Gość: o. gąska Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.aster.pl 17.05.06, 14:05 Czy ci dziennikarze byli z Polski, a zwłaszcza z Torunia? Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 do gaski 17.05.06, 14:48 Gość portalu: o. gąska napisał(a): > Czy ci dziennikarze byli z Polski, a zwłaszcza z Torunia? Dziennikarze wygwizdali te szmire zupelnie slusznie. Az nie chce sie wierzyc, ze to uczynili. Czasami jednak cuda zdarzaja sie! A Ty piszesz jak prawdziwa gaska i starasz sie byc glupio uszczypliwy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lapowka?? Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.rev.home.ne.jp 17.05.06, 14:17 Kto im za to zaplacil???????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gal Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: 80.50.40.* 17.05.06, 14:18 Cyklisci, cyklisci zaplacili. I PO. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 14:23 I Zakon Syjonu ;o) W końcu książka ich też "demaskuje" ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 14:30 Nie wiem jaki jest film, ale książka jest super! Kto twierdzi inaczej jest moherowym beretem albo zgłuptanym absolwentem KUL-u. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAcik Jestem IP: 80.50.40.* 17.05.06, 14:32 beretem bo nie lubię szmiry? Żartujesz. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Jestem 17.05.06, 14:34 Koleżanka Dżakarta po prostu ma takie pojęcie o świecie i literaturze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SIRK Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.06, 14:37 I co to zmienia że miał żone??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Neox Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.busnet.pl 17.05.06, 14:50 Jak widać i wśród dziennikarzy są jeszcze inteligentni ludzie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: User Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.06, 14:56 Czytam książkę i moim zdaniem jest jedną z lepszych, ale oczywiście nadgorliwi zawsze się znajdą. Wybaczcie, ale żyjemy w XXI wieku i dzieje się tyle rzeczy, często na pierwszy rzut oka sprzecznych z etyką, estetyką i religią, że powinni zacząć to akceptować. Poza tym uważam, że rzuca książka inne spojrzenie na całą religię i treść Nowego Testamentu. Wg mnie zwykła nagonka, a na film i tak pójdę, bo uważam, że naprawdę warto! Odpowiedz Link Zgłoś
annamarta8 Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 15:14 Reakcja dziennikarzy jest najlepsza recenzja dla tego gniota. Podobno tak zenujacy poziom, ze ludzie chichotali w co bardziej "waznych" momentach. Wlasnie slucham recenzji na BBC. Jest to filmik zrobiony dla pieniedzy, dla specjalnej niezbyt wymagajacej widowni. Pieniadze i jeszcze raz pieniadze - to motor i natchnienie dla tworcow tego niudacznika. Artystycznie dno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikserek Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: 81.219.195.* 17.05.06, 15:01 dziecko może włącz mózg, nie bardzo z torunia... to byli poprostu myślący ludzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyKRETYN Fraszka na Rydzyka IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 17.05.06, 15:13 To nie diaspora lecz retoryka zbobila gwiazde z ojca Rydzyka Odpowiedz Link Zgłoś
ozyrys4 Re:Diagnoza dla "tfurców" 17.05.06, 15:03 "Tfurcom" takich "dzieł" przedstawiam następujące propozycje: 1.Przestać ćpać, 2.Mniej pić, 3.Rzucić palenie, 4.Dłużej spać, 5.Za wszelką cenę starać się myśleć, a jeśli to wszystko nie przyniosłoby skutków pozytywnych,to zalecam kurację dr Grunsteina:podwójna lewatywa i płukanie żołądka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rosjanin gsssbjhbsjhb IP: *.169.91.145.rev.optimus.pt 17.05.06, 15:12 Ksiazka byla denna i bezsensu. . Czy filmik jest juz w osiolku i strumyczku dostepny ? Odpowiedz Link Zgłoś
wsciekly-pies Na zlodzieju czapka gore... 17.05.06, 15:14 Takoz i nasi Czarni wpadaja w niezla panike, bo nuz ktos uwazniej przyjrzy sie ich bajaniom z ambon... Przeciez ich "cala WIELKA prowda" jest tez oparta o totalnej religion-fiction... (bez czystej, czczej wiary i slepoty nijak niezjadliwa) Czarni nie lubia konkurencji w bajaniu i otumanianiu baranow i owieczek.... (patrz na stosy plonace w milionach, jako na Dziela "Swietej" Inkwizycji) Toz to tak, jakby ktos im probowal znowu odebrac kase.... A tego sie NIGDY nie wybacza... Jasne !!! Czarni zapewne teraz marza o reaktywowaniu tej swojej Swietej Koscielnej Tradycji zabijania inaczej myslacych... To byly dobre czasy (w ich mniemaniu), kler zyl swietnie, w pelnym poszanowaniu, a lud w chwalebnej ciemnocie, brudzie i "bogobojnosci"... :-) "Cala wladza i kasa w rece kleru" !!!(haslo przewodnie IV RP) Gledzenie o tzw. "obrazie uczuc religijnych" to tylko wspolczesna klesza droga do zlikwidowania konkurencji na rynku okradania ciemnogrodzian z ich forsy... Na film oczywiscie pojde... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rosjanik Re: Na zlodzieju czapka gore... IP: *.169.91.145.rev.optimus.pt 17.05.06, 15:20 Oj chlopczyku....biedny jestes i w rozumek ulomny. Za kilkanascie lat zrozumi esz o co chodzi w zyciu i nie bedziesz wygadywal takch glupot, tylko do Kosciola na kleczkach przyjdziesz. Jak trwoga to do Boga. Hahahahahaah Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyKRETYN pseudonim a inteligencja niePolaka IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 17.05.06, 15:24 jego niePOLSKI pseudonim najlepiej odzwerciedla niePOLSKA inteligencyje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyKRETYN Re: pseudonim a inteligencja niePolaka IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 17.05.06, 15:26 wsciekly pies, skad czerpiesz inspiracje swej nienawisci do Katolikow? www.biblebelievers.org.au/talmud2.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyKRETYN Bog nic nie robi bez powodu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 17.05.06, 15:28 Musial byc jakis powod ze Bog pozwolil na Holocaust, wsciekly psie Odpowiedz Link Zgłoś
wsciekly-pies Re: Na zlodzieju czapka gore... 17.05.06, 15:29 Gość portalu: rosjanik napisał(a): > Oj chlopczyku....biedny jestes i w rozumek ulomny. Gratuluje "nadmiaru" rozumu pod moherkiem... > Za kilkanascie lat zrozumiesz o co chodzi w zyciu i nie > bedziesz wygadywal takch glupot, tylko do > Kosciola na kleczkach przyjdziesz. A niby po co? Czarni cos szykuja "milosiernego"?? Mam robic za Juranda ze Spychowa, co to bez broni wszedl do Szczytna? > Jak trwoga to do Boga. A czy nie jest napisane w "pismie swietym", ze "Bog, nie mieszka w kosciolach reka ludzka zbudowanych" nieszczesniku slepo wierzacy "plemnieniu zmijowemu"? > Hahahahahaah Ten sie smieje, kto sie smieje ostatni... Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 do wscieklego_psa 17.05.06, 15:25 wsciekly-pies napisał: > Takoz i nasi Czarni wpadaja w niezla panike, bo nuz ktos uwazniej przyjrzy sie > > ich bajaniom z ambon... > Przeciez ich "cala WIELKA prowda" jest tez oparta o totalnej religion- fiction.. > . > (bez czystej, czczej wiary i slepoty nijak niezjadliwa) > Czarni nie lubia konkurencji w bajaniu i otumanianiu baranow i owieczek.... > (patrz na stosy plonace w milionach, jako na Dziela "Swietej" Inkwizycji) > Toz to tak, jakby ktos im probowal znowu odebrac kase.... > A tego sie NIGDY nie wybacza... > Jasne !!! > Czarni zapewne teraz marza o reaktywowaniu tej swojej Swietej Koscielnej > Tradycji zabijania inaczej myslacych... > To byly dobre czasy (w ich mniemaniu), kler zyl swietnie, w pelnym > poszanowaniu, a lud w chwalebnej ciemnocie, brudzie i "bogobojnosci"... :-) > "Cala wladza i kasa w rece kleru" !!!(haslo przewodnie IV RP) > > Gledzenie o tzw. "obrazie uczuc religijnych" to tylko wspolczesna klesza droga > do zlikwidowania konkurencji na rynku okradania ciemnogrodzian z ich forsy... > > Na film oczywiscie pojde... Takiego steku glupot dawno juz nie czytalem! Twoj idiotyzm rozbawil mnie do lez!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wsciekly-pies Re: do wscieklego_psa 17.05.06, 15:32 wet3 napisał: > Takiego steku glupot dawno juz nie czytalem! Twoj idiotyzm rozbawil mnie do > lez!!! Nie dziwie sie. Jak sie czyta tylko "Nasz Dziennik"... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: do wscieklego_psa 17.05.06, 20:24 Poszczekaj sobie, poszczekaj. Ponoc psie glosy "nie ida w niebiosy". Odpowiedz Link Zgłoś
bobbie2 Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 15:21 Na tym pokazie filmu byli napewno agenci Opus Dei, bo zawsze jezeli jakis film porusza tematyke kosciola katolickiego, rusza ogromna propaganda koscielna przeciwko, filmowi, przedstawieniu teatralnym i nawsze po tym samym wzorze. Na filmie o Chrystusie to "soptanicznie" nawet podpalano kina w Francji. Potem sie mowilo nie znani sprawcy, nawet nie probowano ich szukac. Jest ciekawe, ze po tym jak zareagowali dziennikarze, ruszy poropaganda mocherowa, nawet nie widzac filmu, rusza do ataku. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 15:29 A może agenci Zakonu Syjonu też? W końcu ich tajemnicę też ujawniono... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . To jakieś guwno. Ale i tak będzie sukcesem. IP: *.idzik.pl / *.idzik.pl 17.05.06, 15:24 Odpowiedz Link Zgłoś
annamarta8 Re: To jakieś guwno. Ale i tak będzie sukcesem. 17.05.06, 15:31 - no juz nie bedzie. Moment minal. Reakcja dziennikarzy zalatwila sprawe. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henryk Straszny gniot! i nic do tego nie mają przekonania IP: *.bphleasing.pl 17.05.06, 15:34 religijne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Irek Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.dip0.t-ipconnect.de 17.05.06, 15:34 Ta ksiazka to pseudonaukowy syf podszyty komercja. Odpowiedz Link Zgłoś
wsciekly-pies Irek woli klesze bajania z ambon 17.05.06, 15:39 Gość portalu: Irek napisał(a): > Ta ksiazka to pseudonaukowy syf podszyty komercja. W taki razie nie idz do kina. Idz na msze. Tam z ambony powiedza ci naukowa PRAWDE, nie podszyta jakakolwiek komercja i bez zbierania tacy za te "wyklady"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emu VINCI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.06, 15:35 A i tak lepszy jest "Vinci"!:-)) zabawniejszy, ciekawszy i niegłupi. Cała dyskusja wokół słabej skądinąd książki Browna jest śmieszna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: też leń Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: 217.153.176.* 17.05.06, 15:41 straszliwe jaja sie tu dzieją! 280 wątków w sprawie Wiecie Czego! :-))))) i piszą często inteligentni ludzie! i to jak poważnie! matko, i jakież działa niektórzy na siebie wytaczają! a ja dalej nie wiem w czym rzecz, naprawdę! najwyraźniej straszliwy ze mnie ignorant i głupek jakiś....umieram ze śmiechu :-))))) pracować lenie a nie po forach głuporach się włóczyć! ;-)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek też wygwiżdżę ten film,bo książka dosyć słaba była IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.06, 15:42 ... Odpowiedz Link Zgłoś
wsciekly-pies Mohery pojda wygwizdac film 17.05.06, 15:44 tak Ojciec Dyrechtor widocznie kazali... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bun Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.streamcn.pl 17.05.06, 15:45 pytanie ankiety jest tendencyjne to mnie wkurza Odpowiedz Link Zgłoś
wsciekly-pies Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 15:46 Gość portalu: bun napisał(a): > pytanie ankiety jest tendencyjne to mnie wkurza A jakiego pytania (milego dla siebie) bys oczekiwal? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaban Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.116.193.58.debica193.tnp.pl 17.05.06, 15:47 Ciekawe ile by pożył autor tej ksiązki jak i filmu jesli to nie było by napisane o Jezusie tylko Mahomecie !! hehe Odpowiedz Link Zgłoś
wsciekly-pies Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 15:49 Gość portalu: kaban napisał(a): > Ciekawe ile by pożył autor tej ksiązki jak i filmu jesli to nie było by > napisane o Jezusie tylko Mahomecie !! hehe Ciekawe ile pozylby ten autor gdyby chcial zamieszkac w IV RP, gdzie rzad jest sterowany Radiem... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ukasz123 Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 15:53 zart 2 kategorii.mimo calkowitego braku szacunku do kontrowersyjych audycji Radia Maryja, uważam, że film mogł spowodować u odbiorców brak wrażeń takich, jakich doznali podczas lektury (nie działa wyobraźnia). dlatego w kluczowym momencie filmy dziennikarze po prostu uzewnętrznili swój "brak zżycia z tematem"... Odpowiedz Link Zgłoś
asfalt121 Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 15:54 w pazdzierniku ub r ARD podala, ze B16 byl agentem STASI, jednak po godzinie informacje zagmatwano czym udowodniono jedynie, ze i u nich zapanowal brak logicznego i konstruktywnego myslenia. KRK od XX stuleci oszukuje zwyklych parafian.Zyjac dobrze i wygodnie utrzymuje ich w blogiej nieswiadomosci i ciemnocie. Odpowiedz Link Zgłoś
wsciekly-pies Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 15:59 asfalt121 napisała: > KRK od XX stuleci oszukuje zwyklych parafian.Zyjac dobrze i > wygodnie utrzymuje ich w blogiej nieswiadomosci i ciemnocie. A Czarni nie lubia jak im ktos wlazi w parade i probuje wyedukowac pospolstwo... Zrobia wszystko (rekami przydupasów równiez) by zohydzic ten film... Pewnie zawodowym wygwizdywaczom zafunduja bilety na wszystkie seanse... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as200 Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.nys.biz.rr.com 17.05.06, 15:56 Kolejny objaw skretynienia naszej cywilizacji (i publiki). Czym to sie rozni od cyrkow rzymskich poza tym, ze nie mieli komputerow i "virtual reality" ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dodam To zadziwiające. A gdzie się podziali "postępowi" IP: *.int.pan.wroc.pl / *.int.pan.wroc.pl 17.05.06, 15:58 zwolennicy Moore'a i jego drużyny. Oczom własnym nie wierzę. Czyżby Cannes próbowało zacierać blamaż nagrodzenia przed dwoma laty filmu największego oszusta i kłamcy - nijakiego Moore'a? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: umpapa hle, hle, hle, dawno sie tak nie ubawilem, sprawa IP: 199.2.128.* 17.05.06, 16:14 sie rypla. Film byl tak zly, ze nawet lewaccy dziennikarze nie mieli wyjscia i musieli go wygwizdac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SZERSZEŃ Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: 80.54.108.* 17.05.06, 16:17 Przeczytałem "Kod Leonarda da Vinci" i mam w soich zbiorach nietylko te pozycję , w tej sprawie. Nasz kościół (polski kler katolicki) wzywa dop bojkotu filmu oraz twierdzi, że ..."jest antykatolicki iszkodliwy"... Jest ponadto stekiem kalumnii, obelg i błędów. A czy nie jest przypadkiem jeszcze jednym sposobem szukania Prawdy? Ile juz ich było? Ile razy się one zmieniały przez 2000 lat? A sami przywódcy koscioła katolickiego ile zmian dokonali w tekstach Ewangelii i Pisma Świetego, przystosowując do swoich potrzeb? Co i ile w Nowym Testamencie zostało ze Starego Testamentu? NIC MNIE NIE POWSTRZYMA PRZED PÓJŚCIEM NA TEN FILM. NAWET JEŚLI WSTĘPU DO KINA BEDĄ BRONIĆ CAŁE ZASTĘPY NAWIEDZONYCH. W ostateczności nagram sobie, lub kupię nagranie pirackie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antixionc Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 17.05.06, 16:25 "Salwą śmiechu przywitali dziennikarze kluczowy moment filmu, kiedy Tom Hanks, grający rolę profesora semiologii Roberta Langdona, wyjawia Audrey Tautou, wcielającej się w rolę młodej Francuzki Sophie Neveu, że bez wątpienia jest potomkinią Jezusa Chrystusa." Czy ci sami dziennikarze reagują salwą śmiechu na opowiastki o narodzinach Jezusa z matki-dziewicy, zamianie wody w wino, chodzeniu po wodzie, wskrzeszaniu umarłych, zmartwychwstaniu, wnibowstąpieniu itp. Dlaczego niby to, że Jezus miał żonę i dzieci jak na żyda przystało jest takie nieprawdopodobne i "śmieszne"?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicky Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.06, 16:47 Gość portalu: antixionc napisał(a): > Czy ci sami dziennikarze reagują salwą śmiechu na opowiastki o narodzinach Jezusa z matki-dziewicy, zamianie wody w wino, chodzeniu po wodzie, wskrzeszaniu umarłych, zmartwychwstaniu, wnibowstąpieniu itp. Dlaczego niby to, że Jezus miał żonę i dzieci jak na żyda przystało jest takie nieprawdopodobne i "śmieszne"?! Śmiali się prawdopodobnie nie dlatego, że uznali to za bzdurę, ale... Może tak: śmiali się nie z treści, ale z formy. Jeżeli film jest taki jak książka, to ich rozumiem. Też się śmiałam, bo scena ta była tak "podniosła", jak oświadczyny w latynoskim serialu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.atcomnet.com.pl 17.05.06, 16:30 NIE TO BYLI ŚWIATLI LUDZIE Odpowiedz Link Zgłoś