bialy 01.05.01, 20:57 Czy macie mozliwosc odpalenia odpowiednich scriptow usuwajacych z chata ludzi floodujacych? Niestety nie zawsze jest operator obecny. A idiotow przybywa... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: walas Re: CHAT - potrzebny porzadek IP: 64.9.159.* 01.05.01, 23:00 hey bialy uspokuj sie!!!!!!! taki jest urok kazdego poczatkujacego czata!!!!!!! po jakims czasie wszystko wraca do normy!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
bialy Re: CHAT - potrzebny porzadek 02.05.01, 14:15 Patrzac na inne chaty moze byc ewentualnie tylko gorzej. Od poczatku trzeba trzymac pewien styl i porzadek. Gazeta nie powinna sobie pozwalac na chamstwo i syfienie na chacie. Walas powiedz mi. Co zrobic z gosciem ktory nie rozmawia tylko wypuszcza z siebie linijki z tekstem "huj"? Mozna zignorowac. Ale jak spowrotem wroci na chata pod innym nickiem znowu musisz ignorowac. A zanim znajdziesz goscia na liscie juz masz zasyfiony caly ekran. Odbiera to jakakolwiek przyjemnosc z przebywania na chacie. Odpowiedz Link Zgłoś
itsme Re: CHAT - potrzebny porzadek 02.05.01, 17:57 walas, ty sie uspokoisz to wroci do normy Odpowiedz Link Zgłoś