Gość: Anna Wachowska
IP: 80.54.53.*
30.07.06, 20:34
Jestem pod wielkim wrażeniem każdego z wydanych tomików wierszy ww.
autora.Byłam też na spotkaniu autorskim.Jest to poeta o wysokich
lotach.Piszący i mówiący o swoim pisaniu z wielką pasją, która przemawia do
ogółu i do każdego z nas.Widać, że jest wielkim pasjonatem Mazur nie tylko
obecnych czasów.Jest dla mnie wielkim autorytetem.