Dodaj do ulubionych

Janik: Czas dobiega końca

24.02.05, 11:00
Już lepiej niech oni nic nie uchwalają
Obserwuj wątek
    • forever.pl Janik: Czas dobiega końca 24.02.05, 11:03
      Tym panom dziękujemy.

      --
      forever

      .
    • Gość: abwprl1 Re: Janik: Czas dobiega końca IP: *.cust1.qld.dsl.ozemail.com.au 24.02.05, 11:53
      Czy nie za dużo tych uchwał. Każdy chciałby tylko uchwalać. Co dziennie nowe.
      Kto może już w tym się połapać - co stare a co nowe. Ot i walka na uchwały. Tak
      jest od przynajmniej 1944 roku. I co z tego wychodzi. Marna sprawa.
    • Gość: Mimikra Co p.Janik, tyłek traktatem chcesz chronić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 16:43
      Przecież jasne jest, że im później będzie referendum, tym lepiej. Że warto
      poczekać aż się wypowiedzą inne kraje Unii. A SLD żeby usprawiedliwić
      jesienne wybory, będzie chciało referendum do nich doczepić. Co właśnie grozi
      tym, czego się p. Janik "obawia".
    • Gość: żydek Koło ratunkowe IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.05, 18:45
      Jajnik , uchwal ustawę zakazującą Ci zbliżać sie razem z kolesiami na mniej niż
      kilometr do koryta, to będziesz wielki. A potem się powieś. I nie dzwoń do mnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka