Dodaj do ulubionych

Porozumienie w sprawie koncertu Jarre'a w Gdańsku

IP: *.nyc.gov 08.07.05, 16:42
kurcze blade !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: jacj Gdzie można zamówić bilety ?? IP: *.icpnet.pl 08.07.05, 16:50
      • Gość: gowin Re: Gdzie można zamówić bilety ?? IP: 217.197.78.* 08.07.05, 23:21
        Bilety pewnie będą DARMOWE, skoro artysta nie weźmie za występ pieniędzy!
    • 2yoo4yoocorne2 Ile bedzie kosztowal bilet wstepu? 08.07.05, 16:53
      I gdzie dokladnie odbedzie sie koncert,bo nie bardzo widze w Trojmiescie
      zorganizowanej przestrzeni,gdzie swobodnie pomiesci sie 100 tysiecy widzow i
      pare tysiecy obslugi...
      • Gość: mihau bilet wg starszych infos miał kosztować ok. 10zł IP: *.rury.sdi.tpnet.pl 08.07.05, 17:25
        symolicznie :) ...i oby się nic nie zmieniło
        • Gość: zbyszekb Re: bilet wg starszych infos miał kosztować ok. 1 IP: *.wcm.opole.pl 08.07.05, 22:29
          Skąd takie wiadomości? Czy były już na ten temat jakieś oficjalne informacje?
          Przecież dopiero podobno dziś podpisano umowę czy tez zawarto porozumienie.
          • Gość: oki Re: bilet wg starszych infos miał kosztować ok. 1 IP: *.sympatico.ca 08.07.05, 22:31
            O tym koncercie juz mowi sie od jakiegos czasu.1o zl moze byc i prawda skoro
            Jarre nie bierze zadnego honorarium.
    • srull Re: Porozumienie w sprawie koncertu Jarre'a w Gda 08.07.05, 17:00
      Szczerze mowiac wcale nie kreci mnie ta przebrzmiala gwiazdka lat
      osiemdziesiatych. Nie tak dawno temu odpalilem sobie jakas jego plytke (tak z
      sentymentu i ciekawosci jak zabrzmi cos, czego nie slyszalem lata cale) i czym
      predzej ja wylaczylem - kicz jak piernik. No, ale kiedys... Ciekawe w tym
      wszystkim moga byc jakies pokazy laserowe, czy co tam przy okazji bedzie -
      obejrze je ze stoperami w uszach.
      • 2yoo4yoocorne2 Dla mnie jestes typowy srull,z blacha zamiast uszu 08.07.05, 17:12
        Zaloze sie,ze masz dwadziescia pare lat i zniszczony jestes do dna przez hip-
        hop i inne gowna.Muzyka umarla gdzies 15 lat temu.Nie powstalo od 1990 roku juz
        nic klasowego.A maestro Jarre gra w duszy kazdemu rock and rollowcowi nawet we
        snie.Bo to bajkopisarz muzyczny.Ale Ty srull,zwlaszcza z taka denna ksywa,nigdy
        tego nie zrozumiesz...
        • Gość: :O) 2yoo4yoocorne2 ty jestes skonczony!!! IP: 62.172.134.* 08.07.05, 17:15
          twoja ksywka jest jeszcze gorsza, wogole ja bym ja zmienil po tym jak
          wyjechales wczoraj, ze oto poczules sie nowonarodzonym londynczykiem. Kilka
          osob ci zaproponowalo zebys sie zalogowal na jakies forum w UK i wyjecha britom
          z tym tekstem - zrobiles to juz, smutny gosciu? Co za lajza...
          • Gość: :O) Re: 2yoo4yoocorne2 ty jestes skonczony!!! IP: 62.172.134.* 08.07.05, 17:20
            I jeszcze jedno - dla niewtajemniczonych: 2yoo4yoocorne2 to z tego co on tutaj
            udawadnia an forum codziennie - czlowiek sukcesu z Londynu, od wczoraj nowo
            narodzony londynczyk po tym jak pomagal ofiarom ataku... czlowiek ktoremu to
            pol Londynu klania sie w pas i nikt tam nie podskoczy. Jednym slowem
            przedstawiam wam czlowieka sukcesu: 2yoo4yoocorne2 z Londynu♪♪♪!!!!!!!!!!!!!!!!
            Heya!♪♪♪
            Co za typ! Az mi cie szkoda czlowieku juz slysze te twoja idiotyczna riposte...
            lol...
            • Gość: ala Re: 2yoo4yoocorne2 ty jestes skonczony!!! IP: *.adsl.inetia.pl 08.07.05, 17:24
              może od razu lepiej się pozabijajcie :/
              • Gość: :O) Re: 2yoo4yoocorne2 ty jestes skonczony!!! IP: 62.172.134.* 08.07.05, 17:27
                Nie ma o co sie zabijac, to jest zwykly frajer, ktory dogaduje kazdemu na
                kazdym kroku i udowadnia jaki to on jest bogaty i madry, a od wczoraj juz
                przechrzczony londynczyk!!!
        • srull Re: Dla mnie jestes typowy srull,z blacha zamiast 08.07.05, 17:28
          To zaklad bys przegral, a co do moich gustow muzycznych rowniez porazka. Ten
          Jarre to jakis Twoj krewny? Obrona godna Czestochowy. Kazdy ma prawo do
          wyrazenia wlasnej opinii, moja na ten temat jest taka, a nie inna, zwlaszcza w
          odniesieniu do tego o czym wspomnialem, czyli proby posluchania kilku jego
          kawalkow po wielu latach. Nie wiem co Ci tam w duszy gra, ale przyrownywanie
          popowej mamalygi do rocka jest duzym nieporozumieniem z Twojej strony. Hahahaha
          - juz widze Stones'ow versus Jarre. Hahahahaha - kon by sie usmial. I na koniec,
          od mojego nicka kolezko sympatyczny sie odcwikluj, jest jaki jest i nic Ci do
          niego, spojrz na swoj:P
          • kralik1 Re: Dla mnie jestes typowy srull,z blacha zamiast 08.07.05, 17:33
            srull napisała:

            > To zaklad bys przegral, a co do moich gustow muzycznych rowniez porazka. Ten
            > Jarre to jakis Twoj krewny? Obrona godna Czestochowy. Kazdy ma prawo do
            > wyrazenia wlasnej opinii, moja na ten temat jest taka, a nie inna, zwlaszcza w
            > odniesieniu do tego o czym wspomnialem, czyli proby posluchania kilku jego
            > kawalkow po wielu latach. Nie wiem co Ci tam w duszy gra, ale przyrownywanie
            > popowej mamalygi do rocka jest duzym nieporozumieniem z Twojej strony.
            Hahahaha
            > - juz widze Stones'ow versus Jarre. Hahahahaha - kon by sie usmial. I na
            koniec
            > ,
            > od mojego nicka kolezko sympatyczny sie odcwikluj, jest jaki jest i nic Ci do
            > niego, spojrz na swoj:P

            Masz racje!!!
        • Gość: oki Re: Dla mnie jestes typowy srull,z blacha zamiast IP: *.sympatico.ca 08.07.05, 22:36
          NIe kazdy utowor i nie kazda plytka Jarre byla "bajkopisarstwem muzycznym".Ale
          powiedziec ze to kicz i piernik to faktycznie koles przesadzil.Jednak
          najbardziej wpadajace w ucho sa jego starsze utwory a koncerty chinskie to dla
          mnie majstersztyk.I najzabawniejsze w jego utworach to ze za kazdym razem jak
          gra jakis utwor to go na biezaco zmienia.Nigdy chyba nie zagral jednego i tego
          samego utworu identycznie. No chyba ze sie myle...pozdro
    • Gość: Jakub z Wieruszowa Re: Porozumienie w sprawie koncertu Jarre'a w Gda IP: *.adsl.inetia.pl 08.07.05, 17:31
      Brawo TVP!!!!!!!!!!!!!!!!
      Już nie mogę się doczekać.
      Szykuję kasetę video na ten koncert.
      No wreszcie będę na koncercie Jarre'a, bo na poprzednim koncercie Jarre'a w
      Polsce nie mogłem być, bo bilety były za drogie.
      Jeszcze raz BRAWO TVP!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • 3nyc Re: Porozumienie w sprawie koncertu Jarre'a w Gda 08.07.05, 17:57
      Chyba rzeczywiście moje 3miasto mogło się bardziej postarać i sprowadzić kogoś lepszego. Ale cóż,
      Jarre ma przynajmniej ciekawe efekty specjalne - wspomniane wcześniej przez kogoś lasery. Co do
      wątpliwości, któregoś z forumowiczów, który najwyraźniej nigdy w 3mieście nie był, zapewniam że
      znajdzie się tam niejedno miejsce, które pomiesci 100 tys. widzów i znacznie więcej. Zapraszam, choć
      sam być tam niestety nie mogę. Pozdro... ps. A wstęp z całą pewnością będzie za jakąś symboliczną
      kasę.
      • Gość: riru Re: Porozumienie w sprawie koncertu Jarre'a w Gda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 18:22
        Zgoda, Jarre od baardzo dlugiego czasu nic nie nagral, i jest przebrzmiala gwiazda. Ale w tym
        akurat przypadku nie o aktualnosc chodzi, a jego show nada sie idealnie na te okazje. Osoby
        ktore pamietaja walke Solidarnosci, pamietaja rowniez Jarre'a.
    • Gość: Radzio Jeana Michela Jarre zagra w Gdańsku ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 18:12
      co za debil dał taki tytuł???
    • Gość: Marcinlet Fajnie, że ta Jeana Michela zagra! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 18:14
      Ale wolałbym, żeby był to Jean Michel.
      • wtc2004 Re: Fajnie, że ta Jeana Michela zagra! 08.07.05, 18:41
        Chcialem sie odhamic czytajac Wyborcza at tu masz, rodzynek literacki!


    • Gość: bb Re: Porozumienie w sprawie koncertu Jarre'a w Gda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 18:28
      szkoda tylko, że Jacek tego nie doczekał
    • Gość: sassi Re: Porozumienie w sprawie koncertu Jarre'a w Gda IP: *.home.cgocable.net 08.07.05, 18:34
      Jean Michel Jarre - a nie Jeana Michela, tu uklon w strone redaktora. ktory nie
      chcial w szkole uczyc sie jezykow!!!
      • Gość: oki Re: Porozumienie w sprawie koncertu Jarre'a w Gda IP: *.sympatico.ca 08.07.05, 22:43
        Akurat to czy sie ktos uczyl jezykow czy nie to malo tu istotne.Ten kto to
        pisal wykazal brak szacunku dla danej osoby zeby dowiedziec sie jak sie
        poprawnie pisze imie artysty.To takie trudne chyba.Pisownia imion i nazwisk nie
        ma nic wspolnego ze znajomoscia danego jezyka.Tak jak ich wymowa.
    • Gość: hm Re: Porozumienie w sprawie koncertu Jarre'a w Gda IP: *.aster.pl 08.07.05, 18:42
      porównajcie teraz postawe Jarre'a z tymi dupkami oglądanymi via telewizja przez
      miliardy konsumentów
    • Gość: pe.es.ha. Re: Porozumienie w sprawie koncertu Jarre'a w Gda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 19:35
      i po co ta cała szopka, że niby nie mogą się (TVP, miasto Gdańsk i JMJ)
      dogadać? o_0
    • Gość: Hurrrraaaaaaaaa !! Re: Porozumienie w sprawie koncertu Jarre'a w Gda IP: *.pl-net.pl 08.07.05, 19:40
      Nareszcie !!! Na pewno przyjadę !
    • Gość: jodlo piękny gest... IP: *.gliwice.hyperion.pl / 62.111.198.* 08.07.05, 19:49
      Piękny gest. Są jeszcze normalni Francuzi, a nie tylko stary zgred Chirac.
      Niechodzi tylko o kasę ale Jarr tym gestem podkreśla znaczenie Sierpnia 1980 nie
      tylko dla Polski, ale i dla świata. Piękna sprawa. Viv la Jarr!!! (chyba dobrze?)
      • Gość: ludziska ze wsi Re: piękny gest... IP: *.core.lanet.net.pl 08.07.05, 20:07
        Lechu ma ponoć z nim (na jego prośbę ) rozmawiać
        -Lechu proszę nie palnij czegos głupiego , wypuść powietrze jak będziesz gadał
        bo zwykle jesteś taki nadęty .
        PROsiMY :)
        • 2yoo4yoocorne2 Nawet Londynczyk sobie przyleci na koncert... 08.07.05, 20:31
          ...a dlaczego nie?A juz bilecik sobie kupilem i spanko zabukowalem w
          Grandzie,gdzie opijalem swoja magisterke z tej uczelni,co to sie do Opery
          Lesnej jedzie pod gorke.Na pohybel kumotrom z portalu.
          • Gość: 3nyc Re: Nawet Londynczyk sobie przyleci na koncert... IP: 209.208.236.* 08.07.05, 20:57
            Lepiej niech sobie w Londynie zostanie. Tak sobie ciebie czytam od jakiegoś czasu i tak myślę, że albo
            z ciebie straszny bufon, zgred albo idiota. Jedno z trojga. W każdym razie ani jako pierwszy, ani jako
            drugi, a już z całą pewnością jako trzeci uczelni, której nazwy nawet nie potrafisz wymienić nie
            skończyłeś, bo choć nie najwyższy na niej poziom, to i tak za wysoki jak na twoje możliwości. Skąd w
            tobie bufonie?, zgredzie?, idioto? tyle niechęci do ludzi i agresji na tym forum? Zostań lepiej w tym
            swoim Londynie, bo w Gdańsku, takich jak ty, po prostu nie lubimy. A jeszcze niechcący krzywdę zrobić
            możemy. No i po co? Zresztą i tak masz szczęście, że mnie tam nie będzie. I pisz sobie co chcesz idioto
            (chyba jednak...) bo i tak ci już więcej nie odpiszę.
            • Gość: Maćkos Re: Nawet Londynczyk sobie przyleci na koncert... IP: *.gdynia.mm.pl 08.07.05, 21:57
              ;-)
              .....Różnie też to bywa, wieczorem, na plaży,
              Czasem małe ku-ku może ci się zdarzyć.
              Czasem słychać w ciemności trzask łamanych kości,
              Tak się tutaj wita nieproszonych gości!
              --
              To my chłopcy z Grabówka, my chłopcy z Chylonii,
              Tu nawet policja cię nie obroni.
              Bo my chłopcy z Zaspy i chłopcy z Przymorza,
              Ktoś leży w kałuży krwi, widać – kara boża.
              ;-)
              czytałem Twoją wypowiedź i jakoś mnie się kury skojarzyły
              bufonom mówimy nie
    • Gość: rockman A DLACZEGO NIE AD/DC ?????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 21:29
      Na rocznicę porozumień sierpniowych bardzo pasuje ich utwór: "Autostradą do
      piekła".
      • pablos6 AC/DC ?! na tę rocznicę lepszy będzie VAN HALEN 08.07.05, 22:32
        i "Jump"
        • Gość: rockman ..albo Rolling Stones i "Współczucie dla diabła" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 22:34
          :))))
    • Gość: stoczniowiec Re: Porozumienie w sprawie koncertu Jarre'a w Gda IP: *.asko / 82.177.183.* 08.07.05, 21:35
      Zapomnieli dopisać,że na terenie stoczni bankruta.Ci ze SG niedługo na bruk
      pójdą.No ale świnta to świnta,okrągła rocznica,uczcić trzeba.Uczcie sie młodzi
      za elektryków,ci w tym kraju mają przyszłość.
    • Gość: as 100 tys ludzi? A co na to Bin Laden? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 21:37
      To dobra okazja dla jego chłopaków.......
    • Gość: robert ale wybrali zdjecie, czy jestesmy tak ograniczni? IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 08.07.05, 22:18
      ??
    • Gość: oki Re: Porozumienie w sprawie koncertu Jarre'a w Gda IP: *.sympatico.ca 08.07.05, 22:30
      A wystarczajaca ilosc pradu maja?Jakis czas temu koncert J.M Jarre zostal
      odwolany wlasnie z tej przyczyny - nie mial zagwarantowanej dostatecznej ilosci
      energii. Ale bedzie uczta muzyczna, ach...
    • kozaczek3 Dlaczego nie można pisać peanów na cześć JP II 08.07.05, 22:33
      W ojczyźnie Jana PawłaII,nie można pisać peanów
      na jego cześć???
      Nie można wyrażać uwielbienia tej świętej postaci???
      Dlaczego zabraniacie pisać nam cudowne komentarze pod artykułem na jego świętośc.
      Amen.
      • Gość: tumba ????????????????????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 23:29
        ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
        ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
        ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
        ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
        ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
        ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
        ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
        ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
        ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
        ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
        ??????
        bezgraniczne zdziwienie - jak to ludzie ułomni błądzą...
    • Gość: verti8 Re: Porozumienie w sprawie koncertu Jarre'a w Gda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.05, 01:25
      SUPER!!!KURCZE KIEDY BILETY.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka