Dodaj do ulubionych

Warren Spector

17.04.04, 00:42
Autor tekstu się myli- w Polsce nie mówi się Lochy i smoki. Mówi się tak ,jak to brzmi w oryginale "dungeons and dragons" . To tak dla sprostowania ;)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka