Dodaj do ulubionych

Ziemkiewicz w Vox FM

IP: *.chello.pl 07.11.05, 11:34
Prowadzi poranne przeglady prasy, których jeszcze nie miałem okazji słuchać,
ale złapałem jego wieczorny program "Nocne polaków rozmowy (czy jakoś
podobnie;ostatni czw czy pt od 20 do 22(?)) i z tego co udało mi się usłyszeć
to chłopina dostał chyba absolutną możność panowania nad programem.
Ziemkiewicz od początku do końca w 100%. Podoba mi się.
Obserwuj wątek
    • Gość: astat Re: Ziemkiewicz w Vox FM IP: *.wat.sdi.tpnet.pl 10.11.05, 11:53
      A kiedy dokładnie jest Ziemkiewicz?
      Wczoraj zaryzykowałam probnie, zdradziłam na chwilę pana Kydryńskiego i trafiłam
      na kilka 'świetnych' polskich przebojów, raczej więc do radia Vox więcej nie
      wrócę, natomiast Ziemkiewicza bym posłuchała chętnie, brakuje mi go w Toku.

PS. Na szczęście jako słuchacz nie znam go w roli królewicza ani tym bardziej
      nie muszę mu parzyć kawy:)
        • Gość: astat Re: Ziemkiewicz w Vox FM IP: *.wat.sdi.tpnet.pl 10.11.05, 19:30
          Dzięki.
          Przy okazji zdaje się znowu jakąś gafę popełniłam, ale mnie środy po północy
          odruchowo się kojarzą z panem Kydryńskim, więc jak zwykle szybciej napisałam niż
          pomyślałam, przepraszam pana Orzecha.

Dobra, zrobiłam w tej chwili drugie podejście do Voxu, żeby tej 20:00 nie
          przegapić, bo rozumiem, że to trzeba czyhać, którego dnia pan Ziemkiewicz? A
          dziś wyjątkowo ciekawa jestem jego komentarzy.
          Pani Szydłowskiej i tak nie słucham a dla odmiany po całym dniu słuchania
          sejmowych obrad potrzebowałam chwili odmiany, sprobowałam znowu i... no nie,
          nie. Niestety, na pewno i zdecydowanie nie będzie to moje radio nijak.
          Już mi się nawet odechciało czekać na Ziemkiewicza.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka