Gość: Braził
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
06.08.04, 18:12
Ludzie !
Pomóżcie mi zdefiniować słowo artysta.
Czy artystą jest osoba wykonująca dowolny rodzaj sztuki
niezależnie od poziomu?
Wielu "TFUUUURCÓW" przecież tak o sobie mówi.
Czy bełkoczący, naćpany raper to artysta?
Czy aktor z pornola to artysta?
Czy piosenkarz discopolo to artysta ? Nawet jak sobie piórko w tyłek wsadzi i
łeb na czerwono ufarbuje?
Nie mam złudzeń że da się stworzyć jakąś uniwersalną definićje.
Może jednak niektórym artystom można powiedzieć wprost że nim nie jest, że
używanie słowa artysta jest z jego strony nadużyciem?
pzdr