Dodaj do ulubionych

Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci"

    • Gość: o. gąska Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.aster.pl 17.05.06, 14:05
      Czy ci dziennikarze byli z Polski, a zwłaszcza z Torunia?
      • wet3 do gaski 17.05.06, 14:48
        Gość portalu: o. gąska napisał(a):

        > Czy ci dziennikarze byli z Polski, a zwłaszcza z Torunia?

        Dziennikarze wygwizdali te szmire zupelnie slusznie. Az nie chce sie wierzyc,
        ze to uczynili. Czasami jednak cuda zdarzaja sie!
        A Ty piszesz jak prawdziwa gaska i starasz sie byc glupio uszczypliwy.
    • Gość: Lapowka?? Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.rev.home.ne.jp 17.05.06, 14:17
      Kto im za to zaplacil????????
      • Gość: Gal Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: 80.50.40.* 17.05.06, 14:18
        Cyklisci, cyklisci zaplacili. I PO.
        • adas313 Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 14:23
          I Zakon Syjonu ;o)
          W końcu książka ich też "demaskuje" ;o)
    • dzakarta Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 14:30
      Nie wiem jaki jest film, ale książka jest super! Kto twierdzi inaczej jest
      moherowym beretem albo zgłuptanym absolwentem KUL-u.
      • Gość: MAcik Jestem IP: 80.50.40.* 17.05.06, 14:32
        beretem bo nie lubię szmiry? Żartujesz.
        • adas313 Re: Jestem 17.05.06, 14:34
          Koleżanka Dżakarta po prostu ma takie pojęcie o świecie i literaturze...
    • Gość: SIRK Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.06, 14:37
      I co to zmienia że miał żone???
    • Gość: Neox Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.busnet.pl 17.05.06, 14:50
      Jak widać i wśród dziennikarzy są jeszcze inteligentni ludzie :)
    • Gość: User Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.06, 14:56
      Czytam książkę i moim zdaniem jest jedną z lepszych, ale oczywiście nadgorliwi
      zawsze się znajdą. Wybaczcie, ale żyjemy w XXI wieku i dzieje się tyle rzeczy,
      często na pierwszy rzut oka sprzecznych z etyką, estetyką i religią, że powinni
      zacząć to akceptować. Poza tym uważam, że rzuca książka inne spojrzenie na całą
      religię i treść Nowego Testamentu.
      Wg mnie zwykła nagonka, a na film i tak pójdę, bo uważam, że naprawdę warto!
      • annamarta8 Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 15:14
        Reakcja dziennikarzy jest najlepsza recenzja dla tego gniota. Podobno tak
        zenujacy poziom, ze ludzie chichotali w co bardziej "waznych" momentach.
        Wlasnie slucham recenzji na BBC. Jest to filmik zrobiony dla pieniedzy, dla
        specjalnej niezbyt wymagajacej widowni. Pieniadze i jeszcze raz pieniadze - to
        motor i natchnienie dla tworcow tego niudacznika. Artystycznie dno.
    • Gość: mikserek Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: 81.219.195.* 17.05.06, 15:01
      dziecko może włącz mózg, nie bardzo z torunia... to byli poprostu myślący ludzie
      • Gość: antyKRETYN Fraszka na Rydzyka IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 17.05.06, 15:13
        To nie diaspora lecz retoryka
        zbobila gwiazde z ojca Rydzyka
    • ozyrys4 Re:Diagnoza dla "tfurców" 17.05.06, 15:03
      "Tfurcom" takich "dzieł" przedstawiam następujące propozycje:
      1.Przestać ćpać,
      2.Mniej pić,
      3.Rzucić palenie,
      4.Dłużej spać,
      5.Za wszelką cenę starać się myśleć,

      a jeśli to wszystko nie przyniosłoby skutków pozytywnych,to zalecam kurację dr
      Grunsteina:podwójna lewatywa i płukanie żołądka.
      • Gość: rosjanin gsssbjhbsjhb IP: *.169.91.145.rev.optimus.pt 17.05.06, 15:12
        Ksiazka byla denna i bezsensu.
        .
        Czy filmik jest juz w osiolku i strumyczku dostepny ?
    • wsciekly-pies Na zlodzieju czapka gore... 17.05.06, 15:14
      Takoz i nasi Czarni wpadaja w niezla panike, bo nuz ktos uwazniej przyjrzy sie
      ich bajaniom z ambon...
      Przeciez ich "cala WIELKA prowda" jest tez oparta o totalnej religion-fiction...
      (bez czystej, czczej wiary i slepoty nijak niezjadliwa)
      Czarni nie lubia konkurencji w bajaniu i otumanianiu baranow i owieczek....
      (patrz na stosy plonace w milionach, jako na Dziela "Swietej" Inkwizycji)
      Toz to tak, jakby ktos im probowal znowu odebrac kase....
      A tego sie NIGDY nie wybacza...
      Jasne !!!
      Czarni zapewne teraz marza o reaktywowaniu tej swojej Swietej Koscielnej
      Tradycji zabijania inaczej myslacych...
      To byly dobre czasy (w ich mniemaniu), kler zyl swietnie, w pelnym
      poszanowaniu, a lud w chwalebnej ciemnocie, brudzie i "bogobojnosci"... :-)
      "Cala wladza i kasa w rece kleru" !!!(haslo przewodnie IV RP)

      Gledzenie o tzw. "obrazie uczuc religijnych" to tylko wspolczesna klesza droga
      do zlikwidowania konkurencji na rynku okradania ciemnogrodzian z ich forsy...

      Na film oczywiscie pojde...
      • Gość: rosjanik Re: Na zlodzieju czapka gore... IP: *.169.91.145.rev.optimus.pt 17.05.06, 15:20
        Oj chlopczyku....biedny jestes i w rozumek ulomny. Za kilkanascie lat zrozumi
        esz o co chodzi w zyciu i nie bedziesz wygadywal takch glupot, tylko do
        Kosciola na kleczkach przyjdziesz. Jak trwoga to do Boga. Hahahahahaah
        • Gość: antyKRETYN pseudonim a inteligencja niePolaka IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 17.05.06, 15:24
          jego niePOLSKI pseudonim najlepiej odzwerciedla niePOLSKA inteligencyje
          • Gość: antyKRETYN Re: pseudonim a inteligencja niePolaka IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 17.05.06, 15:26
            wsciekly pies, skad czerpiesz inspiracje swej nienawisci do Katolikow?
            www.biblebelievers.org.au/talmud2.htm
            • Gość: antyKRETYN Bog nic nie robi bez powodu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 17.05.06, 15:28
              Musial byc jakis powod ze Bog pozwolil na Holocaust, wsciekly psie
        • wsciekly-pies Re: Na zlodzieju czapka gore... 17.05.06, 15:29
          Gość portalu: rosjanik napisał(a):

          > Oj chlopczyku....biedny jestes i w rozumek ulomny.

          Gratuluje "nadmiaru" rozumu pod moherkiem...

          > Za kilkanascie lat zrozumiesz o co chodzi w zyciu i nie
          > bedziesz wygadywal takch glupot, tylko do
          > Kosciola na kleczkach przyjdziesz.

          A niby po co? Czarni cos szykuja "milosiernego"??
          Mam robic za Juranda ze Spychowa, co to bez broni wszedl do Szczytna?

          > Jak trwoga to do Boga.

          A czy nie jest napisane w "pismie swietym", ze "Bog, nie mieszka w kosciolach
          reka ludzka zbudowanych" nieszczesniku slepo wierzacy "plemnieniu zmijowemu"?

          > Hahahahahaah

          Ten sie smieje, kto sie smieje ostatni...
      • wet3 do wscieklego_psa 17.05.06, 15:25
        wsciekly-pies napisał:

        > Takoz i nasi Czarni wpadaja w niezla panike, bo nuz ktos uwazniej przyjrzy
        sie
        >
        > ich bajaniom z ambon...
        > Przeciez ich "cala WIELKA prowda" jest tez oparta o totalnej religion-
        fiction..
        > .
        > (bez czystej, czczej wiary i slepoty nijak niezjadliwa)
        > Czarni nie lubia konkurencji w bajaniu i otumanianiu baranow i owieczek....
        > (patrz na stosy plonace w milionach, jako na Dziela "Swietej" Inkwizycji)
        > Toz to tak, jakby ktos im probowal znowu odebrac kase....
        > A tego sie NIGDY nie wybacza...
        > Jasne !!!
        > Czarni zapewne teraz marza o reaktywowaniu tej swojej Swietej Koscielnej
        > Tradycji zabijania inaczej myslacych...
        > To byly dobre czasy (w ich mniemaniu), kler zyl swietnie, w pelnym
        > poszanowaniu, a lud w chwalebnej ciemnocie, brudzie i "bogobojnosci"... :-)
        > "Cala wladza i kasa w rece kleru" !!!(haslo przewodnie IV RP)
        >
        > Gledzenie o tzw. "obrazie uczuc religijnych" to tylko wspolczesna klesza
        droga
        > do zlikwidowania konkurencji na rynku okradania ciemnogrodzian z ich forsy...
        >
        > Na film oczywiscie pojde...

        Takiego steku glupot dawno juz nie czytalem! Twoj idiotyzm rozbawil mnie do
        lez!!!
        • wsciekly-pies Re: do wscieklego_psa 17.05.06, 15:32
          wet3 napisał:

          > Takiego steku glupot dawno juz nie czytalem! Twoj idiotyzm rozbawil mnie do
          > lez!!!

          Nie dziwie sie. Jak sie czyta tylko "Nasz Dziennik"... :-)
          • wet3 Re: do wscieklego_psa 17.05.06, 20:24
            Poszczekaj sobie, poszczekaj. Ponoc psie glosy "nie ida w niebiosy".
    • bobbie2 Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 15:21
      Na tym pokazie filmu byli napewno agenci Opus Dei, bo zawsze jezeli jakis film
      porusza tematyke kosciola katolickiego, rusza ogromna propaganda koscielna
      przeciwko, filmowi, przedstawieniu teatralnym i nawsze po tym samym wzorze.
      Na filmie o Chrystusie to "soptanicznie" nawet podpalano kina w Francji. Potem
      sie mowilo nie znani sprawcy, nawet nie probowano ich szukac.
      Jest ciekawe, ze po tym jak zareagowali dziennikarze, ruszy poropaganda
      mocherowa, nawet nie widzac filmu, rusza do ataku.
      • adas313 Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 15:29
        A może agenci Zakonu Syjonu też?

        W końcu ich tajemnicę też ujawniono...
    • Gość: . To jakieś guwno. Ale i tak będzie sukcesem. IP: *.idzik.pl / *.idzik.pl 17.05.06, 15:24
      • annamarta8 Re: To jakieś guwno. Ale i tak będzie sukcesem. 17.05.06, 15:31
        - no juz nie bedzie. Moment minal. Reakcja dziennikarzy zalatwila sprawe.
        :)
        • Gość: Henryk Straszny gniot! i nic do tego nie mają przekonania IP: *.bphleasing.pl 17.05.06, 15:34
          religijne...
    • Gość: Irek Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.dip0.t-ipconnect.de 17.05.06, 15:34
      Ta ksiazka to pseudonaukowy syf podszyty komercja.
      • wsciekly-pies Irek woli klesze bajania z ambon 17.05.06, 15:39
        Gość portalu: Irek napisał(a):

        > Ta ksiazka to pseudonaukowy syf podszyty komercja.

        W taki razie nie idz do kina. Idz na msze. Tam z ambony powiedza ci naukowa
        PRAWDE, nie podszyta jakakolwiek komercja i bez zbierania tacy za
        te "wyklady"...
    • Gość: emu VINCI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.06, 15:35
      A i tak lepszy jest "Vinci"!:-)) zabawniejszy, ciekawszy i niegłupi. Cała
      dyskusja wokół słabej skądinąd książki Browna jest śmieszna.
    • Gość: też leń Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: 217.153.176.* 17.05.06, 15:41
      straszliwe jaja sie tu dzieją! 280 wątków w sprawie Wiecie Czego! :-))))) i
      piszą często inteligentni ludzie! i to jak poważnie! matko, i jakież działa
      niektórzy na siebie wytaczają! a ja dalej nie wiem w czym rzecz, naprawdę!
      najwyraźniej straszliwy ze mnie ignorant i głupek jakiś....umieram ze śmiechu
      :-))))) pracować lenie a nie po forach głuporach się włóczyć! ;-))))))))
    • Gość: Bolek też wygwiżdżę ten film,bo książka dosyć słaba była IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.06, 15:42
      ...
      • wsciekly-pies Mohery pojda wygwizdac film 17.05.06, 15:44
        tak Ojciec Dyrechtor widocznie kazali...
    • Gość: bun Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.streamcn.pl 17.05.06, 15:45
      pytanie ankiety jest tendencyjne to mnie wkurza
      • wsciekly-pies Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 15:46
        Gość portalu: bun napisał(a):

        > pytanie ankiety jest tendencyjne to mnie wkurza

        A jakiego pytania (milego dla siebie) bys oczekiwal?
    • Gość: kaban Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.116.193.58.debica193.tnp.pl 17.05.06, 15:47
      Ciekawe ile by pożył autor tej ksiązki jak i filmu jesli to nie było by
      napisane o Jezusie tylko Mahomecie !! hehe
      • wsciekly-pies Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 15:49
        Gość portalu: kaban napisał(a):

        > Ciekawe ile by pożył autor tej ksiązki jak i filmu jesli to nie było by
        > napisane o Jezusie tylko Mahomecie !! hehe

        Ciekawe ile pozylby ten autor gdyby chcial zamieszkac w IV RP, gdzie rzad jest
        sterowany Radiem... :-)
    • ukasz123 Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 15:53
      zart 2 kategorii.mimo calkowitego braku szacunku do kontrowersyjych audycji
      Radia Maryja, uważam, że film mogł spowodować u odbiorców brak wrażeń takich,
      jakich doznali podczas lektury (nie działa wyobraźnia). dlatego w kluczowym
      momencie filmy dziennikarze po prostu uzewnętrznili swój "brak zżycia z tematem"...
    • asfalt121 Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 15:54
      w pazdzierniku ub r ARD podala, ze B16 byl agentem STASI, jednak po godzinie
      informacje zagmatwano czym udowodniono jedynie, ze i u nich zapanowal brak
      logicznego i konstruktywnego myslenia.
      KRK od XX stuleci oszukuje zwyklych parafian.Zyjac dobrze i wygodnie utrzymuje
      ich w blogiej nieswiadomosci i ciemnocie.
      • wsciekly-pies Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci 17.05.06, 15:59
        asfalt121 napisała:

        > KRK od XX stuleci oszukuje zwyklych parafian.Zyjac dobrze i
        > wygodnie utrzymuje ich w blogiej nieswiadomosci i ciemnocie.

        A Czarni nie lubia jak im ktos wlazi w parade i probuje wyedukowac pospolstwo...
        Zrobia wszystko (rekami przydupasów równiez) by zohydzic ten film...
        Pewnie zawodowym wygwizdywaczom zafunduja bilety na wszystkie seanse...

    • Gość: as200 Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.nys.biz.rr.com 17.05.06, 15:56
      Kolejny objaw skretynienia naszej cywilizacji (i publiki).
      Czym to sie rozni od cyrkow rzymskich poza tym, ze nie mieli komputerow
      i "virtual reality" ...
    • Gość: dodam To zadziwiające. A gdzie się podziali "postępowi" IP: *.int.pan.wroc.pl / *.int.pan.wroc.pl 17.05.06, 15:58
      zwolennicy Moore'a i jego drużyny. Oczom własnym nie wierzę. Czyżby Cannes
      próbowało zacierać blamaż nagrodzenia przed dwoma laty filmu największego
      oszusta i kłamcy - nijakiego Moore'a?
    • Gość: umpapa hle, hle, hle, dawno sie tak nie ubawilem, sprawa IP: 199.2.128.* 17.05.06, 16:14
      sie rypla. Film byl tak zly, ze nawet lewaccy dziennikarze nie mieli wyjscia i
      musieli go wygwizdac.
    • Gość: SZERSZEŃ Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: 80.54.108.* 17.05.06, 16:17
      Przeczytałem "Kod Leonarda da Vinci" i mam w soich zbiorach nietylko te
      pozycję , w tej sprawie. Nasz kościół (polski kler katolicki) wzywa dop bojkotu
      filmu oraz twierdzi, że ..."jest antykatolicki iszkodliwy"... Jest ponadto
      stekiem kalumnii, obelg i błędów. A czy nie jest przypadkiem jeszcze jednym
      sposobem szukania Prawdy? Ile juz ich było? Ile razy się one zmieniały przez
      2000 lat? A sami przywódcy koscioła katolickiego ile zmian dokonali w tekstach
      Ewangelii i Pisma Świetego, przystosowując do swoich potrzeb? Co i ile w Nowym
      Testamencie zostało ze Starego Testamentu? NIC MNIE NIE POWSTRZYMA PRZED
      PÓJŚCIEM NA TEN FILM. NAWET JEŚLI WSTĘPU DO KINA BEDĄ BRONIĆ CAŁE ZASTĘPY
      NAWIEDZONYCH. W ostateczności nagram sobie, lub kupię nagranie pirackie.
    • Gość: antixionc Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 17.05.06, 16:25
      "Salwą śmiechu przywitali dziennikarze kluczowy moment filmu, kiedy Tom Hanks,
      grający rolę profesora semiologii Roberta Langdona, wyjawia Audrey Tautou,
      wcielającej się w rolę młodej Francuzki Sophie Neveu, że bez wątpienia jest
      potomkinią Jezusa Chrystusa."

      Czy ci sami dziennikarze reagują salwą śmiechu na opowiastki o narodzinach
      Jezusa z matki-dziewicy, zamianie wody w wino, chodzeniu po wodzie, wskrzeszaniu
      umarłych, zmartwychwstaniu, wnibowstąpieniu itp. Dlaczego niby to, że Jezus miał
      żonę i dzieci jak na żyda przystało jest takie nieprawdopodobne i "śmieszne"?!
      • Gość: nicky Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.06, 16:47
        Gość portalu: antixionc napisał(a):

        > Czy ci sami dziennikarze reagują salwą śmiechu na opowiastki o narodzinach
        Jezusa z matki-dziewicy, zamianie wody w wino, chodzeniu po wodzie,
        wskrzeszaniu umarłych, zmartwychwstaniu, wnibowstąpieniu itp. Dlaczego niby to,
        że Jezus miał żonę i dzieci jak na żyda przystało jest takie nieprawdopodobne
        i "śmieszne"?!

        Śmiali się prawdopodobnie nie dlatego, że uznali to za bzdurę, ale... Może tak:
        śmiali się nie z treści, ale z formy.

        Jeżeli film jest taki jak książka, to ich rozumiem. Też się śmiałam, bo scena
        ta była tak "podniosła", jak oświadczyny w latynoskim serialu.
    • Gość: XXL Re: Cannes: dziennikarze wygwizdali "Kod Da Vinci IP: *.atcomnet.com.pl 17.05.06, 16:30
      NIE TO BYLI ŚWIATLI LUDZIE

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka