
          tylko trzeba rownac do najlepszych w regionie.
          Podoba mi sie takze, to ze nasza aktywnosc motywuje innych do dzialania.
          pozdrawiam
          Ivek

• ivek Re: w Lubinie sie obudzili he he 20.10.03, 11:20
        Hej Gosia,
        ponownie milo Cie czytac :))

goska35 napisała:

> Właśnie sobie teraz podejrzałam jaki jest postęp na tym lubińskim wątku...
        > żenada :)

Tez tak uwazam.
        Rowniez pozdrawiam,
        Ivek

• goska35 Re: w Lubinie sie obudzili he he 20.10.03, 17:00
          Hej Ivek !!

Mnie też miło się Was czyta :)

Niestety nadmiar obowiązków w tygodniu i przepiękna weekendowa pogoda nie
          pozwalają czynnie uczestniczyć w podnoszeniu ilości wątków, ale za dwa
          tygodnie zaczynam urlopować, więc mam nadzieję, że mnie przypadnie ten 2000 :)

Pozdrawiam
          Małgośka
          • swek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he 20.10.03, 17:03
            Niestety Gosiu coś mi się wydaje, że ta setka dziennie szybko się nie powtórzy.
            Pozdrawiam.
            • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 20.10.03, 21:33
              Jakby codziennie byla setka, to tylko Wroclawia bysmy nie przegonili. Ale i tak jest niezle, bo inne fora zdychaja:( Pozdrawiam, Olek
              • ivek Re: w Lubinie sie obudzili he he 21.10.03, 13:28
                olus_stad napisał:

> Jakby codziennie byla setka, to tylko Wroclawia bysmy nie przegonili. Ale i tak
                > jest niezle, bo inne fora zdychaja:( Pozdrawiam, Olek

a i u nas dzisiaj cos zdechlo
                pozdrawiam
                • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 21.10.03, 14:56
                  Mam na to swoja teorie. To Syndrom Weekendu z podgrupa Syndrom Ladnego Weekendu!
                  Tak jest zawsze, ze w weekend jest najmniej postow, bo tygondiu piszemy kiedy pracujemy przy internecie, korzystamy z niego, a weekend sa czesto 'lepsze' rzeczy do roboty, czyli takie, ktorych w tygodniu nie mozemy robic! Czy ktos w ogole wie o co mi chodzi, bo sam sie juz pogubilem? ;)) Moral taki: nie ma sie czym przejmowac:) Pozdrawiam, Olek

PS Mozemy zrobic male statystyki co do naszego forum, co Wy na to?
                  • swek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he 21.10.03, 19:42
                    Kiedyś zrobiłem kopie postów na forum. Można porównać wpisy. Pozdrawiam, Sylwek.

16,10 godz 23,30

Bolesławiec (471)
                    Brzeg Dolny (153)
                    Bystrzyca Kłodzka (117)
                    Dzierżoniów (323)
                    Głogów (216)
                    Jelenia Góra (4638)
                    Kamienna Góra (210)
                    Kłodzko (1476)
                    Legnica (989)
                    Lubin (684)
                    Milicz (228)
                    Nowa Ruda (147)
                    Oleśnica (294)
                    Polkowice (144)
                    Strzelin (84)
                    Trzebnica (89)
                    Wałbrzych (7331)
                    Zgorzelec (575)
                    Świdnica (491)
                    • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 21.10.03, 20:18
                      Dla porownania z teraz (21.10.2003 20:13)

Do Jeleniej Gory zastuj zupelny, Jelenia wyjatkow slabo, ale zauwazylem juz jakis czas temu, ze sie tam prawie nic nie dzieje. Pomiajac Legnice, to do Walbrzycha i za nim nic sie nie dzieje. Tylko Walbrzych nam zostal...bo przy takim letargu w Jeleniej to mozna miec nadzieje:) Pozdrawiam, Olek

Bolesławiec (471)
                      Brzeg Dolny (153)
                      Bystrzyca Kłodzka (120)
                      Dzierżoniów (329)
                      Głogów (219)
                      Jelenia Góra (4659)
                      Kamienna Góra (211)
                      Kłodzko (1480)
                      Legnica (1115)
                      Lubin (710)
                      Milicz (229)
                      Nowa Ruda (148)
                      Oleśnica (296)
                      Polkowice (144)
                      Strzelin (84)
                      Trzebnica (89)
                      Wałbrzych (7401)
                      Zgorzelec (579)
                      Świdnica (493)
                      • swek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he 21.10.03, 21:27
                        A więc szable w dłoń i róbmy swoje. Myślałem, że po naszym artykule dojdzie
                        jakaś świeża krew i wniesie trochę pomysłów. Może jeszcze dojdą. Pozdrawiam.
                        • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 22.10.03, 00:10
                          Mysle, ze jest jeszcze kilka innych legnickich portali do ktorych warto zapukac. Poszukam, popatrze i sie odezwe! Pozdrawiam, Olek
                          • swek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he 22.10.03, 10:11
                            No to szukaj , popatrz, i odezwij się. Ja też poszperam. Pozdrawiam
                            • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 22.10.03, 11:43
                              Znalazlem 3! www.lca.pl , www.leg.pl/ i www.legnica.net.pl . Moze tam 'zapukac'?
                              Pozdrawiam, Olek
                            • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 24.10.03, 22:19
                              Wyslalem zachecajacego do wizyty i wzmianki maila z trescia Twojego Swek autorstwa do www.legnica.net.pl i www.leg.pl . Czekam na odpowiedz:)

Pozdrawiam, Olek
                      • olus_stad Statsy na dzis 27.10.03, 08:24
                        27.10 - 8:20

W Klodzku rusz prawie zerowy, to samo w Jeleniej Gorze. Tylko Walbrzych trzyma fason. Reszta to razcej outsiderzy.

Bolesławiec (471)
                        Brzeg Dolny (153)
                        Bystrzyca Kłodzka (126)
                        Dzierżoniów (329)
                        Głogów (219)
                        Jelenia Góra (4680)
                        Kamienna Góra (211)
                        Kłodzko (1483)
                        Legnica (1327)
                        Lubin (719)
                        Milicz (229)
                        Nowa Ruda (152)
                        Oleśnica (302)
                        Polkowice (145)
                        Strzelin (86)
                        Trzebnica (89)
                        Wałbrzych (7492)
                        Zgorzelec (588)
                        Świdnica (496)

Pozdrawiam, Olus
                        • ivek Re: Statsy na dzis 27.10.03, 09:05

No to lykamy Klodzko niezauwazenie ha ha ha.

No to nie pozostaje nam nic innego niz rzucenie hasla:

kierunek -Jelenia Gora-
                          pozdrawiam
                          Ivek
                          • olus_stad Re: Statsy na dzis 27.10.03, 11:39
                            Przy okazji warto wspomniec, ze troche namieszalismy w Walbrzychu:
                            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=168&w=8683091
                            Pozdrawiam, Olus
                            • swek1 Re: Statsy na dzis 27.10.03, 12:47
                              Ledwozipie chciała podciągnąć forum a co niektóre buraki zrobiły z tego niezły
                              dym. Na dodatek stwierdzili, że mieszkamy na wsi. HEHE .Może by im ciśnienie
                              podnieś to sobie trochę postów postawią? Pozdrawiam. Ledwozipie Wałbrzych
                              doprowadzi Cię z gardełka do białej gorączki. Pozdrawiam też Wałbrzych.
                              • swek1 Re: Statsy na dzis 27.10.03, 12:51
                                swek1 napisał:

> Ledwozipie chciała podciągnąć forum a co niektóre buraki zrobiły z tego
                                niezły
                                > dym. Na dodatek stwierdzili, że mieszkamy na wsi. HEHE .Może by im ciśnienie
                                > podnieś to sobie trochę postów postawią? Pozdrawiam. Ledwozipie Wałbrzych
                                > doprowadzi Cię z gardełka do białej gorączki. Pozdrawiam też Wałbrzych.
                                >
                                >O coś mi się od tego Wałbrzycha namieszało. Dethy powracaj do zdrowia a
                                Ledwozipie uważaj na białą gorączkę. Pozdrawiam
                                • olus_stad Re: Statsy na dzis 27.10.03, 13:14
                                  Mysle, ze to my jestesmy tym wirusem doprowadzajacym fora i forumowiczow do bialej goraczki. Najpierw Lubin a teraz Walbrzych;))

Pozdrawiam
                                  • swek1 Re: Statsy na dzis 27.10.03, 13:21
                                    olus_stad napisał:

> Mysle, ze to my jestesmy tym wirusem doprowadzajacym fora i forumowiczow do
                                    bia
                                    > lej goraczki. Najpierw Lubin a teraz Walbrzych;))
                                    >
                                    > Pozdrawiam
                                    >
                                    >A wiesz kto jest TROJANEM?
                                    • olus_stad Re: Statsy na dzis 27.10.03, 13:40
                                      Nie lapie, mozesz wytlumaczyc?
                                      • swek1 Re: Statsy na dzis 27.10.03, 13:56
                                        olus_stad napisał:

> Nie lapie, mozesz wytlumaczyc?
                                        > Ja też,są wirusy to i jest może jakiś trojan.
                                • ledwozipie Re: Statsy na dzis 27.10.03, 14:25
                                  Dzięki za troske. Faktycznie chciałem troszke uprzytomnić wałbrzyskim
                                  forumowiczom, że idziecie jak burza w tworzeniu nowych wątków i że powinnismy
                                  czuć się zagrożeni. Niestety zamiast postów w stylu "LEGNICA NAS NIE DOGONI",
                                  albo ,"GOŃMY WROCŁAW", temat zszedł na to jak w Wałbrzychu jest do dupy.

ps. Biała gorączka mi nie grozi, chociaż jak czytam wypowiedzi jak jest źle to
                                  mało do niej brakuje.
                                  ps2. Nie wiem dlaczego swek napisał że "Ledwozipie chciała". Oświadczam
                                  wszystkim że jestem facetem i sytuacja ta nie ulegnie zmianie.
                                  Pozdrawiam wszystkich
                                  • swek1 Re: Statsy na dzis 27.10.03, 18:02
                                    ledwozipie napisał:

> Dzięki za troske. Faktycznie chciałem troszke uprzytomnić wałbrzyskim
                                    > forumowiczom, że idziecie jak burza w tworzeniu nowych wątków i że powinnismy
                                    > czuć się zagrożeni. Niestety zamiast postów w stylu "LEGNICA NAS NIE DOGONI",
                                    > albo ,"GOŃMY WROCŁAW", temat zszedł na to jak w Wałbrzychu jest do dupy.
                                    >
                                    > ps. Biała gorączka mi nie grozi, chociaż jak czytam wypowiedzi jak jest źle
                                    to
                                    > mało do niej brakuje.
                                    > ps2. Nie wiem dlaczego swek napisał że "Ledwozipie chciała". Oświadczam
                                    > wszystkim że jestem facetem i sytuacja ta nie ulegnie zmianie.
                                    > Pozdrawiam wszystkich
                                    >

>Ooooo przepraszam za to przejęzyczenie literowe. Witaj ponownie w gronie
                                    samców i nie zmieniaj skóry. Pozdrawiam.
                                  • olus_stad Malkontentow brak! 29.10.03, 09:21
                                    Co sobie przegladam jakies regionalne fora napotykam sie na post typu 'jak to w xxx jest do dupy' i to nie tylko w w/w Walbrzychu! U nas takiego malkontenctwa nie widac. Dawno nikt nie napisal, ze Legnica sucks albo cos takiego. Moze naprawde w srodku jestesmy zadowoleni?

Pozdrawiam
                                    • ivek Re: Malkontentow brak! 29.10.03, 09:51

tak i moze dlatego tak malo ludzi tutaj pisze. Nie maja o czym sami zadowoleni
                                      ha ha.

• olus_stad Re: Malkontentow brak! 29.10.03, 10:17
                                        A moze sa juz tak zmarnowani, ze im sie nawet pisac juz nie chce. Moze to i dobrze, bo to przeciez optymistyczne forum:)

Pozdrawiam
                                        • swek1 Re: Malkontentow brak! 29.10.03, 12:00
                                          A może są tak zajęci czytaniem naszych postów,że nie mają kiedy pisać?Pozdrawiam
                                          • olus_stad Re: Malkontentow brak! 29.10.03, 14:39
                                            No chyba tak, bo jak ci malkontenci skoncza czytac jakis watek i juz chca pomarudzic, my jestesmy szybsi i juz nowy watek zakladamy i wtedy oni musza myslec od nowa. Mysla tak wolna, bo maja mozg zapchany czarnymi myslami, ktore znacznie utrudniaja blyskotliwosc. Ot i kolo sie zamyka. Zawsze mamy nad nimi przewage;)

Pozdrawiam
                                            • swek1 Re: Malkontentow brak! 29.10.03, 15:05
                                              Podpowiem tylko,że okienko mamy gdzieś między 1,oo a 7.oo rano.Powodzenia i
                                              pozdrawiam
                                              • olus_stad Re: Malkontentow brak! 29.10.03, 15:54
                                                Wszystkim malkontentom zostanie przydzielony 1 (slownie jeden) watek do marudzenia, w ktorym moga zrzedzic w wyznaczonych przez Sweka godzinach (0100-0700) i juz! Nieoptymistyczne posty (bez usmieszkow, oznak radosci zycia czy wychwalania pieknosci Legnicy) w innych watkach beda automatycznie usuwane! ;)))

Pozdrawiam
                                                • swek1 Re: Malkontentow brak! 29.10.03, 17:06
                                                  olus_stad napisał:

> Wszystkim malkontentom zostanie przydzielony 1 (slownie jeden) watek do
                                                  marudze
                                                  > nia, w ktorym moga zrzedzic w wyznaczonych przez Sweka godzinach (0100-0700)
                                                  i
                                                  > juz! Nieoptymistyczne posty (bez usmieszkow, oznak radosci zycia czy
                                                  wychwalani
                                                  > a pieknosci Legnicy) w innych watkach beda automatycznie usuwane! ;)))
                                                  >
                                                  > Pozdrawiam

>Chyba nie chcesz zrobić ze mnie tyrana? pozdrawiam
                                                  • olus_stad Re: Malkontentow brak! 30.10.03, 00:20
                                                    Tyrana? W zyciu! To raczej pomysl racjonalizatorski, aby form roslo w sile, a forumowiczom zylo sie dostatniej;)

Pozdrawiam
                        • olus_stad Statsy na dzis (2.11.2003) 02.11.03, 18:59
                          2.11.2003 - 18.56
                          Bolesławiec (474)
                          Brzeg Dolny (154)
                          Bystrzyca Kłodzka (131)
                          Dzierżoniów (333)
                          Głogów (221)
                          Jelenia Góra (4691)
                          Kamienna Góra (214)
                          Kłodzko (1494)
                          Legnica (1613)
                          Lubin (728)
                          Milicz (229)
                          Nowa Ruda (159)
                          Oleśnica (304)
                          Polkowice (148)
                          Strzelin (86)
                          Trzebnica (89)
                          Wałbrzych (7630)
                          Zgorzelec (595)
                          Świdnica (496)

Z interesujacych nas forow to widac, ze wzielismy Klodzko:)) Jelenia Gora nic sie nie zmienia, tylko Walbrzych jeszcze dziala i to calkiem ostro. W Lubinie bardzo leciutkie poruszenie, ale oni spelniaja sie gdzie indziej. Tyle:)

Pozdrawiam
    • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he...i znow zasneli 22.10.03, 13:28
      Podgladajac Forum Lubin zauwazylem, ze sytuacja wraca powoli do normy, czyli stagnacji. Slomiany zapal czy przerost mozliwosci?
      Pozdrawiam, Olek
      • swek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he...i znow zasneli 22.10.03, 13:30
        Może są na urlopach?
      • Gość: iwona Re: w Lubinie sie obudzili he he...i znow zasneli IP: *.lubin.dialog.net.pl 22.10.03, 14:55
        Po prostu przyjemniej i wygodniej dyskutuje sie na grupie dyskusyjnej.
        Skonfiguruj czytnik i na serwerze gazety znajdz grupe alt.pl.regionalne.lubin
        (albo skorzystaj z bramki usenetowej).

pzdr :)
        • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he...i znow zasneli 22.10.03, 15:39
          Bylem, widzial i musze przyznac, ze lubinscy internauci dzialaja:) Pozdrawiam, Olek
        • Gość: servus Re: w Lubinie sie obudzili he he...i znow zasneli IP: 217.30.129.* 26.10.03, 16:05
          Jest też grupa dyskusyjna alt.pl.regionalne.legnica, którą to też próbowaliśmy
          rozruszać, i powiem wam że takie notatki do legnickich portali nic nie dały.
          Od kilku tygodni na grupie takie pustki, że nawet ogłoszenia się tam nie
          pojawiają, ale mam nadzieję , że z forum będzie lepiej, bo przecież nie każdy
          potrafi obsługiwać usenet.
          • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he...i znow zasneli 26.10.03, 21:32
            Bylem na grupie dyskusyjnej Legnicy i rzeczywiscie nic sie nie dzieje. Pytanko: skad Ty sie dowiedziales o Forum Legnica?

Pozdrawiam, Olek
            • Gość: servus Re: w Lubinie sie obudzili he he...i znow zasneli IP: 217.30.129.* 27.10.03, 15:17
              olus_stad napisał:

> Bylem na grupie dyskusyjnej Legnicy i rzeczywiscie nic sie nie dzieje.
              Pytanko:
              > skad Ty sie dowiedziales o Forum Legnica?

Przez zupełny przypadek, szukałem grupy dyskusyjnej na usnecie gazety, a
              znalazłem forum.
              A czy to nie dziwne, że alt.pl.regionalne.lubin, jest, a
              alt.pl.regionalne.legnica nie ma?

• ivek Re: w Lubinie sie obudzili he he...i znow zasneli 27.10.03, 15:28

> A czy to nie dziwne, że alt.pl.regionalne.lubin, jest, a
                > alt.pl.regionalne.legnica nie ma?

Nie jest to takie nie logiczne skoro oni tam sie wyzywaja wlasnie i sa bardzo
                aktywni.
                pzdr
                Ivek

• Gość: servus Re: w Lubinie sie obudzili he he...i znow zasneli IP: 217.30.129.* 27.10.03, 15:40
                  ivek napisał:

> Nie jest to takie nie logiczne skoro oni tam sie wyzywaja wlasnie i sa bardzo
                  > aktywni.

No fakt grupa dyskusyjna Legnica to porazka

> pzdr
                  > Ivek

ja tez pozdr
                  servus:)
                • iwonad Re: w Lubinie sie obudzili he he...i znow zasneli 27.10.03, 15:49
                  ivek napisał:

> Nie jest to takie nie logiczne skoro oni tam sie wyzywaja wlasnie i sa bardzo
                  > aktywni.

Nie widze związku miedzy zażarta dyskusją a istnieniem grupy na serwerze gazety :)

Do servusa:

Posty z alt.pl.regionalne.lubin i alt.pl.regionalne.legnica ściągam Hamsterem
                  zarówno z serwera dialogu jak i gazety. Napisz do admina usenetowego albo na
                  forum usenetowym z prośbą o "zbramkowanie" grupy legnickiej :)
                  forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=555
                  pzdr
                  • Gość: servus Re: w Lubinie sie obudzili he he...i znow zasneli IP: 217.30.129.* 27.10.03, 17:41
                    iwonad napisała:

> Do servusa:
                    >
                    > Posty z alt.pl.regionalne.lubin i alt.pl.regionalne.legnica ściągam Hamsterem
                    > zarówno z serwera dialogu jak i gazety. Napisz do admina usenetowego albo na
                    > forum usenetowym z prośbą o "zbramkowanie" grupy legnickiej :)
                    > forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=555
                    > pzdr
                    >

Nie no w porządku, na serwerze dialogu, gazety jest grupa. Ale chyba nie
                    opłaca się do nich pisać, bo jak zobaczą umarłą grupę... eh bez komentarza.

pozdrawiam
    • magda_s4 Cieszy mię niezmiernie... 26.10.03, 01:58
      ...że dzięki mojemu wątkowi tak dużo postów sobie nabombaliście, a i na ambicję
      niejako Wam weszłam.
      • olus_stad Re: Cieszy mię niezmiernie... 26.10.03, 14:11
        Gratulacje!! Troche nabilismy tych psotow na forum w zwiazku z Lubin. Ale odznaczenia nie bedzie, bo sie forum takowego nie dorobilo;)

Pozdrawiam, Olek
    • ivek do Kłodzka została nam 100 postów 28.10.03, 10:01
      a wlasciwie 99 liczac ten takze :))

nie zagladam do Klodzka, ale straszny marazm tam zapanowal.
      Myslicie, ze i u nas sie kryzys pojawi?
      Ivek
      • swek1 Re: do Kłodzka została nam 100 postów 28.10.03, 12:49
        Na razie nam nie grozi, ale kiedyś pewnie się pojawi. W końcu nic nie twa
        wiecznie. Pozdrawiam.
        • olus_stad Re: do Kłodzka została nam 100 postów 28.10.03, 13:23
          Narazie nie mamy sie o co martwic. Po co na zapas. Jak widmo niezywego forum spojrzy nam w oczy, wtedy zaczniemy dzialac i co? I wszystko wroci do normy:))

Pozdrawiam
          • jedynataka Re: do Kłodzka została nam 100 postów 29.10.03, 19:13
            JEJEJEJ!
            ledwo kilka dni mnie nie ma, a WY? A wy tu takie harce wyprawiacie, przez
            Klodzko przeskakujecie oj!
            Rewelacja :-)
            • olus_stad Re: do Kłodzka została nam 100 postów 29.10.03, 19:56
              Jeszcze chwila moment i bedzie to czynnosc dokonana:)) Musisz sie podlaczyc i uczestniczyc w tym donioslym fakcie, nastepna taka okazja dopiero na Jeleniej Gorze:)

Pozdrawiam
              • swek1 Re: do Kłodzka została nam 100 postów 29.10.03, 22:00
                Ja już się podłączyłem, ale monologu nie zamierzam uprawiać. Będę musiał chyba
                odpowiedzieć na wszystkie posty. He pozdrawiam
                • olus_stad Re: do Kłodzka została nam 100 postów 29.10.03, 22:23
                  Monolog? Kto mowi o monologu, jest juz nas dwoch, wiec damy rade:)

Pozdrawiam
    • olus_stad Juz wzielismy Klodzko!!! 29.10.03, 23:00
      Who's next?!

Pozdrawiam
      • swek1 Re: Juz wzielismy Klodzko!!! 29.10.03, 23:09
        Oluś ja tu żyły naciągam a Ty mówisz” Who's next?!” A widziałeś, że na chwilę
        Kłodzko ożyło?
        • olus_stad Re: Juz wzielismy Klodzko!!! 29.10.03, 23:13
          Ale jak ozylo?
          • swek1 Re: Juz wzielismy Klodzko!!! 29.10.03, 23:17
            No minimalnie.Spoglądam na wynik, patrzę a tu dalej remis. Ale myślę, że ta
            dziewczyna zrobiła to nieświadomie. Pozdrawiam.
            • olus_stad Re: Juz wzielismy Klodzko!!! 29.10.03, 23:19
              Ale juz wszystko okej? Bo myslalem, ze jakis falstart zaliczylem. Wtedy to by byla siara;)

Pozdrawiam
              • swek1 Re: Juz wzielismy Klodzko!!! 29.10.03, 23:25
                Oj była by niezła jak by Kłodzko przypuściło kontratak. Pozdrawiam.
              • olus_stad Re: Juz wzielismy Klodzko!!! 29.10.03, 23:27
                To mam propozycje upiec teraz 3 pieczenie na jednym ogniu. Wyprzedzilismy Klodzko to jeden, zrobimy watek 100 postowy to dwa i dobijemy do 1500 to trzy. W sumie to tylko kilka postow nam zostalo. Jak myslisz?

Pozdrawiam
                • swek1 Re: Juz wzielismy Klodzko!!! 29.10.03, 23:29
                  Jak na razie to one same się posuwają hehe. Pozdrawiam
                  • olus_stad Re: Juz wzielismy Klodzko!!! 29.10.03, 23:32
                    Tak powolutku sie posuwaja, nie spiesza sie w ogole, tak sobie wleka sie;)

Pozdrawiam
    • swek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he 29.10.03, 23:35
      W Lubinie się obudzili he he. W Kłodzku zasnęli he he. A wątek ten zaliczył
      setkę. Kto by pomyślał?
      • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 29.10.03, 23:40
        Gratuluje!!! Mamy 100+1. Mozna powiedziec, ze dzis jest dzien wyjatkowo jubileuszowy. Szkoda tylko, ze nas tak malo to widzialo live.

Pozdrawiam
        • swek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he 29.10.03, 23:43
          olus_stad napisał:

> Gratuluje!!! Mamy 100+1. Mozna powiedziec, ze dzis jest dzien wyjatkowo
          jubileu
          > szowy. Szkoda tylko, ze nas tak malo to widzialo live.
          >
          > Pozdrawiam

>Trzeba to oblać. Zaraz idę po lampkę. Pozdrawiam.
          • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 29.10.03, 23:48
            To ja skocze po piwo do lodowki! Zdrowko:)))
            • swek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he 29.10.03, 23:52
              Bo nas forum wytnie za pijąństwo.Zdrówko;)))
              • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 29.10.03, 23:59
                Nie wiem czy legnickie forum ma jakiegos swojego admina, ale gdyby byl to juz na pewno spi, wiec [brzdek] i zdrowko:)))
    • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 01.11.03, 23:29
      Kurcze, znow troche przysnelismy, ale od poniedzialku pobudka:)

Pozdrawiam, Olus
      • swek1 Re: w Lubinie sie obudzili he he 02.11.03, 10:13
        Ja już dzisiaj zaczynam. Pozdrawiam.
        • olus_stad Re: w Lubinie sie obudzili he he 02.11.03, 17:21
          Jestem z Toba, jakas forpoczta sie tworzy? :))

Pozdrawiam
    • olus_stad Stan na 10 listopada 2003 10.11.03, 11:01
      Bolesławiec (480)
      Brzeg Dolny (156)
      Bystrzyca Kłodzka (136)
      Dzierżoniów (338)
      Głogów (226)
      Jelenia Góra (4709)
      Kamienna Góra (219)
      Kłodzko (1501)
      Legnica (2020)
      Lubin (756)
      Milicz (233)
      Nowa Ruda (164)
      Oleśnica (307)
      Polkowice (152)
      Strzelin (89)
      Trzebnica (95)
      Wałbrzych (7847)
      Zgorzelec (621)
      Świdnica (506)

Jak widac spuchla Jelenia Gora i juz tylko Walbrzych sie dobrze trzyma. Ja Wam mowie! Swiate i Walbrzych jest nasz:)

Pozdrawiam, Olus
      • swek1 Re: Stan na 10 listopada 2003 10.11.03, 11:09
        Oluś a które święta?
        • olus_stad Re: Stan na 10 listopada 2003 10.11.03, 11:18
          Badzmy optymistami! Mysle, ze Boze Narodzenia i Jelenia Gora...?

Pozdrawiam
          • swek1 Re: Stan na 10 listopada 2003 10.11.03, 11:23
            Do dzieła Legniczanie!
            • Gość: goska35 Re: Stan na 10 listopada 2003 IP: *.daminet.pl / 172.17.1.* 10.11.03, 21:18
              Wydaje mi się, że dziś ładnie ruszyliśmy :))

Pozdrawiam
              Malgośka
              • swek1 Re: Stan na 10 listopada 2003 10.11.03, 21:53
                Gość portalu: goska35 napisał(a):

> Wydaje mi się, że dziś ładnie ruszyliśmy :))
                >
                > Pozdrawiam
                > Malgośka

Ale 2100 na dziś to chyba fikcja, pozdrawiam.
                • olus_stad Re: Stan na 10 listopada 2003 10.11.03, 23:05
                  Nie no! Realnie to widze, ale nic na sile. Dzis byl bardzo wyczerpujacy post-day! Jutro tez trzeba dac czadu!

Pozdrawiam
                  • olin Re: Stan na 10 listopada 2003 11.11.03, 17:06
                    Hm, jak tak dalej pojdzie to i dzisiaj do 2100 nie dojdziecie... A my sie zblizamy do 8000 :), ale to jakos samo z siebie wychodzi ostatnio.

Ech, zeby tak sie jeszcze Swidnica obudzila... :)

ols, w-ch
                    • olus_stad Re: Stan na 10 listopada 2003 11.11.03, 17:28
                      2100? U nas mowisz-masz;)))

Pozdrawiam
    • olus_stad Bedzie predzej:) 12.11.03, 14:01
      Po takim dniu jak dzis mam wrazenie, ze Jelenia Gora to juz w Mikolajki;) Pozdrawiam, Olek
      • iwand Re: Bedzie predzej:) 12.11.03, 14:07
        A ja lubie sie tak bawic w ganianego :-P hihihi :-)))
        • goska35 Re: Bedzie predzej:) 12.11.03, 14:16
          ... i w kotka i myszkę :)

Pozdrawiam
          Małgośka

PS. 20 XI mam urodziny, to może mały prezencik pt. "przegoniliśmy JG" ?
          • iwand Re: Bedzie predzej:) 12.11.03, 14:21
            No no zostalo tylko 8 dni i około 2500 postów :-D
            Nie odważe się napisać: "damy rade" :-P
            • swek1 Lubin budzi sie ze snu 27.11.03, 13:29
              Faktycznie, zobaczcie sami. Ostatnio zabrałem im 800 post a dzisiaj....
              • servus_lca Re: Lubin budzi sie ze snu 27.11.03, 15:25
                swek1 napisał:

> Faktycznie, zobaczcie sami. Ostatnio zabrałem im 800 post a dzisiaj....

O mają już ponad 1000. Ale nie ma co się oglądać za siebie, mamy jeszcze ponad
                1100 do Jeleniej Góry i prawie 5000 do Wałbrzycha.
                • swek1 Re: Lubin budzi sie ze snu 27.11.03, 15:39
                  W takim ślimaczym tempie jak ostatnio to do świąt Lubin nas łyknie.Pozdrawiam.
                  • servus_lca Re: Lubin budzi sie ze snu 27.11.03, 15:43
                    swek1 napisał:

> W takim ślimaczym tempie jak ostatnio to do świąt Lubin nas
                    łyknie.Pozdrawiam.

No niestety, staram się jak mogę.
                    • swek1 Re: Lubin budzi sie ze snu 27.11.03, 15:50
                      servus_lca napisał:

> swek1 napisał:
                      >
                      > > W takim ślimaczym tempie jak ostatnio to do świąt Lubin nas
                      > łyknie.Pozdrawiam.
                      >
                      Ja też, ale to jest za mało. Pozdrawiam.
                      >
                      > No niestety, staram się jak mogę.
                      >
                      • servus_lca Re: Lubin budzi sie ze snu 27.11.03, 16:19
                        swek1 napisał:

.
                        > >
                        > Ja też, ale to jest za mało. Pozdrawiam.
                        > >
                        Powiedz co jeszcze mogę zrobić?
                        • swek1 Re: Lubin budzi sie ze snu 27.11.03, 16:23
                          servus_lca napisał:

> swek1 napisał:
                          >
                          > .
                          > > >
                          > > Ja też, ale to jest za mało. Pozdrawiam.
                          > > >
                          > Powiedz co jeszcze mogę zrobić?
                          >
                          Zdopingować resztę ;)
                          • servus_lca Re: Lubin budzi sie ze snu 27.11.03, 16:27
                            swek1 napisał:

> >
                            > Zdopingować resztę ;)

Tylko jaką resztę, z tego co widzę w tej chwili jest nas dwóch na forum.
                            • swek1 Re: Lubin budzi sie ze snu 27.11.03, 16:49
                              To fakt a do południa byłem sam jak palec :)
                              • olus_stad Re: Lubin budzi sie ze snu 27.11.03, 18:11
                                Jestem, ale tylko na chwile, jutro nadrobie straty:)

Pozdrawiam
                                • olus_stad Re: Lubin budzi sie ze snu 28.11.03, 20:58
                                  Lubin sie nie budzi, ale sie obudzil. Szacunek sie nalezy, bo jak bylem tam kilka dni temu to posucha, a teraz post za postem. Moze widmo zamkniecia forum spojrzalo im w oczy?? To dziala motywujaco.

Pozdrawiam
                                  • swek1 Re: Lubin budzi sie ze snu 28.11.03, 21:02
                                    Dzisiaj to słabo, zrobili może 10 postów, ale parę dni wstecz to był zryw.
                                    Pozdrawiam
                                    • if_ona Re: Lubin budzi sie ze snu 28.11.03, 21:30
                                      swek1 napisał:

> Dzisiaj to słabo, zrobili może 10 postów, ale parę dni wstecz to był zryw.
                                      > Pozdrawiam

Ja wiem, ze zabrzmi to absurdalnie, ale przysiegam, że dziś około 13 weszlam na
                                      forum Dolnosląskie i nie było linków do Legnicy i Lubina. Nawet zrestartowałam
                                      przegladarkę i nic z tego :) Dziwne :)
                                      • olus_stad Re: Lubin budzi sie ze snu 28.11.03, 21:39
                                        Odpowiedz jest chyba prosta. Spojrz na czarny pasek na gorze 'Forum > Prywatne > Miasta > Dolnośląskie'. Nasze forum zostalo przeniesione do kategori prywatne, wiec zniknelo z for miejskich, a dlaczego tam wrocilo to nie wiem.

Pozdrawiam
                                        • swek1 Re: Lubin budzi sie ze snu 28.11.03, 21:52
                                          olus_stad napisał:

> Odpowiedz jest chyba prosta. Spojrz na czarny pasek na gorze 'Forum > Prywat
                                          > ne > Miasta > Dolnośląskie'. Nasze forum zostalo przeniesione do kategori
                                          > prywatne, wiec zniknelo z for miejskich, a dlaczego tam wrocilo to nie wiem.
                                          >
                                          > Pozdrawiam

Ja też nie wiem, my to nawet przez sen piszemy ;)
                                        • if_ona Re: Lubin budzi sie ze snu 29.11.03, 10:58
                                          olus_stad napisał:

> Odpowiedz jest chyba prosta. Spojrz na czarny pasek na gorze 'Forum > Prywat
                                          > ne > Miasta > Dolnośląskie'. Nasze forum zostalo przeniesione do kategori
                                          > prywatne, wiec zniknelo z for miejskich, a dlaczego tam wrocilo to nie wiem.

No własnie nawet w forach prywatnych nie było - przeszukalam dokładnie, bo pasek
                                          dał mi do myslenia :) Czarna dziura :) Myslę, że Gazeta cwiczy już kasowanie i
                                          czasami do takich sytuacji moze dochodzić..
                                          • if_ona korekta 29.11.03, 11:05
                                            if_ona napisała:

>
                                            > No własnie nawet w forach prywatnych nie było - przeszukalam dokładnie, bo
                                            pasek dał mi do myslenia :) Czarna dziura :) Myslę, że Gazeta cwiczy już
                                            kasowanie i czasami do takich sytuacji moze dochodzić..

Zmieniłam zdanie :) Po prostu wczoraj trafiłam na Wielką Przeprowadzkę - kawa
                                            mnie własnie oświeciła :) Dobrego dnia :)
                                            • olus_stad Re: korekta 29.11.03, 11:20
                                              Mozesz swoj problem zgosic na 'Forum o forum' albo 'Forum dla adminow', tam na pewno udziela Ci wyczerpujacych informacji, bo niestety nie wiem:)

Pozdrawiam
                                              • swek1 Re: korekta 29.11.03, 14:27
                                                olus_stad napisał:

> Mozesz swoj problem zgosic na 'Forum o forum' albo 'Forum dla adminow', tam
                                                na
                                                > pewno udziela Ci wyczerpujacych informacji, bo niestety nie wiem:)
                                                >
                                                > Pozdrawiam

Masz rację tam zadających pytanie od razu oblegaja. Pozdrawiam.
                                              • if_ona Re: korekta 29.11.03, 15:35