IP: *.bienczyce.sdi.tpnet.pl 22.03.03, 20:14
Co sadzicie o radiu Echo 103,8 Fm Krakow??
Posluchajcie to bedzie byc moze nowy lider rynku radiowego w Kraku.
Graja znakomicie
Posłuchajcie warto
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka