Dodaj do ulubionych

Kaczmarski

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.04, 11:47
TO STRASZNE, JAK SZYBKO ODCHODZĄ LUDZIE, KTÓRZY TWORZĄ COŚ Z CZYM MOŻEMY SIĘ
UTORZSAMIĆ, COŚ CO WYRAŻA NAS, NASZĄ SYTUACJĘ
Obserwuj wątek
    • Gość: alina Re: Kaczmarski IP: *.kosmos.clubnet.pl 15.04.04, 21:34
      żal , żal i brak mi go coraz bardziej
    • Gość: Alinka Re: Kaczmarski IP: *.kosmos.clubnet.pl 15.04.04, 21:37
      mam nadzieję ,że to ty madziu z krakowa m m pamiętaj o gliwicach

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka