Dodaj do ulubionych

Miller: Napiszę książkę

21.07.05, 10:09
Tow Żakowski spotkał się i pogawędził z tow. Millerem. To miło.
Obserwuj wątek
    • Gość: 9mm No ten Zakowski, to, no, prymityw, no nie? IP: *.dialup.sprint-canada.net 21.07.05, 10:55
      Ten "orzel" (a raczej "wrobelek") polskiego dziennikarstwa powinien pojsc na
      lekcje jezyka polskiego do przyzwoitej szkoly, zeby sie oduczyc tego
      chorobliwego uzywania wyrazu "NO", ktory nic nie znaczy i jest zupelnie
      niepotrzebny. To "no" jest powszechnie uzywane w chamskiej, niechlujnej mowie
      potocznej wiejskich i podmiejskich prymitywow,wiec drazni gdy jest przenoszone
      przez niedouczonych kabotynow do radia, prasy i TV.
      • preslaw Re: Książka Millera 21.07.05, 11:10
        Ale książka Millera może być ciekawa, zwłaszcza gdyby zechciał o panu
        prezydencie coś napisać.
        • Gość: chachar Re: Książka Millera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 11:20
          Był już taki premier z formacji pana LM nazywał się P.Jaroszewicz też napisał
          książkę wbrew pozorom ciekawą chociaż sam autor był postacią nieciekawą..
          Zapowiedział napisanie drugiej części..jak skończył wszyscy wiedzą..
          • elefantino1 napiszę książkę, jak nauczę się pisać 21.07.05, 11:49
            • psotnyslon [...] 21.07.05, 18:44
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • panatha Tytuł ksiazki "PORADNIK ZŁODZIEJA " 21.07.05, 11:21

• elefantino1 "Poradnik partyjnego złodzieja" 21.07.05, 11:50
            • Gość: robol poradnik dla gowna: jak utonąć wbrew fizyce IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 21.07.05, 13:39
              tylko z jakiej k.. racji przy okazji zniszczyli nieodwracalnie kraj?
            • kerebron Poradniki dobrze się sprzedają 21.07.05, 23:24
              Wszyscy księgarze tak twierdzą.
        • Gość: greg 9mm(?) ! Zakowski - nie, ty - tak! IP: *.net.autocom.pl 21.07.05, 11:24
          Żakowski nie jest bynajmniej prymitywem, natomiast ty i twój post na pewno!
          • 2berber Żakowski i Miller 21.07.05, 11:28
            Żakowski to przykład na to że pojęcie IV władzy nie przejdzie.
            Jest kolejnym dziennikarzem który usiłuje ustalać reguły wyścigu
            szczurów i przenieść te zasady na wszystkie dziedziny życia.
            Miller wypadł świetnie i z czasem jak opadną emocje spokojnie
            wyłoży swoje racje i osiągnięcia.
            • Gość: jm Re: Żakowski i Miller IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 11:39
              coż to za osiągnięcia, które trzeba dopiero odkrywać i udowadniac.Prawdziwe
              osiągnięcia było by po prostu widać.Co do Żakowskiego,dziennikarz ,który nie
              mówi płynnie tylko stęka nie powinien być dziennikarzem radiowym,ale
              gazetowym.Tam to nie przeszkadza
          • Gość: Marcin Re: 9mm(?) ! Zakowski - nie, ty - tak! IP: *.satfilm.net.pl / *.satfilm.pl 21.07.05, 19:13
            Żakowski nie jest prymitywem, ale czasem zachowuje się niemal chamsko, żeby
            zwrócić na siebie uwagę i być rozpoznawalnym wśród dziennikarzy. To chyba
            najprostsza metoda na rozgłos, prawda? Całkiem popularna praktyka w mediach, jak
            widać skuteczna...

A jeśli tak już walczysz z tą prymitywnością - kiedy odpisujesz na czyjegoś
            posta, to zwracasz się do tej osoby, wypadałoby więc pisać "Ty" z dużej litery.

Pozdrawiam
        • Gość: aga Re: Książka Millera będzie b. gruba z 5 tomów chyb IP: *.internet.radom.pl 21.07.05, 14:29
          Książka Millera będzie bardzo gruba ,z pięć tomów chyba, jeśli będzie pisał o
          swoich błędach na stanowisku szefa rządu!
          • neo1113 Re: Książka Millera będzie b. gruba z 5 tomów chy 21.07.05, 23:02
            LUDZIE, O CZYM WY MÓWICIE ( PISZECIE ), MOIM SKROMNYM ZDANIEM PAN MILLER G...
            OSIĄGNĄŁ I G... CHCE NAM WCISNĄĆ, " JAK KOŃCZY PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA" OK MA
            ODWAGĘ OLAĆ SENAT, ALE CZY TO NIE DLA TEGO ŻE TAM JEGO SZANSE BYŁYBY MIZERNE ?
            MOŻE NIE , ALE NA JEGO MIEJSCU DAŁBYM SOBIE SPOKÓJ Z POLITYKĄ. NA PEWNO NASZE
            PROBLWMY SĄ GŁĘBSZE NIŻ PAN MILLER ALE ON JEST JEDNEYM Z JEGO ( OSTATNICH )
            NAJBARDZIEJ ZNACZĄCYCH SYMPTOMÓW.
            A TAK PO LUDZKU: """ GOŚCIU LEPIEJ JUŻ NIE WKURW.AJ"""
        • cetriolo Re: Książka Millera 21.07.05, 14:43
          Pewnie ze bedzie ciekawa, poznamy w szczegolach przemyslenia, motywy i psychike
          kretacza. Moze nawet wejdzie do spisu literatury obowiazkowej na studiach
          psychologicznych, wszak Miller to przypadek akademicki.
          • Gość: Koy Re: Książka Millera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 18:25
            To na pewno będzie poradnik jak pluć pod wiatr, żeby własną plugawina nie oberwać.
            Fu, fu fu.
      • Gość: wolwik Re: No ten Zakowski, to, no, prymityw, no nie? IP: 212.244.187.* 21.07.05, 11:35
        zgadza się, prymityw.Podobnie zresztą jak Najsztub. Nie ma w tym wszystkim krzty
        rzetelnego dziennikarstwa.Tanie i prymitywne szukanie sensacji i ciągła gra pod
        publiczkę połączona z nieustannym i natrętnym autopromowaniem. Ale......taka
        podaż jaki popyt...Zdegenerowani odbiorcy kreują zdegenerowanych idoli...i tak
        to się niestety kręci.
        • Gość: xxx Re: No ten Zakowski, to, no, prymityw, no nie? IP: *.100-34.Wiel-rout1.betanet.pl 21.07.05, 14:11
          hhh
        • neo1113 Re: No ten Zakowski, to, no, prymityw, no nie? 21.07.05, 23:05
          ZGADZAM SIĘ, I ZDEGENEROWANI WYBORCY, KEUJĄ ZDEGENEROWANY PRLAMENT,
          ZDEGENEROWANE RZĄDY I ZDEGENEROWANA RZECZYWISTOŚĆ W TYM ZDEGENEROWANYM KEAJU.
      • Gość: Krzyśko Re: No ten Zakowski, to, no, prymityw, no nie? IP: *.acn.waw.pl 21.07.05, 14:59
        Noooo...
      • Gość: Glon Re: No ten Zakowski, to, no, prymityw, no nie? IP: *.du.simnet.is 21.07.05, 15:36
        Bo do prostaka i nieuka jakim jest Miller trzeba po chamsku,bo inaczej nie
        zrozumie.Przecież to oczywiste.
      • Gość: rosa91b Re: No ten Zakowski, to, no, prymityw, no nie? IP: 80.51.240.* 21.07.05, 20:48
        Dawno nie czytałem tak celnego spostrzeżenia. Słowo "chamstwo" jest właściwie
        użyte. Trzeba być bezczelnym chamem żeby w taki spośób zwracać się do b.
        premiera.
      • obserwator999 Przyszłość we mgle,przeszłość w g.....!!!!!!!!!!! 21.07.05, 21:07
      • obserwator999 Re: Pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???? 21.07.05, 21:44
        Towarzyszu Miller,pamietam jak mówiłes o strasznej dziurze budrzetowej.było
        duza w 12.2001 wynosiła 284 mld zł.Na początku 2005 wynosiła juz 420!mld zł.
        Ekonomiczny kretynie.co zrobiłeś z tymi pieniędzmi?,jak można było tak
        strasznie się zadłuzaź! kto za to zapłaci?Pan ? Belka? SLD?Pytam sie
        kto?????????????????
        • neo1113 Re: Pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??? 21.07.05, 23:06
          MY WSZYSCY NIESTETY.
        • obserwator999 Re: Pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??? 21.07.05, 23:30
          Budżet nie budrzet błot pomyłka reszta tak jak jset
          • obserwator999 Re: Pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??? 21.07.05, 23:39
            błód,błędu nie t jestemzmęczona pa
            • Gość: poldek Re: Pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.05, 08:13
              a mnie jest dobrze tutaj w polsce ... i rozrywki mam po pachy, i dieta cód, moim zdaniem nie ma co narzekać i patrzyć co kto ukradł ... cieszmy się ! im się powiodło ...
              pieniądze ? za książkę ? a niech pisze książkę .. niech zarobi na tym , niech mu wyjdzie na zdrowie , przynajmniej ładnie się uśmiecha ;)
              "darowano mu życie" teraz chodzi z podniesioną głową i robi rozgardiasz o kolejne cztery latka ... kto go tam wie ... może faktycznie nie mógł tego wszystkiego lepiej rozegrać . ja się na naprawianiu państwa nie znam więc nie chcę mówić czy ktoś robił źle czy dobrze . słucham waszego radia i czasem płaczę ze śmiechu ale nie mnie jest osądzić czy nie było innej słusznej drogi (choć jestem pewien prawie na 1oo % że za każdym razem byly takie conajmniej czrtery ) ale ...
              moje dzieci będą się tego uczyły na historii ...

mam poprostu wrażenie że to zazdrość przez was przemawia ... a nie frustracja .. ktoś ukradł i ma , a ja nie mam ! a jak bym mógł też bym ukradł .. bo tak już jest że wszycy kradną ... a kto za to płaci ?
              a kogo to obchodzi ?
              chyba że nie ma na to żeby płacić ... ale taki ludziom się nie zazdrości. Oni zazdroszczą .

kłaniam się
      • Gość: ciamajda Re: No ten Zakowski, to, no, prymityw, no nie? IP: *.elblag.dialog.net.pl 21.07.05, 22:32
        Przygadał kocioł garkowi... Szanonemu Koledze polecam kursy dokształcające...
        Styl i interpunkcja! Hi, hi.
      • Gość: Emeryt Re: No ten Zakowski, to, no, prymityw, no nie? IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.07.05, 23:47
        Wielce Szanowny Panie "9 mm"!Panska uwaga na temat uzywania "no" jest wyjatkowo
        niewlasciwa.Z moich obserwacji wynika,ze to wlasnie Wy,mieszkancy srodkowej i
        poludniowej Polski uzywacie "no".Przyganial kociol
        garnkowi.
    • Gość: A może... Re: Miller: Napiszę książkę IP: *.luk.promax / *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.05, 11:40
      tow Miller zacznie pisać poradniki seksuologiczne. Pewności siebie mu nie brak,
      a kończy jak kastrat
      • 2yoo4yoocorne2 Miller ma swoja klase.Zakowski nigdy jej nie mial. 21.07.05, 11:46
        Pan Miller sobie poradzi.Roboty jest huk i od jesieni bedzie gdzies robil na
        bank.O to sie nie martwie.Zarobi na pewno lepiej niz w Sejmie.Jest nieglupi i
        bardzo doswiadczony.Prywatny biznes na takich tylko czeka.A casus Zakowski...To
        bardzo przecietnu dziennikarz,ktory w radio daje plame za plama.Nie jest
        bystry,jest zaledwie przecietnie inteligentny,pisze lepiej niz mowi,choc pisz
        slabo.Identyczny jest drugi kaleka Najsztub.Przereklamowany i malo wydajny.W
        tej chwili na rynku nie ma dobrych,w sensie klasy,dziennikarzy.Lis nie.Olejnik
        kiedys byla sto razy lepsza,zwlaszcza w trojce.W telewizji ani jednej postaci z
        klasa europejska chocby,nie mowie o swiatowej.Jakas zapasc w tym jednym
        najciekwszych zawodow swiata...
        • frank_drebin Re: Miller ma swoja klase.Zakowski nigdy jej nie 21.07.05, 14:02
          Z calym szacunkiem, ale czy ty czytasz co piszesz ?
          "Miller sobie poradzi.Roboty jest huk i od jesieni bedzie gdzies robil na bank.O
          to sie nie martwie.Zarobi na pewno lepiej niz w Sejmie.Jest nieglupi i bardzo
          doswiadczony.Prywatny biznes na takich tylko czeka."
          Prywatny biznes czeka ludzi cos umiejacych, a Miller poza byciem aparatczykiem
          nie umie nic. Jesli prywatny biznes bierze do pracy takich jak Miller to tylko
          ze wzgledu na ich uklady itp. Tych jednak Miller juz nie ma, nawet wlasna partia
          juz go za bardzo nie chce.
          • neo1113 Re: Miller ma swoja klase.Zakowski nigdy jej nie 21.07.05, 23:08
            CHYBA JEDNAK JAKIEŚ MA, I K... WIELU UDU.ÓW MA, NIESTETY.
        • Gość: Greg Re: Miller ma swoja klase.Zakowski nigdy jej nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 17:12
          A w której szkole? W jakim mieście? Jaki przedmiot prowadzi? Przypuszczam, że
          jest dobry w historii Związku Radzieckiego. Życiorys Dzierżyńskiego pewno zna
          na wyrywki. Poza tym, dziewczęta powinny szaleć za takim nauczycielem. Na
          tak "uwodzicielski" uśmiech "złapie" się wiele 13-latek.
      • koala19 Re: Miller: Napiszę książkę 21.07.05, 11:55
        W więzieniu, bo tam powinien trafić za wszystkie afery i grabież majątku
        narodowego, będzie miał dużo czasu na przemyślenia i pisanie książek. Szkoda,
        że nic nie dowiemy się o Pałacu i jego mieszkańcach:(((
        • Gość: greg Koala ? Ten z Australii? IP: *.net.autocom.pl 21.07.05, 13:15
          ?
    • adas313 Re: Miller: Napiszę książkę 21.07.05, 13:29
      "Ja już wszystkim byłem w SLD, byłem szefem SLD, byłem premierem z rekomendacji
      SLD. Kim ja jeszcze mogę być?"

Sugerowałbym rolę likwidatora tej partii.
    • Gość: adam U mnie trzeba trawnik skosić...-zapraszam. IP: *.novartis.com 21.07.05, 13:30
      ..
      • preslaw Re: Miller likwidatorem SLD 21.07.05, 13:35
        < Sugerowałbym rolę likwidatora tej partii.>

To jest myśl! Że też Żakowski mu tego nie podpowiedział!

• Gość: kronikarz "Miller powiedział" - garść cytatów "z miszcza" IP: 195.136.7.* 21.07.05, 17:35
          "Nie SLD jest przyczyną tych wszystkich awantur i gorszących scen w Sejmie.
          Moim kolegom i koleżankom z Klubu Parlamentarnego SLD trudno cokolwiek
          zarzucić"
          Leszek Miller, Program I Polskiego Radia, 02.04.2002
          --------------------------
          "Jest takie znane przysłowie, że kłamstwo ma krótkie nogi, ale ma ich mnóstwo.
          Otóż z tego punktu widzenia pan poseł Pęk jest swego rodzaju stonogą"
          Leszek Miller, W Sejmie, 18.11.2003
          ------------------------
          • Gość: kronikarz "Miller powiedział" - cytaty "z miszcza" Part 2 IP: 195.136.7.* 21.07.05, 18:05
            "Mężne serce w kształtnej piersi."
            Opis: o Aleksandrze Jakubowskiej
            ------------------------------
            "Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy."
            Miller o ówczesnym premierze Buzku (ok. 2000 r.)
            ----------------------------
            • Gość: kronikarz "Miller powiedział" - cytaty "z miszcza" Part 3 IP: 195.136.7.* 21.07.05, 18:19
              "Najlepsza improwizacja jest dobrze przygotowana."
              Leszek Miller, Radio Tok FM, 11.07.2005
              ---------------------------------
              "Po wielu latach każdy, kto był młody przestaje być młody. Ja jestem właśnie
              w takiej sytuacji."
              "Jeśli Wojciech Olejniczak chciałby się odciąć od rządu Leszka Millera,
              toby się odcinał od siebie."
              "Mieszkam w Waszyngtonie, tuż obok głównej kwatery FBI, więc czuję się
              bardzo bezpiecznie."
              Leszek Miller, Gazeta Wyborcza, 06.06.2005
              (nawiązanie do liczbnych protestów Polonii zakończonych ostatecznie
              wydaleniem Millera z USA na trzy tygodnie przed końcem kontraktu)
              --------------------------------
              "Poparcie papieża dla integracji jest czymś innym niż poparcie wiejskiego
              proboszcza. Słowo papieża było ważne, ale słowo proboszcza było jeszcze
              ważniejsze."
              Leszek Miller, Trybuna, 20.12.2004
              "Jeżeli miałoby być tak, że miałbym być symbolem wszystkich błędów SLD na
              każdym poziomie i w każdej strukturze, to chętnie to przyjmuję. Tyle że
              ja już od dziesięciu miesięcy nie jestem szefem SLD, więc jest to mało
              wiarygodne."
              Leszek Miller, Radio ZET, 20.12.2004
              "Nie mam w zwyczaju śledzenia moich ministrów. Mieli daleko idącą
              samodzielność."
              Leszek Miller, Radio ZET, 20.12.2004
              -----------------------------
              "W polityce nie ma sprawiedliwości."
              Leszek Miller, Trybuna, 20.12.2004
              -----------------------------
              "Proszę mi wybaczyć, wczoraj nie słuchałem śniadania..."
              Leszek Miller, Radio ZET, 25.10.2004
              ------------------------------
              c.d.n. idiotyzmów wieczorem..
              • amrra Re: "Miller powiedział" - cytaty "z miszcza" Part 21.07.05, 21:22
                NO I JUŻ wiadomo kto będzie autorem
                kronikarz-
                to moze być absolutny hit
                i niezły kawałek historii POlski
      • Gość: anioł11 Re: U mnie trzeba trawnik skosić...-zapraszam. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.05, 14:28
        Ale on trawnik przemaluje na czerwono (przepraszam -jego kolor to niebieski...)
    • Gość: Jerzy Kibic. Re: Miller: Napiszę książkę IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.07.05, 13:37
      Napiszę książkę pt"JAK KRAŚĆ MILIARDY,I NIE BYC ZŁAPAN

Napiszę książkę pt"JA NAJWIĘKSZY ZŁODZIEJ W DZIEJACH POLSKI".

• jerry.uk Lodz przeprasza za Millera 21.07.05, 13:38
      ten facet przekazal Polske w rece mafii. Dobrze ze nie bedzie go chronil
      immunitet bo koniecznie nalezy go osadzic. teraz bedzie sie wybielal, strzelal
      oczkami, ale jego "okres bledow i wypaczen" zatrzymal nas w miejscu na kilka
      lat.
      • Gość: robol Łódź nie przepraszać tylko wieszać na latarniach IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 21.07.05, 13:44
        swoich LEWYCH synów , wtedy wybaczymy.
        Jednym zdaniem: podziękujcie tak jak oni dziękują. Oni bo zdaje się prócz tego kurdupla macie jeszcze kilku innych zasłużonych
        • Gość: Enio Co zrobiliby Łodzianie IP: *.toya.net.pl 21.07.05, 15:43
          swoich LEWYCH synów , wtedy wybaczymy.
          Jednym zdaniem: podziękujcie tak jak oni dziękują. Oni bo zdaje się prócz tego
          kurdupla macie jeszcze kilku innych zasłużonych

Mamy jeszcze paru wybranych z Łodzi premierów ministrów i W-ce i paru innych
          posłów senatorów i innego elementui ,chciałbym aby powiedzieli Łodzianom co
          zrobili dla Łodzi bo, obiecali czas dla Łodzi.
          PANOWIE I PANIE CO ZROBILIŚCIE DLA ŁODZI I ŁODZIAN - NIE DLA SIEBIE.
          Może warto byłoby wystawić ich na listy i zobaczyć jak dużo jest kretynów co na
          nich znów będą głosowali.
          • Gość: robol głupi Łodzianie znów wybiorą a mądrzy pocierpią IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 21.07.05, 16:18
            a na to są dowody: naród jest za przeproszeniem głupi. Ile razy już wybierał tych samych zapominając co wybrani zrobili wcześniej, sondaże: ilu popiera milerka i resztę komuchów , powszechne zdanie większej części narodu że za komuny to było dobrze i przez ten cholerny przewrót w 1989 zrobiło się źle. To ostatnie usłyszałem kilka dni temu i aż mnie zatrzęsło.
            Tak więc uważam że wystawienie ich na listy jest niebezpieczne. Chyba że będą to listy do rozwałki albo wywózki do np. Fidela czy innego Łukaszenki.
            I ostatni dowód: zniknęło kilka moich brzydkich tekstów, cenzor już nawet zawiasów nie zostawia. Bo nie można nawet uczciwie poużywać na tej czerwonej świni skoro jest koleżką innej świni.
            ps. przepraszam świnie ale jakoś się utarło
          • Gość: ja łodz przeprasza za millera i wisniewskiego! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 20:43
            • Gość: robol wiśniewskiego wybaczamy, zdarzyć się mogło każdemu IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 21.07.05, 22:15
              ale milera utopcie w substancji o konsystencji i zapachu błota a o zapachu typowym dla wszystkiego co otarło się o SLD
          • neo1113 Re: Co zrobiliby Łodzianie 21.07.05, 23:13
            DLATEGO PROPONUJĘ ORDYNACJĘ WIĘKSZOŚCIOWĄ, NIECH KAŻDY BĘDZIE ROZLICZANY
            PERSONALNIE, DOŚĆ PŁASZCZYKÓW I LIST APARATCZYKÓW I KARIEROWICZÓW.
    • Gość: Oczekujący. Re: Miller: Napiszę książkę IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.07.05, 13:40
      PROPOZYCJA- Dożywocie,albo strzelić sobie w łeb.
    • Gość: Olej Ale długi ten wywiad - nie chce mi się czytać... IP: *.u.mcnet.pl 21.07.05, 13:41
    • Gość: zonk A kto by go chciał??????????????????????? n/txt IP: 193.0.117.* 21.07.05, 13:41
      • Gość: remontujący A u mnie są okna do wymiany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.05, 13:46
        i inne prace remontowe -tak więc towarzyszu - zapraszam !!!
        • Gość: robol przecież on wszystko spieprzy, weź ruskiego IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 21.07.05, 13:49
      • Gość: wk Re: A kto by go chciał??????????????????????? n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 13:48
        ukradniesz żarówkę idziesz do więzienia,kradniesz miliony stajesz się medialną
        gwiazdą.I różne takie miernoty dziennikarskie Paradowskie,Żakowskie wdzięcząc
        się robią wywiady
    • Gość: chris*** PRAWDZIWY MEZCZYZNA... IP: 85.124.176.* 21.07.05, 13:45
      no i widzisz, sld-owski kretaczu, PRAWDZIWEGO MEZCZYZNE POZNAC PO TYM JAK
      KONCZY!!!!!!!!!!!!!!! HA HA HA HA HA!!!!!!!!!!!
      • adas313 Re: PRAWDZIWY MEZCZYZNA... 21.07.05, 13:50
        Znajomość teorii nie musi się przekładać na praktykę.
    • wicurpix Re: Miller: Napiszę książkę 21.07.05, 13:46
      Po co ta ekshumacja? Trupy polityczne powinny spoczywać w spokoju inaczej zaczną cuchnąć. Pisanie pamietników? Bardzo modne zajęcie ale namawiałbym do show businessu - konkurencji nikomu nie zrobi bo w tej branży też same miernoty.
      • kamarpot4 Re: Miller: Napiszę książkę 21.07.05, 18:27
        O tempora, o mores! I to wszystko wypisują ci sami ludzie, którzy jeszcze
        niedawno wylewali krokodyle łzy po śmierci Jana Pawła II, przyrzekali P R Z E M
        I E N I E N I E, w duchu papieskiego naucznia. I co z tego zostało? Nienawiść,
        nieludzka bezwzględność i chamstwo. A co ja na to? Wszystkim i każdemu z osobna
        mówię: "mamcia tupie"! A Panu , Premierze przypominam stare powiedzenie:
        jeszcze nie wieczór!
        Zenek
    • Gość: swojak Re: Miller: Napiszę książkę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.05, 13:55
      spadaj na moj krzak bordowy .usmiech na twych ustach jakbby slabszy .pozdro dla nikosia z.bpodlask.
      • Gość: remis Re: Miller: Napiszę książkę IP: *.Red-83-37-202.pooles.rima-tde.net 21.07.05, 17:29
        przeciez On ku.. nie umie pisac ,ani z kartki,jakze taki buc!!!!moze cokolwiek
        napisac!!!!!1
    • Gość: orion ciekawa ta sonda IP: 81.210.22.* 21.07.05, 14:04
      wczoraj na pytanie czy LM powinien startowac w Lodzi z listy do sejmu bylo duuuuuuuzo wiecej odpowiedzi na tak. Dzis 70 % uwaza, ze powinien odejsc z polityki. hmmmmm moze to inna grupa robi ankiete :P a blad statystyczny w granicach 25 % ( MEGA ROTFL) sie wytnie ??
    • Gość: Doc Re: Miller: Napiszę książkę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.05, 14:12
      Niech Miller juz lepiej nikim nie bedzie. Niech skonczy jak mezczyzna. Pozycze
      mu pistolet...
      • neo1113 Re: Miller: Napiszę książkę 21.07.05, 23:18
        A NIECH BĘDZIE, MOŻE KTOŚ NAPISZE PRACĘ DOKTORSKĄ NA JEGO TEMAT ( I NAS
        WYBORCÓW)
    • Gość: Sandokan Re: Miller: Napiszę książkę IP: *.diame.net / *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.05, 14:14
      Spieprzaj dupku!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: .,. .,. IP: *.ssmb.com 21.07.05, 14:19
      .,.
    • Gość: ...... ..... IP: *.ssmb.com 21.07.05, 14:21
      ......
    • Gość: ... .......................... IP: *.ssmb.com 21.07.05, 14:22
      ...
    • Gość: ........ ......... IP: *.ssmb.com 21.07.05, 14:22
      ...........
    • cetriolo Ja juz wszystkim bylem 21.07.05, 14:31
      Delikwent ktory mowi ze byl juz wszystkim a teraz nie wie co robic i mglisto
      widzi swoja przyszlosc to zwykly karierowicz myslacy o sobie a nie o kraju
      ktorym rzadzil. No ale jesli chodzi o Millera nie odkrylem Ameryki...
    • rsrh Praca wymaga kwalifikacji! Jakie sa pana??? 21.07.05, 14:35
      • prawy.pl Portal informacyjny szuka dziennikarza 21.07.05, 14:43
        Panie Miller proszę przysłaś CV i list motywacyjny
        Kolegium zbiera się w przysłym tygodniu
      • Gość: Jeden z wielu Re: Oto "kwalifikacje" tego śmiecia: IP: 195.136.7.* 21.07.05, 16:48
        wiadomosci.onet.pl/1218067,2677,kioskart.html
        Demokracja to wolność słowa, szkoda że w obie strony działa bo chciłbym to
        dno zwymyślać, skopać, zgnoić, spalić szui dom a potem kazać się przeprosić.
        Za kogo się uważa to czerwone sowieckie gó..o przez lata sprzedajace Polskę i
        Polaków bezkarnie za ruską wódkę i zakaskę? Ten pedalski pachołek Breżniewa?
        Dlaczego nie mam prawa zniszczyć tego zbrodniczego zera sądownie? Ile kubłow
        pomyj muszę mu na ten łeb siwy tumańdski wylać aby zauważył ze tonie w swej
        gnojówce? Ma toto wogóle jakąś namiastkę honoru?....
        "dobry miller to taki miller który wisi na suchej gałęzi"
    • Gość: upokorzony Re: Miller: Napiszę książkę IP: *.server.ntli.net 21.07.05, 14:51
      Wierze w POLSKE.Pokory PANIE Miller.Komu wy sluzycie ? ,ze jestescie tacy
      bezczelni.Co to mialo nie byc jak przejmowaliscie wladze ico? Kim sa ci ktorzy
      was chronia?
    • Gość: AGA Re: Miller: Są tacy którzy wstydu nie mają IP: *.ssm.lama.net.pl 21.07.05, 14:54
      No i w końcu miller musi przyznać niestety że nie jest prawdziwym mężczyzną bo
      poznać po tym jak kończy..hłe hłe
    • aniaczepiel Miller do wynajęcia! 21.07.05, 15:00
      Może Demokraci go wynajmą?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka