Gość: magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.04, 11:47 TO STRASZNE, JAK SZYBKO ODCHODZĄ LUDZIE, KTÓRZY TWORZĄ COŚ Z CZYM MOŻEMY SIĘ UTORZSAMIĆ, COŚ CO WYRAŻA NAS, NASZĄ SYTUACJĘ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: alina Re: Kaczmarski IP: *.kosmos.clubnet.pl 15.04.04, 21:34 żal , żal i brak mi go coraz bardziej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alinka Re: Kaczmarski IP: *.kosmos.clubnet.pl 15.04.04, 21:37 mam nadzieję ,że to ty madziu z krakowa m m pamiętaj o gliwicach Odpowiedz Link Zgłoś