ambl 24.02.05, 11:00 Już lepiej niech oni nic nie uchwalają Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
forever.pl Janik: Czas dobiega końca 24.02.05, 11:03 Tym panom dziękujemy. -- forever . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abwprl1 Re: Janik: Czas dobiega końca IP: *.cust1.qld.dsl.ozemail.com.au 24.02.05, 11:53 Czy nie za dużo tych uchwał. Każdy chciałby tylko uchwalać. Co dziennie nowe. Kto może już w tym się połapać - co stare a co nowe. Ot i walka na uchwały. Tak jest od przynajmniej 1944 roku. I co z tego wychodzi. Marna sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mimikra Co p.Janik, tyłek traktatem chcesz chronić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 16:43 Przecież jasne jest, że im później będzie referendum, tym lepiej. Że warto poczekać aż się wypowiedzą inne kraje Unii. A SLD żeby usprawiedliwić jesienne wybory, będzie chciało referendum do nich doczepić. Co właśnie grozi tym, czego się p. Janik "obawia". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żydek Koło ratunkowe IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.05, 18:45 Jajnik , uchwal ustawę zakazującą Ci zbliżać sie razem z kolesiami na mniej niż kilometr do koryta, to będziesz wielki. A potem się powieś. I nie dzwoń do mnie. Odpowiedz Link Zgłoś