Dodaj do ulubionych

CHAT - potrzebny porzadek

01.05.01, 20:57
Czy macie mozliwosc odpalenia odpowiednich scriptow usuwajacych z chata ludzi
floodujacych? Niestety nie zawsze jest operator obecny. A idiotow przybywa...
Obserwuj wątek
    • Gość: walas Re: CHAT - potrzebny porzadek IP: 64.9.159.* 01.05.01, 23:00
      hey bialy uspokuj sie!!!!!!! taki jest urok kazdego poczatkujacego czata!!!!!!!
      po jakims czasie wszystko wraca do normy!!!!!!1

      • bialy Re: CHAT - potrzebny porzadek 02.05.01, 14:15
        Patrzac na inne chaty moze byc ewentualnie tylko gorzej. Od poczatku trzeba
        trzymac pewien styl i porzadek. Gazeta nie powinna sobie pozwalac na chamstwo i
        syfienie na chacie.

        Walas powiedz mi. Co zrobic z gosciem ktory nie rozmawia tylko wypuszcza z
        siebie linijki z tekstem "huj"? Mozna zignorowac. Ale jak spowrotem wroci na
        chata pod innym nickiem znowu musisz ignorowac. A zanim znajdziesz goscia na
        liscie juz masz zasyfiony caly ekran. Odbiera to jakakolwiek przyjemnosc z
        przebywania na chacie.
      • itsme Re: CHAT - potrzebny porzadek 02.05.01, 17:57
        walas, ty sie uspokoisz to wroci do normy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka